Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

izka
1. júl 2009

ahoj darinka. máš to poriadne zamotané.
najhoršia je určite tá neistota a napätie, že nevieš na čom si.
ja by som to nezniesla. aj za cenu hádky by som rýpala a vyzvedala a nedala by som mu pokoja.
niekedy aj dobrá hádka vyčistí vzduch.

v otázke oddelených spální ti neviem poradiť. ja mám päť detí a všetky spali s nami pokial som kojila a to dosť dlho. vlastne jedno striedalo druhé 😀
úprimne, niekedy by som si želala mať vlastnú spálňu, keď mi s prepáčením prdí pod nos 😠
podľa mňa, keby tvoj muž chcel, tak si k tebe cestu nájde.
naozaj nezávideniahodná situácia.

zlatko, želám, nech to rýchlo rozmotáš a dovolenku si užij.

darina60
autor
2. júl 2009

Ďakujem pekne, zas mám nové info. Včera došiel z práce domov a že ideme do mesta. Opýtal sa že či aj ja chcem a ja že áno. Potomsa začal akosi ošívať a že je unavený, išiel si na pol hodinu zdriemnúť, a že deti sa hrajú pekne vonku, tak som mu povedala, že keď nechce nemusíme. Sadol si do atlánku s obidvoma mobilmi a tie si berie len keď vie, že sa mu niekto bude volať a čítal si. Potom išiel kosiť trávu mobili mal pri sebe, keď dokosil pozrel či mu dakto nevolá. No a potom prišiel pozerať správy a vždy ich pozerá, ale keď som si sadla k nemu znervoznel a išiel mimo. Zrazu mi zazvonil mobil išla som telefonovať on akurát volal svojej mame.Ja som tiež dovolala on v tom vyšiel s mobilmi von. A mňa to ani nenapadlo idem vyniesť smeti a on za rohom telefonuje a hovorí, že už som zaplatila tu dovolenku. To sommu povedala tri min. predtým.Vrátil sa ako nič asi ma videl ako sa vraciam a hovorí, že volal s bratom a tomu to hovoril. No a keď išiel malého kúpať pozriem do mobilu a tam ako hovoril volal mame, potom tej žene /kolegyňa/ čo som nevedela, že to meno tam asi tie tri týždne figuruje a v tej istej minúte ako posledný hovor bratovi. Čiže to vypadalo, že ona nedvíhala tak zavolal bratovi. JA som sa išla do spálne vyrevat a potom som mu povedala, že nech nerobí zo mňa blázna, že viem komu volal aby jej oznámil, že predsa idem na dovolenku. A on chytil nervy, a dal mi mobil, že no pozri komu som volala, začal sa prehrabávaať ako bol rozrušený tak to nemohol nájsť. Podal mi ten telefón do ruky a práve v mojej ruke tá sviňa volala mu naspať ke´dže sa jej nedovolal.A ja, že to čo znamená, on mi vytrhol telefon z ruky vyletel von a tam s ňou chvílu volal. Potom sa vrátil a povedal, že ak si počúvala tak je to kolegyňa a bavili sme sa služobne. Ja som fakt nepočúvala, nemala som síl, ale nikdy nevolá pred domom.Taký bol rozrušený, že si zabudol aj klúče od domu musel búchať. A potom som mu povedala, že nech sa už konečne vyjadrí ako to bude, čo plánuje a on že to je tá kolegyňa, ktorej sa môže vyrozprávať a že nech to nechám tak, ale na rovinu ma nepodviedol, že ma má rád. A že myslel, že to v klude necháme ako sa to bude vyvíjať a nie také vresky. Tak som okúpala malého a išla spať, nemala som chuť pri nom sedieť pri telke.Tak som Vám napísala celý román, dúfam a spolieham že mi poradíte a povzbudíte. A prepáčte že som Vás takto obťažovala, asi sami máte svoje problémy. D

matica2
2. júl 2009

si mala zdvihnút ked volala ta kolegina. po tom čo si napísala mám taký pocit on sám nevie čo chce a to že ti opakuje že ta má rád ako keby sám seba o tom presviečal. moje máš to tažké. a kedy ideš na tú dovolenku? faakt si ju uži a dúfam že vám to pomôže 😉

evgenika
2. júl 2009

darina, je to po prvýkrát, že máš podozrenie ohľadom manžela? Vyzerá to tak, že buď je to po prvýkrát a sám nevie ako sa má chovať alebo Ti dáva jasné znamenia aby si na to prišla. Myslím na to, že Ti povedal, že môže byť niekto komu sa zdôveruje - prvá indícia a druhá indícia je tá, že si vezme mobily ku sebe a chová sa tak, že je jasné, že telefonuje s inou ženou.
Súhlasím s matica2, že sám nevie čo chce, má asi zmätok sám v sebe.

darina60
autor
2. júl 2009

Matica2, idem budúci týždeň ako som písala s mamou a dcérou. Aj sa teším ale nie tak ako by som chcela.A máš pravdu aj ja mám pocit, že nevie čo chce. A to bola náhoda že som mala v ruke mobil keď tá sviňa volala. On pako si myslel, že to som ju ja vytočila a preto mi ten mobil vytrhol. A práve pred chvílou mi ako každý deň zavolal do práce, spýtal sa na deti, ako sa mám a zaželal mi pekný deň. Neviem či mne šibe či jemu....Ešteže mám prácu a vás tu.

adusaa
2. júl 2009

Nemám rada takéto typi žien, hoc sú to len kolegyne. Kurnik, prečo sa jej zdôveruje? Čo v nej má? Oporu a pochopenie? A v čom? Čo jej rozpráva? Mňa by to teda poriadne škrelo.Všetky mobily sú napísané na moje meno, určite by som si požiadala o výpisy hovorov za posledný mesiac.
To čo je za ženskú, keby že mám takého kamaráta tak sa do ich vzťahu určite nepletiem. Ked som este "chodila" s manželom tiež mi otravovala život jedna krava. Manželova naj kamoška, jeho platonická láska. Ked sa dozvedela, ze uz ma frajerku, tak sa zacala snaziť. O jedenastej v noci mu prezvanala, želala dobru noc a pod. Najprv som to nechala tak, ale už keď bol náš vzťah vážnejší začalo mi to dosť vadiť a povedala som si svoje. Dokonca som jej aj raz napisala sms-ku o čo jej ide. Dala potom pokoj. Viac som o nej nepočula. Asi pochopila. Krava 😠

darina60
autor
2. júl 2009

Evgenika, je to určite prvý krát, tým som si istá. Ja som bola jeho prvá známosť aj keď sme sa spoznali až keď dokončil výšku, čiže mal už dosť rokov a bola som jeho prvá. Žili sme si jeden pre druhého, potom prišli deti tak len pre ne. Sem tam sme sa stretali s ľuďmi v našom veku, ale dosť málo. On žil len pre nás, nemal kamarátov, ale veľa známych s ktorými si sem tam zašiel sadnúť. Ja len robota, deti, stavba a keď som bola na MD dokopy 6 rokov tak som bola doma, maximálne raz za rok s kamoškou alebo segrou si sadnuť. Bývali sme stále spolu, všetko robili spolu. A adusaa, oni sú kolegovia, ale určite to začalo v júni až po liečení lebo také meno v mobile ani jednom nemal, už to mi bolo podozrivé že je v obidvoch mobiloch, hoci on oddeloval zásadne kontakty služobne a súkromné. Takže oni si nevolávajú oni sú len denno denne spolu v robote.Mal tam od nej len dva-či tri hovory a podla času raz ho asi volala na obed, predtým určite so žiadnou ženou na obed nechodil.Neviem o nej nič len to ako sa volá a asi je z tej oblasti kde sa narodil môj manžel,ktorý tam ale už od 10 rokov nežije.Jáj baby, ešteže sa mám s kým porozprávať a vyventilovať.

adusaa
2. júl 2009

zavolala na obed? pravdepodobne len sluzobne, ze? tej zenskej by som neverila.

darina60
autor
2. júl 2009

Adusaa, im nevaria vo firme tak oni sa striedajú a chodia ako partia na obedy. 3-4 sa odvezu autom. No ale sem tam spomenul čo mali na obed, čo sa rozprávali, na čom sa smiali na obede a teraz mi dochádza že už dlho o tom nehovoril.

bambi09
2. júl 2009

darinka,Tvoj chlap je si až príliš istý Tebou,Tvojou láskou....a neváži si to 😠 😠 😠 chlapi sú hlupáci,hľadajú to,čo majú doma niekde inde 😠 😠 😠
a také "kolegyne"a "kamošky" by som s chuťou prefackala,si neuvedomujú,čo robia a že sa im to v živote 100-násobne vráti,teda uvedomujú si,že škodia,ale aj tak to robia,len sa potom čudujú,prečo im život nevyšiel 😒
nikdy,nikdy v živote by som neopaľovala ženatého chlapa... 😠 😒
nedaj na sebe poznať,že sa trápiš,daj mu ultimátum,nech sa rozhodne hneď,Ty nie si žiadna handra,aby si láskavo čakala,kedy sa uvedomí 😕
ak chce vás,musí sa vzdať tej druhej,navždy a bezpodmienečne,začni robiť niečo pre seba,choď s kamoškou na kávu,cvičiť,na kozmetiku atď. a on nech je s deťmi,nech rozmýšľa,kde si,nemusíš mu hovoriť,kam ideš...uži si tie peniaze 🙂 🙂 😉
asi sa nevybúril,ako mladý,tak ho chytá druhá puberta 😠
a že muži,páni tvorstva 😖 no,ďakujem pekne 😠 my ženy musíme byť silné 🙂 😉
večer Ti pošlem IP,varím džem,tak nech neprihorí 😀 😀 😀 😝

evgenika
2. júl 2009

darina, dá sa vychádzať len z toho čo píšeš. Ja si myslím, že nič nie je stratené. Vôbec to medzi nimi nemuselo zájsť ďalej, možno si všetko odhalila včas a máš veľkú šancu na záchranu vzťahu s manželom. Je možné, že siete rozhodila kolegyňa, on je ten kto je lapaný. Nechcem strašiť, ale doma by som ho samého nenechávala. Dovolenku by som zrušila. Bála by som sa, že im dám príležitosť aby veci zašli ďalej. Radšej storno poplatok v CK ako dokonaná nevera alebo rozvod.

bambi09
2. júl 2009

evgenika,keď bude chcieť,príležitosť sa nájde,či už počas darinkinej dovolenky alebo inokedy,neviem,čo by som robila ja,či by som šla,ale ak aj áno,veci by som si predtým vyjasnila a nenechala sa odbiť,stručne,jasne a na rovinu,dať mu vybrať a vymáchať sa v tom,čo si navaril 😠 😠 😒
myslím si tiež,že tá "kolegyňa" to naňho skúša a ješitný chlap jej na to skočil 😠 😒 😖
darinka mu musí ukázať,že nie je jeho handra závislá na jeho nálade a rozhodnutí(sorry za výraz),že aj bez neho vie žiť a ísť ďalej,so svojimi deťmi,on ale stratí veľa...dobrú a milujúcu ženu,deti,rodinu,zázemie ☹ ☹ ☹
ach,tí chlapi,ješitní a sprostí sú niekedy,stačia motúzy popod nos a namotajú sa ako blbci 😖 😖

janinah
2. júl 2009

darinka,nemám 20 a niečo už mám za sebou,tak ti radím-okamžite prestaň robiť paniku,prestaň do neho slovne doliezať,prestaň trápiť samu seba, na dovču choď a oddýchni si,správaj sa normálne,nie ako stíhačka, ON sa musí rozhodnúť čo ďalej a ako a čo sa vlastne deje ti nepovie,lebo ti povedať nechce,..ak by chcel byť neverný,tak bude,ale myslím,že nie je hlúpy a že ťa má rád,neviem sa asi vykoktať,ale nesprávaj sa tak,aby si ho vháňala do náručia inej,nehysterči,len povedz,že nie si hlupaňa,že ho veľmi dobre poznáš a vidíš zmenu....a nech si dobre rozmyslí,čo urobí ďalej vo svojom živote a či mu dochádza,čo všetko môže stratiť-povedz mu to s kľudom a na úrovni napr. večer pri pohári vínka a do postele sa mu nevnucuj...držím prsty a informuj ako sa to vyvíja 😉 aPS prečítaj si niečo o vzťahoch,o tom,že chlapi sa uťahujú do svojej jaskyne, o syndrome vyhorenie/prepracovanosť/

