Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bambi09
3. aug 2009

veď ja viem,ale keď sme sa ho už aj báli venčiť,taký bol agresívny,že sme sa ho aj báli,ani návštevu nechcel dnu pustiť,skoro ich pohrýzol,Bože,husiu kožu mám,fakt sme veľmi chceli,ale nie za takú cenu,že si odpíšeme život ☹ ☹ ☹ a to sme ešte ani Katku nemali,ktovie,ako by sa k nej správal,to naša Bekky deti milovala,tú si dáme naklonovať ☹ ☹ ☹ ja som v tom útulku plakala,keď sme chodili venčiť psíkov ☹ ☹ ☹

frisbee
3. aug 2009

no náš bývalý pes zaútočil na toho veľkého dobráka,bolo to strašné,bola som sama doma,to je plemenom...takže viem,čo to je ☹

bambi09
3. aug 2009

no,ale snaha bola,len sme sa poučili,ale oplakali sme to ☹ ☹ ☹ to bol kríženec dobermana a asi foxíka,pán Desenský povedal,že je to hysterický doberman,teda jeho povaha,nezniesol,keď niekto z nás odišiel,bola ko nepríčetný,hlavne na Paťa bol fixovaný ☹ ☹ ☹ bolo to smutné a ťažké,ale neľutujem,chcelo to skúseného kynológa ,dúfam,že sa k takému dostal,chudák Harry ☹ ☹ ☹
nech mu je útulok ľahký,ale možno si ho už niekto zobral,už ho na stránke nemajú 😕 😕
a idem ja spať,som dnes úplne grogy,len neviem,kam zajtra ujdem,keď bude pršať pred hlukom 😒 😒 😒
pani starostka mi odpovedala,teda ten pako zo staveb.úradu,ale až keď som starostke napísala,dovtedy ma ignoroval,ale nič z toho,pako nad nami má povolenie,môžem si fúkať,fakt uvažujem,že pôjdeme na mesiac k našim,aj keď je to 500 km a nerada tam chodím 😒 😖
ale nechať tu muža samého,no,to by dopadlo 😖 😖 😀
tak dobrú noc aj tu,keď všetky uhorkujú 😀 😀 😀

frisbee
3. aug 2009

jé,to ten foxík..ten náš bol velšterér,a oni majú problémy s chovaním ☹ ja idem tiež,ráno cestujeme raklamovať tú mašinu,drž sa a vydrž to tam 🙂 🙂 🙂 dobrú 🙂 🙂 🙂

bambi09
3. aug 2009

držím palce,nech aj autíčko opravíš 🙂 som zvedavá,čo Ti v servise povedia 😕 😕 😕
no,ak bude pršať,tak zoberiem malú do nosiča,dáždnik a nejaké obchodné centrum jedine,aj keď tie ja veľmi nemusím,ale lepšie,jak zbíjačka nad hlavou 😠 😠 😠 aby ho už porazilo, debila predkožkového 😠 😠
tak dobrú a páááááááááá 🙂 😉

bambi09
4. aug 2009

ahojte 🙂
tak ja nemôžem spať,zobudila som sa po šiestej,keď sa muž chystal do práce a už neviem zaspať 😒 😒
malá zatiaľ spí,ale o chvíľu nabehnú rachotiace slony a bude po tichu 😠 😠 😠
konečne prší,ale mám problém,kam sa s malou pichnúť v tomto počasí ☹ asi pôjdem do Avionu sa preflákať a potom s mužom domov a pritom mám čo robiť,ale malá sa hrozne bojí toho rámusu,vždy uteká s plačom ku mne a celá sa trasie,keď vŕtajú,baby,ja som z toho už fakt na nervy,toto je banánová republika,keby som mohla,idem odtiaľ preč,niekam,kde zákony nie sú len pre srandu 😠 😠 😠
ako som nechcela,tak asi fakt skončím na zvyšok prázdnin u našich,len nás treba objednať na kontrolu na kardio budúci týždeň,teraz má náš lekár dovolenku,tak podľa toho sa zariadim 😒

