Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

laila22
18. aug 2009

posledna nasa scena sa odohrala cca. mesiac dozadu... jemu pred troma mesiacmi ochorela mama. tak sme to ozoberali a ja, ok, ak potrebuje odviestk lekarvi, odvez pomoz, je to tvoja mama a on mi zacal vyplakavat, ze on citi zodpovednost aj za svjich dospelych surodencov... brat zenaty - zabezpeceny a segra - studentka vs, mala ist d zahranicia studovat, ze on jej chce platit letenky, ked aj kazde dva tyzdne...tak aby mne a dcere nic nechybalo... samozrejme su o en reci, lebo milionar zas neni... a ja som nesuhlasila, tak sa na mna nazivot zas urazil a povedl, ze pre neho je teraz prvorada mama... a jeho sestra ma doslova vystvala od nich z domu ked som bola tehu a ani pes po mne nestekol ani jeho mater, ani otec nikto...a jemu to bolo jedno...pre jeho setru bol on vzdy len debil, vztah nemali ziadny... mater posluchala dceru...asi tak to tam fungovalo... no a ja som mu potom urobila naschval, ked sme sli na pohreb a malu strazila jeho mama, prvy a posledny krat v zivote, ze som sa zachovala ako on, ze som nevystupila z auta a o on mi potom vykrikoval, ci mu oplacam jeho chovanie a ze som sa nepodakovaa jeho mame za strazenie a ze mi nezaplati ucet za mt... a tak a tak...

frisbee
18. aug 2009

laila...bože....toto nie je vzťah,to je prežívanie.Len sem pekne píš,budeme bojovať spolu 😉

dari...furt som pri tebe,myslím,že aj na záchodíku,drž sa 🙂 🙂 🙂

laila22
18. aug 2009

dari ja citam tvoju temu od zaciatku ako si ju zalozila a uprimne som verila, ze ked sa vratis z dovci tak voj mm dostane rozum... tiez nemam nejko moc sil povzbuzovat a tiez chudnem... su mi dobre veci co boli na zaciatku leta male... 😉 drzím t palce a dakujem. 😉

laila22
18. aug 2009

koncím baby mala sa zobudila.... ja si vas precítam a zas sa ozvem... 😉

pekny dnik 🙂

darina60
autor
18. aug 2009

laila, ďakujem pekne, môžme sa povzbudzovať navzájom, lebo to prežívame. Vieš ja som schudla 10 kg skoro no a mne sa vrátilo sebavedomie ako nikdy, aj dnes v práci mám obtiahnuté šaty, ktoré mi boli dobré pred 6 rokmi a nevyšli z mody. Vzbudzujem o bdiv u mužov a závisť u žien, hoci za takúto cenu som schudnúť nechcela. Ja si myslím, že tvoj muž nebol o.k. od začiatku, a aj vaš vztah nebol asi nikdy uplne naj. Prepáč, súdim len z toho čo si napísala.Ja bojujem preto, lebo viem, čo som mala doma 16 rokov, akurát zajtra to bude a verím, že za 2 mesiace, človek uplne neosprostie.A to že chodím do práce a aj sem na forum mi pomáha hrozne. Môj muž tiež vidí ako som sa zmenila, tiež začal o seba viac dbat a cvičiť, hoci to neprizná, možno žiarli na moju premenu, že každý si to všimol. A stále mi prichádzajú slová kolegu čo ma tu denne musí počúvať a je to taký chlapský nadhlad a to, že rob len to čo chceš. A zatial to funguje. Hoci dakedy mi je zle, baby ma povzbudia, alebo si to povzbudenie vypýtam, ako predchvílou a idem zase za tým svojím cielom.

bambi09
18. aug 2009

dari,Ty si naša kočica-super,len tak ďalej,len neschudni veľmi 🙂 😉 ja by som ešte 10 kg potrebovala,ale už radšej cvičením
😀 😅 😔
držte sa baby,ako fris napísala,dari,myslíme na teba aj tam... 😀 🙂 😉

frisbee
18. aug 2009

dari,myslíme 😀 😀 😀 😀 ..no a ja už sa iba scvrkávam do zeme...malá mafiánska babička budem 😀 😀 😀 😀 s ňadrom 😀 😀 😀

denisa_
18. aug 2009

caute baby, Darinka, odzaciatku citam tvoju temu, lebo preziovam momentalne nieco podobne a drzim Ti palce, aj ked si myslim, ze Tvoj muž je "zalaskovany" a vela klame. Zeny, poculi ste nieco o tom, ze chlap moze byt urieknuty? Niektore milenky totiz vedia aj perfektne carovat, pritiahnut si muza k sebe. Co si o tom myslite?

stellaartois
18. aug 2009

..ja tomu neverim v takychto pripadoch...

denisa_
18. aug 2009

a v akych tomu veris? Prave v takychto pripadoch, kde ludsky rozum konci, zacina magia..

bambi09
18. aug 2009

😕 😕 😕 😕 žeby??? 😕 🙄 🙄 dúfam,že nie 😝 😝

bambi09
18. aug 2009

fris a iba s jedným??? 😀 😀 😀 šak máš dve,nie??? 😀 😅

frisbee
18. aug 2009

bambi, 😀 ale s veľkým 😀 .Jé,práve ukazujú,že o 20.hod. bude na Prime Víťazstvo lásky...s Barbarou de Rossi,jak čakala to decko a manžel ju opustil......nech sa chlapi povinne dívajú 😝

bambi09
18. aug 2009

fris 😀 😀 neverím 😝
a viem,čo myslíš,to som rada pozerávala 🙂 🙂

frisbee
18. aug 2009

veliký frňák velkého ducha značí,hňupe 😀 😀 😀 😀 ...

bambi09
18. aug 2009

😀 😀 😀 😀 kua se neříkááá,Bohoušku 😀 😀 😀

frisbee
18. aug 2009

kua,tu plavou buchty jako ondatry 😀 😀 😀

bambi09
18. aug 2009

😀 😀 😀 😀 to sú nesmrteľné hlášky,nechápem,čo niektorým suchárom na tom vadí 😀 😀 😀

frisbee
18. aug 2009

mne nevadí nyšt 😀

bambi09
18. aug 2009

ani mne 😀 poď vedľa,sme od témy 😀 😝

vladkaz1
18. aug 2009

ahojte .. ako sa mate? vidim ze je tu veselo super ako vzdy .. a Dari ? citam ze zatial v pohode 🙂

frisbee
18. aug 2009

ahoj,moja...no to je kľud pred búrkou 😠

vladkaz1
18. aug 2009

no uvidime nechame sa prekvapit ...co za cudo zas s neho vylezie 😖

frisbee
18. aug 2009

uvidíme...hlavne,aby z toho darinka a deti vyviazli bez vážnejšej úhony ☹

vladkaz1
18. aug 2009

hmm .. neviem co k tomu napisat .. dufam ze sa to vyriesi skor, nez na take veci budeme mysliet ..
to by bolo uz dost zle ... mysela som ze dostane rozum on ,ale fakt neviem teraz vyjadrit svoj nazor 😒

frisbee
18. aug 2009

však jasné...my tu teraz vyčkávame v zákopoch 😀

vladkaz1
18. aug 2009

😀 ano .. 😉 mas parvdu a potom do boja

frisbee
18. aug 2009

ja s valaškou 😀 😀 😀

vladkaz1
18. aug 2009

boze nejako mi preskakuju pismenka .. 😒
ano s valaskou a ja s cim? 😀

frisbee
18. aug 2009

sekerečku alebo klieštiky 😀