Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
18. aug 2009

čaute baby ja som vám včera zaspala 🙂 .darinka,drahá,furt nad tým nepremýšľaj,urobila si dobre,väčšinou ten prvý rýchly impulz býva ten správny.Ty sa trápiš nad tým,čo si urobila....on sa má trápiť.Drž sa. 🙂

jalao
18. aug 2009

zdravim spolok, Darin, snaz sa velmi netrapit a nestresovat, lebo si este najaku pliagu uzenies kvoli chlapovi....a najedz sa, lebo on skonci vysmiaty mladenec a ty utrapena smutna mama s detmi. Casom sa to vyriesi a ty ziskas ten spravny nadhlad 🙂

bambi09
18. aug 2009

ahojte 🙂
darinka,uf,som rada,že si sa ozvala 🙂
tak teraz je to také neisté,či to tá oná povie,či nie,ale dobre si urobila,to budem hovoriť stále,mne by rupli nervy už dávno 😀 😉 máš môj obdiv
chlapec o tom ani nevie,ale bude skákať tak,ako Ty budeš pískať,nie naopak 🙂 😉
drž sa zlatko,Tvoja družina trpaslíkov aj netrpaslíkov Ťa vždy podrží,ale to Ty vieš už dávno 😉
a frisbee,čo že tak skoro si nám zahajala??asi to teplo,čo??tu bolo hnusne a aj teraz zas už je teplo 😝 😝

frisbee
18. aug 2009

ja už dva mesiace nemožem zaspať,konečne sa mi to podarilo 😀

jalao
18. aug 2009

bambi, ako ste sa vecer mali? ja som pisala, ze som si vyrazila!! oooh, aky nezvyk...Tanicku som mala u nasich, mame tu cirkus Ales, tak boli obzerat s nou dive aj nedive zvery 😀 😀

darina60
autor
18. aug 2009

bambi to si píš, už začal skákať 😀 😀 V nedelu mi hovorí, že v stredu ostane dlhšie, ked ma tie narodky. A ja že to sa mi teda nepáči, že nikdy neoslavoval narodky a nikdy neostával dlhšie. A potom mu hovorím, že ked to nebude súkromná oslava, prosím. A včera krotko, že príde načas, ešte aj pre deti k našim skočí. 😀

bambi09
18. aug 2009

dari 😀 😀 😀 supeeer 😉
jalao,my večer sídliskovo-ihrisko,prechádzka,kofolka a domov 😅 😝 ale dobre bolo
a fris,prečo nemôžeš spávať???a Nuda v Brne 😵

frisbee
18. aug 2009

dari...bravo 😀
bambi...možno už som stará,tak to začína 😀
Nuda v Brně...... 😀 😀 😀 😀

bambi09
18. aug 2009

fris,Ty a stará???keď fičíš na kosačke??? 😀 😀 😀 neblázni,Ty strčíš aj mladé devuchy do vrecka 😀 😀 😉

frisbee
18. aug 2009

no možno prestávajú pracovať hormóny 😀 ....ale na kosačke som dobrá 😀 😀 😀 😀

bambi09
18. aug 2009

jo a kolosa nám už premenovali na kokosa 😀 😀 😀 taky dobrýýýýý 😀 😀 😀

frisbee
18. aug 2009

čítala som 😀 😀 😀 ...čo čakal?

bambi09
18. aug 2009

😀 😀 😀 😀 bol to asi omyl,ale pekný a trefný 😀 😀 😀 fakt neviem,či si robí prču,alebo je to prezlečený claudius,takých chorých ľudí je tu neúrekom 😖 veru,vo virtuálnom svete si dovolia to,čo by v normálnom neurobili,preto som aj fotky vymazala,nech sa nejaký úúúchylák neukája pri fotkách mojich detí,posielam len ľuďom,čo poznám ,viete,ako to myslím 😝

jalao
18. aug 2009

no a co ten kokos kolosalny myslel, ze najde na zenskom fore pochopenie v jeho tazkej zivotnej situacii???? 😠 mozno, keby to rozbehol v diskusii pre futbalovych fanuskov, alebo anti-baculkovom fore, tak pochodi a dostane sa mu aj uznania, aj poklepania po pleci... 😖 😖 Jeho zene prajem vela sily,aby si s nim uz radsej dala pokoj a isla svojim novym zivotnym smerom, no nie?

