• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
hej,na Sahare,v Hornbachu bolo asi 40 stupňov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
20. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už máme šéfku,tak bude poriadok :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však som rada,že je tu,ale to jej zablúdenie ma zaujalo :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari a baby....budíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj dievčence, vítam šéfku a dúfam, že po jej príchode to tu ožije, alebo tam vedla.Vanja čítaj a potom komentuj. Včera som bola na tej oslave, bolo super tak sme sa nasmiali, že ludia na nás pozerali, že pijeme len nealko, a smejeme sa ako kone. Domov som došla podvečer, deti už najedené, okúpané, chlap sa zdal celkom v pohode, ale kto vie čo sa v nom skrýva, už mu tak neverím, tak neviem či nehrá aj divadlo. Takže večer prebehol celkom v pohode, ale včera som si uvedomila ako mi chýba obyčajná pusa a objatie :unamused:
Tak správa podańá a budem tu až po jednej, lebo som s detmi doma a musím ísť variť.Fris, idem pozrieť mailíky. :wink:
21. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,naša :grinning: :grinning: :grinning: ,hlavne,že nerýpe a je kľud...i keď nevieme,či pred búrkou :grinning:
21. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj vani ,no co ako bolo? uz si nam tu chybala,teraz si daj do poriadku trpazlice lebo tu vyvadzali, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a maly dlhu retaz. :grinning: :grinning: fríííííííííííííís, vidis ja som ti vravela ze budem zalovat, bude prdel vyprasena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz idem prec, cakaju ma povinosti,no aj manzelske ale tie pockaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 09:36  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žalobaba žaluje,pod nosom si maľuje :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja nestiham posledne dni akosi sa mi to pred cestou nahromadilo a to po tych navstevach
darinka som rada,ze je doma klud hlavne,ze nerype
21. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Dari, ja som tu dnes tiez len do 12, beriem pol dna dovcu, vezmem dievcata na kupko, je tu lepkavo a horuco... :unamused: :unamused: . Zajtra ideme do cirkusu Ales, poznate ho baby? Takze aj trocha kultury budeme mat :grinning: :grinning: :grinning: a v nedelu dufam na nejaku turistiku...do Vratej do dier. Tesim sa jak decko!
21. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte baby, tak som vás konečne ako tak dočítala, ale ste tu toho popísali.
Darinka tak to teraz budeme čakať, ako sa rozhodne tvoj ....... :angry:
či to budeš ty alebo ona?
to chcel sedieť an dvoch stoličkách?
fas :angry:
som zvedavá, ako to bude po tom maili, ale zatiaľ je ticho.
no nepripadá ti manžel že o tom vie?
21. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanjuška...vyzerá to tak..ale na čo čaká a prečo mlčí? :angry: :frowning2:
aké pekné slovo si povedala :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zajtra ideme na 50 tku mamine dnes mam este lietacky v pondelok uz dufam ze budem mat cas sa vam aj venovat tak prajem predcasne pekny viiked :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee :slight_smile:
ja len na skok,lebo máme zraz s kamoškou,ale do 18-tej som doma,tak potom tu budem nakukovať :slight_smile: :wink:
vladka,dobre oslávte a že gratulujeme celá banda maminke a prajeme všetko naj,naj,naj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
simonka,šak počkaj,to Ti vrátime,že si nás bonzla :grinning: :grinning: :grinning: dnes sa mi s Tebou snívalo,ale som už zabudla,čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris,Ty vždy človeka potešíš a popravíš náladu,tie vložky nemajú chybu,aj ostatné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jalao,príjemné kúpanie a kultúrne vyžitie,my sme sa naposledy kultúrne vyžívali na opere Carmen,ale to ešte mladý spieval v zbore a vždy doniesol lacné vstupenky :grinning: :grinning: :grinning: to bolo dááávno,ale išla by som do divadla... :wink:
tak kočule,idem sa robiť a večer sa na vás teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: cmuky,cmuk
jo a dari,hlavne,nech už nerobí scény,ten pokoj človek potrebuje a to ostatné mi je ľúto-chápem Ťa :frowning2: ale aspoň včera ste sa zabavili,tak super,pekný víkendík všetkým pracujúcim :slight_smile:
21. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bamboška...tak večer :grinning:
21. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,večer tu a tu nikto?? :sweat_smile:
21. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a si mám písať s ozvenou? :grinning:
21. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúj,tak aspoň Ty si tu,Ty si najspoľahlivejší trpaslík,akého poznám :grinning: :wink:
21. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až niekde zatrepem nožičkami,tak tu chuderka darča ostane sama :grinning:
21. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa opováááž! :grinning: :grinning: :grinning: šak čo by som bez Teba robila?? :frowning2:
21. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela by si prebrať velenie za trpaslíkov...
21. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute aj ja som tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fris a moje najsmutnejšie zviera, ktoré si chovám pozerá dole telku :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najsmutnejšie??? :grinning:
21. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podľa tvojho mailu, ale večer by dačo chcel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ho musím rozveseliť :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale načo kupovať celú sviňu :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo narobiť, keď je už kúpená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobása stačí :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o zabacekovi nevieme nič?
21. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabacek nepísala už dlho :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak snáď to je dobré
21. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabacek sa dlho neozvala,veru a ten červík sa mi ešte páčil od fris,až som sa zľakla,čo mi toľko pošty nabieha,ale super,vďaka,si mi náladičku popravila :grinning: :grinning: :wink:
21. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok