Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
4. júl 2009

svätá pravda 🙂 🙂 🙂

bambi09
4. júl 2009

ahojte 🙂
molnarovak,lenže Ty si žena,ženy sú v tomto zodpovednejšie,skôr,než urobia kravinu,uvedomia si následky a niekedy radšej cúvnu skôr,ako už niet návratu...presne to si urobila aj Ty 😉
lenže chlapi väčšinou v takých prípadoch uvažujú vtákom,nie mozgom,tak je to aj tak na prd 😠 😠 😠
darinka je na tom blbo preto,lebo ju drží v neistote,vyjadruje sa v hádankách a tak ani nevie,s čím má rátať,čo na ňu vybalí ten pako(sorry,dari)
toto by aj mňa ubíjalo,ja radšej urobím cirkus,zem sa zatrasie,príde búrka ale vzduch sa vyčistí...mám rada čistý stôl,som za fér hru aj vzťah...
keď už je sviniar,nech to aspoň prizná a nerobí z nej ešte blázna,aby sa umárala a trápila 😒 😠
manželská poradňa je super,len on asi nemá potrebu nič riešiť,má doma full servis a u inej vzrúšo,tak čo by riešil,nie?? 😠 😠 čo na tom,že žena sa mu trápi,ach,somár jeden a nie je jediný,bohužiaľ,koľko je takých chlapov,čo chcú mať aj aj ☹ 😒 😠 do kelu s nimi...ženy sú fakt silné a muž že je hlava rodiny???hahahaha 🙄

darina60
autor
4. júl 2009

Baby ja len na chvílu, lebo ten pako je dole, ale večer sa vrátim. Normálne sa vrátil z obchodu po tom ako som sa to od malého dozvedela a sadol si na obed, dal si naložiť.S chutou to zjedol, popiskoval si, dal naticho mobili a šiel spať. Ja som také nervy chytila, a aby to nebolo vydieť išla som s dcérou do obchodu a kým spal oplieskali sme peniaze, prvú čast čo nám dal na dovolenku. Bude chlapec platiť a po dovolenke pekne naklusám k svokre a nech sa aj ona potrápi, lebo jeho miluje a moje deti ani varovať nechce, ale to je iná téma. Ja už nemám čo stratiť. Ale najhnusnejšie je to, že dobre sme spolu v robote, možno chodia aj na obed, ale ešte aj po robote si volať a cez víkend, a to doteraz nebolo, čiže sa to stupňuje. Dnes idem s tou segrou, aj sa ma pýtal že kedy, ja že neviem, však ešte uvdím. Ešte predtým ideme svokre, povedal, však tam nemusíš ísť a ja že hej, už som tam dávno nebola.Baby ja viem, že mi chcete dobre, myslíte na mňa a podporujete ma, ale ja stále ešte dúfam, že to zachránim, nie je to dlho, mesiac a čo je oprtoi 13 rokom manželstva. Ani si nevšimol kolko som schudla, len dcéra mi hovorí v obchode, že ty si schudla,vidno to. Vôbec mi nechutí jesť už týžden som len na jablkách a bananoch. Ja som za rok v práci nabrala 8 kíl, takže ešte som neni vychudnutá na kosť, ale aj tak. A ešte ma napadla jedna situácia z obeda. Naložila som riad do myčky a zrazu chcem dať tabletu a nie je. On ma sledoval a hovorí, no čo teraz a ja že: ja som vždy pripravená, a on, že ja viem tak dvojzmyselne. Neviem či to má zmysel takto jemne zapárať, hovorila som to tak s nadhladom.

bambi09
4. júl 2009

darinka,myslím na Teba,drž sa,máš to ťažké,tá neistota a tajnosti za chrbtom,ale aspoň vieš,odkiaľ vietor fúka...keby mu nevolala domov,nevieš,čo je za tým,ešte by si ho ľutovala,že je chorý,padol do pazúrov nejakej sekty atď.
poznáš aspoň meno svojho "nepriateľa",aj keď je Ti to s prepáčením na prd 😒 😒 ☹
skús tak jemne,len v náznakoch sa tváriť,že ideš von ,ale nie so sestrou,aj keď s ňou pôjdeš,nech rozmýšľa,s kým si šla,však nemusí vedieť všetko,ako policajt,ani on sa Ti nespovedá 😠
a to s tým modlením si myslela vážne??no fuj,tak to je na grc,ja som veriaca,ale... 😖 😖

frisbee
4. júl 2009

😝 ...drž sa....počuj,on stále spí????....on nemá doma povinnosti?....dúfam,že nerobíš doma všetko sama...chlapec sa nudí a potom nevie,čo by robil 😉

bambi09
4. júl 2009

frisbee,dobrá otázka,sa chlapec má,žije si ako v bavlnke a potom sa mu zachce ešte viac si užívať,zapriahni aj jeho,či to,že zarába je jeho jediná povinnosť??? 😕 😠

frisbee
4. júl 2009

že? 😕 😕 😕

darina60
autor
4. júl 2009

No má sa v bavlnke, to mi došlo až v týchto dňoch. On dochádza ,má tažkú robotu, denne našoféruje 150 km to si ani neviem predstavit,neviem si to vážit atď. Ja som bola na MD dokopy 6 rokov, medzitými mD som štyri roky robila a to ma po druhej md nechcel pustiť do práce, že dobre zarába načo. Našťastie som si to vydupala, v práci je mi super, baví ma mám super kolegyne, šéfku, ja som nekonfliktná a šťastná. On sa teraz stará o záhradu, zvačša máme trávnik a raz do týždňa povysáva celý dom a eto vsjo. Ale to že ja okrem toho vysávam ten dom ešte dvakrát, plus umývam dlažby, kúpelky to on nevydí. A pritom chodím tiež do práce.Ale dnes sa zapotil u svokry, večer dám vedieť, teraz idem so segrou si sadnúť. Tak môžte písať a čakajte ma tu 🙂
i

bambi09
4. júl 2009

dari,tak si to uži a dobre ho pohovárajte 😀 😀
a svokre by som určite niečo naznačila... 😕 😕 že sa niečo deje,možno by mu trošku "dohovorila"a chlapec by nebol taký hopa do všetkého,teda do blbnutia... 😝

bambi09
4. júl 2009

malo byť poohovárajte 😅 😅 sorry

vladkaz1
4. júl 2009

dari ale pozor na svokru aby sa to neotocilo proti tebe .. vaz slova a skus to sformulovat tak .. ved vies si inteligentna zena.. ked sa snazis dostat ho spat .. aby si sa mu viacej nevzdilalila svokra aj ked je to sviniar moze stat za nim.. 😖

mywiel
4. júl 2009

Darina jedine co ti mozem poradit na zachranu manzelstva ako milujes manzela ako pises je sex, ked to chlap ma tak nepotrebuje aby ste mali silou mocou rovnaké konicky. 😉 Drzim palce.

vladkaz1
4. júl 2009

no aj si to myslim, ale on nechce, povedal jej nech sa o to nesnazi vnucovat sa .. konicky nemusia jasne .. ale kto chce podvadza, ajstak moze mat doma akykolvek kvalitny int. zivot 😉

mywiel
4. júl 2009

Ked chlap nechce dotyky tak ma milenku to je moj nazor... 😉

frisbee
4. júl 2009

vladka....máš pravdu

vladkaz1
4. júl 2009

no ved aj moj naroz .. len naroz Dare nepomoze chce ho spat .. a treba sa posunut dalej .. nieco poriesit .. alebo sa snim podebatovat

mywiel
4. júl 2009

Hlavne zistit co mu chyba, preco uz po nej netuzi ked je navrhuje len kamaratstvo... 😒 😕

mywiel
4. júl 2009

Treba mu povedat, ze ty nie si jasnovidec a pokial ti nepovie co mu nevyhovuje tak to nemozes zmenit. Pokial uz v tom nie je ina zena tak by ti este mal dat sancu vylepsit co mozes, ale snazit sa musia obidvaja ak obaja chcu a je zajomna snaha vztah este zachranit tak to ide, ale ked ti povie, ze uz ani dotyky nechce a nebude chciet tak je to jasné, si na druhom mieste... 😒

vladkaz1
4. júl 2009

a je to ubohe, zena chce dat vsetko svojmu part. a ten zrazu pride a povie nech su kamarati? no teda moj keby namna takto, tak mu dam ine kapky ja neviem baby snazim sa stale nad tym rozmyslat.. on je riadny egoista bohaca .. jaj chcela by som mu vidiet do hlavy veru ..nemusi byt zly clovek kazdy ma svoje kvality 😉
Ja si ajstak myslim ze je to len osial z jeho strany .. kocka prejavila zaujem kto vie ,ako su na tom oni dvaja ako milenci ci vlastne su ??? baby len dohady .. snazim sa pomoct Darinke .. len nemozem dedukovat z nicoho . to jej nepomoze..potrebuje to vyriesit jednoducho ak je presvedcena ze ho chce aj ked udajne spravil robi preslap treba riesit .. nechapem jeho dvoj zmyslenne debaty je rad ze ma ful servis teda manzelku ma na to a chce byt s nou len kamarad ? akoze sorry ale to ma irituje fakt

frisbee
4. júl 2009

on by sa mal ako chlap a otec zaujímať,čo chýba jej a rodine...neviem,prečo by žena mala byť stále tá,čo sa musí snažiť...to je ako keby iba ona robila chyby....ale na vzťah sú dvaja....keď manžel povie manželke,aby sa mu nevnucovala....tak by som sa mu nevnucovala s ničím,ani s varením,ani s praním......na to mu je dobrá??? 😠

vladkaz1
4. júl 2009

ved to prave ? ze? iste poteby mu vyhovuju ,, jasne ,,,ale to aby na snazil nieco riesit tak?hmm?

frisbee
4. júl 2009

vladka napadlo nás to zároveň 🙂

adusaa
4. júl 2009

presne tak babky, ked ju berie ako kamosku, nech sa tak aj k nemu sprava ako k spolubyvajucemu. ziadne obsluhovanie, varenie, pranie. a ked sa mu to nebude pacit, nech povie "ziadnemu kamaratovi nerobim full servis, prečo by si mal byť ty prave vynimka? kamoš!" 😠

adusaa
4. júl 2009

a ešte by som ho potľapkala po pleci 😉

mywiel
4. júl 2009

Darinka v kazdom pripade chod na tu dovolenku, on bude mat cas na rozmyslanie a aspon nebude vidiet utrapenu manzelku, lebo to chlapa nemotivuje prave a ked sa vratis uvidis, trochu si vyvetras hlavu a poriesis ked sa vratis.

vladkaz1
4. júl 2009

ja by tak isto isla na dovcu prevetrala hlavu .. a prila riesila .. 😉

frisbee
4. júl 2009

adusaa... 😀 😀 😀 ty si moj človek 😀 😀 😀

vladkaz1
4. júl 2009

frisbiee mas pravdu napadlo nas to na raz . 😉 😀 idem s malou este von ,neskor nakuknem ako to dopadlo aspon pre dnes

mywiel
4. júl 2009

Robit sluzku a nemat dotyky je onicom, takze mysli na seba aby si bola v pohode, len tak mozes s kludom nieco poriesit, dovolenka bez manzela je to najlepsie co mozes teraz urobit.

frisbee
4. júl 2009