• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
žehlenie nenávidím,na ponožky kakám :sunglasses: :sunglasses: Ja mám značkový ,tie masové sa mi všetky rozvoňajú ako sladký lieh na tele.Ona mi poradila od Laury Biagiotti Aqua di Roma a ešte mám od mojeho milovaného výrobcu Cerruti 1881
11. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak ja tiež chcem značkový,šak nie som žiadne béčko,néééé??? :grinning: :grinning: :grinning:
len už keď drahý vysolí prachy a dosť prachov,nech to stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tieto,čo si napísala pôjdem oňuchať :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aqua di Roma...božská..mám okolo tela taký voňavý závoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak závoj,hej??? :grinning: :grinning: :grinning: svadby sa Ti zachcelo??? :grinning: :grinning: prídem Ťa oňuchať :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale fuj,ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale musí to byť tá Aquadi Roma :wink:
Potom je ešte jeden,ten sa volá Roma
11. aug 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
Ty mi vždy napravíš náladu,tak ma mladý vytočil,až som si musela dať sladké :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no popisuj, a preháňaj... :grinning: :grinning: :grinning:
P.S.a preto si liezla do témy o vlhkosti??? :grinning:
11. aug 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bambi, a čože taký zlatý chlapec ta môže vytočit. Mna síce mm nevytočil ale snažil sa blbími poznámkami. A teraz ako som si dala kona tak sa tu obšmietal, velice zhovorčivý aby mi čumel akú stránku pozeram. Stihla som našťastie preskočiť na azet. No a teraz išiel na stretnutie, ako povedala dcéra s celebritou :slight_smile: Tak do osmej pokoj. Ale ináč zazeral ked som sa tu premávala lahko oblečená, hned začal civčiť, teraz cvičí 40 klikov každú chvílu. A ešte predomnou otváral ten mobil kde mu ta suka esemeskovala, ale po nedeli ani tuk.Len provokuje, o čo mu ide uhorkáčovi, neviem. :wink: A ja moja svokra ešte aj podprdy žehlí. Ja musím poctivo košele, aj som chcela ísť žehliť ale deti mi obsadili telku a ináč sa neprinútim.
11. aug 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari...že si sa tu objavila v túto dobu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...ty,no na tú stránku bacha,to by bolo zle :frowning2: ...nech neprovokuje,lebo tam s bambi prídeme a ovládať sa nebudeme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. aug 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari radsej si maz historiu nahoda je blbec :wink:
11. aug 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka naša...pravda....a ako ti je?
11. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čau Vladi, že si sa aj ukázala. Chýbala si mi, už ti je lepšie? A historiu mažem ako divá, ešte aj v práci, lebo náš počítačový expert je zvedavý jak svina. Teraz ma deti vyhnali, chcú sa hrať, ale za chvílu sa ukážem.
darinka,zas vyskakuje??? :grinning: bacha na nás :grinning: a teda maž históriu,nech Ti koňa nezistí,to by ho kleplo,čo sme o ňom popísali :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nedaj sa vytočiť :wink:
a je mi smiešne,ako píšeš o tých klikoch,on je tiež strááášne ješitný,ako väčšina chlapov :grinning:
u nás mladý všetko nakúpil,aj čaje malej v lekárni a mne časáky a skľudnil sa :grinning: :grinning: bude chodiť častejšie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a malá behá po byte a na každej nohe iná topánka :grinning: :grinning: no,veselo tu je :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby je mi fajn diki ze sa zaujimate ste zlate .. dnes lepsie len teraz ma boli hlava zas asi to budu silne migreny a s toho aj vraciam.. niekedy je to neznesitelne :frowning2:
moj prave vstal babatko male ja som nasrata .. lebo mala je jak diva dnes a uz mam toho akurat tak dost vam poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: pojdem susedke na kavu nech sa stara aj MM :grinning:
11. aug 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty bež k lekárovi,mne sa to nepáči,už to máš dlho :frowning2:
11. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ma dovolenku do konca augusta aj na gynde neporazi ma ak bude zle idem na pohotovot dufam ze ma neslahne do nemocnice ako naposledy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty,nemáš boreliózu???
autor
Aj ja súhlasím s fris, mi už sme staršie dámy so skúsenosťami, ja by som tiež išla k lekárke. :slight_smile: A kávu by som si radšej nedávala.
a s coho? ved som nemala kontakt s nejakym hmyzom teda klieste a tak to sa prenasa tym nie?
11. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevieš,kde to chytíš...je strašne moc kliešťov,ja som si ráno pred dvomi týždňami išla umyť oči a furt som tam šudlila v mihalniciach nejaký zbytok,myslela som si,že to je špirála a bol to kliešť,našťastie sa nezapil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ja som mala tento rok už troch,klíšťákov,fuuuuuuj,no nem srandaaa :unamused:
ale keby mala boreliózu,mala by taký fľak na tele,začervenalý,nech ťa drahý popozerá :wink:
11. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemusí mať,sused je invalid..nemal nič a našli mu to náhodou.bambi je tam boobatko v rozchode s partnerom,jak ju opustil len tak s miminkom
11. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boobinka
11. aug 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vladi babula zlata je ti dobre uz? :frowning2: darinka a ty uhorocka bola? :slight_smile: a co ostatni ako sa mate? je mi na pííííííííí......u. ale to aj pocasie robi nie? ked svieti slnko sme jak ziara a ked je mracno tak aj mi mracimme :grinning: :grinning: :grinning: ja aspon som tak.
11. aug 2009 o 19:23  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka,ako vždy máš pravdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simi :grinning: :grinning: uharočka nebola, hoci v nedelu mohla byt ale robila som fory, nech si nemyslí, že bude mať čo si zažiada. Včera bola snami dcéra celý večer no a dnes je preč.Ale mám svoje dni, tak na to ani nemyslím. A inak s tým počasím to je pravda, ráno si mohla čítať som bola naprd a teraz celkom v pohode
11. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frisbee,a kde je boobinka?? v téme??ach jo,to je taký blb,ďalší z mnohých :confounded: :angry:
darinka,som rada,že si tu s nami,ja to prádlo raz vyhodím z balkóna,špinavé aj čistééééé :angry: :grinning:
11. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,že volala jeho matka,aby ho vzala späť...on nič :angry: :angry: :angry: :angry:
11. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože,načo taký "chlap"má deti??? :angry: :unamused: :confounded: ja nechápem...nerozumiem tomu svetu :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok