Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

sasulec
6. okt 2009

ahojte...Kikusky uz randia??? 😀 😀 😀

vefi89
7. okt 2009

veronka ako to vyzera u vas doma??je lepsie?

bambi09
7. okt 2009

ahojte 🙂
u veronky bude dobre,na betón,je to rozumná a múdra žena,tej ani radiť netreba 🙂 🙂 😉 😉 ale držíme palce 😵
kristinka,vy sa držte,aj sasulec,ja že odkiaľ si mi známa a my sme sa o Patrickovi bavili ☹ ☹ ☹
napadlo ma,že Borka sa dlho neozvala a asi už ani neozve,aj by som rada vedieť,ako sa má 😕 😕

sasulec
7. okt 2009

nooo Patrik bol a vlastne je moj idol,hladam takeho fraaaja 😅 😀

kristina25
7. okt 2009

sasulec
Ked zacneme tak dam vediet ci mala vybrala schopneho 😀
baby to pojednavanie mame 13 nie 19.10. Toho 19 mam ist s malou ku ocnej a aj som si pomylila datum, este ze som dnes pozrela do papierov. To by bol poriadny pruser, keby som neprisla na pojednavanie.
Dnes mi uz vypisoval, ako ma on aj malu miluje a tie jeho dristy, abby mi hral na city. Ja som mu odpisala nech neotravuje, ze sa stretneme 13 na pojednavani a ze sa velmi tesim na tie jeho dokazy. 😝
Kocky 13 mi drzte vsetky prsty, mozno sa este dovtedy ozvem 😉

vanja
7. okt 2009

ahoj kristinka, tak toho 13-tého ti budem držať palce, aby to dopadlo bez nejakých hádok a nervákov
veronkaj - ja už asi len budem opakovať baby, že nič iné len netlačiť napílu, čakať. Dobrý príklad je darinka, ktorá si niečím podobným prešla. Samozrejme, že tvoj nie je to isté ako darinkin, ale na chlapov táto metóda určite bude efektívna. Tak držím palce aj tebe.
A s tým bábätkom to určite nevyriešite. 🙂

kristina25
7. okt 2009

vanja, ja sa tam s nim nechcem hadat ale on je v tych veciach psycho. Ja som typicky baran som ticho, ale ked ma uz poriadne nasiere tak mu aj poriadne vynadam. Vcera so bola s kamoskou na kavu, chodi do toho baru, kde on a povedala mi, ze on je dusevne chory, ze co tam vystrajal to este nezazila a ked sa nepojde liecit tak dopadne zle.

sasulec
7. okt 2009

asi mu to dochadza..ved zavolaj ako svedka aj kamaratku ze ako ho pozna,a ze taky clovek si nemoze bez tvojho vedomia teda pritomnosti malu zobrat.. 😖

kristina25
7. okt 2009

akoze co ti dochadza?

kristina25
7. okt 2009

sorry, zle som to precitala.
je mu uz dochadza pat rokov, tak na dva tyzdne a potom znaova to iste...

vanja
7. okt 2009

no to viete chlapi majú častejšie krámy ako my 😀

sasulec
8. okt 2009

ty a nemame jedneho chlopa???? 😝 😝 😅 😅 😅 😀 😀 😀

veronkaj
9. okt 2009

no vy ste teda zase popísali, nestíham Vás čítať,

no a pýtali ste sa ako u nás, nuž po rozhovore kde som vysvetlila čo áno a čo nie aj ostatné zatial sa snažíme, nehovorím, že z mojej strany je všetko v starých zamilovaných kolajách, ostala som taká sklamaná prístupom, ale to chce čas a polovička vie, že ked sa nespamätá bude potom bezo mňa.

napísala som trochu viac o tom do darinkinej partie.

a niekedy čo sa týka fakt toho myslenia chlapov, je to hrozné ale čo už s nimi

zajtra ideme na svadbu, tak som zvedavá čo zase bude.

vanja
9. okt 2009

ja by som už tak rada išla na svadbu 😉
ale nikto sa nežení, nevydáva............

veronkaj
9. okt 2009

vanja tak ja ked motyka strelí a náhodou sa budem tak )ťa pozvem, ja nemám žiadnu rodinu, takže nemám koho pozvať. 😉

sasulec
9. okt 2009

vero drzim paste,aj u nas by sa chcelo blizkat na lepsie casy 😉 co to? daky virus?docasny.. 😉 😅 😀

bambi09
9. okt 2009

veronka,ja Ti pôjdem za družičku,ponesiem vlečku,výšku na to mám 😀 😀 😀
sasu,držte sa,aj som chcela do srdiečkovej témy prispieť,ale vy ste tam už také zohrané,aj my máme problém so srdiečkom ☹ ☹ ☹

sasulec
9. okt 2009

bambi my tam uvitame radi kazdu skusenost a radu, o tom ta tema je,aby sme vedeli co vsetko je okolo nas a na druhej strane sa navzajom podporili 😉 😉 😉

sasulec
9. okt 2009

bambi cakam ta v srdieckovych detoch kludne sa pridaj 😉

bambi09
9. okt 2009

sasu,dík za pozvanie,prídem 😵 😵

kristina25
13. okt 2009

caute baby
dnes sme mali prve pojednavanie.
Mam pre vas ulohu. Tipujte ako to dopadlo a ja sa vecer ozvem, ktora mala pravdu. Prezradim vam, iba tolko, ze to trvalo 40 min. No rozmyslajte. 😨

bambi09
13. okt 2009

kristinka,ahoj,myslela som na Teba,len včera som nestíhala písať 🙄
tipujem,že je po všetkom a už ste rozvedení... ☹ 😔

sasulec
13. okt 2009

Kika,no,malu mas urcite u seba,na vyzivnom ste sa as nedohodli a na stretavani v tvojej pritomnosti tak 2x do mesiaca kazdu druhu sobotu? 😅

sasulec
13. okt 2009

bambi mali 1. pojednavanie,tak to znamena,ze nieco tam este bude 😒

vladkaz1
13. okt 2009

kristinka no co? aj ja si myslim ze je po vsetko rozvod v pribehu hodiny .. 🤐 😒

sasulec
13. okt 2009

kikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sak som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😕 😕 😕

vladkaz1
13. okt 2009

sasulec .. na prvom pojednavani rozviedli moju svagrinu .. za necelych 35 minut 😉 , ale tak vsade to funguje inak samozrejme 😝

kristina25
13. okt 2009

no baby, uz som tu
idem dat malej veceru, dat ju hajat, dufam ze to tak do deviatej stihnem a ´vyriesime zahadu, mozno smajlik vam prezradi 😒 🙂

vladkaz1
13. okt 2009

kristinka ty si ale potvornica 😉 .. nechas nas dusit 😀 oki -- 😅 😅 😅

vanja
13. okt 2009

keby tu bola fris, tak záhadu hneď vyrieši, ona je náš ružový panter 😀 😀 😀