Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bejbypd
29. júl 2009

poslednykrat sa vyjadrim vladka ty by si si mala poriadne precitat co som pisala a poriadne!podotykam co si sa tak do mna pustila ja som ani raz v mojom prispevku nenapisala ze ste zle ani raz aj to ze darinku obdivujem a kvetu takisto ma mudre rady!to ze vam sa to nepaci je vasa vec a ani o jednej netvrdim ze ste zle ani o jednej ja vas nepoznam len mi prislo pri citani diskusie divne ze kto napise darine iny nazor tak vy hned nesuhlasite nie ty vy!tak naco je tu tema ked si pisete cez ip ?potom sa nikto nemoze ozaj adekvatne k tomu vyjadrit ked neviem co sa deje naozaj lbo to si pisete v ip...ale ze sa obec rozculujem...takze este raz ani raz som nic zle na vas nenapisala...tak ja si vyprosim tvoj prispevok...dovi

simona55
29. júl 2009

ahooooj darinka mandarinka 😀 😀 no mala som obavy ze ked sa sem nacitas tak budes este nervoznejsia ako vcera. no vies na co myslim ze?ten vykend ☹ 🙂 chuda fris ved ona len pomaha ako vie, ved naco nick ako ine pisu, uz podla pisma vycitis zlu osobu nieze este jej chsicht kukat no fuj ☹ 😀 fris neboj my vsetci vieme ze ti si suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper baba 😀 a zaroven aj moja mamina, aj mne si iba dobre radila v tej druhej teme,ked som potrebovala pomoc a radu.

luban
29. júl 2009

ani vana ani darinka tu nemaju foto, a mnohe dalsie ... citat simony :uz podla pisma vycitis zlu osobu nieze este jej chsicht kukat no fuj

vladkaz1
29. júl 2009

.. som natolko dost inteligentna aby som sa tu haserila .. 🙂
Takze Bejby v plnom rozsahu mas pravdu ... prajem ti prijemny den nemam naladu sa tu dotahovat o nazory .. 😉
Dari dobre si to napisala a velmi ma mrzi ze sa to tu tatko zvhlo .. ☹
no len mna osobne stve to ,ze niekto napise prispevok co mu vadi a v zapeti v prispevku tak isto utoci ..tak minca ma dve strany ..

libka1
29. júl 2009

pekny citat 😵
kazdy ho pochopi po svojom, ja som ho pochopila tak, ze niekto si tu neda fotku lebo chce sukromie a nechce aby ho spoznal niekto z okolia (mozno prave lebo chce skutocne riesit svoj problem) a niekto si neda fotku lebo chce robit rozbroje a nechce aby sa vedelo kto je a za akym cielom tie rozbroje robi...
tak spat k teme dievcence, poradit sice neviem, ale rada si to tu citam a dufam ze to dobre dopadne, nech sa darinka rozhodne ako sa rozhodne 😉

simona55
29. júl 2009

podla mna to je tak, no nie? no nie , nemaju ale praveze znich vyzaruje dobro, a citit ze chcu pomoct. ja ludi darmo vydim na fotke, na fotke moze vyzerat milo a pekne ale mozno ze zvnutra je vypera 😉 😝

bambi09
29. júl 2009

ahojte 🙂
ani sa mi nechce písať,darinka,ak bude niečo nové,napíš,to,čo sa tu rieši je už smutné a libka,tak som to myslela 😉
vanja,nahoď fotku nejakej susedy 🙂 😉

darina60
autor
29. júl 2009

Baby, už som myslela, že budem písať samé dobré správy, ale dnes sa mi jeho chovanie tak dotklo, že možno mi ani neuveríte.Písať to tu nebudem, len cez ip aj to len kamoškám. Baby len tolko že neveru by som skôr zniesla ako psychycké týranie, ktoré mám. Kolegyna to tu so mnou prežíva, pozná ho a dnes povedala, že myslela že ho pozná dobre a chápe prečo mi svokra neverí a povedala, že ja ho nenávidím za to ako ti ubližuje. Ako keby ja som s tým začala, ja som bola všetkému na vine. Ale nie on ma bombarduje chorými mailami a smskami. A to mám ísť domov a tváriť sa že sa ma to nedotklo, chcem vychádzať s ním ako sa dá podobrom a on keby ste vedeli ako sa ku mne chová, nagrc. Nikomu neubližuje, pred každým sa chová ako vždy a ku mne raz milo a vzápatí nôž do chrba.........Asi som napísala viac ako som chcela, ale čo už........... ☹

