• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
čaute,mne padla hlava
18. aug 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, Dari, tak daj nieco nove....co vcera :confounded: tvoj drahy?
19. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko , ako sme sa vyspali?
19. aug 2009 o 08:36  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čaute baby, jalao ty určite v práci, ja dnes zarezávam až od pol jednej, musím byt s malým . Už som umyla 4 okná, kde nesvieti slnko. Doma pohoda, až moc, chlap cvičil včera, musela som obdivovať jeho svaly. :grinning: :grinning: A dnes má narodeniny a dnes je aj 16 rokov čo sme sa spoznali, včera sme mu gratulovali aby sme boli prvý a celkom sa potešil. Tak uvidím, viete sami, že u nás sa to mení z dna na den.
Ale ste tu daktoré ponocovali, to je dobre, ja nemôžem večer chodiť sem, lebo tu stále nazerá, čo tolko tukám.Simi a ty ako si sa vyspala, dúfam, že fajn, ako ináč :grinning: Ináč baby ja som si fakt uvedomila, že simonkin pohlad na svet, jej optimizmus ma vždy zahreje pri srdiečku, len tak ďalej , máme ta moc radi.
19. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute...no hurá...hlavná postava témy tu je..... :grinning: ....dari,vždy,keď mám plnú hlavu zbytočných problémov,príde simonka a jednou vetou všetko zmaže a rozsvieti,slniečko,naše :slight_smile:
19. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekny dník. my vyhajkane do ružova, ideme zavarat slivky a hrozno.

dari - treba bojovat ak je za co, o tom svedcí 16 rokov ako si písala... nas vztah asi nebol celkom ok, len ja som to asi nechcela vidiet... myslela som, ze laska hory prenása... :wink:
19. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked laila pises o tych 16 rokoch...clovek by si myslel, ze toho druheho uz pozna jak svoj nos, ze? Ale vzdy je cim prekvapit... :unamused:
19. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necitala som odpovede ale mozem snad napisat aj svoj nazor mozno to nebude az tak od veci ale ako pises, ze ti na tvojom muzikovi zalezi a najma na detoch a nechces o to vsetko krasne co medzi vami bolo prist, ja by som sa zamerala zo vsetkych sil, kt. by som sa snazila v sebe najst, na vas dvoch a to z dvoch pohladov, zo stranky ako partnerov a ako rodicov, ako partnerov tak, ze by som jednoducho vytvorila prostredie, atmosferu a podmienky len pre to aby ste mohli byt spolu, vecer mu povedala, ze by som si priala aby si spravil na ten a ten den cas, ze by sme si mohli niekam zajst a dala na to rezervacku, ze sa o to postaram vybavim zariadim on nech len spravi tak aby mohol prist ale urcite napr. na veceri netlacila a nevycitala, prosto sa snazila o to aby si uvedomil, ze nie si len matka a kamaratka ale aj jeho polovicka a ze jednoducho aj na teba je toho vela ale jednoducho je to zial zivotny styl pracujes a si aj clovek a takisto potrebujes ho oporu ako on tvoju, ved bolo od teba skutocne super nevidi sa to casto, ze si pocas materskej robila vsetko ty pre to aby mal doma oddych ani si nikam nechodila nemala kamosky, teraz je vsak cas, nakolko ty takisto nie si robot aby aj on akceptoval, ze si mama, pracujes, si jeho zenou, ale mas pravo a narok aj na trosku "zivota"
treba si niekam vyjst ale nie len raz ale tak necakane a ozivit ten vztah, deti snad mozete nechat na cely vikend u babky ved urcite ak vie o vasich problemoch urobi maximum co moze a urcite ju tie dva dni neoberu o nic iba obohatia o cas straveny s vnucatami
a trochu iskry, nech je tam aj vasen
chodte tam kde ste este neboli alebo ste len chceli ist alebo si spravte vylet do nejakeho relax centra alebo cokolvek kam si trosku aj oddychnete a budete cerpat nove sily mozete sa nenutene rozpravat a byt spolu...
vela stastia
19. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari, fris, to vazne? som vam sipaticka? joj tak vam budem iba este viac radosti robit, niekedy sa aj umna zamraci, :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je len chvilka,ale teraz kedsi nedam bacha tak bude, dnes vyprask :grinning: :grinning: je doma havo a od rana len brese :grinning: :grinning: lebo ze ked ma hlada , tak ma vzdy najde u pc, :grinning: :grinning: :grinning: ale ked zato nemozem uz som záááááááááááááááááááááááááávila,pomoc. daríííííííííí budes ma mat na svedomi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked ma manzel prizabije :grinning: :grinning: :grinning: lebo si otvorila taku to temu :stuck_out_tongue_closed_eyes: hoci nie veselu ale aj tak vééééééééééélmi napinavu, a ja ju velmi mam rada, :grinning: :grinning: :grinning: teraz utekam lebo uz ide.
19. aug 2009 o 10:58  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka,že sa pýtaš,ty si pre nás všetky to najlepšie,čo nás v tejto smutnej téme stretlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
darinka,tak super,teším,že doma je relatívny kľud,bez hádok a napätia,inak my sa s mužom tiež poznáme už 16 rokov :sweat_smile: :sweat_smile: Bože,ako to strááášne letí a presne,ako jalao píše,myslíš si,že toho druhého poznáš,ako svoj nos a nič Ťa už od neho nemôže prekvapiť a bisťu,môže... :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kepassa,to,čo si napísala-súhlas,mali by mať čas len pre seba a oživiť tú vášeň a iskru,aby ten vzťah nabral druhý dych,snáď sa to podarí darinke,presvedčiť muža,aby si takto občas vyrazili sami niekam a znova mali čas len na seba ako partneri :slight_smile: :wink:
simonka :grinning: :grinning: :grinning: že havo :grinning: :grinning: :grinning: nech nebreše,veď má doma ideálnu žienku,slniečko :slight_smile: :slight_smile: :wink:
fris,u mňa je to rovnaké,ako príde simonka,hodí pár viet a hneď je tu pohodička :slight_smile: :slight_smile:
Ty nie si len sympatická,my Ťa máme radi simi :dizzy_face:
19. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my uz pozavarane, chlupkam cafe a drobec spí. vecer ideme domov. doobeda volal mm, ze co robíme... ,,tvaril sa,, jak zbity pes ked telefonoval... ja mam normalne zaluocnu nervozitu ist domov... strach z neho nemam...
19. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaludocnu... :grinning:
19. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laila kľud :wink: ...skús si s ním o všetkom pohovoriť...aj o tom,ako sa cítiš,a čo by so od neho chcela :slight_smile:
19. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fris - my sme sa o tom uz x-krat rozpravali... nikam to nevedie, on si tvrdí len svoje... aj ked nieco sluby vzdy z toho vykluckuje... on sa bojí, ze sa s nim rozvediem, netusí co teraz moze odo mna cakat...
19. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laila a čo tak skúsiť manželskú poradňu???nestranný pohľad tretieho človeka-mohlo y pomôcť :confused: :confused:
19. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela normalnu rodinu, chlapa co bude pri mne stat a nie ma odhanat skrz svoju mamu a sestru a neviemestekoli comu vsetku... napr naposledy to bolo, ze stale chodil sam s dcerou k rodicom a ked som chcela ist aj ja, teda, nech ideme spolu ani za pana jana... radsej sa odul, siel sam a tam povedal, ze ja som u svojich rodicov.. tak isto ked siel gatulovat mame, tak sam... nie ako rodina, k nasim nechcl chodit tiez... so surodencami nema dobre vztahy, hlavne ked sa mala narodit nasa dcerka, tak chcel brata za krstneho a jeho zenu za krstnu, co ju neznasa z celej duse... ze aspon by sa vztahy dali do poriadku... tak som mu povedla moj zlaty, vztahy si davaj do poriadku sam a necakaj, ze tvje dieta ti bude urovnava vztahy... samo neboli pozriet ani babo
19. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, no ja som uz do upratovala, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa uz nechce nic robit, ale ma caka posledna davka leca, a pomazanky,ja a uhorky a dost.ale to uz len vecer.je strasne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jéééé dakujem, aj ja vas kocky mam rada, ved normalne som zavisla od pc co ja som vobec nebola, iba sem tam som kuky na bazarkoch a dost. :grinning: :grinning: a teraz uz ledva cakam kedy mam sekundu,ked len precitam uz mi je lepsie :grinning: dcera mi vravi ze mami ti uz rychlejsie pises ako ja. a to len jednu ruku pouzivam,ja neviem pisat 2rukamy,mne to vtedy nejde :grinning: ze vraj preto lebo som uz viac tu napc ako oni.
19. aug 2009 o 14:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka,Ty včielka usilovná :slight_smile: :slight_smile: vidíš,za chvíľu môžeš aj sekretárku robiť,pri nás sa vycvičíš :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ach,my zááávisláčky :sweat_smile: :sweat_smile:
no,idem sa ja robiťa ideme vonku,od soboty má byť škaredo :angry: to sa doma nasedíme až-až
ahojte zatiaľ a kto môže,nech píše,ja vás potom dočítam :wink:
pááááá
19. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v sobotu idem tancovat :grinning: :grinning: :grinning: uz som nebola od februara :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam ze sa topodari, bude dobra zabava, a ze vraj dobra skupina bude hrat. :grinning: ja a sekretarka? z mojou gramatikou? ved by ma hned prvy den vyhodili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bola som v tej teme o gramatike, ale tam su uz strasne mudrci :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len tak vedia ohovarat boze. no mne je tu svami véééélmi dobre.
19. aug 2009 o 15:06  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka,ty pracuješ ako blázon...ten tvoj chlap ani netuší,čo v tebe má :grinning: Jé,ja som netančila už roky :frowning2: .

bambi,pekne si užite prechádzku :slight_smile:

dari...kde si??????

langoškááááááááááááá...volám na teba tak silno,aby to aj pod Langofelom bolo počuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,žijééš?!
19. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som tu :sweat_smile: simonka,aj ja by som šla,potrsať si :grinning: :grinning: riťkou potriasť :grinning: :grinning: no,keď malá vyrastie-možno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ten kopec je inak krááásny,pozerala som obrázky na nete,sa niekto má,keď má taký výhľad :sweat_smile: :sweat_smile: ja vidím akurát oproti ľuďom do okien a večer počúvam vzdychanie z každej strany,tu sa to neskutočne ozýva,sme taký uzavretý blok :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
no,ale už heš,bambucha,večer prídem,čafte :wink:
19. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu som čítam Vás, ale nepíšem, som sama samučká v práci do pol 5. Dnes ma moj muž narodky a aj 16 rokov čo sa poznáme, tak ma chytila nostalgia. Asi som písala, že sme mu včera gratulovali, aj ked pred mesiacom hovoril aby sme mu negratulovali a aj ho to dosť prekvapilo a potešilo aspon sa mi zdalo. A zaželala som mu okrem iného veľa dobrých rozhodnutí tak uvidím, lebo si to opakoval.Zas idem so strachom domov či to neprepukne ked je celkom idilka, dúfam, že ta suka, sorry za výraz mu to nevytrepala k narodkám. Keby sa mi dalo zistiť od neho či je v práci. Ŕáno to určite nevedel, lebo mi poslal mail.
Ja som umývala okná, lebo len ja tu nepracujem, všetky zavárate, kosíte a pod. Ja som včera umyla svoje auto, dnes okná čo mi zostali zo včerajška, lebo ich mám dokopy 17. No a s kvetmi v skalke som chcela robiť ale pridal sa mi syn pomáhať tak som to vzdala.
Ja som naposledy tancovala na svojej svadbe t.j. v.r.1996 a ked som sa videla na videu, nikdy viac :grinning:
19. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darinka moja....to musíme napraviť s tým tancom :grinning: :grinning: :grinning: Kľud..ozaj,máte výročie zoznámenia...mohla by chytiť nostalgia aj jeho.Stále si opakuj,že tú situáciu sposobil on,a nie ty :wink:
19. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasné, však ked som minule chytila nervy aj som mu to povedala. Ináč fris, keby dve trpazlíčky tancovali to by bola sila, lenže Ty by si sa musela hanbiť za mna, ja nemám absolútny hudobný sluch, skôr mám hluch.
19. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hýb sa,ako sa Ti páči :grinning: :grinning: to je celá veda na tanci :grinning:
a nedala si si na tej správe odkliknúť,aby Ti potvrdila,či ju prečítala??možno má dovolenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no,idem,už,majte sa,sa neviem odlepiť
:sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ty tu čo robíš, nechcela si ísť preč, :grinning: :grinning: Však to že som jej to posielala cez mail na azete a tam neviem či sa to dá nastaviť, v práci mi to ide, lenže ja som nečakala kým pridem do práce, ja som konala hned ked som bola nasr.., nevyspatá :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my este aj dnes hajame u nasich, mm volal, ze pracovna vecera a potom nejake povinnosti este, tak ostavame a vecer idem s kamoskou von. sa tesíííím. ja som naposledy tancovala na plese vo februari.... :grinning:
19. aug 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - ja sa uz do manzelskej poradne nechystam.... volala som ho tam min. rok nechcel ist, sla som sama k psychologovi, popravde zaplatila som 8OO sk a mala som este vacsí zmetok v hlave... nic mi neporadil, vypocul a jedina jeho rada bola, ze a nemam prisosobovat a mam robit iba to co chcem... lenze vo vztahu musia byt kompromisy... moj nazor. typek bol tiez rozvedeny... je to tazke... dostal sancu a zas sklamal, dokedy to mam riesit a davat sance??? :unamused:
idem dat sprsku a idem von. mala uz spinuska. este sem nakuknem, ked sa vratim. pekny vecer.
19. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som vam prisla len povedat ze dobru noc , uz ma to taha na spanok, v noci som nejak nespala maly sa mi budil aspon 5krat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cez den tak isti takmer ani nespal, urcite zubky ho trapia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 21:48  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok