Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
8. júl 2009

bambi 😀 😀 😀 ja som za každú špatnost 😀 😀 😀

bambi09
8. júl 2009

ada,téma na samonaserkanie je Rozvod,rozsudok,odstavenie 2-roč.dieťaťa 😉
a dari,neboj,sa Ti poskladáme na sexi záhradníka,frisbee sa postará o zábavu 😀 😀 😉
ak to dôjde k rozchodu,musíš z neho vytĺcť zabezpečenie rodiny a mastné výživné,on to s prepáčením "posral" 😠
tak nech platí 😉ale ja verím,že sa to ešte obráti na inú stranu,možno budeš ešte prekvapená,čo všetko dokážeš 🙂 😉

frisbee
8. júl 2009

bambi,ja ťa milujem 😀 😀 😀
píšem si na ICQ s dcérou rady pre darinku,počkajte

darina60
autor
8. júl 2009

Frisbee, netrpezlivo čakám.............................. niet nad rady odorníka a schválne či sa zhodne s mojom psychoškou................... ozaj dúfam, že to dotyčná kolegyna MM nečíta, ale asi nie to by bolo pod jej úroveň takáto stránka 😝 😝

frisbee
8. júl 2009

ešte to všetko nečítala,ale v podstate toto:schizofrénia postihuje ľudí najviac bu´d v mladom veku,alebo do 40.tky-zhruba...má dve štádia-akútne a chronické...keď sa to akútne nepodchytí,tak potom je to už průšvih.Druhá varianta je maniodepresivita ☹

bambi09
8. júl 2009

frisbee,ježiš,ale ja nie som lesba,sorry 😀 😀 😀 ale tiež Ťa milujem 😅 😅 😅 aj ostatné baby tu sú super a hlavne naša darča 🙂 🙂 😉
darinka,čo???my sme pod úroveň tej xyz???no,vďakabohu,s takou špinou prísť do kontaktu,sa pogrcááám,ale takých tu jeeee,habadeeej 😒 😒

frisbee
8. júl 2009

doporučuje sa separácia...nemusí to byť hneď rozvod,ale oddelené bývanie...trpia obe strany...prášky a prášky

frisbee
8. júl 2009

bambi,ty prasiatko,ja tiež nie 😀 😀 😀

bambi09
8. júl 2009

ufff,takže odborníci sa zhodli,asi je fakt chorý,preto tie divné reakcie ☹ ☹ ☹
len ako ho o tom presvedčiť,že?? ☹ ☹ pána Dokonalého... 😔 😔
uf,dari,drž sa...a čo ak bude chorý??budeš stáť za ním??to nerýpem,len sa pýtam,prepáč,či to zvládneš.. ☹ ☹

frisbee
8. júl 2009

ešte,že sú dve varianty...manio ....depresívny
maniodepresívny je kombinácia oboch-ono ten človek má výkyvy v chovaní a maniodepresívny je tá horšia varianta

frisbee
8. júl 2009

doporučuje poradňu a psychológa,toto sám nezvládne!!!!

bambi09
8. júl 2009

ja nie som,nemyslím na prasačinky 😀 😀 😀 len je mi tu s vami,s touto partičkou tak dobre,že som dnes doma nič nespravila 😝 😝 😝 😅 idem sa nakopať 😝
ale už ma smiech prechádza,asi to bude s tým chlapíkom vážne,ale ako aj alkoholik si nepripustí,že má problém,tak aj on tvrdí,že je ok ☹ ☹ ☹

bambi09
8. júl 2009

ale on si to nepripustí,že je chorý,ach jaj,ako Pán herec Kopecký alebo Petr Muk,koľko je toho,ty brďo... 😕 😕

darina60
autor
8. júl 2009

Však to,keď ani brat-lekár, nedá na rady psychologičky, a svokre sa tiež radšej počúvajú jeho oblbováky, lebo on fakt mimo domu funguje stále rovnako, aj sa tvári, len to že si podupáva furt nohou keď sedí alebo nepozerá priamo do očí, to sa u neho zmenilo. A tvoja dcéra sa zhodla na druhej diagnoze. ☹ Ona už je postihnutá dopredu chudera, že nemôže mať normálnou cestou deti a už je aj dosť stará, že by mala ich s mojím mužom a čakala kým sa podarí umelé. Ale zas, keby chcel mať s ňou niečo, tak sa zas nemusí bať následkov 🙂 🙂 Ale som zlá, že si z toho robím srandu, ale nadávať nebudem na ňu, len ju lutujem vo všetkých smeroch.Fakt aj ja vás ľúbim za ten čas a tiež nie som na dievčatá. A keby som Vás mohla kamarátsky objať 😉

frisbee
8. júl 2009

bambi,to je ono.
dari,mladá to číta,ešte vydrž,slniečko 🙂

bambi09
8. júl 2009

dari,veď neboj,raz,keď sa toto vyrieši dáme spicha na kávičke a pooblizujeme sa 😀 😀 😉 teda možno 😅 ak budete chcieť aj vy,babule 🙂 😉
a vieš,svokre je ľahšie si myslieť,že zveličuješ,ako si pripustiť,že jej dieťa je psychicky choré ☹ ☹ ☹
ach jaj,čo nám ten život prinesie a všetko musíme vydržať... ☹ 😒

frisbee
8. júl 2009

takže sú tu dve varianty,čo by to mohlo byť:
1.prípad tzv.rodinného typu:manželka ,deti,rodina je pre neho puto,objavila sa baba,čo ho priťahuje,ale chýbajú jej vlastnosti,ktoré manželka má a chlap nechce urobiť radikálnu zmenu v živote.Je to pohodlnosť a vie,že sa na ňu može spoľahnúť.Nechce opustiť,čo vybudoval,ale je to len otázka času,ako sa rozhodne.
2.hormonálny prechod,tzv.kríza stredného veku...v tele sa dejú zmeny,je labilný,tento stav sposobuje mentálne zmeny!!!
rada pre darinku:vyrovnať sa so situáciou,prijať oboje-buď zostanete spolu,alebo rozchod,ale urči´t si kratšie obdobie na vyriešenie a nebrániť sa novému vz´tahu,darinka si musí stanoviť dobu v sebe,dokedy to má byť vyriešené,nečakať dlho,je to záťaž aj pre ňu.

