• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
čaute baby ja som vám včera zaspala :slight_smile: .darinka,drahá,furt nad tým nepremýšľaj,urobila si dobre,väčšinou ten prvý rýchly impulz býva ten správny.Ty sa trápiš nad tým,čo si urobila....on sa má trápiť.Drž sa. :slight_smile:
18. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim spolok, Darin, snaz sa velmi netrapit a nestresovat, lebo si este najaku pliagu uzenies kvoli chlapovi....a najedz sa, lebo on skonci vysmiaty mladenec a ty utrapena smutna mama s detmi. Casom sa to vyriesi a ty ziskas ten spravny nadhlad :slight_smile:
18. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
darinka,uf,som rada,že si sa ozvala :slight_smile:
tak teraz je to také neisté,či to tá oná povie,či nie,ale dobre si urobila,to budem hovoriť stále,mne by rupli nervy už dávno :grinning: :wink: máš môj obdiv
chlapec o tom ani nevie,ale bude skákať tak,ako Ty budeš pískať,nie naopak :slight_smile: :wink:
drž sa zlatko,Tvoja družina trpaslíkov aj netrpaslíkov Ťa vždy podrží,ale to Ty vieš už dávno :wink:
a frisbee,čo že tak skoro si nám zahajala??asi to teplo,čo??tu bolo hnusne a aj teraz zas už je teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už dva mesiace nemožem zaspať,konečne sa mi to podarilo :grinning:
18. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, ako ste sa vecer mali? ja som pisala, ze som si vyrazila!! oooh, aky nezvyk...Tanicku som mala u nasich, mame tu cirkus Ales, tak boli obzerat s nou dive aj nedive zvery :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bambi to si píš, už začal skákať :grinning: :grinning: V nedelu mi hovorí, že v stredu ostane dlhšie, ked ma tie narodky. A ja že to sa mi teda nepáči, že nikdy neoslavoval narodky a nikdy neostával dlhšie. A potom mu hovorím, že ked to nebude súkromná oslava, prosím. A včera krotko, že príde načas, ešte aj pre deti k našim skočí. :grinning:
18. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari :grinning: :grinning: :grinning: supeeer :wink:
jalao,my večer sídliskovo-ihrisko,prechádzka,kofolka a domov :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dobre bolo
a fris,prečo nemôžeš spávať???a Nuda v Brne :dizzy_face:
18. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari...bravo :grinning:
bambi...možno už som stará,tak to začína :grinning:
Nuda v Brně...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris,Ty a stará???keď fičíš na kosačke??? :grinning: :grinning: :grinning: neblázni,Ty strčíš aj mladé devuchy do vrecka :grinning: :grinning: :wink:
18. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no možno prestávajú pracovať hormóny :grinning: ....ale na kosačke som dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a kolosa nám už premenovali na kokosa :grinning: :grinning: :grinning: taky dobrýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítala som :grinning: :grinning: :grinning: ...čo čakal?
18. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bol to asi omyl,ale pekný a trefný :grinning: :grinning: :grinning: fakt neviem,či si robí prču,alebo je to prezlečený claudius,takých chorých ľudí je tu neúrekom :confounded: veru,vo virtuálnom svete si dovolia to,čo by v normálnom neurobili,preto som aj fotky vymazala,nech sa nejaký úúúchylák neukája pri fotkách mojich detí,posielam len ľuďom,čo poznám ,viete,ako to myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co ten kokos kolosalny myslel, ze najde na zenskom fore pochopenie v jeho tazkej zivotnej situacii???? :angry: mozno, keby to rozbehol v diskusii pre futbalovych fanuskov, alebo anti-baculkovom fore, tak pochodi a dostane sa mu aj uznania, aj poklepania po pleci... :confounded: :confounded: Jeho zene prajem vela sily,aby si s nim uz radsej dala pokoj a isla svojim novym zivotnym smerom, no nie?
18. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. aug 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao...ani nenapísal,čo jej objednal na tej večeri...aby nepribrala
18. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frisbee :grinning: :grinning: :grinning: žeby niečo light??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...asi rybu na pare jak Czoborke... :unamused:
18. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by som si dala :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno iba grahamové tyčinky a vodu
18. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by som ho hneď poslala tam,kde bol doteraz :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v propadlišti dějin????? :grinning:
18. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak-tak,no,uvidíme,či sa ešte niekedy ozve,či príde do hniezda s osami :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: dari, tak u vas sa deju veci... dufam,ze ten tvoj dostane rozum... :unamused:

mne sa stala podobna vec, ani nie rok po svadbe... bola som chora a milost pan chodil omov o 23:00, ze z prace... priniesol mi celu seriu serialu utek z vezenia a ja chora som lezala v posteli a cele dni a vecre pozeala utek z vezenia... :wink: az si tak raz vecer o 1:00 pipla smska na jeho mt... tak som si ju precítala... ta bola pracovna ale ostate co som tam nasla som len zírala.... ako jej velmi chyba a podobne somariny... ako sa zamilovala... povedal, ze bol s nou dva krat na cafe a ze to je vsteko no nech konovi hovorí... co ma co zenaty chlap pozyvat na cafe nejaku podiadenu, dokonca podriadena to bola... alebo pozvala ona jeho a jemu to bohovsky lichotilo... tiez som jej poslala sms a moj mm na mna, ze co som si to dovolila... jej sa zastaval... uz vtdy som ho mala okaslat... to sme nemali este mlalu... potom som o pol roka otehotnela a sral totalne na mna, az som musela ujst od nich, lebo by som tam asi aj potratila...zaujimal sa len o seba... potom som nasla v aute prezervativ - pouzity, samozrejme to tmnechal kolega... v kupelni dlhe vlasy co on dovliekol na sebe a ja som bola paranoidna, lebo som snorila...vsade a vo vsetkom.... to mi on hovoril, ze som paranoidna... teraz uznesnorím lapí sice doma a ide k materi, ale co robí v praci alebo po praci neviem, lebo ho nemam sancu skonrolovat...
18. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laila,dobre že píšeš,už sme boli veľmi od témy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no,ten Tvoj mangelík,to je dobré numero :angry: :confounded: teda ten prezervatív(a použitý-blééé)by som už asi neprekusla :astonished: :astonished: :astonished:
18. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak teraz vyckáva co bude dalej... vybrala som si prachy z uctu ani nepipol, sedí doma a je ticho... neviem ako sa ho zbavím, lebo nemam svedomie mu povedat nech vypadne... predtym som mu zbalila veci do igelitovych vriec a vylozila na dvor... dovi - dopo, celu nedelu ho nebolo a dotrepal sa az o 22:00 domov a nasiel zbalene...vtedy to bolo lahsie ako dnes a vstci mi t hovorili, ked ho zoberie naspet bde to tazsie sa ho potom zbavit, hol, mali pravdu.... :unamused:
18. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hrozne písem, prepacte mi... kazde tretie pismeno...

bambi - tie vlasy a prezervatív to bolo rok po smskách, boli sme cerstvo nasahovaní v domceku... ja odkedy som si ho zobrala tak cakám, kedy bude lepsie... asi az ked sa ho zbavím... :unamused:
18. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože,laila,no preč od neho,máš celý život pred sebou,to je smutné :frowning2:
18. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frisbee - ale ako??? on mi teaz neda pricinu, aby som ho vyrazila... proste tam len po tichu sedí a ja uz nemam energiu robit sceny a nikdy som mu umyselne nerobila ze... ten dom mu nenecham... on sa tvari, ze vsetko je ok, pritom rodina ci uz nasa, alebo sirsia je v rozpade...
18. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Laila, som rada, že si napísala, bože máš to horšie ako ja :astonished: :astonished: Píš, baby ti tu poradia a ak nie, tak ta aspon povzbudia.A ja tiež potrebujem povzbudiť, lebo idem domov, keby to náhodou prepuklo, takto Vás budem otravovať ešte aspon týždeň, takže tu som a povzbudte aj lailu ja nemám síl, hoci viem ako je jej :frowning2:
18. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok