Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bambi09
20. aug 2009

hej,na Sahare,v Hornbachu bolo asi 40 stupňov 😝 😠 😠 😠

frisbee
20. aug 2009

už máme šéfku,tak bude poriadok 😀 😀 😀

bambi09
20. aug 2009

však som rada,že je tu,ale to jej zablúdenie ma zaujalo 😀 😀

frisbee
21. aug 2009

dari a baby....budíček 😀 😀 😀 😀

darina60
autor
21. aug 2009

Ahoj dievčence, vítam šéfku a dúfam, že po jej príchode to tu ožije, alebo tam vedla.Vanja čítaj a potom komentuj. Včera som bola na tej oslave, bolo super tak sme sa nasmiali, že ludia na nás pozerali, že pijeme len nealko, a smejeme sa ako kone. Domov som došla podvečer, deti už najedené, okúpané, chlap sa zdal celkom v pohode, ale kto vie čo sa v nom skrýva, už mu tak neverím, tak neviem či nehrá aj divadlo. Takže večer prebehol celkom v pohode, ale včera som si uvedomila ako mi chýba obyčajná pusa a objatie 😒
Tak správa podańá a budem tu až po jednej, lebo som s detmi doma a musím ísť variť.Fris, idem pozrieť mailíky. 😉

frisbee
21. aug 2009

ahoj,naša 😀 😀 😀 ,hlavne,že nerýpe a je kľud...i keď nevieme,či pred búrkou 😀

simona55
21. aug 2009

ahoooooj vani ,no co ako bolo? uz si nam tu chybala,teraz si daj do poriadku trpazlice lebo tu vyvadzali, 😀 😀 😀 😀 a maly dlhu retaz. 😀 😀 fríííííííííííííís, vidis ja som ti vravela ze budem zalovat, bude prdel vyprasena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz idem prec, cakaju ma povinosti,no aj manzelske ale tie pockaju 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
21. aug 2009

žalobaba žaluje,pod nosom si maľuje 😀 😀 😀

martinano
21. aug 2009

ahojte
ja nestiham posledne dni akosi sa mi to pred cestou nahromadilo a to po tych navstevach
darinka som rada,ze je doma klud hlavne,ze nerype

jalao
21. aug 2009

ahoj Dari, ja som tu dnes tiez len do 12, beriem pol dna dovcu, vezmem dievcata na kupko, je tu lepkavo a horuco... 😒 😒 . Zajtra ideme do cirkusu Ales, poznate ho baby? Takze aj trocha kultury budeme mat 😀 😀 😀 a v nedelu dufam na nejaku turistiku...do Vratej do dier. Tesim sa jak decko!

vanja
21. aug 2009

no ahojte baby, tak som vás konečne ako tak dočítala, ale ste tu toho popísali.
Darinka tak to teraz budeme čakať, ako sa rozhodne tvoj ....... 😠
či to budeš ty alebo ona?
to chcel sedieť an dvoch stoličkách?
fas 😠
som zvedavá, ako to bude po tom maili, ale zatiaľ je ticho.
no nepripadá ti manžel že o tom vie?

frisbee
21. aug 2009

vanjuška...vyzerá to tak..ale na čo čaká a prečo mlčí? 😠 ☹
aké pekné slovo si povedala 😀 😀

vladkaz1
21. aug 2009

baby zajtra ideme na 50 tku mamine dnes mam este lietacky v pondelok uz dufam ze budem mat cas sa vam aj venovat tak prajem predcasne pekny viiked 😵 😵

bambi09
21. aug 2009

ahojteeee 🙂
ja len na skok,lebo máme zraz s kamoškou,ale do 18-tej som doma,tak potom tu budem nakukovať 🙂 😉
vladka,dobre oslávte a že gratulujeme celá banda maminke a prajeme všetko naj,naj,naj 🙂 🙂 🙂
simonka,šak počkaj,to Ti vrátime,že si nás bonzla 😀 😀 😀 dnes sa mi s Tebou snívalo,ale som už zabudla,čo 😝
fris,Ty vždy človeka potešíš a popravíš náladu,tie vložky nemajú chybu,aj ostatné 😀 😀 😀 😀
jalao,príjemné kúpanie a kultúrne vyžitie,my sme sa naposledy kultúrne vyžívali na opere Carmen,ale to ešte mladý spieval v zbore a vždy doniesol lacné vstupenky 😀 😀 😀 to bolo dááávno,ale išla by som do divadla... 😉
tak kočule,idem sa robiť a večer sa na vás teším 🙂 🙂 🙂 cmuky,cmuk
jo a dari,hlavne,nech už nerobí scény,ten pokoj človek potrebuje a to ostatné mi je ľúto-chápem Ťa ☹ ale aspoň včera ste sa zabavili,tak super,pekný víkendík všetkým pracujúcim 🙂

frisbee
21. aug 2009

ahoj bamboška...tak večer 😀

bambi09
21. aug 2009

no,večer tu a tu nikto?? 😅

frisbee
21. aug 2009

no a si mám písať s ozvenou? 😀

bambi09
21. aug 2009

júúúj,tak aspoň Ty si tu,Ty si najspoľahlivejší trpaslík,akého poznám 😀 😉

frisbee
21. aug 2009

až niekde zatrepem nožičkami,tak tu chuderka darča ostane sama 😀

bambi09
21. aug 2009

tak to sa opováááž! 😀 😀 😀 šak čo by som bez Teba robila?? ☹

frisbee
21. aug 2009

musela by si prebrať velenie za trpaslíkov...

vanja
21. aug 2009

čaute aj ja som tu 😀 😀 😀 😀
fris a moje najsmutnejšie zviera, ktoré si chovám pozerá dole telku 😀 😀

frisbee
21. aug 2009

najsmutnejšie??? 😀

vanja
21. aug 2009

no podľa tvojho mailu, ale večer by dačo chcel 😀 😀 😀 😀 😀
tak ho musím rozveseliť 😀 😀

frisbee
21. aug 2009

no ale načo kupovať celú sviňu 😀 😀 😀

vanja
21. aug 2009

tak čo narobiť, keď je už kúpená 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
21. aug 2009

klobása stačí 😀 😀 😀

vanja
21. aug 2009

a o zabacekovi nevieme nič?

frisbee
21. aug 2009

zabacek nepísala už dlho ☹ ☹ ☹ tak snáď to je dobré

bambi09
21. aug 2009

zabacek sa dlho neozvala,veru a ten červík sa mi ešte páčil od fris,až som sa zľakla,čo mi toľko pošty nabieha,ale super,vďaka,si mi náladičku popravila 😀 😀 😉