Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

darina60
autor
17. aug 2009

Nie fris, on mi o nej nerozpráva, len ked sa opýtam. Ale už mi aj tak nič nechce povedať. Neviem, ona chodí o pol 8 myslím, ak teda je v práci. A ked bude robiť rachoty, čo mu mám povedať, on to po telefone určite nebude riešiť, až doma. Lebo mozog mi nepracuje. A myslíte, že mu to tá pi..povie?

frisbee
17. aug 2009

dari,kľud...a natrénuj si v práci kľudný hlas...tichý...a povieš,mu iba,že čo čakal,keď toto všetko vyvolal,a či mu dochádza,že chráni cudziu babu a svoju rodinu nie.A koniec...ticho...a na nič už nereaguj.

vladkaz1
17. aug 2009

dari budem na teba dnes mysliet nemaj strach nejako sa do predusi .. neviem ako zareaguje je ajstak nejaky cudny a jeho spravanie mozeme prirovnat k 10 rocnemu chlapcovi .. bez rozumu aj ten ma mozno vacsi rozum ako on .. nech sa nehneva ale to je uz namna toto vela.. ani sa necudujem ako si reagovala ja by som spravila uz hodne davno ..

kukona1
17. aug 2009

darina ja si myslím že mu to povie...aj ja som tak raz volala ,,dotyčnej,,ešte na samom začiatku ako som sa to dozvedela,že teda nech má rozum ona ked ho nemá on...ved sme spolu 5 rokov a žijeme spolu-čo ju zaskočilo..lebo on jej povedal že len sa stretávame...nevedela o tom že už nejaký rok spolu bývame......on mi hned volal a tak mi strašne vynadal,že čo deptám kolegynu v robote...že ona je na neho teraz urazená a že čo to riešim,mám to nechat na neho ale že to potrebuje čas...
odvtedy som to teda nechala taak.....a 2 roky som to trpela...nemalo to žiadny význam,len som to trápenie iba predlžovala...
nechcem ti radit čo máš robit...nepoznám tvojho muža...ale on si je tebou istý...má doma komfort...prečo by to s nou ukončoval??? teda tebe tvrdí že s nou nič nemá..podla mna ta klame....ja by som si s ním sadla...už ked si sa s tým v podstate ,,zmierila,, lúbiš ho..????/ ja som si vždy myslela že bývalého lúbim...ale nebolaa to láska...bola to ,,závislost,, na nom lebo mi bolo lúto zahodit tie roky čo sme spolu prežili....ale on si dalej užíval a ja som trpela /
asi by som mu dala razantne na výber-bud teda pojde do toho bytu..a tebe nechá ten dom,ako ti povedal...alebo to s nou ukončí...o čom pochybujem,nakolko sú kolegovia...on sa nevie rozhodnút,lebo mu to takto vyhovuje...jednu má doma,druhú v robote...jemu nič nechýba...ale si ani neuvedomuje,že tým ubližuje tebe a hlavne detom...hoci to chce pred nimi tajit...ale ako som čítala že máš už skoro dospelú dcéru..ona to velmi dobre chápe čo sa deje...možno je taká silná že zatial to prežíva vcelku dobre....ale týmto si on sám može tie deti poštvat proti sebe...možu ho za toto potom celý život nenávidiet....
možno ked mu to predložíš ako hotovú vec.. bud ona alebo vy!!!!!!!....tak sa spamatá...ale už určite nebude ten váš vztah nikdy ako predtým...umelo by vám to ešte nejaký ten ročik vydržalo...ale ...boooože sa starám.......ved možno ty si iná povaha ako ja......som sa rozpísala 😀 ...som si spomenula na seba...a teraz sa mi mudruje 😀 😀 ..hlavne že ked mne niekto niečo povedal tak som sa urážala 😕 😅 😅 😅 ..budem čakat na koniec tohoto príbehu..je to fakt ,,napínavé,, a hlavne ti držím palce aby to s tým meilom dopadlo dobre...daj potom vediet

sirinka
17. aug 2009

darinka kurnik ty mas z coho strach? ty podvadzas alebo klames? ty nicis rodinu? ty ublizujes vasim detom? NIE...
tak sa mu mozes vysrat na jeho vycitky a ked aj bude daco pyskovat, kludne mu odpovedz, ze nech sa zamysli a ze predsa si za to moze len on sam....a aj za vsetko co sa este evenualne udeje...on stlacil gombik a spustil to...teraz musi cakat, co sa udeje....
a s tym zhodenim sa pred tou pizdou to nemyslis vazne....ona flirtuje poza tvoj chrbat s tvojim manzelom... hanbit by sa mala a skryvat ako krtko pred svetlom...