darina60
autor
8. júl 2009

frisbee díky, poďakuj a dcére, že si našla čas si to prečítať. A chcem sa spýtať na tú chorobu to nevyzerá?

janetina
8. júl 2009

ahojte uz som spat trochu som to otrhala ale maly sa mi predchvilou budil tak zasa spat 😉 a uz spi, zajtra okopem a bude.
sorry som ako hotentot ked pisem na co myslim a slova nestihaju 😀 ...mam velky mozog 😀 😀

darinka, frisbee
preco si myslite ze ma maniodepresivitu? Ved to sa prejavuje inymi reakciam....ide o 2 fazy jedna je uuuplne opustenyyy a druha je som frajer, reaktivny ako bombaaa vsetko zdolam / kOpeckeho filmy boli vzdy nakrucane v maniofaze kvoli vykonom/ ....poznam z okolia jedno dievca ktorej sa to prejavilo po velkom sttrese z rozchodu s priatelom. Najviac to postihovalo jej telo...najprv chuda a potom zasa straaaasne tucna cca 100kg a potom zasa herecka 55kg 😒 .....trvalo jej to cca 2 roky mam pocit ze to uz ma pod kontrolou....Fazy sa striedaju rozne dlho...
frisbee segra je psychologicka?

Bambi Ty si poriadna kotuha 😀 ..bazen mame na vyber malinky a jeden velky 😀 😀 😀 😀 a frisbbe bude stahovat trenky 😀 😀 😀 😀 😀 ...uz sme ako zufale manzelky 😀 😀 😀

frisbee
8. júl 2009

tam práve je to možné,to chce dokladný rozbor od psychológa,či to nie je nejaké začiatočné štádium,alebo iba hormonálna porucha.Neďakuj,ty musíš odviesť tú najťažšiu prácu 😉

darina60
autor
8. júl 2009

Janetina, ja keby to malo byt toto leto, budem mat nôž a domyslite si čo by som spravila, keby mali dole trenky čo by som spravila 😀 😀

frisbee
8. júl 2009

janetina:dcéra je vyštudovala psychológiu-kriminológiu.to je iba teória,može to byť v začiatku a nemusí...rada je navštíviť odborníka.

janetina
8. júl 2009

fiha nechce radikalnu zmenu suhlasim ale rozhodne sa? skor sa priklanam ze ma druhu pubertu ci ako sa tomu hovori...a nevie co s nou 😒
darinka no sekala by si hlava nehlava 😀 😀 😀 ,,to bybolo buriny ale akej zahadnej 😀 😀 😀 😀

janetina
8. júl 2009

frisbee super odbor aj v tom robi poradi aj mne 😀

bambi09
8. júl 2009

darinka 😀 😀 😀 to na ten nôž 😀 😀 😝
janetina,ja a koťuha??? 😅 😅 😅 ja som puťka domáca,to mi len mlieko udiera na mozog,vieš??? 😀 😀 😀
teda bola som,ale už eee,už labzujem,keď malá teroristka dovolííí 😀 😀 😀
a zúfalé teda určite nie sme,manželky,to hej 😀 😀 😀 ale nie zúúúúfaléééééé 😉 😉 😉
naopak 😎 😎 😎
janetina,akej záhadnej???pýr predkožkový 😀 😀 😀 my máme takého suseda,je ako burina,nič ho nezničí,má tu celú famíliu drbnutú a robí si tu,čo sa mu zachce,hovado 😠 😠 😠

darina60
autor
8. júl 2009

Baby odchádzam s práce, držte mi palce, aby ma muž nezabil, lebo do telefonu som mu potvrdila, že svokra dačo vie 😉 Ale ten jediný nôž čo máme schovám popredu. Keby som sa večer neozývala, nebojte sa aspoň na sekundu sa ukážem,že som to prežila. Tak sa tu majte, hoci by som tu zostala ako ísť domov. Ešteže sú tam deti.

bambi09
8. júl 2009

janetina 😕 😕 😕 chystáš sa niekoho zamordovať??? 😕 😕 lebo ja áno-toho predkožkáča 😠 😠 😠
muž hovoril,že mu napáli 2000 voltov do gulí,aby neplodil ďalších zmrdov 😖 😖 😖

bambi09
8. júl 2009

no dari,nech skúsi na Teba šáhnuť,nabehneme tam my,baby koníkové a uvidí tú rošááááádu 😀 😀 😀
ale vážne,pokoj a rozvahu,nech by hučal čokoľvek 😉 😉 drž sa nám aj s detičkami 🙂 🙂

frisbee
8. júl 2009

baby,kamil sa zase ozval 😠 😠 😠

vladkaz1
8. júl 2009

baby zatial len citam nemozem vas docitat ale sulam sa od smiechu 😀