Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
10. aug 2009

no a ako ti teda je?????

vladkaz1
10. aug 2009

mne na prd tehu som neni ..doki jeden druhy ma dovolenku tak co zmozem vraciam toci sa mi hlava som ospala .. no hruza des

bambi09
10. aug 2009

tu som 🙂
vladka,veď môžeš aj Ty byť mami 😀 😀 😀 a adka k nám už nechodí 😕
Snehulienka štrajkuje alebo uhorkuje a ostatné???pome vedľa,nech sa môžeme aj zasmiať 😀

bambi09
10. aug 2009

huhu,šup vedľa... 😀

frisbee
10. aug 2009

a bola si stým niekde?ty brďo,píšem ti,zrazu rana a vypadla nám jediným elektrina,museli sme to nahadzovať až na ulici

frisbee
11. aug 2009

tu som...prší a prší...prúd zatiaľ mám,tak rýchlo pšte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

darina60
autor
11. aug 2009

Čau fris, ďakujem za mailík, krasny. Včera doma klud, ale aj tak som akási nesvoja. Moc sme spolu ani neboli, komunikácia nič moc, odpovedá zvačša len na moje otázky, tak ma to ani nebaví. Asi to chce len čas, lenže ked sa moc ani nebavíme, čo sa tým vyrieši?

frisbee
11. aug 2009

ahoj moja,tak dúfam,že to nie je jeho sposob riešenia problému,strkať hlavu do piesku,to bude nekonečné...ach bože

bambi09
11. aug 2009

darinka,cítiť z Teba smútok a nechuť niečo s ním vôbec preberať,neboj moja,to zas prejde a vyjde slniečko,aj keď dnes je teda aj ten deň zamračený na nás,ja som dnes tiež bez nálady,nemám nejaký vážny dôvod,ale stačí mi ten debil,čo mi nenechá deti vyspať ani cez prázdniny a malá je potom celý deň protivná a jedovitá,to fakt poteší 😖 😖 😖
tak to tu nebudem kaziť,myslím na Teba,nech sa Ti dobre pracuje a drž sa,kočka naša 🙂 😉

darina60
autor
11. aug 2009

Bambi, ďakujem za povzbudenie, teraz to potrebujem, možno aj tým počasím to je, nechutí mi jesť, mám nízky tlak, ešteže ste tu vy a baby v robote. 😒

bambi09
11. aug 2009

fris,pošli jej toho robertka,bude sa šúľať 😀

frisbee
11. aug 2009

dari,pošlem ti mail 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
autor
11. aug 2009

Však som ti chcela napísať, že pošli aj mne, čo len vy môžte mať dobrú náladu, tu konečne prestáva pršať, takže dúfam, že moja nálada sa zlepší 😉

frisbee
11. aug 2009

budeš zhrozená,aké sme s bambi neslušné 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. aug 2009

darinka,na 100 pro hej,ja som bola najedovaná a dobre,že som si to nechala až na ráno,fris je studnica múdrosti a neslušností 😀 😀 😀 vďakabohu za ňu 😀 😉

frisbee
11. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. aug 2009

tak dari,dúfam že Ti to trošku pozdvihne náladu,ja idem žehliť,ale občas mrknem jedným očkom aj sem 😉

bambi09
11. aug 2009

😕 😕 😕 😕 😕 nikde nikto???dnes je asi deň blbec 😝

frisbee
11. aug 2009

sú tu samé depresívne nové témy a nám sa ozvala jedna kočka,čo sa konečne odhodlala podať žiadosť o rozvod po strašnom trápení,tak ju držíme,aby to zajtra nevzdala 🙂

bambi09
11. aug 2009

aha,a môžem vedieť názov témy?? 😕
ja žehlím,nakŕmila som hladné stádo,nahodila druhú práčku... 😒 😒 ale teraz sa lepšie žehlí,ako v horúčavách 😝

frisbee
11. aug 2009

ešte,že ťa mám už som zabudla,že sa píše práčka a nie pračka 😀 😀 😀 a pre mňa nové slovo je gaučovka....to za nás nebolo 😀 😀 😀 .počkaj,pozriem tú tému