frisbee
17. aug 2009

sirinka,vladka...presne tak

bora8
17. aug 2009

čítávam vás tu s napätím a držím darinke palce..... normálne nechápem.... ja by som sa ozvala určite skorej a darinka - obdivujem tvoju trpezlivosť, lebo ja by som mu asi už dávno rozbila tým jeho pípajúcim telefónom hlavu..... 🤐 , normálne mám stiahnutý žalúdok ako na to myslím.....

ak by si ho chcela nasr.... tak ti dám typ... daj niektorým kočkám č. telefónu - svoje a ulož si naše t.č. pod mužskými menami a my ti budeme posielať sms - ľahko romaticko-erotického rázu..... 😀 nech vie aké to je 😉 ale to bolo len na odľahchčenie 😉

frisbee
17. aug 2009

bora...dobrý nápad 😀
kukona...no te je presne ono..chlap niečo urobí,žena sa bráni a on je ešte urazený,že to prasklo....sú to sviňáci 😠

kukona1
17. aug 2009

bora presne toto s tými smskami som spravila ja...že som nakázala bratom aby mi písali a volali mi 😀 😀 😀 😀 😀
ale nezabralo to....potom som bola ja tá ku...a že on sa len prisposobil....ale záleží od povahy chlapa...možno na darinho muža by to zabralo.... 😒

darina60
autor
17. aug 2009

Čaute baby, tak asi to prepukne až doma. Ale bol tu ten kolega - kamoš, čo všetko o nás vie, pozná aj mm a tiež bol svojej manželke pred dvoma rokmi neverný s kolegynou. No a on mi hovorí, že môj muž asi nie je normálny, že mu previeva, rozumiete, vždy po týchto hádkach, alebo v sobotu ked mu došla tá smska a bola som nasr... tak chcel odo mna tutu mutu slušne povedané. Ja neviem, či ho to vzrušuje, ked sa rozčúli, včera teda vrieskal ako divý, už ku koncu som ho ani nepočúvala, dookola to isté.

sirinka
17. aug 2009

no inac s tym sexovanim...ako ho vobec moze napadnut, ze by si sa mu chcela oddat....no ale to je jasny pripad, ze on rozmysla uz iba svojim nastrojom...poznas to prislovie...ked sa k...t postavi, rozum sa zastavi...

simona55
17. aug 2009

darinka, neboj a bud silna,ved aj si 🙂 no astim telefonovanm ma bora ozaj dobry napad.ak chces aj ja sa pridam 😀 vies ja som vo vsetkom 😀

darina60
autor
17. aug 2009

Simi, to zatial nie s tým telefonovaním, nechcem ho ešte viac dráždiť. Teraz musím prežiť ten mail. 😖 😖

martinano
17. aug 2009

ahojte
darinka drz sa myslim na teba

ninny
17. aug 2009

Ahojky Darinka, už som sa zľakla, že čo je s Tebou.. tak som nakukla sem, či si náhodou nepísala.. a pozrime sa.. už som si myslela, že je to medzi Vami na dobrej ceste a on takto... ☹
Ako sa mi inak maš?

frisbee
17. aug 2009

ahoj,martinka... 🙂 ja sa neviem dočkať,čo bude,kurnik.

darina60
autor
17. aug 2009

Ja neviem, neozýva sa , ale ja sa bojím, že nič nepovie, len spíše žiadosť o rozvod a donesie mi ju. Neviem, tak to cítim.On je síce nepredvídatelný, ja viem, že toto , že som sa s nou spojila, to bude vrchol ladovca. Lenže ja som včera bola v takom rozpoložení a stratila som už trpezlivosť že iná možnosť nebola.

frisbee
17. aug 2009

dari,preboha,neospravedlňuj sa a nesyp si popol na hlavu,do tej situácie vás dostal on 😠

frisbee
17. aug 2009

skor spolu preberajú,čo ďalej 😠

twinflame
17. aug 2009

Darinka, ak sa z Tvojho manzela stava skuseny manipulator, potom mu ide prave o to, aby vyvolal v Tebe pocit viny. Cim dalej to tu citam, tym mam intenzivnejsi pocit, ze Tvoj manzel asi dosiahol postavenie v praci, doma Vam postavil dom, preto je spokojny sam so sebou. Je si vedomy toho, ze jeho postavenie ho opravnuje ocakavat, ze mu bude jeho zena zobat z ruky. Podla mna kalkuluje s tym, ze si na nom s detmi zavisla a rata s tym, ze pristupis na tuto hru bez vyhrad. Inak navrh na rozvod Ti nemusi ukazat. Ak ho poda, pride Ti zo sudu ziadost o vyjadrenie sa k navrhu. Tak budes mat moznost navrh na rozvod vidiet. Ale to dufam, ze nepride... Aspon zatial. To ako sa to vyvija je uz ale o vsetkom inom len nie o partnerstve dvoch ludi.

