Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
10. júl 2009

bambi juchá niekde pri ohníčku 😀

vladkaz1
10. júl 2009

😀 juchuchu 😀 no viem si ju predstavit dufam ze nemysli na suseda 😀 😀

zabacek
10. júl 2009

Ahojte nečetla jsem vás cellé jen první přízpěvek, abych věděla zda sem by mohl patřit můj problém. Ani nevím jak mám začít. Jsem vdaná jen krátce necelé tři roky. Přestěhovala jsem se za ´manželem z ČR na SK. S manželem máme zlatého syna kterému jsou dva roky. Ale náš problém se už táhne dlouhou dobu. Nejdříve to byly dluhy- vždy mi řekl, že to je staré a d´vno na to zapoměl a bylo to za svobodna, že udělala kraviny. Tak jsem to z naspořených peněz zaplatila- a suma nebyla malá. Pak byl chvíli klid cca rok a v prosinci (december 2008) přišel o práci a byl doma už v tu dobu jsem mu náhodně našla v telefoně SMS od nějaké baby- argument byl takový, že to vůbec nebylo pro něj, ale že to bylo pro minulého majitele telefonu- SMS jsem totiž našla ve služebním telefoně. Tak jsem se nějak spokojila asi hlavně kvůli synovi a myslela jsem si že mi leze mléko(kojila jsem) a stereotip na mozek. Jenže nyní se opět zopakovali dluhy- a to už na soudní upomínky a tak. Takže už se to také zbíralo dlouho. A nemůžu říci, že bychom byli bez peněz. Už má zase práci a vydělává pěkně a má svoje peníze které má jen pro sebe a dělá si sn nimi co jen chce. Já z výplaty poplatím co je potřeba a zbytek máme na stravu a tak. Vůbec nevím kde dělá dluhy a za co utrćí tolik peněz. Dále si už o té doby co jsem mu jednou přečetla ty SMS nosí tel stále u sebe- i do sprchy prostě všude. SMS má blokované pod heslem. Náš velký problém je v komunikaci on prostě nemá potřebu se mnou o něčem mluvit ať se snažím jak chci. A dnes ještě přišel týpek k nám domů a začal na mě křičet- ať si můj manžel přestane stýkat s jeho ženou. Už jsem s nervama na dně nemůžu spát- nemám si pomalu ani s kým popovídat rodinu mám daleko a hlavně moje maminka je nemocná tak jí to ani nemůžuříct. Tady mám jen jeho a jednu kamarádku, která většinu dní pracuje, takže jsem stále jen se syne. Musím se kvůli němu přetvařovat, smát se, ale strašně mě to vyčerpává a a jsem už na pokraji s nervama. Vůbec nevím co dělat- tedy rozum mi ř´ká rychle pryč nebo budeš do smrti jen splácet dluhy a asi se potýkat s milenkama. ale srdce mi říká pojd to ještě zkusit, měli jste krásný vztah máte vytoužené mimi nezahazuj vše. Jen já si už několikrát řekla začneme od začátku ale pak se vyplaví zase nějaký dluh a nebo jako dnes taen chlapík. Tak co nyní jak se na to podíváte vy?

vanja
10. júl 2009

ale čo ovládalo to kurča? 😵
bambi dnes mala kľud so susedom a mňa môj vytočil. My medzi sebou nemáme problém, my len nekominukujme, ani sa nezdravíme. Ale joho syn sa hrá s mojou dcérou. A dnes tam bola, tak sa rozkrikoval, že čo tam ona robí. Taká som nasr..., lebo jeho syn sa celý deň u nás kúpe v bazéne, a moja dcéra tam nemôže ísť. A nepovie to mne, ale dcére. 😎 😎
Až mi bolo do revu aj jej, lebo som jej musela vysvetliť, že tam nemá chodiť. Nevie pochopiť, prečo je ujo taký.
Tak lebo je ch.., f...., k..... Ale to som jej nepovedala. 😀 😀

vanja
10. júl 2009

zabacek, ak si to už viackrát skúšala, a odpúšťala, a ak on s tebou nechce komunikovať, akú funkciu potom plní vaše manželstvo?
A na čo ešte chceš čakať, keď robí dlhy? Kým ostanete ty a tvoj syn bez strechy nad hlavou? 🙂 🙂 🙂

ja by som z takéhoto vzťahu rýchlo utekala.

