Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
27. júl 2009

dari,to nie je srdiečko,to sú cecíky 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
autor
27. júl 2009

Fakt, obdivujem ju. Baby ale ja Vás tu všetky obdivujem, teda až na pár vynimiek. 😉 Som sa urazila na šéfku a dnes už nerobím. Uvidím čo doma, dúfam že bude klud a užijeme si pekné počasie. Škoda, že deti majú prázdniny a ja musím trčať v práci, ale na druhej strane mne je aj v práci fajn. Fris a dcéra sa ti venuje, či len pes a počítač 🙂

frisbee
27. júl 2009

mladá mi večer odišla kamsi do Vyškova na kone a vráti sa až ráno,bude lietať furt hore,dole,ja som včera ešte bola tri hodiny na cvičáku,tak som úplne hotová...staré telíčko bolí 😀

bambi09
27. júl 2009

fris,tak mladá dojde raz za uhorský rok a už je fuč 😅 😅 no,máme to my mamy ťažké,ale užívajte si jedna druhej,ste si vzácne 🙂 😉
dari,ďakujem,ale nie vždy je dobré mať srdce na dlani,sú aj iní ľudia ako my tu,ja chcem dobro celému svetu,len občas dostanem takú po papuli,že ma to prejde,ale nie na dlho 😉
ale rada pomáham,keď môžem,len niekedy mám pocit,že robím málo,teda menej,ako by som mohla ☹
a dari,čo šéfka???zlostí?? 😀 😝
veru,ja si užívam tú materskú nedovolenku,trpela som,že Paťo je doma cez prázdniny sám a ja makám,ale nemala som ho kam dať,mama je strašne ďaleko,svokrovcov nezaujímajú naše problémy,tak musel chlapec rýchlo skoro dospieť,obdivujem ho za to 🙂
len škoda,že pri Katke to zas budem riešiť,ale Paťo kým sa neožení hádam vypomôže cez prázdniny a povaruje sestru 😀 😀 😀
fris,telíčko by chcelo masáž,žeby som dobehla??zistila som,že nie si až tak ďaleko od BA-dosť skoro,že?? 😅 😅
včera sme boli v Kuželove,mrknúť veterný mlyn 🙂 😉

frisbee
27. júl 2009

moje telíčko by chcelo moríčko 😀 😀 😀 ...ja som od BA asi 2 hodiny cesty 😀 ....niečo vám napíšem do IP...rovnaké

bambi09
27. júl 2009

baby,ja fakt nemám šancu všetko dnes dočítať,pri malej sa nedá,ale pomaly sa posúvam dopredu a dúfam,že sa to už na lepšie obracia a táto téma bude za chvíľu pasé a budeme už len do tej druhej písať,kto chce,bez jedovatých slín 😉 😉
fris,a de mám tú IP,háááá???nestíhaš moja??? 😀 😀 😅

frisbee
27. júl 2009

ja som ti ju poslala...no hned sa pozriem 😉

frisbee
27. júl 2009

hm,asi to neodoslalo,rozklikni si ten link 🙂

bambi09
27. júl 2009

fris,nemám ništ 😕 😕 😕

frisbee
27. júl 2009

čudné,som to poslala 2x 😠

bambi09
27. júl 2009

už mám,len sa nedá rozkliknúť,som zvedavááááá 😅 😅

frisbee
27. júl 2009

sa z teba potatám,keby to nešlo,tak ti poviem,ktorá strana to je

bambi09
27. júl 2009

mááááááááááááááám...a zíram 😒 😒 😖 😕 😕

frisbee
27. júl 2009

drsoňka 😠 😠 😠

frisbee
27. júl 2009

a to má podobné o jednu alebo dve strany dopredu niečo podobné 😠

frisbee
27. júl 2009

rozumieš mi,že???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
27. júl 2009

baby citam a nechapem Fris - 😅 Bambi tajna rec ci co? 😀 😀 😀 😀

simona55
27. júl 2009

ani ja nic nechapem len lustim co by to malo byt. 😀 😀 babi neviete preco mi vypadol firefox? a prisiel mi taky blby ASK tak sa vola ta stranka.

frisbee
27. júl 2009

simonka mne niekedy tiež vypadáva,ale ja som na počítače blbec,takže neporadím.

vanja
27. júl 2009

ahojte, treba mi žehliť, aj poupratovať kuchyňu, ale sa mi nechce. A´Veď aj zajtra je deň.
Večer som volala s dcérkou, tak je taká unesená z toho tábora, že až. Tak dúfam že jej to vydrží. Hovorími: Mami vieš ako je tu dzivo? To je nové slovíčko. Dúfam, že len s takými príde domov. 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
27. júl 2009

no uz chapem 😝 len tolko 😀 chapete ?.. nie?
no ja idem asi hajat baby som ko... dnes

frisbee
27. júl 2009

vladka,len hajaj 🙂 🙂 🙂

bambi09
27. júl 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 zlatá malá,juj,ako by som ja šla do tábora,náš mladý ide v sobotu do Modry,idú liezť na cvičné skaly,tak budem mať stiahnutý žalúdok,ale tak pustiť ho musím,nech nie je mamina sukňa 😀 😀 😀
baby,urobme si aj my tábor,na týždeň 😀 😀 😅
darinka a jej partia 🙂 😉
a kde je na tábore??ešte som všetko nedočítala,sorry 😝
a malá mi okupuje notebook Elmom,tak som tu len na skok,ale ešte prídem 😀 😀
dúfam,že už debo nebude búšiť a znova bude normálny režim,dnes mi poobede zaspala až skoro o šiestej 😝 🙄
tak jasné,že je teraz ešte hop-hop 😖
a nebojte,o nič ste neprišli,teda nič dôležité pre nás tu 😉
ale divné to je fris,divné,prevelice... 😔

vladkaz1
27. júl 2009

🙂 idem lebo sa nemozem od tialto odlepit a dlho nic nebolo 😀 tak idem ---- hahahahaha

vanja
27. júl 2009

dobrú noc vladkaz, ja ešte posedím.
bambi išli do Veľkého Slavkova, v Tatrách

vladkaz1
27. júl 2009

no diki 😵 moj ze nic nebude 😀 😝 seriem na to ..

frisbee
27. júl 2009

vladka....možno keď pekne poprosíš 😀 😀 😀

bambi09
27. júl 2009

vladka,tak príjemnú a dobrú nôcku 🙂 😉 😉
nech si ten Tvoj hovorí,čo chce,Ty vieš svoje 😀 😉
a vanja,tam musí byť pekne...áááách,nech si malá užíva,kedy sa vráti?

vladkaz1
27. júl 2009

nechce co ho mam znasilnit hahaha 😝 no to je uz nedostatok endorf. 😀 😀 😀 stupa mi to do hlavy 😅

bambi09
27. júl 2009

vladka 😀 😀 😀 😀 😅