maxa80
2. júl 2009

ja suhlasim s janinah, nevnucuj sa,presne to som robila a on to nechcel, bolo to hrozne ked ma odmietal.mal chvilky, ze mu je luto co robi ako ma trapi.Podla mna skor si niekde vyraz vonku, tak postupne najprv len na nakup, potom na obed,neskor s kamoskou vecer vonku.Staraj sa onho ale nie vyslovene nanutene.Zavolaj ho na drink a ked nechce OK idem sama. Ja som vsetko robila opacne teraz si to spatne uvedomujem, Viem v akom napati sa citis, ja som vtedy tyzden nejedla schudla som na 48 kil,vyzerala som hrozne.Nezila, nejedla, nespala som.A bola v tom nakoniec jedna slecna a tak ma presviedcal, ze v tom nikto neni.Prislo to tak necakane.Tiez mame 2 deti mladsi ma 3roky. Drz sa, viem ze sa to lahko hovori, ja mam tomu rok a stale mi je tazko.Mozno u vas to neni nikto mozno ani ta kolegyna, ale on nieco analyzuje, nieco premysla,ale komunikovat treba.Snazte sa chodit medzi ludi, robte plany.Uvidis co bude po dovolenke...

tinika
2. júl 2009

ahojte, darinka ja by som tiez zdvihla telefon ked ta zenska volala, aspon pocut reakciu, keby si zdvihla ty a nie tvoj muz, mas to tazke, jasne, zena musi furt len čakať, čo muž vymysli a trpieť 😒 😠

darina60
autor
3. júl 2009

Maxa,Janinah,v prvom rade ani ja nemám 20 ale skoro raz tolko. Nebudete veriť ale vaše príspevky ma tak včera naštartovali, že môj manžel bol celý nesvoj. V skratke, asi ma včera podviedol, lebo mal ísť pre deti a dvakrát mi volal, že asi nestíha, lebo mal sa v práci stretnúť s jedným pánom a ten mu dvakrát volal, že príde neskôr, nestíha. No ako moj muž prišiel domov a išiel sa vyzliecť ja som nemeškala a pozrela do mobilov. Ani jeden nebol od toho pána ale ako mi on po druhej volal do práce ešte pred druhou hod. volal s tou sviňou. A ako som zistila hovorili ráno o pol siedmej už a potom o jednej a o druhej. Nebolo mi všetko jedno. Išla som do obchodu tam som sa ukludnila na základe vaších rád. Prišla domov, hrala sa celé popoludnie s deťmi, s dcérou preberala babské veci a on sedel nervózny a zamyslený v kúte. Celý večer aj pri telke bol nervózny, ani raz mi nepozrel do očí a naschvál som tam bola s ním celý film a ešte pred ním si večer písala sms-ky, pričom vôbec večer to nerobím. Moje deti mi dali takú silu, že mi bolo normálne fajn. A ešte som vytiahla od neho prachy a dala mu šek za telefón zaplatiť. Čo bude ´dalej neviem, ani neviem či som urobila dobre, ale to že celé roky som stála pri ňom, podporovala ho v kariere, vzdala sa všetkého kvôli nemu do smrti by mi to nezaplatil. Tak šup, chcem počuť vaše názory.