tinika
17. aug 2009

dari ty sa nemas za čo ospravedlnovat, ja by som tiez napisala mail sak ked sa to nikam nepohyna ty mas akoze do kedy čakat????? neobhajuj sa to on by sa mal, ty si nič zle neurobila, len furt premyslas čo urobit a ako aby sa to milosťpana nedotklo a čo ty???? kedy on bude brat ohlad na teba?

bambi09
17. aug 2009

ahojte kočule 🙂
fúúú,vy ste toho popísali 😕 idem dočítať
dnes som jak vygrcaný rezanec,malá mala hroznú noc,keď nerevala 20krát,tak ani raz 😝 😝 😝 fakt som úplne nanič,dúfam,že si potom pospí a ja s ňou 😝 😝 😝

martinano
17. aug 2009

ahojte
fris ja podobne len sem nakukam kedy sa da teraz som dala drobca spat tak som si konecne sadla
bambi a coze je malej?
moj osobny nazor, je ticho a tohaduju sa co bude dalej necakali to
darinka ty sa fakt neospravedlnuj, nemas sa za co a co si ako mysleli,ze budes tichucko trpiet?

frisbee
17. aug 2009

bambi mija,čítam ťa,a divím sa prečo nám hovoríš korčule 😀 😀 😀 😀 😀 😀
martinka,tinika a twin...naprosto s vami súhlasím...

baby,ja tu od štvrtej asi do siedmej nebudem...máte darinku na starosti..volali z Baumaxu,že nám uznali reklamáciu kosačky,musím pre ňu...tak to tu držte...je pohotovosť 😠

bambi09
17. aug 2009

martinka,no,idú jej očáky,jeden je už vonku a ešte 3 naraz,chúďatko moje 😝 ☹ 😝
a darinka,tak toto nie,Ty si reagovala tak,ako by reagovalo 99%žien,to si nepočula tie rachoty u nás 😀 😝
ale hlavne sa ho prosím neboj,on je vypatlaný alebo čo,že očakáva,že takto budete žiť dovtedy,kým sa tá píííííííííííííp,nevyjadrí,že už ho chce a on pobeží za ňou a ja tak vás nechá??????fúúúúj,hanba mu,ja už fakt nemám slov 😠 😠 😠
nenechaj sa ponižovať a ani Ty sa neponižuj,žiadny pako za to nestojí 😒
Bože,čo si tie ženy musia vytrpieť kvôli záchrane rodiny,to je fakt úbohé,ako sa tie hovadá chovajú-niektoré 😢

frisbee
17. aug 2009

bambi,to je ono,on si myslel,že keď nebude Katka,tak bude Zuzka 😠

darina60
autor
17. aug 2009

Baby díky za slová povzbudenia, dodávajú mi sily. Dúfam, že ak to má prepuknúť tak to bude dnes, neviem či je v práci a či to vôbec čítala. Lebo byt v nervoch zas do dzajtra.
Babmi, chúďa malá, to sú najhoršie zuby, dúfam, že čoskoro vybehnú a malá sa ukludní.

bambi09
17. aug 2009

fris,korčuľa hovorím iba sebe 😀 😀 vám by som si nedovolila,ale píšem jak tatár občas,to je tým nevyspaním 😝
tak prepáčte
fris a super,že vám uznali tú reklamáciu,my tiež budeme obiehať Baumaxy a Hornbachy,potrebujeme ešte 4 police a v Ikea také dlhé nemajú 😝 a farbu na kuchyňu,idem sa s ňou pobiť 😀 😝
a ako s havinom???ako sa vlastne volá??držím mu palce,určite s ním choďte,aj keď mu momentálne nič nie je 😕 darinka,nič nové???to je ako ticho pred búrkou,myslíme na Teba,ale už sa nedaj 🙂 😉

darina60
autor
17. aug 2009

bambi, písala som ti ip.

martinano
17. aug 2009

fris, super,ze uznali reklamaciu chod pre kosacku ja tu asi tiez v takom case nebudem,ale budem sa snazit chodit sem co najcastejsie
darinka neboj urobila si dobre fakt by tak jednalo asi 99%zian ako pise bambi.
bambi chuda male,ale ked vidu bude pokoj matovi isli vsetky naraz so 40teplotami a to do vtedy nemal ani pri jednom zubku
darinka neboj sa teraz su obaja zaskoceni a nevedia co dalej