Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bambi09
17. aug 2009

martinka,my sme raz aj na pohotovosti skončili,u malej sú zúbky horor,pri Paťovi sa až na také toto nepamätám,žeby to bolo také náročné 😝 😝
dari,už som aj odpovedala 😉

frisbee
17. aug 2009

dari...ale čo bude ten chudák robiť bez toho CD???? 😀

bambi09
17. aug 2009

fris 😀 😀 😀 😀 dobrá otázka,bude si hrýzť nechty 😀 😀 😝

darina60
autor
17. aug 2009

Asi, dcéra vie, že mi to liezlo na nervy a že som ho schovala. Už sa včera nanho pýtal malý, lebo on ho kým sme boli na dovče stihol naučiť tie dve blbé pesničky. Ja som sa ho najskôr skúšala nenápadne doškriabat, len potvora vydržalo. A veru naposledy si ho púšťal v sobotu ked som si tam čítala knižku. No nič ak bude chcieť, tak si bude musieť ďalších 10€ vyvaliť.

bambi09
17. aug 2009

darinka,tlieskam Ti,to sa mi páči 😀 😀 😉

jalao
17. aug 2009

baby, no ale ja som vas tu takto "nacapala" a kto bude Darinkinu partiu stale ozivovat, haaaa?? 😀 😀 ja nemozem byt sama druzina!!
Dari, uvidis, co bude, teraz je na tahu ON.

ninny
17. aug 2009

Darinka, dobre si urobila s tým CD 🙂 a neboj sa.. všetko bude dobre.. všetko zle je VŽDY na niečo dobre a po búrke vždy vychádza slniečko.. 🙂 myslím na Teba..

darina60
autor
17. aug 2009

Ninny, ďakujem, za chvílu idem domov tak uvidím. Aj ked len na chvílu určite sa tu zastavím podať infošky. Lebo včera mu nešlo do hlavy, že s kým si tukám, prišiel za mnou hoci bola jeho oblúbená atletika. Tak som to preistotu zabalila. 😀 Asi mu to nie je jedno a vrta mu to v hlave.

jankajs
17. aug 2009

Dari, neospravedlňuj sa, bolo normálne, že si jej poslala mail, ja by som urobila ešte niečo horšie - a kamoška raz poslala dotyčnej správu: Ahoj drahá spoluposteľzdieľajúca s mojím manželom.... To si mala vidieť, čo ten robil - rozviedli sa, ona ho vykopla a ten je s ňou doteraz.

A mužovi povedz, že či ho máš doma vítať s otvoreným šampanským a jej posielať ďakovné kytice do práce. Ja mám jednu frázu a stačí, keď mu ju budeš omieľať do nemoty - Každému podľa jeho zásluh..... Skús. Tým nepovieš nič urážlivé a zároveň je to pravdivé 😉.

Obaja dostali, čo si zaslúžili, nič viac. Ak sa pamätáš, písala som, že kým je v prístupnej nálade, majetkové záležitosti dajte do poriadku. Zdá sa, že si to mladý rozmyslel a teraz chce vydierať. Neboj. V prípade rozvodu súd vždy prihliada na deti a pokiaľ ich budeš mať ty, je pravdepodobné, že byt musí stačiť jemu. Čo chce v tom dome robiť sám, to sa bude po izbách naháňať? Je to parazit, využíva vás obe. Nemyslím,že to dopadne happy endom. Skôr by som si zisťovala, na čo mám ako rozvedená matka od otca nárok... nemusí to byť hneď právnik, je drahý a rovnaké služby ti poskytnú aj na prokuratúre baby, čo robia zapisovateľky. Tie v súdnych spisoch videli všeličo a vedia dobre poradiť. Drž sa. Nebudeš to mať ľahké, ak mu to s mučeníckym pohľadom a slzami opísala alebo ukázala, bude za ňu bojovať ako lev /poznám to z domu, frajerky boli nepoškvrnené, len moja mama bola pi.../ Ale fakt si musíš uvedomiť, že jediný, kto sa má z domu tratiť kanálmi je ON... zatiahol do toho teba, ostatnú rodinu a tak musí niesť následky. On ťa nešetrí, uráža ťa a potom ťa má za šlapku, ktorej platí účty, tak by mala byť milá a dať mu v posteli, čo žiada... Nie. Ty si slušná žena, vo všetkej počestnosti verná manželovi a ako taká si zasluhuješ jeho úctu. Nie pohŕdanie a nadávky. On na teba totiž nemá čo vytiahnuť, žiadnu špinavosť, krádež,neveru, zanedbanie rodiny, chodenie po nociach po baroch... z toho tak pení a aspoň takto sa ťa snaží zadupať do zeme. Nepripusť, aby v tebe vyvolal pocit, že má možno pravdu. Nemá.