frisbee
3. júl 2009

dari 🙂 ahoj,už sa musím aj ja pridať...veď ty si frajerka 😉 😉 😉 to je presne to,čo by ti poradili aj u psychológa...trochu odstup,plánuj si svoj program....zájdi si k holičovi....do kina....chlapa si moc nevšímaj...on bude tak v šoku,pretože je zvyknutý na určitý systém v rodine 😀 oni sú ako zvieratká...ty cúvaj...on za tebou pobeží...ešte som čítala,že rada od psychológa bola vo viacerých prípadoch taká,že žena absolútne bez emócií povedala chlapovi....dávam ti rok na to,aby si si dal svoje záležitosti do poriadku...žena úplne zmenila svoj sposob života,chodila do spoločnosti,bola upravená,samostatná a jeho to tak vyviedlo z rovnováhy,že sa veľmi rýchlo a rád vrátil....väčšinou to býva tak,ja viem,že to znie strašne....ale pozitívum je to,že to tají....keby chcel opustiť rodinu,tak s tým žiadne tajnosti robiť nebude a keď na neho ty budeš tlačiť,bude zahnaný do kúta,bude musieť urobiť rozhodnutie a často sa takto manželstvo rozpadne ☹ ...takže je na tebe,aby si si premyslela,či ho chceš späť....či to stojí za to zachraňovať...život máme jeden a deti odídu...predstav si vás dvoch za 20 rokov....čo budete robiť spolu v prázdnom byte-či je ten vzťah taký,že vieš,že sa spolu budete rozprávať,smiať,budete si spolu oporou v nemoci 🙂 ....ver mi,viem,o čom hovorím,my už sme v tej druhej polovici života 😀 .Inak súhlasím s tým,čo ti napísala janinah.Takže dari,všetko si premysli,ja viem,že je to krutá situácia,ale keď to vydržíš ty a odosobníš sa,nebudeš ho kontrolovať a urobíš si svoj program....budú sa diať divy...držím palčeky,neboj,dobre bude 🙂 🙂 🙂

evgenika
3. júl 2009

Ak to zašlo až tak ďaleko, že odsúva povinnosti voči deťom kvôli "programu" s tou ženou tak je to už vážne. Čo na Tebe obdivujem darina je to, že ak sa správaš tak v kľude ako opisuješ, klobúk dolu. Nejako necítiť z Teba nenávisť ani voči manželovi ani voči tej žene. Zachovaj si tento postoj, potom si budeš môcť byť istá, že ak manželstvo krachne, Tvoja chyba to nebude. Správaš sa presne tak, aby si situáciu nezhoršovala, čo je super. Ja teda len povzbudenie, radu bohužiaľ nemám.

darina60
autor
3. júl 2009

Frisbee, o ďakujem pochvala hrozne teraz poteší, ani nevieš ako. A keby si ma poznala predtým utiahnutá, tichá, domáca puťka, ktorá sa stará len o domácnosť deti, ich krúzky a chodí po MD do práce. A včera chlapec čumel, že nestojí pred ním troska. Evgenitka som rada, že aj na mne je dačo na obdiv, ale voči nemu nemám nenávisť možno preto že aj keď ma hrozne sklamal, mám ho rada, majú ho radi moje deti iba mu už neverím. A tú ženu mu zatoto aj prajem, keď dokáže rozbiť rodinu, chodí do jeho kancla kde má porozkladané samé fotky mojich detí, nosí na ruke obrúčku. Ale viem aj to, že keď sa to dozvie jeho rodina, je odpísaný. A viem aj to keby sa to dozvedeli v práci, tak letia obaja. Jaj, a vaše ďalšie a ďalšie rady a povzbudenia pomáhajú mi ísť ľahšie ďalej. Díky, ste mi ako kamošky. 🙂 🙂

adusaa
3. júl 2009

darinka obdivujem ta, ja by som asi vybuchla pri tej telke! dobre si sa zachovala.

darina60
autor
3. júl 2009

Díky adusaa, díky začínam byť na seba hrdá 😉

frisbee
3. júl 2009

dari.tak do toho...len sa pekne rozmaznávaj...to je ono,ty si sa starala o domácnosť ...o všetko a nemyslela si na seba ako na osobnosť...naozaj ti prajem,aby to dopadlo dobre...ale pre teba...či už s ním,alebo bez neho,,,ale aby si sa ty našla... píšem to všade...moj chlap tvrdí,že si vzal chlapa...ja kopu vecí pustím jedným uchom dnu a druhým von...nepodstatné neregistrujem...on tvrdí,že no jo...velký duch si maličkostí nevšímá....ale vieme,že máme pevný vzťah...ale ja za ten hnusný život,čo mám za sebou som sa zmenila z nežnej kvetinky na kameň...a ono to funguje...máme iba jeden život...držím palce 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
3. júl 2009

