Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
20. aug 2009

čaute.darinka a baby,jak je,?? 🙂 🙂 🙂 🙂

simona55
20. aug 2009

ahojte,babulenky, dnes bude asi 100stupnov vonku fuj, uz by sa to mohlo skoncit, 🙂 😝 no dobre, ja sa poberem , aby som bola aj dnes uzitocna 😀 😀 😀 😀 potom sa ozvem,darííííííííííí co je stebou,aj ty mas sexualne volno? ,babula 😀 😀 😀

frisbee
20. aug 2009

simonka,opatrne,aby si nám neskolabovala 😝

jalao
20. aug 2009

ahoj fris, simi, nakukla som aj sem. Dnes ma sef dost zalozil, co sa mi vobec nepaci 😖 😖 😖 . Teraz odcestoval, tak to tu trochu preluskam 🙂 🙂 Simonka, ja ta uplne chapem, ze stale cosi varis a zavaras, ved aj mas pre koho! Taky mancaft nakrmit, to da zabrat.. 😝

darina60
autor
20. aug 2009

Čaute baby, fris, čo si tu včera nebola a bambi tiež, potom to tu aj vedla tak vyzeralo 😀 Ja včera pohodička večer, muž síce došiel zadumaný , vážny už som myslela, že nastala moja posledná hodina 😀 Chvílu taký bol divný, ja som sa robila, že nič, vypytovala som sa ho všeličo a tak a ked videl, že som v pohode, tak sme sa v klude rozprávali, čítali si, on sa učil, ja som lúštila tajničky, večer aj dačo mohlo byť, ale malý nás vyrušil, takže nič 😀 Nevadí, ešte chcel mi dať z vínka čo dostal, ja že nie, jedine ak si dáš ty, on že nemôže, lebo by sa to mohlo zvrhnúť, ha bojí sa chlapec, že by sa neudržal 😀 😀 Takže pohoda večer. Ale mala som pocit ked došiel, že asi ked mal tie narodky tak možno od nej očakával iné reakcie, možno si to prečítala a začala sa chovať ináč, ani smsky možno ´mu neodpovedala, lebo celý večer mal mobil predomnou. Tak neviem, či a čo sa vlastne deje.Tolko správy z domova, dnes tu budem len do 12, nebojte sa o mna ideme oslavovať šéfkyne gulatiny, tak neviem dokedy to roztočíme.

frisbee
20. aug 2009

ahoj,dari,my sme večer makali na pozemku a tu nik nebol,tak som išla skoro spať,dnes príde mladá,zajtra zase odíde,tak tu budem menej.No hlavne,že je u vás kľud...a keď sa chlapec neudrží,to je dobre,on si nemože pomocť. 😉

bambi09
20. aug 2009

ahojte 🙂
darinka,tak len tak ďalej a dobre to so šéfkou roztočte,len potom pozor na jazýček doma 😀 😀 😀 😉
fris,mami,pozdrav ségru 😀 a uži si jej trošku,tá je jak vietor a jeden náš kamoš-idem-prídem 😀 😀 akčná žena po Tebe 🙂 😉
ja idem s deckami na trh asi za dve hodky,je tu teplo,ale pofukuje príjemne,tak hádam vydržíme,včera sme boli vonku až do tmy,tak bolo dobre,kopa ľudí von,hrali frisbee,bedminton,cvičili tai-chi,aj my sme trochu poblbli,posedeli na deke,no fajn bolo 🙂 🙂 😉

frisbee
20. aug 2009

bambi na nás kašle,odkedy má autobus 😀 😀 😀 😀

bambi09
20. aug 2009

nieeeeeeee,to nikdy 😀 😀 😀 vy ste moja srdcovka 🙂 😉 aj ja mám doma zúfalého muža... 😀 😀

frisbee
20. aug 2009

to on založil tú tému? 😀 😀 😀

bambi09
20. aug 2009

nie,on na také nemá čas 😀 😀 😀 sťažovať sa 😀 😀

frisbee
20. aug 2009

by sme ho umlátili cecíkmi 😀 😀 😀

bambi09
20. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
20. aug 2009

som ti nechala odkaz v regiónoch 😀 😀

simona55
20. aug 2009

ahojte, uz som dokoncila zavaracku, a az teraz vydim ze je uz15hodin 😝 strasnéééééééééééé,preco my zeny to mame take tazzke, ?teraz si dam kupko a veget, 😀

frisbee
20. aug 2009

simonka...ja ani neleziem von,ako je tam hrozne 😀

bambi09
20. aug 2009

simonka,Ty by si mala dostať titul nausilovnejšia žena na MK 🙂 🙂 😉
a fak tje tam hic,dúfam,že v električke nezhebneme 😝 😝 😝

frisbee
20. aug 2009

nemachruj,že električka...to je vaše auto 😀 😀

bambi09
20. aug 2009

hmm,to parkuje na Galvánke,ja som imobilná,ešte nemám šoferááák ☹ ☹ tak stačí aj električka č.9 😀 😀 😀

frisbee
20. aug 2009

bambi...musíš si kúpiť v Ikei veľa vankúšov pod riťku...a potom to pojde samo 😀 😀 😀 😀

simona55
20. aug 2009

no titul nechcem, len sa bojim od zimy, 😀 ze sa ma spita, co som robila, uz vcera sa ma segra pitala,uz si nieco zavarila? ja ze nie 😀 😀 isla do spajze, a ziza ,ti krava ved ti mas viac ako ja 😉 😉 😀 😀 lebo vlani ako som bola tehu moc som toho nezavarala, 😝 komu sa chcelo v tom strasnom teple, a po porode,sa mi ani nechcelo,tak ona mi davala co mala, 😀 😀 😀 fris aj ja som chodila do temy regiony ,ale nejak sami to tam nepacilo,ja som chodila na nove zamky, 😝

bambi09
20. aug 2009

frisbeee 😀 😀 😀 kúpim všetky 😀 😀
simonka 😀 😀 😀 si ju teda dostala 😀 😉
no,kočule(nie korčule)idem
riad do zásuvky... 😀 😀 😀

frisbee
20. aug 2009

simonka...ty máš zakázané chodiť do iných tém,my na teba máme práva a už ťa nikam nepustíme 😀 😀 😀 😀 ...a usilovná si...ja nikoho takého nepoznám,sorry,baby,ale simonka maká ako nikto 😀 😀 😀 😀

vanja
20. aug 2009

ahoj baby, som doma, tak len na chvíľu idem si s vami popísať, keď ste tu, ale čítať budem asi až zajtra. Ale ak bolo niečo vážne, alebo sa niečo udialo, tak mi môžte dať stručné info. 🙂 🙂 🙂

frisbee
20. aug 2009

hurá,šéfka je tu 😀 😀 😀 😀

vanja
20. aug 2009

čauko fris, no referuj stručne a jasne, čo bolo a čo sa stalo...... 😵

frisbee
20. aug 2009

no nič,darinkin chlap čaká ktorá si ho vyberie a darinka dotyčnej poslala mail,tak čakáme veľký výbuch 😠 😠 😠

vanja
20. aug 2009

ľady sa teda pohli, no počkáme čo bude ďalej 😒

bambi09
20. aug 2009

jééééj,Snehuľa sa nám vrátila,huráááááá 🙂 🙂 😉
vitaj medzi svojimi 😀 😀

frisbee
20. aug 2009

no bambuľa,ty si bola v Afrike????