frisbee
10. júl 2009

zabacek...ale rychle pryč...on nadělá dluhy a ty to budeš do konce života zplácet...máš dítě,z čeho budeš žít...a ty baby...proboha holka,manžel je hodně nezodpovědnej typ...já vidím jenom potíže....

vladkaz1
10. júl 2009

Zbacek tak to ma naozaj mrzi .. a ty mu tolerujes vsetko to co on robi ? ako sa mozes len tak pretvarovat?ze je vsetko v poriadku a neskusili ste sa porozpravat? piis precitam si mozeme kecat 😉

frisbee
10. júl 2009

vanja,ty si divoch 😀

vanja
10. júl 2009

no to som zabudla na smsky, ale dievčatá doplnili. 🙄 🙄

zabacek
10. júl 2009

´Já popravdě ani nevím na co čekám, asi jsem strašný zbabělac.

vladkaz1
10. júl 2009

😝 jaj baby bohaca ja uz to nepochopim by som ho kopla do riti nech ide kade lahsie ja viem ze sa mi lahko hovori ale na co ti je taky chlap? co ti dava do zivota ? nic mas nadherne dieta staraj sa o neho taky chlap nestoji ani za to trapit sa.. tak to nie 😝

vanja
10. júl 2009

zabacek, podľs mňa by ste sa mali porozprávať, a keď už to tam nevidíš na záchranu, tak navrhnúť rozchod. 🙂 🙂 🙂 🙂
tie dlhy to nie je dobré 😝

frisbee
10. júl 2009

až začnú exekútori chodiť...alebo donesie domov nejakú nemoc od baby...

vladkaz1
10. júl 2009

hmm.. zabacek a aspon spolu debatujete alebo ako to medzi vami prebieha?

martinano
10. júl 2009

zabacek ja by som asi urobila co baby radia nie asi,ale urcite, ak su tam stale nejake dlhy a zeny, no ja by som utekala kade lahsie

vanja
10. júl 2009

tak, tak frisbee 🙄

frisbee
10. júl 2009

ešte nechápem vetu,že zabudol na dlh!!!

vanja
10. júl 2009

a keby som sa dozvedela, že mi môj manžel zahol, tak by si ku mne neľahol, kým mi nedonesie papier od lekára, že nič nechytol. A druhýkrát by si rozmyslel. 😀 😀

frisbee
10. júl 2009

koľko má rokov preboha,chová sa ako decko

frisbee
10. júl 2009

dari,čítaj...to sú osudy ☹ ☹ ☹

vanja
10. júl 2009

asi zabudol, že sa oženil, a že má rodinu. 🙄 🙄 🙄 🙄

martinano
10. júl 2009

vanja suhlasim

vanja
10. júl 2009

frisbee: trenky, kosačka, pivnica 😀 😀

frisbee
10. júl 2009

zabacek,máš kam odejít???

frisbee
10. júl 2009

vanja,ty si moj človek 😀

ada32
10. júl 2009

cafte,
zabacek a ty na co este cakas preboha? 😲
presne ako ti napisala vanja-kym prides o strechu nad hlavou?
ked si nosi tel.do sprchy a SMS ma zaheslovane tak je to predsa jasne ako facka. 😨
a dlhy.....toto nie je sranda,mysli na dieta,absolutne bez chrbtovej kosti podla mna. 🙄

frisbee
10. júl 2009

ada...to je hrozné,že?

martinano
10. júl 2009

a myslim,ze ten chlap za tebou dnes neprisiel len tak

frisbee
10. júl 2009

pravda

vladkaz1
10. júl 2009

no teda ale fakt otras chudak je to .. ale lahko sa sudi je pravda mozno nema kam ist aj s malym jaj deticky su nase pokladiky este ze mas maleho 😵 piis nech vieme viacej a poradime
takze dalsi adept na pivnicu 😝