• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

7. novembra 2012 
mne ráno nabehlo asi 15 mailov,tak som najlepšie hneď posielala :grinning:
21. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dík,také poteší :slight_smile: :wink: a ako stíhate z témy do témy,ja vás nestíham čítať,som unavená z dneška a z toho tepla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste rýchle,ja to nikdy nestíham a vždy vás naháňam :grinning: ...dari,nakukni sem :slight_smile:
21. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ste aj tu????????????????
a ja že len tam :grinning:
21. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tam,vy ste tu :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja už nebudem ani tu ani tam, idem spať, tak dobrú noc,
papá
21. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pá vanjuška,zajtra mrkni sem k nám-závislým :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prvá, čaute ja len na skok, aby som podala hlásenie. Včera pohoda doma, dala som si večer vínko, chlap nechcel ale nalieval mi statočne :grinning: Nakoniec sme mali aj pekný večer. No a určite o tom maili nevie, som si nenápadne zisťovala. A dnes zase dačo zarypol, že keby dačo s nou mal, aj ja že som si istá, že nebudeš. A on že ako to
vieš, a ja že aj ženy majú svoje tajomstvá, ostal stát v nemom úžase v kúpelke a ešte teraz to predycháva.Možno som nemala, ale čo už.Prišlo to tak spontáne. Vanja, dik za ip, máš pravdu :grinning: A idem kuknúť tam vedla, čo ste včera napísali.
22. aug 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, dari super, ze sa teraz nehadate :slight_smile: nechvam to aspon takto klape este aspon 30rokov,ked to lepsie nechce bit,ale ja si myslim ze to bude aj lepsie,jeho tie cary mary prejdu,vcra som chcela sem prist,ale boli tu pri pc mladi, tak hovorim,nech sa bavia oni , a isla som trocha kuky tv, a nic tam nebolo ,potom som zaspala. :slight_smile:
22. aug 2009 o 09:12  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby...dari...ty mu nenápadne vraciaš ten teror,však nebude spávať :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No fris, neviem či teror, ale zneistenie, že či som dačo spravila. A ked som včera došla s práce bola som unavená, nahnevaná a tak už sa mal na pozore. Simi, Ty to tým svojím štýlom tak pekne napíšeš, aj ja tomu verím :grinning:
22. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...veď vravím,nová žena sa zrodila :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj tu :slight_smile:
darinka,len tak ďalej,on ešte len bude zírať a zobkať Ti z rúčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pekne mu to nenápadne vráť,nech vie,aké to je :slight_smile: :wink: a simonka,Ty si dobrá mama,keď pustíš aj deti za PC :grinning: :grinning:
náš mladý má našťastie vlastné pecko,inak by bola u nás vojna :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dari, no ved ja len ti chcem dobre, a zle neprajem nikomu,ale asi som povedala malotych30rokov, :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech vam to klape naveky :wink: :slight_smile: bambi ved ich tam musim pustit, vies mi pc mame v detskej izbe, a ked za dcerou pride jej fasik tak nebudem pocuvat ich mlaskanie,no vies ako toje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 14:44  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chááápem :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku.teraz musim havina sem pustit
22. aug 2009 o 21:16  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som. :grinning:
23. aug 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, dovarim si a potom pridem cicky,
23. aug 2009 o 10:58  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu dnes skáčete,ako lúčne kobylky,hop a už vás niet,dari nepíše,tak hádam je kľud :dizzy_face:
23. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však je nedeľa,varíme obedy,tu nemožem sedieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,tak už ste dovarili aj dojedli ako aj my :grinning: :grinning: :grinning:
tak hádam je u darinky kľud :slight_smile:
simi a to im dovolíš mlaskať?
23. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanjuška,keď len mľaskajú :grinning: :grinning: :grinning: simonka to má určite pod kontrolou :grinning: :grinning: :grinning:

darinka nepíše,tak dúfam,že je ticho... :sunglasses:
23. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja že jaké mľaskanie riešite :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi,a sme doma :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: bambi tak čo už si zabudla???? :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,nie je mľaskanie,ako mľaskanie... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: tu bola taká trápna téma :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj už viem, pamätám................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale neboj máme to pod kontrolou :grinning: :grinning:
23. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: to je dobre... :sweat_smile:
23. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok