• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
čaute.darinka a baby,jak je,?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,babulenky, dnes bude asi 100stupnov vonku fuj, uz by sa to mohlo skoncit, :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dobre, ja sa poberem , aby som bola aj dnes uzitocna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom sa ozvem,darííííííííííí co je stebou,aj ty mas sexualne volno? ,babula :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 07:46  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka,opatrne,aby si nám neskolabovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fris, simi, nakukla som aj sem. Dnes ma sef dost zalozil, co sa mi vobec nepaci :confounded: :confounded: :confounded: . Teraz odcestoval, tak to tu trochu preluskam :slight_smile: :slight_smile: Simonka, ja ta uplne chapem, ze stale cosi varis a zavaras, ved aj mas pre koho! Taky mancaft nakrmit, to da zabrat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čaute baby, fris, čo si tu včera nebola a bambi tiež, potom to tu aj vedla tak vyzeralo :grinning: Ja včera pohodička večer, muž síce došiel zadumaný , vážny už som myslela, že nastala moja posledná hodina :grinning: Chvílu taký bol divný, ja som sa robila, že nič, vypytovala som sa ho všeličo a tak a ked videl, že som v pohode, tak sme sa v klude rozprávali, čítali si, on sa učil, ja som lúštila tajničky, večer aj dačo mohlo byť, ale malý nás vyrušil, takže nič :grinning: Nevadí, ešte chcel mi dať z vínka čo dostal, ja že nie, jedine ak si dáš ty, on že nemôže, lebo by sa to mohlo zvrhnúť, ha bojí sa chlapec, že by sa neudržal :grinning: :grinning: Takže pohoda večer. Ale mala som pocit ked došiel, že asi ked mal tie narodky tak možno od nej očakával iné reakcie, možno si to prečítala a začala sa chovať ináč, ani smsky možno ´mu neodpovedala, lebo celý večer mal mobil predomnou. Tak neviem, či a čo sa vlastne deje.Tolko správy z domova, dnes tu budem len do 12, nebojte sa o mna ideme oslavovať šéfkyne gulatiny, tak neviem dokedy to roztočíme.
20. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,dari,my sme večer makali na pozemku a tu nik nebol,tak som išla skoro spať,dnes príde mladá,zajtra zase odíde,tak tu budem menej.No hlavne,že je u vás kľud...a keď sa chlapec neudrží,to je dobre,on si nemože pomocť. :wink:
20. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
darinka,tak len tak ďalej a dobre to so šéfkou roztočte,len potom pozor na jazýček doma :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
fris,mami,pozdrav ségru :grinning: a uži si jej trošku,tá je jak vietor a jeden náš kamoš-idem-prídem :grinning: :grinning: akčná žena po Tebe :slight_smile: :wink:
ja idem s deckami na trh asi za dve hodky,je tu teplo,ale pofukuje príjemne,tak hádam vydržíme,včera sme boli vonku až do tmy,tak bolo dobre,kopa ľudí von,hrali frisbee,bedminton,cvičili tai-chi,aj my sme trochu poblbli,posedeli na deke,no fajn bolo :slight_smile: :slight_smile: :wink:
20. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi na nás kašle,odkedy má autobus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeee,to nikdy :grinning: :grinning: :grinning: vy ste moja srdcovka :slight_smile: :wink: aj ja mám doma zúfalého muža... :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to on založil tú tému? :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,on na také nemá čas :grinning: :grinning: :grinning: sťažovať sa :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by sme ho umlátili cecíkmi :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ti nechala odkaz v regiónoch :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz som dokoncila zavaracku, a az teraz vydim ze je uz15hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: strasnéééééééééééé,preco my zeny to mame take tazzke, ?teraz si dam kupko a veget, :grinning:
20. aug 2009 o 15:21  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka...ja ani neleziem von,ako je tam hrozne :grinning:
20. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka,Ty by si mala dostať titul nausilovnejšia žena na MK :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a fak tje tam hic,dúfam,že v električke nezhebneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemachruj,že električka...to je vaše auto :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm,to parkuje na Galvánke,ja som imobilná,ešte nemám šoferááák :frowning2: :frowning2: tak stačí aj električka č.9 :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi...musíš si kúpiť v Ikei veľa vankúšov pod riťku...a potom to pojde samo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no titul nechcem, len sa bojim od zimy, :grinning: ze sa ma spita, co som robila, uz vcera sa ma segra pitala,uz si nieco zavarila? ja ze nie :grinning: :grinning: isla do spajze, a ziza ,ti krava ved ti mas viac ako ja :wink: :wink: :grinning: :grinning: lebo vlani ako som bola tehu moc som toho nezavarala, :stuck_out_tongue_closed_eyes: komu sa chcelo v tom strasnom teple, a po porode,sa mi ani nechcelo,tak ona mi davala co mala, :grinning: :grinning: :grinning: fris aj ja som chodila do temy regiony ,ale nejak sami to tam nepacilo,ja som chodila na nove zamky, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 15:37  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frisbeee :grinning: :grinning: :grinning: kúpim všetky :grinning: :grinning:
simonka :grinning: :grinning: :grinning: si ju teda dostala :grinning: :wink:
no,kočule(nie korčule)idem
riad do zásuvky... :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka...ty máš zakázané chodiť do iných tém,my na teba máme práva a už ťa nikam nepustíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a usilovná si...ja nikoho takého nepoznám,sorry,baby,ale simonka maká ako nikto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, som doma, tak len na chvíľu idem si s vami popísať, keď ste tu, ale čítať budem asi až zajtra. Ale ak bolo niečo vážne, alebo sa niečo udialo, tak mi môžte dať stručné info. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá,šéfka je tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko fris, no referuj stručne a jasne, čo bolo a čo sa stalo...... :dizzy_face:
20. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič,darinkin chlap čaká ktorá si ho vyberie a darinka dotyčnej poslala mail,tak čakáme veľký výbuch :angry: :angry: :angry:
20. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľady sa teda pohli, no počkáme čo bude ďalej :unamused:
20. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj,Snehuľa sa nám vrátila,huráááááá :slight_smile: :slight_smile: :wink:
vitaj medzi svojimi :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bambuľa,ty si bola v Afrike????
20. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok