Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

darina60
autor
30. júl 2009

ja mám tu výhodu dámy, že ku mne chodí kaderníčka domov 😀 😀 Ale nie , to je sestraničca, ja si dávam zvačša len ofinu zastrihnúť 😉

frisbee
30. júl 2009

no tak niečo super bombastického by to chcelo 😀

bambi09
30. júl 2009

dari,Ty máš asi stále dlhé,že??
a aj fris podľa fotky,fakt trochu Brenda z Beverly Hills 🙂 🙂 😉
a fris,čo hovoríš na Kamila?? 😕

frisbee
30. júl 2009

však to som ja,Brenda 😀 😀 😀 😀 😀 ,nie,ja som do jemna,ako Libuška Šafránková 😀...teraz si fandím 😀 😀 😀
o ňom som pred chvíľou písala...síce napíše príbeh,ale zase urazí baby,tak sa nemože diviť,že tá jeho ho nechce a že nik nereaguje

bambi09
30. júl 2009

tak-tak,ani mne sa už nechce reagovať 😝 😝
a Libušku mám vééééľmi rada,rozprávkaTri oriešky je moja srdcovka 🙂 🙂
a zabudla som na ten Tvoj dotaznííík,Bože,prúser 😕 😕 😝 😝 😨

darina60
autor
30. júl 2009

Ano ja mám dlhé, asi odjakživa, raz z ofinou, inokedy bez. A trochu na brendu fakt. Len ja mám hrozne husté vlasy, tak si ich dávam prestrihávať, lebo inač mám hlavu ako lev 😀 😀

frisbee
30. júl 2009

bambi,tak šup do vyplňovania 😀 😀 😀
dari,ty si v znamení býka?tí majú takú hrivu,jako fakt vážne.

bambi09
30. júl 2009

fris,po obhliadke,idem makať 😝 😝 😝
a hej ,môj je Býk,ale taký fajný a má drôty,nie vlasy 😀 😀 😀
ja som strelená,mám jemné,ale husté 🙂 😉

simona55
30. júl 2009

stacia aj takito 😀 😀 😀 hlavne aby sme menej davali takito ☹ 😖

bambi09
30. júl 2009

no,to ste toho popísali 😝 😝 😝 nestačím čítať 😀 😀 čo štrajkujete za lepšie podmienky na MK??? 😀 😀

vanja
30. júl 2009

čaute baby, a toho záhradníka pošli občas aj ku mne darinka, alebo pošli foto, vieš aspoň popozerám, keď šáhnuť nemôžem 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. júl 2009

no,konečne živá duša došla,už som sa fakt zľakla,že som v inej dimenzii 😀 😀 😀

vanja
30. júl 2009

bambi keď ja som tu väčšinou na nočné smeny 😎

vanja
30. júl 2009

ja cez deň sem málo chodím, iba v prípade, že malá spí a netreba mi nič robiť. 😀 😀

bambi09
30. júl 2009

no,musím sa aj ja polepšiť,ale dnes som makala jak šrúba aj ja 😅 😅 a sme tu asi len my 😀 😀 😀

bambi09
30. júl 2009

tak aj tu dobrú,babenky 🙂 🙂

darina60
autor
31. júl 2009

Dobré ránko dámy, a čo tu tak mrtvo, ked sa nehádate tak tu nikoho nie je 😀 Večer určite budem, chlap ide dnes na ten východ. 😀

frisbee
31. júl 2009

tu som....sa tu tej vedúcej nejako flákate 😀 😀 😀 😀 budem tu chvíľu,potom ideme nakupovať a potom tu budem tak okolo 16 tej a večer.píšte,píšte 🙂 🙂

darina60
autor
31. júl 2009

Večer sa tu stretneme alebo tam vedla 🙂 🙂 U nás včera celkom fajn, síce nie je to ešte tak ako vždy, ale to asi ani nebude ako predtým ale pohoda, už nerýpe a dnes ide na ten víkend z dcérou tak sa celkom aj teším, byť sama s malým a tu s Vami 🙂

bambi09
31. júl 2009

ahojte 🙂
darinka,no vidíš,aj ja som sa včera divila 😕 😕 ,my sme doma teraz a poobede ideme k tej kaderníčke a potom ešte narýchlo,čo treba na tábor,mladý zajtra odchádza,tak nech mu nič nechýba
nemám doma kúsom zemiaka a ani variť bez toho neviem 😝 😝 zajtra muž odvezie syna ku škole a potom pofičí na trh,treba urobiť zásoby,dnes to nestíhame,Miletička je len do 18-tej 😝 😝
aj by som skočila s deťmi,ale vláčiť 10 kg zemiakov+melón,zeleninu a iné ovocie v kočíku sa mi nechce 😒

frisbee
31. júl 2009

bambinuška moja,nie,že sa mi zničíš......ešte ťa budeme potrebovať 🙂 🙂 🙂

bambi09
31. júl 2009

fris,neboj,zajtra vyšlem muža na trh 😀 😀 😀 alebo pôjdeme spolu,ak malá vstane,lebo zajtra sa dá dobre nakúpiť len do 12-tej 😝 😝
zajtra máme opekačku s kamošmi,dúfam,že nájdeme nejaký voľný flek 😝 😝
a v nedeľu skočíme asi do Ikea,ešte mi chýbajú nejaké krabice,máme tooooľko hovadín,Bože,človek toho za 15 rokov nazbiera 😀 😀 😝

natinka33
31. júl 2009

ahojte citam vas uz dlhsie a chcela by som len,ze darinke velmi drzim palce 😉 a frisbee aj ked ta poznam len z prispevkov myslim,ze si naozaj fajn a pacia sa mi tvoje nazory,nerob si nic z niektorych prispevkov tu na fore, ludska zloba nepozna asi hranic.

frisbee
31. júl 2009

natinka,ďakujem,darinke držíme palce všetky,máš pravdu,niekedy to všetko človeka šokuje,ale neboj,my sme staré a optimistické...a píš sem,viac hláv viac vie..dúfam,že to dobojujeme do dobrého konca 🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
31. júl 2009

no vidíš fris, že nielen tvoje stálice majú rovnaký názor 🙂

frisbee
31. júl 2009

vanji...život je pekný 🙂 🙂 🙂

darina60
autor
1. aug 2009

Čaute baby, večer som Vás opustila, malý ma zničil, išla som ho uspať , že prídem sem k Vám, a zaspala som s ním a až ráno som sa zobudila 😀 Večer mi ešte muž volal, a ráno som si našla peknú smsku 😉 😉 .Dúfam, že mu už dochádzajú určité veci. Natinka, absolútne súhlasím, fris je naša jednička. Okrem toho je moja hovorkyna, druhá moja mama. Ale aj ostané baby sú super 🙂 🙂 .Ozaj maxa sa neozvala

frisbee
1. aug 2009

čo nespíš, 😀 😀 😀 😀 ,ja asi vyhľadám dr.Chocholouška,vieš,kde sedím s notebookom? 😀 😀 😀 😀

natinka33
1. aug 2009

fris - ja tiez nie som najmladsia🙂)a veru koniec dobry,vsetko dobre 😵

frisbee
1. aug 2009

natinka,ani nevieš,ako sa tu tešíme každej pozitívnej dušičke 🙂 🙂 🙂 🙂