jaj Darinka citam tvoj pribeh od zaciatku len som sa nechcela pliest do vasej debaty ...
Kocka ,kolobuk dole 😵 😉 zachovala si sa bravurne 😉 obdivujem ta ,ze aj ked mas v hlave zmatok dokazes takto reagovat ...
ja by som trieskala doma hrnce a podobne veci.. chcem ti len povedat jedno ,viem ze si pisala ze ho lubis laska ma velmi k nenavisti ,nie ze by som ti to priala, ale aby sa ti tvoj manzel zo zlosti neznenavidel .. aj to je dost mozne ..
Kocka na tvojom mieste chod na tu dovoleku odreaguj sa ignoruj ho zacni robit nieco pre seba skrasli sa.. ver ci never pride sam a bude prosit aj ked mozno uz bude neskoro ..
zaujmi postoj hrdej zeny ,len ty si musis urcit priority co chces ..
ked ta ozaj podviedol je to rana pod pas .. hra sa na dokonaleho a este sam seba ospravdlunuje a klame nepaci sa mi to .. len ty si musis zvazit ako dalej .. len neplac povznes na nad to vsetko viem ze sa laho pise inak kona ked ti bude do placu neschovavaj sa do kuta trav spolocne chvile z detmi s ludmi co mas rada da ti to silu eneriu zit .. ked sa on rozhodol nedoprosuj sa ho iba sa budes ponizovat ja si fakt myslim ze ked zostanes hrada..netolerovat mu jeho klamstva po case sa chlapec zbada ...co stratil ...
najdi si nove konicky nieco co by ta velmi bavilo tesilo naplnalo srce... vsetko co ti prinasa radost .. nesed doma ak ti to povinnosti dovolia chidte s detmi von ku kamoske ...
Viem ze s casti sa tvoj problem nevyriesi ,ale ked budes plakat trapit sa tak bude bude s psych. hladiska pre teba len horsie a horsie ... ver mi ja som nieco take podobne prezila a to som mlada velmi mlada ale toto sa mi odohravalo s byv. partnerom.. vsteko prebolelo mam novy zivot..ale tato tema nieje o mne ale o tebe
Ja si myslim ze si ta nezasluzi .. mozno niekde caka na teba clovek ktory si bude cenit tvoje kvality a opatovat lasku .. nevravim ze mas skoncit s manzelom skut to riesit razne ..
Ale ak sa on rozhodol pre nu ked sa ti to potvrdi je to strasne hrat 3 tie husle a cakat kym sa vrati a ci si to nerozmysli .. ak chces bojuj o neho musis vediet len ty .. no ale otazne je co chce on.. nieje to len skrat z jeho strany???? neviem ako by som este poradila drzim palce nech si silna hlavne zdrava a stastna drzim palce a zas nakuknem ked napises ako ste na to pekny den 🙂 😵

darina60
autor
3. júl 2009

Dievčatá, ja Vás neopustím, už som tu zasa, s novými infoškami. Práve som sa vrátila od psychiatra/rodinný priateľ/. Bola som na kontrole, kto číta od začiatku bola som tam pred týždňom prvý krát, keď som ešte nevedela čo je s mojím mužom. On si ho zavolal k nim domov, akože poradiť v jednej veci no a tak sa porozprávali s tým, že on mi po mužovi odkázal, že môžem ísť na dovču, že to zvládnem. On to na dr. zahral,,že ja mám problém, aby odpútal od seba, to isté zahral aj na švagra, ktorý tiež povedal zaplať a choď nič mu neni. Psychoš dnes uznal, že je dobrý herec a už to, že mu povedal aby prišiel so mnou dnes sa ukázať, že mu predpíše dáke lieky na spanie, môj muž tvrdil, že mu ich mám doniesť. Tak z toho vyšlo, že on sa bál ukázať u dr.aby sa na to neprišlo, že mu dačo je. Takže môj príbeh sa zamotáva, lebo na začiatku som vyzerala ako blázon a nakoniec je blázon môj muž, čo mi prisvedčil, že jeho správanie nie je normálne. Povedal, že si ho zavola a dá liečbu. Lenže ja dovolenku zaplatenú, ja tam pôjdem, možno to znie kruto, že ho nechám s malým samého, ale je tu môj otec, svokra a brat lekár, ktorý mi za celých 13 rokov manželstva s deťmi nepomohli, tak im všetko vyrozprávam a pôjdem si oddýchnuť. Dievčatá ani si neviete predstaviť ako som sa za posledný týždeň zmenila. Ja na tú dovču musím ísť, 4 roky som nikde nebola a toto ma tak vyčerpalo, že nemôžu mať deti obidvoch rodičov strelených 😒 Čo vy nato? Vladkaz1 aj tvoja rada ma presvedčila, že to čo som začala dobojujem či už tak alebo tak.