darina60
autor
4. aug 2009

Ahojte, bambi ja v prvom rade, že dáka nová tvár a to si ty 😀 😀 U nás v celku v pohode včera, ale to preto, že nebol skoro celé poobedie doma, prišiel až večer, lebo najprv bol s dcérou trénovať, potom mal dáke pracovné stretnutie. Som bola nasratá, lebo som sa mala u nás stretnúť s jednou holkou odtialto z MK no a nemohla som, ked furt dačo mal. Doma klud síce ale komunikácia o ničom len o deťoch. Ked ja neviem, mne sa s ním ani nechce dačo začínať rozprávať, ked furt dáke narážky už som z neho unavená, síce teraz tie narážky obmedzil ale aj tak. Uvidíme čo prinesie ten predlžený víkend.
A simonka nám je posledné dni dáka smutná 😒

simona55
4. aug 2009

dobre ranko.bambi tensused je mozno 200kgilovy, alebo co ze takbucha stimi hoziskamy? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tu vedla suseda zas rano o4tej ide do roboty a chodi z autom a ked otvara garazove dvere, tak viem ze su 4rano 😀 😀 😀 😀 😀 uz si nevedia opravit tie dvere 😠 😠 😠 strasne to hrmy ked ich taha na bok a ja mam spalnove okno hned vedla asi tak par metrov. a ked sa vecer vracia tak viem ze je20hodin vecer ale nastasie len telku kukam alebo som pri pc 🙂 🙂 🙂 ked sme tento dom kupili, tak prvu noc sme mysleli ze sa nam stena zrutila v obivacke apritom je dom dost silni a ma hrube steni, 😀 😀 😀 😀 vsetci zme vstali autekali ze co toje ? 😀 😀 😀 😀 😀 darinka ty si taka mala ? potom ako mandarinka nie ze b som bola vetcsia ja mam 168cm 😀 😀

bambi09
4. aug 2009

simonka,nie,nemá 200kg,len IQ húpacieho koňa,inžinier jeden 😠 😠 😠
tá jeho bordel parta tam robí taký rámus,malá sa hrozne bojí toho hluku od vŕtačky a zbíjačky,že až a najlepšie je,keď telefonujú po maďarsky na celé sídlisko na balkóne 😒 😖 😀 reve,ako keby tam chcel dokričať 😀 😀 😀
bez urážky na Maďarov,hej?? 😅 😅
no a simonka,toho Tvojho suseda by som tiež pekne pohladkala 😠 😠 😠

frisbee
4. aug 2009

teda vedúca bambi,vy to tu flákate 😀 😀 😀
milá darinka,keď nemáš chuť,tak s ním nekomunikuj...neplytvaj zbytočne silami 😉
ahoj,simonka moja 🙂 🙂 🙂

frisbee
4. aug 2009

P.S.dari,v Znojme sú Dni uhoriek 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. aug 2009

že Dni uhoriek 😀 😀 😀 😀 a akých???zelených??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
4. aug 2009

Znojmo...mesto sterilizovaných uhoriek 😀 😀 😀 😀 😀 v náleve 😀 😀 😀 😀

simona55
4. aug 2009

banbi radsej som uz ticho, radsej nebudem hladkat suseda,lebo ma zase udaju a obvinia obchitkavania a z kurizovania. 😀 😀 😀 😀 viem ti si to myslela celkom inak,ale moja fantazia vies 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ahoj fris a tie uhorki maju aj pichliace ?😀 😀 😀 😀 alebo su tie hadie?fu to musi byt zazitok na nezabudnutie. 😀 😀 😀 😀 😀 vcera som mala aj jahadika a uz mi je celkom fajn, som 😀 😀 😀 nahodena.

frisbee
4. aug 2009

simi,ja sa z teba pokakám 😀 😀 😀 😀

vanja
4. aug 2009

no dámy, veď ešte nie je po 22-tej hodine a vy užtakto, v noci si budeme o čom písať? 😀

frisbee
4. aug 2009

vanja 😀 😀 😀 po 22.píšeme o uhorkách 😀 😀 😀

bambi09
4. aug 2009

vanja,potom o paradajkách a sekaných uhorkách 😀 😀 😀 😀
ja som si zdriemla s malou a zobudil ma nejaký imbecil,čo púšťa hudbu na celé sídlisko 😠 😠 😠 😖
zavesím za gule do prievanu,som hore od 6-tej a taká únava na mňa sadla... 😝 😝 😝 a on si teraz disko musí robiť 😖 😖 😖 mám pocit,že z BA sa stáva pomaly,ale isto mesto idiotov 😠