bambi09
29. júl 2009

darinka,skúša to na Teba,nenechaj sa vytočiť,ak Ťa to uráža,rovno mu to povedz,že si to nepraješ,aby to robil a ak v tom bude pokračovať,ignoruj tie narážky,ale vyjadri sa jasne a stručne,že si nepraješ,aby Ti to robil-je to len môj pohľad,ale toto by som ja netolerovala,to je skúška nervov...Bože 😠 😒 ☹

frisbee
29. júl 2009

súhlas s bambi ☹

bambi09
29. júl 2009

fris,šak by si skúsila nesúhlasiť 😀 😀 😝 tak na Teba nabehnem,že Ti aj fotka zmizne 😀 😀 😝

frisbee
29. júl 2009

bambi,ja robím iba to,čo ty chceš 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. júl 2009

😎 😎 😎 šak preto 😀 😀 😀

frisbee
29. júl 2009

si vedúca,si! 😀

bambi09
29. júl 2009

😀 😀 😀 😅 som ani nevedela 😅 😅

darina60
autor
29. júl 2009

No a čo ja ja robím, len to čo mi vy dve poviete 😀 😀 A opovážte sa tu hádať tak ako včera 😀 😀 Možno Vás prídem skontrolovať ked bude dusno, nie vonku ale u nás doma 😀 😀 Ach moje zlaté detúrence, ak zruší spoločný víkend buduci týžden zavolám našich a basta.

frisbee
29. júl 2009

včera si bola menovaná,nech si tiež užiješ 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. júl 2009

idem preč,musím sa nachystať,aj decká,tak sa plazím preč,ale večer som tu,aj keby to malo niekomu vadiť...

darina60
autor
29. júl 2009

A ja som čo, akú funkciu dostanem, veľa síl potrebujem dostať, kým pôjdem domov , tak pome 😉

frisbee
29. júl 2009

ty si autorka a majiteľka,srdiečko 😀 😀 😀 😀

frisbee
29. júl 2009

tak večer baby,musím niečo robiť,keď som to mesiac zanedbávala 😀 😀 😀 ...bacha,dari,nič ti nevyčítam,ja viem,že vieš 😀 😀 😀

darina60
autor
29. júl 2009

Ahá tak s tým súhlasím, aspoň dačoho som majitelka a autorka tejto telenovely čo 😒
A môže byť z toho dráma , ked mi prasknú nervy už by bolo načase , že 😀 😀

bambi09
29. júl 2009

dari,tak ešte chvíľku-Ty si generálna vedúca 🙂 😉
a ja nie,ja neviem viesť,ja radšej nasledujem 🙂 😉 nedaj sa moja,však si inteligentná baba,čo sa on bude takto na Tebe zabávať,nech si nájde iné hobby a chcelo by to vyjasniť,taký dlhší rozhovor,lebo toto je zas slepá ulička-on sám nevie,čo chce,tak nech si to už konečne ujasní a nech jedná ako chlap,nie ako hlúpe decko,to si robia dievčatá na základke,také naschvály 😠 😠 😠 😒
len sa nedaj,si silná a on to vie 😉

frisbee
29. júl 2009

mohol by píšťalky stružlikať 😀 😀 😀

bambi09
29. júl 2009

fris 😀 😀 😀 😀 lepšie,ako ženu trápiť 😒 😒

frisbee
29. júl 2009

ale prstíky by si mohol porezať,a aj iné ☹

bambi09
29. júl 2009

aj šulííína 😠 😠 😠 fas jeden 😝 😝

frisbee
29. júl 2009

ja som to kulantne naznačila,a ty hneď tak natvrdo....ale keď už si tá vedúca,tak máš právomoci

bambi09
29. júl 2009

možno by mu ten šok pomohol,aby precitol a mimochodom,nemáme ho za chudáčika,ktorého ľutujeme,naopak,len sa občas tak javil,že potrebuje pomoc,ale skôr by potreboval dobrý preplesk ale aj tá jeho "kolegyňa",ešte niekto napíše,že je to panna nepoškvrnená,čo za nič nemôže,chuderka,cha 😖 😖 😖
a zatváram už fakt nb a prídem až večer 😉

centik
29. júl 2009

áááu baby ste riadne drsnačky 😅 😝 😀 😅