frisbee
3. júl 2009

miláčik....na dovolenku musíš ísť...to ťa tak dobije energiou,že sa budeš divi´t...ja sa vždy vraciam od mora tak šťastná....ale nemysli tam na problémy...užívaj si...kúp si krásne botičky,zmrzlinku,šatičky.... 🙂 🙂 🙂 držím palce a bojuj 🙂 🙂 🙂

ada32
3. júl 2009

frisbee ty mi hovoris z duse 😉 to je radost citat ,tie tvoje prispevky.ja mam tiez vela zleho za sebou a keby som pred tymi rokmi mala na rady niekoho ako si ty- to by sa mi to uplne inak prezivalo.

darinka presne tak.na dovolenku chod.obdivujem tvoju silu.takze chod zrelaxovat a oddychnut si od toho vsetkeho.

bambi09
3. júl 2009

darinka,na tú dovolenku určite choď,Tvoj muž je síce blázon,ale nie tak doslova,len si pekne pobabral život,aj Tebe,ale Ty si silná a nenecháš sa vykoľajiť,ideš po dobrej koľaji,tak vydrž,ukáže sa,či Ti ešte stojí za to,aby si s ním plánovala budúcnosť 🙂 😉
ak ho ľúbiš,asi mu dáš šancu,len nie za cenu vlastného poníženia,chlapi také ženy nemusia a nevážia si ich potom 😒
nehovorím,že sa máš hrať na harpiu,ale ukáž,že máš svoju cenu 😉
dovolenku si uži,všetko ostatné tu na Teba počká a budeš to riešiť oddýchnutá a nabitá novou energiou 🙂 😉
a ešte niečo-Ty nie si blázon,si len žena,čo zažila veľké sklamanie a bolesť ☹ ☹
včera so niečo sľúbila,len som nestihla a dnes mám o 14-tej stretko s kočkami z MK,tak večer si nájdem čas a napíšem 🙂 🙂 😉
drž sa dievča,máš môj obdiv 🙂 🙂

frisbee
3. júl 2009

adi...ďakujem za pekné slová...ja som bola tiež na všetko sama,takže chápem,ako človek potrbuje aspoň malú podporu...keď si predstavím,z čoho všetkého som sa musela hrabať...úplne zúfalá a sama...myslím,že človeka to obohatí...že už sa nezdržuje zbytočnosťami,že to,čo ma kedysi trápilo už ani nevnímam...mám určené hodnoty...a v podstate aj moje druhé manželstvo funguje tak,že vieme,že už spolu umrieme 😎 ,že sa neopustíme... 😀 😀 😀 a to sme tvrdé hlavy obaja...a nič iné nás nezaujíma...po tom všetkom 🙂 🙂 🙂 ...takže optimizmus,to tak pomáha...keď som bola v beznádeji a depresii,odniesla som si to zdravotne...už nikdy 🙂 🙂 🙂 .držte sa...každá z vás je tak silná...ani o tom neviete 🙂 🙂 🙂

bambi09
3. júl 2009

frisbee,moja reč,každá,ktorá tu s darinkou prežívame jej problém máme niečo za sebou a to niečo nás niečomu naučilo 🙂 aj ja som bola romantická duša,ale situácie v živote a niektorí ľudia ma z toho "vyliečili",tiež som sa obrnila,ale nie úplne,ešte mám v srdci miesto aj na to krásne,ak už nič iné,tak sú to moje deti,pre tie som ochotná urobiť a obetovať čokoľvek,ale nie sa ponižovať 🙂 😉
po istej udalosti,nie tak dávnej v mojom živote som si uvedomila svoju cenu a hodnotu a správam sa inak a konečne si vážim aj sama seba 🙂 🙂 😉
ak tým aspoň trošku darinke pomôžeme,som rada 🙂 🙂

frisbee
3. júl 2009

bambi...k tomu netreba už nič dodať...to je podstata 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