vanja
4. aug 2009

ja som zvedavá aké sú to hadie uhorky, čo simi písala 😀 😀
fris práve že už poobede píšete o uhorkách
bambi ten prievan by mu určite pomohol 😀 😀 😀
idem okúpať malú som zvedavá kedy zaspí / aj ja/

frisbee
4. aug 2009

bambi...to chce barák a preč z paneláku 😠

bambi09
4. aug 2009

fris,veď ja viem...kúpiš náš byt??? 😀 😀 😀 do konca života Ťa budem velebiť,aj za svätú Ťa nechám vyhlásiť 😀 😀 😀
vanja,tie hadie sú dlhé,hladké...tie ostatné majú pichliače 😀 😀 😀
a fris,znojemské mi nespomínaj,robila som podľa receptu z MMB,prvý krát inak a na hov..,ale to bude asi tým,že ich muž zatvárala a nedal dobré viečka,kým som robila sama,vždy boli ok,ale aspoň sranda bola 😀 😀 😀

bambi09
4. aug 2009

vanja,nie že zaspíííš!!! 😕 😕 😕 😀 😀 😀

frisbee
4. aug 2009

bambi,panelák je moja smrť,preto som z dvoch utiekla a vytrpela aj tú šialenú svokru v dome 😀

vanja
4. aug 2009

som tu malá spí, tak dúfam že trocha potiahne dlhšie, lebo posledné 3 noci je to jak na bojisku, každú hodinu chce papať 🙂
ja tiež bývam nadedine a do paneláku by ma nikto nedostal 🙂

bambi09
4. aug 2009

no,ja som bývala 24 rokov v dome na dedine,tak keď som sa presťahovala do mesta,trpela som,ale už som si zvykla,len čo je veľa,to je veľa 😠 😠 😠 aj na vola 😖
vanja,toto som zažila,je to strašne vyčerpávajúce,naša chce teraz častejšie cez deň a v noci tak 2-3 krát,tak som rada 🙂
ale ako bude možnosť,idem na dedinu do domu,veď tá kríza raz musí skončiť...nie??? 😨 😨

simona55
4. aug 2009

frííís budes smrudet fuuuuuuuuuuuuuj 😀 😀 😀 😀 kakanááááááá 😀 😀 😀 vani teba som tu uz necitala ani neviem odkedy co je stebou? 🙂 🙂 aj moj maly velmi zle spi v noci fuu ale uz by to malo byt ok lebo mu uz vydet ten zubok chuda moje 🙂 🙂 cez den ties len place a nechce jest iba pije a ciciku ma. 😝 🙂 bambi potom by ste maly ozabyvat na dedine tam je klud aspon moja ulica je tichucka len 2krat pocut buchat ten garaz rano a vecer,.ale cez den iba cvirikanie.bambi mne sa aspon na dedine byva lepsie ,tu mam samu zelen ,travnik strasne velky ,ovocne stromky ponom. a velikansky dvor, 😝 😝 🙂 moj dom je10krat 11 ale este jeden sa tam zmesti aj do sirky aj do dlzky,niekedy nahodim foto ,kupili sme tento dom za350,000 v korunach ale vravia ze je zadarmo cely areal aj z zo zahradou je 58arovy.on povedal ze preto ho dava tak lacno ze vraj je mu to je iba rujna.ale pred nami mesiac ho daval za 900,000 a pritom mu nic nebolo len okna trebalo vymenit boli dost stare. potom poslem foto.dufam ze som nic neporusila.

bambi09
4. aug 2009

simi,nič si neporušila 🙂 😉 a super cena za domček,to by som hneď brala,aspoň na chalupu 🙂 🙂 😉
a našej idú tiež zúbky,očáky,fuj,už je jeden vonku,ale ešte tri sa kľujú,ach jaj 😒 😒