frisbee
11. aug 2009

manžel si píše zamilované sms...je to pod nami

darina60
autor
11. aug 2009

Bambi, a nechceš prísť aj k nám ožehliť, si v takom tempe? Mám kopec toho po predlženom víkende 😉 Ešte som v práci, ja nechcem vedieť o žiadnych depresívnych témach 😉 😉 Ešte som aj dostala tie ženské veci tak to bude so mnou zábava 😒 😒 A fakt dnes je dáky blbý den, mne je už síce trochu lepšie ako ráno ale aj tak. Ozaj včera som prala tmavé prádlo a videla som mužove ponožky, ktoré si ináč perie už sám. Tak som ich hodila do práčky a ked si večer išiel prať, že kde mám ponožky a ja že som ich oprala a on že to nerob, ale to zo srandy povedal. Ja nemám rada, ked si to perie v rukách dobre to nevyžmýka a suším to na chodbe kde je dlažba a potom je celá od vody a do rána je tam vodný kameň, ale to on nevidí, že ja mám s tým prácu. Hlavne že si pánko perie, chudáčik sám.

frisbee
11. aug 2009

dari 🙂 🙂 🙂 ale aspoň ocení tvoju prácu 😉 u nás je tiež hnusne,motá sa mi hlava,ble

darina60
autor
11. aug 2009

Fakt aj u nás je hrozne, aj mne sa točí hlava. Však to, jeho to asi aj potešilo s tými ponožkami, ale jeho hrdosť mu nedovolila podakovať. A v kuchyni včera stojí pri mne a hovorí, kto je tu navonaný a ja že no ja a on že s čím tak mu ukazujem, že však to som si objednala cez net a ty si mi to bol vybrať, vzal do ruky parfém pozrel a nič nepovedal, asi sa mu to páčilo 😉

bambi09
11. aug 2009

fris 😒 ☹ 😠 čo dodať??tým chlapom fakt drbe 😠 😠
dari,ďakujem,mňa moja parta špindírska zásobuje dobre 😀 😀 😝 práčka je po chladničke najviac používaný spotrebič a potom aj žehlička 😝 😝
a teda s tými ponožkami 😅 😅 😅 a aké parfémiky si si vybrala???
a hlava sa motá aj mne,tu čochvíľa prší,teraz aj hrmí a malá mi práve zaspala na rukách,chúďatko,ten pako ju nenechá vyspať 😠 😠 😠

darina60
autor
11. aug 2009

Ja si vždy vyberiem a ked mám sviatok tak mi kúpi, alebo mu dám vzorku a on kúpi. Teraz to bola Gabriela Sabatini dance či tak dajako, a taký ostal prekvapený, lebo to mi ked sa vrátil z liečenia bol vybrať ale začala som ju používať až na dovolenke v Grécku. No a velmi dobrá bola čo mi kúpil na vianoce fialova Beckhemka, ale do práce používam tie z lacnejších. A ja teda periem tiež o dušu, malý je dobrí špindír ale niektoré veci už nežehlím. A ked mám nervy z chlapa žehlím stále a všetko, nie je to tak vidieť a ukludním sa. Mne svokra povedala, že ked ju muž naštval tak umývala okná a prala záclony každý týžden 😉

frisbee
11. aug 2009

mne poradila kočka odborníčka ne beremese.cz...čo sme si písali v téme tchýně.....vybrala mi parfém podľa mojej osoby a povahy a neviem sa ho nabažiť,čuchám k sebe ako úchyl.ona v téme krása...parfémy vypísala všetky typy a značka,no úžasné.

bambi09
11. aug 2009

tak ja teda radšej žehliť ,jak tie okná a záclony 😝 😝 😀 😀
a Gabrielu Sabatini som mala kedysi dááávno,len už neviem presne akú,červená krabička to bola a prvá od môjho muža bola Shendo od Oriflame,to mi dal,keď kúpil obrúčky a bol ma požiadať o ruku...áááách,to bolo tak dááávno 😅
teraz mám D&G Blue Light,ale len vzorku,nejako mi nesedí a ešte Lancome- Miracle,tá viac,ale stále neviem nájsť tú pravú pre seba,na iných ženách mi veľa parfémov vonia a na mne nie 😝 😝 😝
a ten pako just teraz bude vŕtať,keď mi malá spinká,vŕŕŕŕ 😠 😠 😠 zavesiť za gule do prievanu,žužloň jeden 😠 😀

bambi09
11. aug 2009

fris,aj ja čem ☹ ja si furt neviem vybrať 😝 a Ty máš aký?? 😅 a ešte k žehleniu,nežehlím už spodné prádlo,moje občas preletím,uteráky,osušky a inak všetko,ale počula som,že sú baby,čo žehlia aj ponožky 😀 😝 😅 😕