bambi09
17. aug 2009

jankaks,dobre si to napísala 🙂 😉

bambi09
17. aug 2009

jankajs,bože,som dnes fakt nemožná 😀 😝 prepáč

martinano
17. aug 2009

darinka drz sa
suhlasim s bambi jankajs dobre si to napisala

frisbee
17. aug 2009

dari...hlásenie

bambi09
17. aug 2009

no,možno večer podá,dočkajme,ale som z toho nervní...ideme von,potom mrknem 😕

martinano
17. aug 2009

my uz sme doma z prechadzky pekne sme zmokli a teraz budem cakat.......

simona55
17. aug 2009

dari, ozvisa prosim, ☹

vladkaz1
17. aug 2009

ahojte nos osm vas docitala ... Dari kde si?

tinika
17. aug 2009

som zvedava čo sa deje u darinky, dufam ze to zvladne

adusaa
17. aug 2009

ahoj darinka, nečítala som všetko. asi tak trošičku viem čo si urobila - napísala si jej email. myslím, že sa to ťahá už dlhšiu dobu, urobila si správne. raz ti museli rupnuť nervy a povedať si a dosť! máš u mna podporu.

jankajs
17. aug 2009

bambi, OK, veď je to len nick 😉
Darinka sa neozýva, dúfam, že kvôli tomu hňupovi neplače do vankúša. Ja by som ktorýchsi pánov tvorstva zavesila za "niečo" do prievanu 😠

Ozaj kočky, viete, prečo majú muži nohy do O?
Lebo všetky nepodstatné veci bývajú v zátvorkách 😀

bambi09
17. aug 2009

jankajs 😀 😀 😀 súhlas 😀
a tiež mám lepáka,čo je s darinkou,uvidíme,snáď sa ozve ráno 😕 😕

jankajs
17. aug 2009

Božinku, dúfam... a dúfam, že ten bojovník za svoje polygamné práva jej neublížil. Chlapi sú kvôli frajerkám schopní neskutočných vecí. Nás otec z trojizbového bytu vyhadzoval, že nech ideme s mamou do jednoizbáku, ale on že potrebuje dvojizbák... Kedysi za dávnej éry sa dal vymeniť väčší byt za dva menšie. To len na vysvetlenie. Isté veci sa nedajú zabudnúť, hoci máme toho druhého radi. Darinka by si spoločný život s manželom mala dobre rozmyslieť. Ak jej teraz hovoril také zraňujúce veci /a to ešte bezdôvodne/, čo potom? Keby situácia bola opačná, a on jej dal "vyžrať", čo si navarila, nepoviem, ale takto? Svet je hore nohami - poctiví ľudia sú na posmech a darebáci sú uznávaní... Sodoma, Gomora, akoby povedala Kelišová zo známej trilógie 😖

darina60
autor
18. aug 2009

Ahojte baby, som živá, zdravá. Včerajšok prebehol kludne, boli sme sa bicyklovať, potom s deťmi na ihrisku, a doma tiež v pohoda. Mal dobrú náladu, srandoval, pozreli sme telku, bavili sa zvačša o deťoch. No a v správach bolo, že bývala žena podpálila mužovi dom a on mi hovorí, že vidíš to je ale pomsta, ber si príklad. A ja že už som si zobrala 😀 😀 Tak neviem, či to čítala a stiahla sa, nebude mu to hovoriť, lebo vie že by sa naštval a by ho to trápilo, alebo nie je v práci a ešte to nečítala. Fakt neviem. No čo už musím pár dni vydržať a uvidíme...

bora8
18. aug 2009

no nezávidím ti to čakanie...... ale aj tak dobre..... ale tá neistota, kedy to vypukne je 😠

darina60
autor
18. aug 2009

Bora, možno že aj nevypukne, ktovie, možno dotyčná má aj trochu svedomia 😒 A už som fakt pripravená na všetko.

ninny
18. aug 2009

darinka, ahojky.. nemyslím si, že ta ženská ma nejaké svedomie, ale možno jej ide len o svoj prospech a bojí sa čo môžeš spraviť, tak je ticho.. každopádne si spravila dobré.. ona Ti nesiaha ani po členky..

darina60
autor
18. aug 2009

NInny, ďakujem, l ebo som pochybovala už či som mala ten mail napísať, ale už fakt je to dosť dlho, čo som bola kludná.

vladkaz1
18. aug 2009

darinka sparavila si velmi dobre .!!!dzim palce vcera soms a o teba bala

darina60
autor
18. aug 2009

Dakujem Vladi, uvidíme či bude búrka a či nie, ale ked ma tu povzbudzujete, že som urobila dobre, tak sa to lahšie zvláda. A neboj sa vladi, ste tu so mnou , takže máme spolu veľa síl.

vladkaz1
18. aug 2009

jasne ze mame vela sil 🙂 musim ist pre malu do vane pa zatial ..