Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

centik
1. aug 2009

Darinka to je supééér ta sms aj telefon, velmi sa tesim s tebou 😵

natinka33
1. aug 2009

ja tiez velmi nemusim negativnych ludi...vsetko pozitivne naopak vitam 😉 A to uz je poznat z tych riadkov,samo to krici ci je ten clovek pozitivne, alebo negativne naladeni 😎

simona55
1. aug 2009

caw daíííííííííííí to je supééééér ze ti posiela aj pekne smsky.ja viem a pevne verim ze to bude mat pekni konec. alen bud knemu taka ako si teraz nic menej a nic viac mu nedovol. a fris je tiez aj moja mama vies. 😀 😀 😀 😀 😀 ja ju mam velmi rada.a tesim sa ze som ju spznala. 😉 😉 rada by som si svami vypila kavicku a poklebetila z oci voci.ste super partia.fríííííííííííís len nesedis na trone s notebookom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .fris ty si ucka?

tinika
1. aug 2009

dari aj ja sa tesim a dufam ze je to uz na dobrej ceste, nie ze zase len plana nadej

bambi09
1. aug 2009

tinika,dúfajme,že nie,že sa chlapcovi rozsvietila tá správna žiarovka-uvidíme,ale teším sa aj ja veľmi a držím palčeky,nech to vydrží,darinka 🙂 🙂 😉

frisbee
1. aug 2009

v najhoršom vydáme darinku za krásneho amerického milionára s jachtou 😀 😀 😀 😀

maxa80
1. aug 2009

darinka aj ja som rada ze to ide stale k lepsiemu,inac ahojte dievcata

darina60
autor
1. aug 2009

Ahoj maxa, dlho si sa neukázala, dúfam, že večer tu budeš s nami, alebo v téme vedla. 😉 Lebo ja dnes nič nového, dnes mi volal muž z východu, mali za sebou pekný den s dcerou, aj sa mi zdal spokojnejší, tak uvidím zajtra tesne po obede by mali prísť. Uvidím ako sa bude chovať, radšej velké očakávania nemám, aby som nebola sklamaná. 😉

tinika
1. aug 2009

fris no sak aj teraz ma celkom dobre zarabajuceho mm a čo z toho ked mu občas prepina v hlave? 🙂

tinika
1. aug 2009

darinka a to len tak isiel na vychod, niekde do hotela?

tinika
1. aug 2009

a ako sa ti podarilo mu malu nasačkovať? Ako sa zatvaril? Zareagoval? Nebol trocha nesvoj z toho?

darina60
autor
1. aug 2009

Hej on odtial pochádza prežil tam detstvo tak sa tam rád vracia. No a dcéra už nie je malá, pubertiačka. On jej to navrhol, jej sa nechcelo, len ja som o tom nevedela. A ked mi to povedala, tak som jej jemne naznačila, že tatino by bol rád a nakoniec aj je. Ale to som už vedela že tam ide sá. Ono tinika, nikdy som si na peniaze nepotrpela a zarábam aj ja a na ženu celkom slušne. Ale ja do práce chodím najma preto, že ma baví a som s ludmi.A všetky prachy sú zhmotnené v dome ale nesťažujem si. Aj teraz som sedela na terase a relaxovala, milujem to tu, hoci som nikdy ´predtým nežila v dome a ani som po tom netúžila.

simona55
1. aug 2009

dari peniaze nie su vsetko vsak?ti potrebujes milujuceho a chapajuceho manzela ze?ja to stale vravim nechcem byt bohata len mat svoje a svojich prisebe a b

simona55
1. aug 2009

a byt stastna a lubena. 😉 😉 neak mi dnes vypadava program.dobru noc uz si idem hajat nejak som unavena 😀

vanja
1. aug 2009

darinka tak držím palce, nech mi to jeho správanie vydrží.
simi dobrú noc

bambi09
1. aug 2009

simonka,dobrú noc 🙂
my sme prišli z opekačky po 22-hej 😅 😅 😅 táááák bolo super,juj 🙂 😉 a v chladničke sa chladí šampus,len či nezaspím skôr,ako ho stihneme otvoriť??? 😝 😝 😝

bambi09
1. aug 2009

darinka,tak na Teba zajtra myslím,nech sa po návrate dobre porozprávate a možno sa posuniete zas o kúsok ďalej 🙂 🙂 😉

frisbee
1. aug 2009

no baby,my sme si dali každý dva panáky ginu....celý deň super a potom toto....

vladkaz1
1. aug 2009

Aj ja na vas myslim kocky!!!!! 😵 😵

bambi09
1. aug 2009

vladka,že sa ukážeš 🙂

vladkaz1
1. aug 2009

🙂 no teda som sem dnes pisala ale nemala som cas a po obede sme zaspali vsetci traja no tatik sa cinil 😀 aj bolo a potom som isla kamoske na kavu tak teraz somnalepena na PC a moj ma vyhadzuje uz ale este sa nedam .. 😀
Dari ja nechapem celkovu situaciu? Isiel s dcerou na ten vichod, alebo ako..?
aj ja chcem domcuuurik tuzim zila som 4 roky v nom a parada chcem byt nechcem aj ked zijeme v byte novom ale nehccem tu byt aj ked sa nam byva dobre ..

vladkaz1
1. aug 2009

vychod 😔 😅

vladkaz1
1. aug 2009

tak ja som tu a tu nik 😕 😕 😅 😀 oki idem spattt 😅 😔

frisbee
1. aug 2009

papa,aj ja 🙂

vladkaz1
1. aug 2009

nechod ☹

frisbee
1. aug 2009

som vedľa 😀 😀 😀

vladkaz1
1. aug 2009

idem aj ja 😀

darina60
autor
3. aug 2009

Baby vy ste tu ale dlho neboli. Včera sa vrátili a pochybybujem, že túto tému tak skoro skončíme ako som si myslela a mysleli ste.Baby budem Vás potrebovať aj ďalej, teraz sa mi o tom nechce písať, uložim si to v hlave a potom Vám napíšem ak budete mať záujem. 😉 A fris a ostatné stálice potrebujem zas poradiť 😉

frisbee
3. aug 2009

píš,píš...u nás bola hrozná búrka...niekoľko hodín nebol prúd,zase to hlásia,takže keby som sa neozývala,nemám elektrinu...strhalo tu aj elektrické vedenie,ani do servisu ma nevzali,že sú bez prúdu,uvidíme poobede,či to vysoké napätie opravia 😠

darina60
autor
3. aug 2009

No u nás bol len vietor našťastie, asi sa to na Vás valí.