Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

vanja
27. aug 2009

fris ty žiješ?
poď vedľa 🙂

sirinka
28. aug 2009

tak potom by asi s nim nemala ostat...ked pred svadbou hral divadlo...to nie su cestny a ferovy ludia a nikdy s nimi nebude dobry zivot 😖

bambi09
28. aug 2009

sirinka ☹ ☹ ☹ ☹ mne je najviac ľúto toho malého,lae tak bude mať okolo seba ľudí,čo ho budú mať radi,tak to borka s malým zvládne 🙂 😉

vanja
28. aug 2009

držme jej palce 😕

frisbee
29. aug 2009

hlavne,aby všetko išlo v kľude a bez nervov,chudák dieťatko,my baby vydržíme ako kone,ale tehotná matka v permanentnom strese....chlap sa musí vedieť ovládať dvakrát viacej,keď má tehotnú ženu,ego musí ísť stranou.

vanja
29. aug 2009

no to by mal počuť hlavne on 😕

vanja
29. aug 2009

darinka, si sa dlho neozvala, čo nového? 🙂

frisbee
29. aug 2009

dari,nedělej,že nejsi,když si 😀 😀 😀

darina60
autor
30. aug 2009

Ahojte, som tu len nedeje sa nič, teda skoro nič, včera celkom fajn, boli sme celý den doma, lebo pršalo , nedalo sa s detmi nikde ísť a muž sa učil. Včera už to medzi nami bolo o trošičku lepšie, myslím komunikácia a aj uhorečka bola po dlhej dobe ale všetko bolo v mojej režií.

cunami
30. aug 2009

ahojte babiky ktora mi vie poradit?prosim...som 40tt a chcem sa spitat ci je este sex vhodny na taketo obdobie,babetko mam padnute uz dole ale dako sa nam nece nasvet co mam robkat 😵

simona55
30. aug 2009

no co ?dajte si dobry sex , a uvidis ze rano budes na porodnej sale 😀 😀 😀 podla mna tam, uz ani tebe ani babetku neuskodi.

sirinka
30. aug 2009

cunami kludne sexikujte, len ako povedal moj doki, tak aby ste babu hlavu nerozbili 😝

frisbee
30. aug 2009

dari,ale nebránil sa,čo??? 🙂 🙂 🙂

vanja
30. aug 2009

čo by sa bránil, sám chcel 🙂

frisbee
30. aug 2009

ale dari režírovala 😀

vanja
30. aug 2009

no ale scénár mohol písať on 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
30. aug 2009

perom?

vanja
30. aug 2009

fris máš tam preklep
pérom 😀 😀 😀 😀

vanja
30. aug 2009

tak dobrú noc 🙂

frisbee
31. aug 2009

vanja 😕 😕 😕 my zíráme,vy zíráte 😀 😀 😀 😀
som ´Ta nepozdravila,takže dobrú noc a hneď aj dobré ráno 🙂 🙂

simona55
31. aug 2009

dobre ranko , vsetkym,nejako to tu zanedbavame 😉 😝

vladkaz1
31. aug 2009

cafte baby tu to zije a nakakukam ze druha tema ,miziii co je???? 😀
dari super ze je to aspon na bode mrazu ,aj uhorka bola 😀 aspon nieco ..samozrejme ze si robkam sradnu myslim na teba 😵 😉

frisbee
31. aug 2009

čaute,dari,podaj správu,ja som sa vrátila poobede zo Znojma,teraz sa snažím zhromaždiť nejaké veci na cestu a zajtra musím zase do servisu 😝 .

darina60
autor
31. aug 2009

Čaute, čau fris, podávam správu, skôr som nestíhala. Mám dovolenku dnes boli sme s deťmi segrou a našimi na obed. Otec nás pozval na ukončenie prázdnin na obed .Bolo super.Muž bol včera trochu nervozny, ale nie so mna ale zo skúšky, dnes mal. Ked sme sa vrátili bol celkom v pohode aj teraz je celkom v klude, aj sme sa rozprávali, akoby to z neho opadlo. No ale čo som zase spravila pred chvílou,, bol tu opravár a kým boli s mužom mimo, viem že by som nemala ale kuk do mobilu. V jednom mal hovor z rána, ked išiel na skúšku, no a na druhom mu došla smska. No a som si ju na drzačku prečítala a potom ju aj zmazala,som ja svina čo 😀 😀 Ale nebolo tam nič intímne, len že sa presťahovala, že ju to stálo vela síl a je unavená, a že blahoželá k skúške. Ale aj tak nedoržala čo som jej napísala tak mažem...... Som zvedavá ked sa na to príde, či budem podozrivá. Ale rozprávala som so svokrou dnes, on sa jej začal zdôverovať, hoci predtým to nikdy nerobil, všetko riešil sám. Ona povedala, že on s nou nič fakt nemal, nič s nou ani neplánuje, zdá sa svokre, že sa už aj ukludnil, že to už smeruje k lepšiemu, ja som to posledné dni fakt pocítila akoby sa to po milimetri zlepšovalo, povedala, čo mám a nemám robiť, vybozkávala ma, povedala mi že má ma rada, dobre mi to padlo. 😉 😉
Tak baby čo vy na to??? Fris ty stíhaš, už ti závidím v dobrom vonu mora, dovolenku, slniečko 😀 😀 A tebe sa v tom servise páči čo? Kedy ideš v stredu? Dúfam, že to tu nespustne bez teba. Myslím, že babmi sa má vrátiť zajtra či pozajtra, už sa na nu teším.
Vladi Ty si tiež perfiš s tými hláškami 😀
Vanja, jasne že scenár, rézia všetko som robila ja. Zdravím Vás a píšte, dúfam že ma neukrižujete za tie smsky, ale dôveruj ale preveruj je teraz moje motto. 😀

tinika
31. aug 2009

darinka super tesim sa s tebou, mas fajn svokru a dufam ze mm sa uz iez spamatal, a s tou sms, urobila si ako si citila a kasli na to či budes obvinena, oni sa tiez navystrajali tak mas aj ty pravo na ulet

vanja
31. aug 2009

dobre si urobila, nič si nevyčítaj, ako píše tinika nech ti je to jedno.
Asi by potrebovala druhý mail....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a pozdrav svokru 🙂

darina60
autor
31. aug 2009

tinika, vanja dakujem. Vanja ináč ma to napadlo tiež s tým druhým mail, ale som si povedala že až keby tam bolo dačo osobné 😉

frisbee
31. aug 2009

dari,robíš nám radosť,po dlhej dobe taký kľudný a vyrovnaný príspevok,ja to tam cítim 🙂 🙂 🙂 🙂 .

Pevne verím,že sa to obracia 😅 😅 😅 .Takej svokre by som aj ruky bozkala,máš veľké šťastie,o tom može kopa dievčat iba snívať 😉 .
Mám pocit,že mi nebude čo závidieť,v piatok má byť spln...čo znamená pekná zima,ja už som nachladnutá,tak sa teším 😎 a v servise už fakt bývam,by som do toho kopla.Zajtra doobeda som doma,tak píš 🙂 ,o jednej mám byť v tom servise a potom budem poletovať po dome,ale budem nakukovať,neboj,samu ťa nenechám 😉

zanetak
31. aug 2009

Dari, som rada že sa ti darí a držím ti palce, aby vám to spolu klapalo.
A tie nečakané sms-ky maž s kľudom 😀 , veď načo zaťažovať manžela s blbosťami 🙂

vanja
31. aug 2009

zanetak, veľmi dobre si to povedala, načo ho zaťažovať blbosťami 🙂
dneska vedieš 😉