darina60
autor
5. aug 2009

Dobré ránko aj tu. Včera u nas klud mier pohoda muž si pospal ako došiel z práce, potom išiel trhať burinu a večer sme sa zišli pri telke. Ja som pomaly žehlila a chystala veci, zajtra poobede odchádzame na ten predlžený víkend. Dcéra ide dnes na výlet so švagrovcami a on hovorí máme radi výlety. TO akože ked bol s tou svinou. No a potom, že tých výletov ešte bude, ako on že bude mať a ja vážne, no len skús a uvidíš. No a potom moja paranoja, že či dnes nejde na výlet zas s nou, lebo od zajtra si berie dovču kvôli našmu výletu tak reku či si nezobral aj dnes a nejde. Tak som sliedila, lebo včera na mna začal mávať s novým tričkom, čo dostal odo mna na vianoce. Tak som zistovala,či si k nemu nedal rifle, lebo pochybujem že v oblekových nohaviciach by išiel na výlet, potom som zisťovala či si nezobral taštičku na doklady, no detektív. Rifle ostali doma a taštička tiež. Ale na konci mesiaca to zistím, lebo viem kolko si berie dovolenky. Baby mne už previeva asi, idem dnes k psychologičke , on to nevie, mám akože pol dna dovolenky a poobede si myslí že idem do práce, lebo chcel ostať dlhšie v práci tak som povedala, že musím byt dlho v práci tak ho chcem prinútiť aby išiel pre deti. Píšem ako hotentotot malý sa mi zobudil, tak idem ale ja sa vrátim.

pupavenka
5. aug 2009

ahojte, som tu prvý krát a tiež sa chcem zveriť, bo sa nemám komu... s manželom sme 6 rokov, ale prvé dieťa sa nám narodilo pred 3 mesiacmi. Pokiaľ sme boli sami, bývali sme v podnájme v meste kde sme obaja pracovali. Ako sa nám narodilo dieťa, presťahovali sme sa k mojim rodičom. A odvtedy sa začal náš vzťah kaziť - predtým sme si velmi rozumeli, všetko bolo fajn, ale odkedy tu bývame a narodil sa nám syn, už to nezvládame. Celý den čo je v práci sa nanho teším, ale ked príde, len sa hádame, čo sa porozprávame normálne je o synovi a o dome ktorý si plánujeme kúpiť. Inak ma hrozne rozčuluje, ja sa snažím aby mal navarené, upratané, a on ked príde, hned púšťa počítač. To je prvá vec čo spraví. Ide ma roztrhnúť od jedu. S jeho závislosťou na hraní pc hier bojujem už celých 6 rokov, ale myslela som že ked budeme mať dieťa, tak bude menej hrať, a viac sa venovať nám. Sem-tam sa aj snaží, no je to viac menej o tom, že ked potrebujem niečo podať, ked mám malého na rukách, tak musím nanho zhúknuť, bo má slúchatká a nepočuje ma. Potom mi vytkne že furt nanho len hučím. A gamblí dalej... včera sme sa pohádali opäť, bo sa celý večer hral, aj ked syn už dávno spal, ja som chcela aby sme sa venovali jeden druhému. Vykašlal na mna... a potom sa sťažuje že som chladná ako lad ked chce sex, a je urazený... ale ako mi to s ním má chuťiť, ked na mna kašle, a potom ked si zmyslí, tak mám hned skákať do postele s ním... No a po včerajšej hádke a dnešnom rannom nerozprávaní sa som mu zmazala všetky hry v počítači, viem že to nič nerieši, ale potrebovala som vybiť zlosť...uvidíme čo bude večer ked to zistí, viem že si ich lahko zase nahrá, ale ako už mu mám konečne natlačiť do hlavy, že potrebujem nech sa venuje viac rodine?

frisbee
5. aug 2009

ahojte,baby...zase pol dňa bez elektriny,teraz ju zapli....už mi to lezie hore krkom....takže iba rýchlo,musím variť...darinuška...vydrž...uvidíš,čo bude na výlete a tak...a nepripomínaj mu ju 😉

pupavenka....zamestnaj ho,má rodinu,musí pomáhať,ty nie si otrok,čo bude skákať okolo neho,to za prvé...normálne si s ním pohovor...bohužiaľ ten počítač.... 😠 😠 😠 tam už vznikajú závislosti,to je na odborníka....všade píšu,že keď už to zasahuje do života tak,že dotyčný zanedbáva svoje bežné povinnosti..prácu a rodinu,je to vážne....fakt sa niekde poraď odborne.Koľko má ten tvoj rokov,jeho reakcie mi pripadajú detské ☹