Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
11. aug 2009

žehlenie nenávidím,na ponožky kakám 😎 😎 Ja mám značkový ,tie masové sa mi všetky rozvoňajú ako sladký lieh na tele.Ona mi poradila od Laury Biagiotti Aqua di Roma a ešte mám od mojeho milovaného výrobcu Cerruti 1881

bambi09
11. aug 2009

šak ja tiež chcem značkový,šak nie som žiadne béčko,néééé??? 😀 😀 😀
len už keď drahý vysolí prachy a dosť prachov,nech to stojí za to 😝 😀

bambi09
11. aug 2009

a tieto,čo si napísala pôjdem oňuchať 😀 😀

frisbee
11. aug 2009

Aqua di Roma...božská..mám okolo tela taký voňavý závoj 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
11. aug 2009

tak závoj,hej??? 😀 😀 😀 svadby sa Ti zachcelo??? 😀 😀 prídem Ťa oňuchať 😀 😀 😀

frisbee
11. aug 2009

ale fuj,ty 😀 😀 😀 😀 ale musí to byť tá Aquadi Roma 😉
Potom je ešte jeden,ten sa volá Roma

bambi09
11. aug 2009

😀 😀 😀
Ty mi vždy napravíš náladu,tak ma mladý vytočil,až som si musela dať sladké 😀 😝

frisbee
11. aug 2009

no popisuj, a preháňaj... 😀 😀 😀
P.S.a preto si liezla do témy o vlhkosti??? 😀

darina60
autor
11. aug 2009

Bambi, a čože taký zlatý chlapec ta môže vytočit. Mna síce mm nevytočil ale snažil sa blbími poznámkami. A teraz ako som si dala kona tak sa tu obšmietal, velice zhovorčivý aby mi čumel akú stránku pozeram. Stihla som našťastie preskočiť na azet. No a teraz išiel na stretnutie, ako povedala dcéra s celebritou 🙂 Tak do osmej pokoj. Ale ináč zazeral ked som sa tu premávala lahko oblečená, hned začal civčiť, teraz cvičí 40 klikov každú chvílu. A ešte predomnou otváral ten mobil kde mu ta suka esemeskovala, ale po nedeli ani tuk.Len provokuje, o čo mu ide uhorkáčovi, neviem. 😉 A ja moja svokra ešte aj podprdy žehlí. Ja musím poctivo košele, aj som chcela ísť žehliť ale deti mi obsadili telku a ináč sa neprinútim.

frisbee
11. aug 2009

dari...že si sa tu objavila v túto dobu 🙂 🙂 🙂 ...ty,no na tú stránku bacha,to by bolo zle ☹ ...nech neprovokuje,lebo tam s bambi prídeme a ovládať sa nebudeme 😎 😎 😎

vladkaz1
11. aug 2009

dari radsej si maz historiu nahoda je blbec 😉

frisbee
11. aug 2009

vladka naša...pravda....a ako ti je?

darina60
autor
11. aug 2009

Čau Vladi, že si sa aj ukázala. Chýbala si mi, už ti je lepšie? A historiu mažem ako divá, ešte aj v práci, lebo náš počítačový expert je zvedavý jak svina. Teraz ma deti vyhnali, chcú sa hrať, ale za chvílu sa ukážem.

bambi09
11. aug 2009

darinka,zas vyskakuje??? 😀 bacha na nás 😀 a teda maž históriu,nech Ti koňa nezistí,to by ho kleplo,čo sme o ňom popísali 😀 😀 😝 nedaj sa vytočiť 😉
a je mi smiešne,ako píšeš o tých klikoch,on je tiež strááášne ješitný,ako väčšina chlapov 😀
u nás mladý všetko nakúpil,aj čaje malej v lekárni a mne časáky a skľudnil sa 😀 😀 bude chodiť častejšie 😀 😝
a malá behá po byte a na každej nohe iná topánka 😀 😀 no,veselo tu je 😅 😝

vladkaz1
11. aug 2009

baby je mi fajn diki ze sa zaujimate ste zlate .. dnes lepsie len teraz ma boli hlava zas asi to budu silne migreny a s toho aj vraciam.. niekedy je to neznesitelne ☹
moj prave vstal babatko male ja som nasrata .. lebo mala je jak diva dnes a uz mam toho akurat tak dost vam poviem 😝 pojdem susedke na kavu nech sa stara aj MM 😀

frisbee
11. aug 2009

ty bež k lekárovi,mne sa to nepáči,už to máš dlho ☹

vladkaz1
11. aug 2009

no ma dovolenku do konca augusta aj na gynde neporazi ma ak bude zle idem na pohotovot dufam ze ma neslahne do nemocnice ako naposledy 😝

frisbee
11. aug 2009

ty,nemáš boreliózu???

darina60
autor
11. aug 2009

Aj ja súhlasím s fris, mi už sme staršie dámy so skúsenosťami, ja by som tiež išla k lekárke. 🙂 A kávu by som si radšej nedávala.

vladkaz1
11. aug 2009

a s coho? ved som nemala kontakt s nejakym hmyzom teda klieste a tak to sa prenasa tym nie?

frisbee
11. aug 2009

to nevieš,kde to chytíš...je strašne moc kliešťov,ja som si ráno pred dvomi týždňami išla umyť oči a furt som tam šudlila v mihalniciach nejaký zbytok,myslela som si,že to je špirála a bol to kliešť,našťastie sa nezapil 😝

bambi09
11. aug 2009

no,ja som mala tento rok už troch,klíšťákov,fuuuuuuj,no nem srandaaa 😒
ale keby mala boreliózu,mala by taký fľak na tele,začervenalý,nech ťa drahý popozerá 😉

frisbee
11. aug 2009

no nemusí mať,sused je invalid..nemal nič a našli mu to náhodou.bambi je tam boobatko v rozchode s partnerom,jak ju opustil len tak s miminkom

frisbee
11. aug 2009

boobinka

simona55
11. aug 2009

ahoj vladi babula zlata je ti dobre uz? ☹ darinka a ty uhorocka bola? 🙂 a co ostatni ako sa mate? je mi na pííííííííí......u. ale to aj pocasie robi nie? ked svieti slnko sme jak ziara a ked je mracno tak aj mi mracimme 😀 😀 😀 ja aspon som tak.

frisbee
11. aug 2009

simonka,ako vždy máš pravdu 🙂 🙂 🙂

darina60
autor
11. aug 2009

simi 😀 😀 uharočka nebola, hoci v nedelu mohla byt ale robila som fory, nech si nemyslí, že bude mať čo si zažiada. Včera bola snami dcéra celý večer no a dnes je preč.Ale mám svoje dni, tak na to ani nemyslím. A inak s tým počasím to je pravda, ráno si mohla čítať som bola naprd a teraz celkom v pohode

bambi09
11. aug 2009

frisbee,a kde je boobinka?? v téme??ach jo,to je taký blb,ďalší z mnohých 😖 😠
darinka,som rada,že si tu s nami,ja to prádlo raz vyhodím z balkóna,špinavé aj čistééééé 😠 😀

frisbee
11. aug 2009

no,že volala jeho matka,aby ho vzala späť...on nič 😠 😠 😠 😠

bambi09
11. aug 2009

Bože,načo taký "chlap"má deti??? 😠 😒 😖 ja nechápem...nerozumiem tomu svetu 😕 😝