Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bambi09
13. aug 2009

už nepúšťam 😉
a ako škaredo si mi povedala,bambinucha,fňuk ☹ ☹

bambi09
13. aug 2009

a kedy už budeš mať autíčko???to bola asi vážna chyba,keď im to tak dlho trvá 😕 😝
ono tie autá sú terz tak prešpikované elektronikou,že hrôza,my sme kedysi našu stovečku aj na ceste opravili 😀 😀

frisbee
13. aug 2009

bambinucha ti hovorím,keď sa hrajem na dospelú 😀 😀 😀 😀 no to nik nevie,možno v stredu ☹

frisbee
14. aug 2009

tu som....dari ahoj....píš,píš,píš 🙂 🙂 🙂

darina60
autor
14. aug 2009

Predbehla si ma, už som chcela podať hlásenie za včerajšok 😀 Včera v celku v pohode boli sme v meste na prechádzke, potom sa síce na blbosť naštval a večer mal pár hlášok, čo zapáral, snažil sa byť vtipný 😒 😒 ale ja to už beriem s chladnou hlavou a s nadhladom, aj teraz mi volal a zas poznámky asi bez toho nemôže byť.Poobede idem s deťmi gratulovať synovcovi, už sa tešíme a večer ide s deťmi do cirkusu a ja budem mať aspon večer pre seba 😀 😀 Už sa teším, vana, sviečky, pletová maska 😀 😀 A na nedelu sme so švagrinou dolaďovali grilovačku u nás, tak dúfam, že bude fajn. 😀
Fris som rada, že ti je lepšie, ten môj už týžden má seknuté v krku, boli ho aj ruka, vyjedá panadoly a myslí si že mu to pomôže. Mal by isť k dr. ale on je najmúdrejši na svete, takže nejde len vzdychá. Už ani v aute nepúšťa klímu, či to ma z nej, aj tiež starý je. Však ked ho to položí úplne, čo mu aj trošku prajem, hádajte kto by sa musel o neho starať 😀 😀

frisbee
14. aug 2009

darinka maminka 😀 😀 😀 no ale ty si baba nad vecou,a určite by si ho v tom nenechala...super,že je kľud,teším sa 🙂 🙂 🙂

darina60
autor
14. aug 2009

Práve som ťa čítala fris aj v druhej téme a zas musím uznať výborne si odpovedala. A ozaj aj ja som rak a presne to platí na mna čo aj na tvojho mm.

frisbee
14. aug 2009

no ale chápeš to,on napíše,že opustil ženu kvoli lepšiemu modelu,žena schudla,tak že on sa teda chce vrátiť,ale čo keď ona zase priberie...a použil na ňu slovo sadlo...nemám slov

darina60
autor
14. aug 2009

On je dobré ho.... ale, všetko som nečítala, stále mám pocit, že si robí prdel alebo môže byť fakt niekdo taký vadný???

frisbee
14. aug 2009

ja som si tiež myslela,že to je riť...stačí,keď si prečítaš prvú stranu...dostal by panvicou a nazdar 😎

simona55
14. aug 2009

ahojte, maminy aj babiny 😀 😀 😀 dnes som ako si dalej spala, mm nechal zaluzie stiahnute, ja ze este je tma 😀 dari len tesit sa viem stvojich pismien, len tak dalej . vcera som prala , a dnes to zmoklo, 😠 do rit....fris tesim sa ze ti je uz ok. 🙂

frisbee
14. aug 2009

simi...ďakujem ti,dobrá dušička... 🙂 🙂 🙂

martinano
14. aug 2009

ahojte bola som to citat 😝
mne uz je lepsie pisala som aj temy vedla, idem dieta vstava

martinano
14. aug 2009

darinka mas ip 😉

bambi09
14. aug 2009

ahojte 🙂
tak sa teším každej dobrej správe,že u darinky relatívny kľud,frisbeenku už nebolí telíčko a simonka sa dobre vyhajala-mimochodom aj ja 🙂 😉
a že martinka sa nám konečne ohlásila,ako je moja??

frisbee
14. aug 2009

kde si bola trpaslica 😀

darina60
autor
14. aug 2009

No konečne sa našla trpaslica. Ozaj aby mi nezrušili tému, dnes mi ráno volal drahý že čo a ako akurát vtedy mi na mobil volala švagriná, normálne si nevolávame. Hovorím mu že volá, že mu musím položiť. Tak sme sa so švagrinou porozprávali, dohodli na víkendovej grilovačke, že čo kto donesie a tak. A mala som tušáka, že tomu môjmu to začne vrtať, čo sme volali, či som sa na neho náhodou nesťažovala a tak. Jasné poobede už volal, že čo chcela švagriná. A ja som mu povedala, a on že len to, nie nadarmo ho poznám 16 rokov, akurát na budúci týžden na jeho narodky to bude. Ozaj baby máte ulohu vymyslieť mu darček, nechce nič, že ani oslavovať nebude, ale predsa chcem dáku drobnosť, aby ho to neurazilo, prosím typy, ale nie uharočky a podobné veci 😀 😀

frisbee
14. aug 2009

dari...čierny humor...áriu věěěěěrnééééé mílóóóváááánííííí 😀

bambi09
14. aug 2009

frisbee 😀 😀 😀 boduješ 😀
ta kde som bola ta tutok,na posteli,pri malej,uši som jej držala,aby sa vyspalo,chúďa moje 😀 😀 😝

frisbee
14. aug 2009

prídem zboxovať suseda 🙂

bambi09
14. aug 2009

to Ti nestojí za to také hovado-mimochodom rodený BA 😀 😀 😀 😝

frisbee
14. aug 2009

a sme doma 😀 😀 😀

darina60
autor
14. aug 2009

Ináč aj mna ten tvoj sused už začína sr..ť. Ja mierumilovný rak, tuším prídem robiť porádky. 😀 😀 Ja som toto mala tiež na byte, ale som chodila ako fúria od dverí k dverám u koho to je, lebo tam to robil furt dakto iný a potom som poslala muža robiť poriadky 😉
Fakt fris, to je nápad 😀 Ale zas by sa najedoval a by som mala odutý ksicht, ale sem tam mu to pustím ked začne tie 2 debilné pesničky púšťať ako včera, hned som letela z domu.
A ďalšie tipy prosím....

frisbee
14. aug 2009

to bol iba humor 😉 ,neboj premyslíme 🙂

bambi09
14. aug 2009

dari,aké pesničky?? 😕
a neboj,poriadky sa robili,ale s takým hovadom nepochodíš,lebku má jak neandertálec,aj myslenie,IQ tykve 😠
aj na úrady som písala a ništ-dnes,keď máš známosti a prachy môžeš všetko-banánová republika... 😖
že my sme nešli radšej do tej Prahy,ke´d mal muž pracovnú ponuku,do kelu-ani tam to nie je ružové,ale aspoň to mesto stojí za to,to,čo sa tu teraz stavia-River čudo a pod.,na to sa nedá pozerať,mimochodom ten Aupark-fúúúúj,ja tam chodím nerada a fakt málo 😝
dari,darček ma zatiaľ nenapadá,ale tu sa dá kúpiť v Pantha Rhei také pekné ceduľky na chladničku s pekným textom,alebo stojančeky na svičku tiež s milým textom a lebo také mini knižočky-manželovi,manželke,mamičke atď.,ak ma niečo napadne,napíšem 🙂 😉

bambi09
14. aug 2009

bože,píšem jak tatár 😀 😀 😀 svička,a lebo 😀 😀 😝 😅

frisbee
14. aug 2009

dari,napíš to bambi ty 😉
ja by som mu kúpila kvalitné červené víno a nejaké značkové pero

vladkaz1
14. aug 2009

cafte darovat pero mi pride take neosobne ...neviem skor to viknko a nejaku srandu k tomu

frisbee
14. aug 2009

vladka naša...jak je....mňa to napadlo preto,že teraz nemajú veľmi blízke vzťahy ☹

frisbee
14. aug 2009

P.S.keď on si drží odstup,aby ho neprovokovala...čo takto darčekový koš s dobrotami,ktoré má rád a vínkom?