Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

vladkaz1
12. júl 2009

no mozno nema cas alebo niekam isli dufam ze uz neila mamine ze by tak zrazu... 😔

frisbee
12. júl 2009

kočky,ale niekde som čítala,že to detské telo si samo určuje,čo potrebuje,že keď napríklad nechce mlieko,tak je tam nejaký problém a netreba dieťa nútiť,že stejne keď má hlad,tak sa naje.

frisbee
12. júl 2009

ja si myslím,že čaká až manžel zaspí,vždy chodí na koňa neskoro

frisbee
12. júl 2009

nie aby ste si to vysvetľovali dvojzmyselne 😀

vanja
12. júl 2009

ahojte baby,
tak darinka sa už vyvaľuje amy sme tu.
zabacik -moja sestra sa vydávala keď mala 18 rokov, a jej manžel mal 19. A tiež to tam nebolo ideálne a tiež sa nevedeli porozprávať, keď bol problém, pretože jeden bol nedaj sa a druhý neboj sa. Porozprávať sa neporozprávali, ale len pohádali a mopja sestra vždy zbalila kufre a už bola s deťmi u mamy. Jednoducho odišla od manžela. Ale naša mama jej urobila kávu a otočila k dverám, že keď chcú spolu žiť, tak problémy musia riešiť a nie pred nimi utekať. Takže sestra odišla naspäť domov. No keď to bolo tam u nich veľmi zlé tak aj prespala.
Teraz sú spolu 21 rokov ale aj tak nevedia riešiť problémy, len sa pohádajú. Ale už neuteká, obrnila sa a robí si poriadok po svojom. Predtým sa ho bála. Raz sa ukázala ako silná osoba, tak už si tak nedovolil.

To som tým chcela povedať, že verím tomu, že ten kto nechce riešiť problémy sa asi ťažko zmení. A tvojmu manželovi vyjovuje že má doma servis, a že skáčeš tak ako on píska. 😨

bambi09
12. júl 2009

babule,ahojte 🙂
tak som späť,bolo super,oddych,grilovačka,ani domov sa nám nechcelo,ale ten čerstvý vzduch nás tak unavil,že nevládzem,tak pocupitám do vane a spať 😝 😝 😝
malá je už obriadená,ale spala poobede aj v aute,tak je nejaká čulá,ale ráno zas bude bum-bác budíček,tak dúfam,že čím skôr zalomí 😅 😅 😅
darinka je už na dovolenke,už si konečne užíva 🙂 🙂 🙂 😉
idem vás prečítať a zajtra sa ohlásim 😉
prajem všetkým dobrú a pokojnú noc 🙂 🙂 😉 😔 😔

bambi09
12. júl 2009

vanja,si ma predbehla 😀 😀 😀 😀 o dve minúty 😀 😀 😀 😀 😅

frisbee
12. júl 2009

babmííííííííííííííííííííííííííííííí

vanja
12. júl 2009

bambi - no vidíš aká som rýchla 😀 😀

vanja
12. júl 2009

frisbee a čo tá nová téma? 😕 😕 😕

frisbee
12. júl 2009

ráno založím...myslím,že dnes večer som už bez mozgu 😀

vanja
12. júl 2009

ja už tiež len dožívam 😖 😖 😖 😖 😖 😖

frisbee
12. júl 2009

čakám,či sa ozve zabka ale už skoro nevidím,ešte počkám pár minút,a padám do duchien...keby som omdlela skor,tak dobrú,ženy 😀 .zajtra som vám k dispozícii 🙂 🙂 🙂

vanja
12. júl 2009

taky tak 😎 😎 😎 😎

frisbee
12. júl 2009

som stará a vyčerpaná 😅

vanja
12. júl 2009

aj ja robím čo môžem 😀 😀

frisbee
12. júl 2009

ja už nemám ani slovnú zásobu 😀

vanja
12. júl 2009

ale dnes som bola s dcérkou v kine na dobu ľadovú, tak som trochu omladla 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
12. júl 2009

ja už som tak stará,že plačem aj pri Dobe ľadovej...keď sa v prvom dieli pozeral mamut na tie obrázky malého mamuta v jaskyni a plakal..tiekli mi slzy ako hrachy...je pravda,že už plačem aj ke´d vidím dokument o delfínoch a o slonoch 😀

frisbee
12. júl 2009

tak,a už nevidím ani na jedno oko,bozkávam vás všetky,prajem dobrú noc a zajtra sa zase stretneme,miláčikovia 😀 😀 😀

vanja
12. júl 2009

tak v takom stave ešte nie som. 😀 😀 😀 😀
Ale aspoň vime čo ma čaká. Zachvíľu.

martinano
12. júl 2009

ahojte
tak darinka uz urcite vegeti na dovolenke,darinka uzi si to myslime na teba.
ja mam dnes dost, uz dve noci nejako zle spim, takze som taka nejaka, idem do hajan ahojte dobru noc

vanja
12. júl 2009

aj ja idem dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú noc 😎 😎 😎

jankajs
12. júl 2009

Dari, a ty mu veríš, že ona nemôže mať deti? Čo ak mu to nahovorila, aby sa nebál mať s ňou nechránený sex? A ak ostane tehotná, povie, je tvoje - zabezpeč nás. A bude po rečiach o tom, ako veľkoryso sa pre Vás všetkého vzdá. Nech ti to dá písomne pred notárom - možno ho zarazí a trochu sa preberie zo sladkého sna o dvoch životoch. Nedá sa sedieť na dvoch stoličkách. Keď si ťa bral, prisahal tebe, nie kamarátke. Ak má problém so vzťahom s mladším partnerom /čomu tiež neverím, skôr mi to príde ako alibi, aby si sa o neho nebála, veď ona má iného/, nech to rieši so svojimi kamoškami a nie so ženatým chlapom a ešte za tvojím chrbtom. Keby to bolo také nevinné, netajili by sa. A k nemu - ak má problémy on a je veriaci - má k dispozícii kňaza. Ten mu na rozdiel od psychológa m§že dať aj rozhrešenie. Ak ho potrebuje od teba, je tam problém. Kňaz by mu totiž vzťah s ďalšou ženou popri manželstve určite neodobril a tak potrebuje požehnanie od teba. EE. To by mu tak bolo. A jej tiež. Je sama, potrebuje sponzora pre seba a začínajúcu školáčku. Inak by sa ho tak kŕčovito nedržala. Volá mu ona, pozýva ho ona, a v práci je jeho podriadená, čo mu vyhovuje - chová sa ako veľký ochranca, je obdivovaný, uznávaný a sexi v tejto pozícii. A tvoj manžel nemá silu ani chuť to zastaviť. Proste čaká, ako sa to vyvinie. Ak z toho nič nebude, vráti sa k tebe, ak áno, pôjde do bytu. Pekne vymyslené. Z každej strany výhodné pre neho. Spýtala by som sa, aké výhody z toho plynú pre teba? Žiadne - kým dom a financie nie sú na papieri, je to len sľub bez svedkov, ktorý neobstojí na žiadnom pojednávaní. Ty nesmieš mať blízkeho partnera opačného pohlavia - skús mu len tak mimochodom oznámiť /nie žiadať/ túto možnosť ako prípad fifty-fifty - keď ty máš, môžem mať aj ja a beztrestne. Ťaž z neho peniaze na všetky strany, zabezpeč deti oblečením, vybavením, všetkým, čo môže uhradiť zo svojho. Keď je chlap chudobný, jeho príťažlivosť pre ženy ide prudko k zemi. Na rezervu počítaj tiež. Budeš potrebovať niekoľko stotisíc starých dobrých korún - aby si mala za čo prerobiť starý byt. Lebo to môže dopadnúť aj opačne, ako ti teraz hovoril. Neprajem ti to, ale môže sa stať. A na záver by som sa ho spýtala, prečo by si mala s jeho vysvetlením a návrhom súhlasiť. Z akého dôvodu.... pretože nemusíš.... a tým vykoľajíš ich rozbehnutý vlak lásky... lenže on s tebou počíta. Vie, že urobíš, o čo ťa požiada... prekvap ho. On ti život neuľahčuje.... oplať mu to. Na rozdiel od neho, ty si v práve.

simona55
13. júl 2009

baby ako zistim tu na konikovy hodnotenie jednej pani?

frisbee
13. júl 2009

simonka jé,to ti neporadím...v tomto som úplný začiatočník 😉

frisbee
13. júl 2009

čo skúsiť napísať administrátorkám?dole pod touto tabuľkou majú mená vľavo 🙂

simona55
13. júl 2009

diki pekne.

bambi09
13. júl 2009

ahojtéééééééé 😀 😀 😀 😀
tak ja už mám v sebe program,že od 8:00 nespím a očakávam rachot,aj keď sa žiadny nekoná... 😠 😠 😠
najradšej by som letela za darinkou ☹ ☹ ☹
mám toho cez týždeň v pláne toľko,že keď stihnem len polovicu z toho pri našej malej,budem rada,ale potom 8 dní budem lebediť,nohy namočím do lavóra,sadnem pred chalupu do kresla,pustím si šum mora a budem sníííívať.....ááách,kým nepríde spoza rohu do uší:Mamííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😝
tak to nejako do nedele vydržím a potom hurá za tichom a slobodou...síce budem mať na koňa obmedzený prístup,ale budem len sledovať,čo je nové u darinky,ako sa to vyvíja,lebo ma úplne vystrašila tým,že niečo hrozné zistila a nevieme,o čo ide ☹ ☹ ☹
ale nech si oddýchne,načerpá energiu pod gréckym slniečkom a potom sa uvidí 🙂 😉
a ešte som vás nedočítala do konca,ste toho poííííísali neúrekom,ale smiala som sa tu,až som prskala a to už všetci spali 😀 😀 😀

bambi09
13. júl 2009

sorry-popííííísali,nie poíííísali,to už som rovno mohla napísať poískali... 😀 😀 😀 😝 😅