Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bambi09
13. okt 2009

ešte,že nie ružový partner 😅 😅 😀
no,kristi,píš,ja horím zvedavosťou 😕 😕

vladkaz1
13. okt 2009

no aj ja horim .. a kris nikde .. uz po 9 viatej ... a cakam a cakam 🙂

sasulec
13. okt 2009

kuuurnik, ta bud piiise 4stranovy roman,alebo jej muz prisiel s tucto ruziii na rozvod a si to rozmyslela...a haaadajte co robia??? a my tu cakaaame a cakaaaame 😅 😝 😀

kristina25
13. okt 2009

no uz som tu
nerozviedli nas este ☹
vyjadril sa, ze jemu vadi moj otec a tak na 27 dala sudkyna predvolat mojho otca. Ja som tvrdila, ze trvam na svojom navrhu a on tiez trva ba tom, aby nas nerozviedli. Tvrdil, ze nebude ani jedno pivo, ale nebude ani moj otec. Ale ja som vravela, ze mu uz neverim, ze to tvrdil celych pat rokov a znova to iste, Sudkyna mu povedala, ze nedava tomu velku sancu, pretoze ja sa chcem rozsviet. Zacal sa vyhovarat na malu, ze ako sa bude citit v skolke a potom v skole, ze deti budu mat otca a ona nie. Hral sudkyni proste na city. Sudkyna to uzavrela tak, ze potom toho 27. Na vyzivne sa ma iba opytala ci chcem tolko ako som uviedla do navrhu a ci chcem dieta do opatery. Po pojednavani sa ma kolizny opatrovnik pytal ci sme sa dohadovali na vyzivnom a na uprave styku, ale s nim sa neda.
Vecer mi pisal spravu, ze ked mam niekoho alebo nieco na plane, tak mi to podpise. Ja cely happy som odpisala, ze ok, tak sa dohodnime na vyzivnom, aby som to uz len sudkyni povedala a to 27 nas rozviedla. On debil odpisal, ze mi na malu nebude platit, kym nezisti ako sme mu zrusili trvaly pobyt. On si mysli, ze sme nieco sfalsovali.
Zahada vyriesena
Zajtra idem za kol. opatrovnikom ci sa neda vyzivne urcit este pred vyhlasenim rozsudku, kvoli tomu, ze mi nechce platit. On si mysli, ze mi na malu nebude platit, kym nas nerozvedu a naschval to pretahuje, aby neplatil.

vladkaz1
13. okt 2009

kristina tak to je mi luto ,ako to este trva a ako to dopadlo terba to dobojovat jednoducho ..drzim palce ..

kristina25
13. okt 2009

sasulec
moj muz a tucet ruzi 😀
ked som prisla na sud tak na chodbe sa nevedel ani pozdravit. A v miestnosti pred sudkynou vyklopil, ze chcem so mnou zit. Nie je divny 😒

sasulec
13. okt 2009

normaaal,zvyknes si 😉 😉 😉

bambi09
13. okt 2009

kristi,nie je divný,je to pako 😠 😠 😠 čo tým sleduje??
si myslí,že ešte posledná záchrana,haha,drž sa,nemáš to ľahké,ale vieš,čo chceš a to je dobre 🙂 😉

kristina25
13. okt 2009

bambi
on si asi mysli,ze po tom vsetkom pridem za nim ja prva.

kristina25
13. okt 2009

baby a este povedal sudkyni, ze by sa vratil byvat aj k mojim rodicom. On nema hanby.

bambi09
13. okt 2009

😠 😠 😠 😠 😠 a ja nemám slov,nech ťahá do prdele 😖 😖 😖

vanja
13. okt 2009

b y sa vrátil bývať ktvojim rodičom, a tvoj otec čo?
kde by išiel on?

emyly
13. okt 2009

no som teda prekvapená čo s tým má spoločné tvoj otec... ved ide o manželstvo medzi vami dvoma 😕

kristina25
13. okt 2009

on si hlada vyhovorku

emyly
13. okt 2009

ale to sudkyňu nemusí zaujímať.... je ti divné, ale ktovie ako to bude prebiehať mne.... 😒 ozaj, ako dlho po podaní návrhu vám prišlo predvolanie?

sasulec
13. okt 2009

kiki u teba to ma prehrane a u malej tiez..a teraz by som sa schuti zasmiala ako magorka z odsudenych..to jej cha cha cha cha cha..je zabite 😀 😀 😀

kristina25
13. okt 2009

emyly
aj ty sa ides rozvadzat?
moj otec raz povedal mojmu manzelovi,ze ked bude pit tak skonci ako bezdomovec a este chalani v jeho veku maju auto a on nema ani bicykel a on, ze vraj preto nema mojho otca rad.

sasulec
13. okt 2009

kris 😀

kristina25
13. okt 2009

sasulec no co, zda sa ti to smiesne

emyly
13. okt 2009

kristina ano, už od juna mám podaný návrh... ale aj tak nechápem prečo do toho sporu montujú otca... 😨

sasulec
13. okt 2009

to s tym autom a bicyklom..bo mi napadlo,ze si mi dakoho pripomenula 😉

kristina25
13. okt 2009

emyly
ja som podavala 12 augusta toho roku a dnes sme uz mali to prve pojednavanie. Keby do toho nemontoval mojho otca tak mozno by nas aj dnes rozviedli. On ho montuje preto, lebo chcel predlzit konanie a ci si to nahodou nakoniec nerozmyslim.
A este ti nic neprislo zo sudu? Mne prisli prve paiere behom mesiaca.

sasulec
13. okt 2009

kris ber to tak ze z kazdeho pojednavania sudi ziju..asi tak.. 😉

kristina25
13. okt 2009

ok, ale sudkyna vidi, ze to nema nijaku sancu a este to pretahuje 😒

sasulec
13. okt 2009

ale ide o prasule..to musia trosku ponatahovat 😉

sasulec
13. okt 2009

no Emyly to je fakt nejak dlho,uz by ti daco malo dojst 😒
skus sa spytat na info na sude,alebo na podatelni 😉

emyly
13. okt 2009

vieš, aj by som to už chcela mať za sebou, ale aj sa toho bojím...muž sa tiež nechce rozvádzať...a teraz máme ako-tak kamaratsky vzťah, a som zvedavá čo bude až to začne... aj preto som sa nebola pýtať, čo je s tým.... 🤐

sasulec
13. okt 2009

no to poznam,ale to chce cas..alebo by si si to este rozmyslela? 😒

sasulec
13. okt 2009

idem haji,tazke temy ma zdolali 😔 😔 😔

bambi09
13. okt 2009

sasu,veru,ťažké témy 😒 😒
kristinka,ak len toto mu vadí na Tvojom otcovi,nech mu dokáže,že nemá pravdu 😖 akože nechápem,že býval u Tvojich rodičov a ešte má na nich čo nadávať???
to je fakt úbohé,len to naťahuje a oddaľuje 😖 ale Ty to dobojuješ do konca,neboj 😉
emyly,to je mi ľúto,čo prežívaš ☹ držte sa,kočky