bambi09
18. aug 2009

jalao 😀 😀 😀 😀 😀 😉

frisbee
18. aug 2009

jalao...ani nenapísal,čo jej objednal na tej večeri...aby nepribrala

bambi09
18. aug 2009

frisbee 😀 😀 😀 žeby niečo light??? 😀 😝

jalao
18. aug 2009

hm...asi rybu na pare jak Czoborke... 😒

bambi09
18. aug 2009

😀 😀 😀 😀 to by som si dala 😀 😀

frisbee
18. aug 2009

možno iba grahamové tyčinky a vodu

bambi09
18. aug 2009

😀 😀 😀 😝 to by som ho hneď poslala tam,kde bol doteraz 😀 😀

frisbee
18. aug 2009

v propadlišti dějin????? 😀

bambi09
18. aug 2009

😀 😀 😀 tak-tak,no,uvidíme,či sa ešte niekedy ozve,či príde do hniezda s osami 😀 😀 😝

laila22
18. aug 2009

ahojte 😉 dari, tak u vas sa deju veci... dufam,ze ten tvoj dostane rozum... 😒

mne sa stala podobna vec, ani nie rok po svadbe... bola som chora a milost pan chodil omov o 23:00, ze z prace... priniesol mi celu seriu serialu utek z vezenia a ja chora som lezala v posteli a cele dni a vecre pozeala utek z vezenia... 😉 az si tak raz vecer o 1:00 pipla smska na jeho mt... tak som si ju precítala... ta bola pracovna ale ostate co som tam nasla som len zírala.... ako jej velmi chyba a podobne somariny... ako sa zamilovala... povedal, ze bol s nou dva krat na cafe a ze to je vsteko no nech konovi hovorí... co ma co zenaty chlap pozyvat na cafe nejaku podiadenu, dokonca podriadena to bola... alebo pozvala ona jeho a jemu to bohovsky lichotilo... tiez som jej poslala sms a moj mm na mna, ze co som si to dovolila... jej sa zastaval... uz vtdy som ho mala okaslat... to sme nemali este mlalu... potom som o pol roka otehotnela a sral totalne na mna, az som musela ujst od nich, lebo by som tam asi aj potratila...zaujimal sa len o seba... potom som nasla v aute prezervativ - pouzity, samozrejme to tmnechal kolega... v kupelni dlhe vlasy co on dovliekol na sebe a ja som bola paranoidna, lebo som snorila...vsade a vo vsetkom.... to mi on hovoril, ze som paranoidna... teraz uznesnorím lapí sice doma a ide k materi, ale co robí v praci alebo po praci neviem, lebo ho nemam sancu skonrolovat...

bambi09
18. aug 2009

laila,dobre že píšeš,už sme boli veľmi od témy 😝 😝
no,ten Tvoj mangelík,to je dobré numero 😠 😖 teda ten prezervatív(a použitý-blééé)by som už asi neprekusla 😲 😲 😲

laila22
18. aug 2009

inak teraz vyckáva co bude dalej... vybrala som si prachy z uctu ani nepipol, sedí doma a je ticho... neviem ako sa ho zbavím, lebo nemam svedomie mu povedat nech vypadne... predtym som mu zbalila veci do igelitovych vriec a vylozila na dvor... dovi - dopo, celu nedelu ho nebolo a dotrepal sa az o 22:00 domov a nasiel zbalene...vtedy to bolo lahsie ako dnes a vstci mi t hovorili, ked ho zoberie naspet bde to tazsie sa ho potom zbavit, hol, mali pravdu.... 😒

laila22
18. aug 2009

no hrozne písem, prepacte mi... kazde tretie pismeno...

bambi - tie vlasy a prezervatív to bolo rok po smskách, boli sme cerstvo nasahovaní v domceku... ja odkedy som si ho zobrala tak cakám, kedy bude lepsie... asi az ked sa ho zbavím... 😒

frisbee
18. aug 2009

bože,laila,no preč od neho,máš celý život pred sebou,to je smutné ☹

laila22
18. aug 2009

frisbee - ale ako??? on mi teaz neda pricinu, aby som ho vyrazila... proste tam len po tichu sedí a ja uz nemam energiu robit sceny a nikdy som mu umyselne nerobila ze... ten dom mu nenecham... on sa tvari, ze vsetko je ok, pritom rodina ci uz nasa, alebo sirsia je v rozpade...

darina60
autor
18. aug 2009

Laila, som rada, že si napísala, bože máš to horšie ako ja 😲 😲 Píš, baby ti tu poradia a ak nie, tak ta aspon povzbudia.A ja tiež potrebujem povzbudiť, lebo idem domov, keby to náhodou prepuklo, takto Vás budem otravovať ešte aspon týždeň, takže tu som a povzbudte aj lailu ja nemám síl, hoci viem ako je jej ☹