Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bambi09
16. aug 2009

vladka,to už jej môžu liezť stoličky,však počkaj,či niečo nevykukne 🙂 😉
a to vieš,že nás zaujímaš,aj keď menej píšeš 🙂 😉 však si naša 😉 aj Snehuľa nám chýba 🙂

bambi09
16. aug 2009

fris,to s tým inteligentom si trafila,keby bol inteligent,tak to nerieši takto 😠 😠 😝 😝

frisbee
16. aug 2009

vladka,prepáč,moja,ja som tak naštvaná,že som ťa zasklila....vydrž moja 😉

vladkaz1
16. aug 2009

😀 a kde je snehulka ozaj fakt vanja sa dlho neozvala ..nemali ist na dovolenku?
No mozu uvidime .. ale nemam taky pocit ze by jej isli .. nema ani zdurene ani nic ..mala je este hore ja uz som riadne nasrata,, lebo ani okupat sa nemozem ist bez toho aby nerevala ..ach jaj .. co uz .. 😀

bambi09
16. aug 2009

vydrž Prťka,vydrž,materstvo je povolanie,ťažké a mizerne platené,ale krásne 🙂 😉
a hej Snehuľa je s princom a deťmi na dovolenke 🙂 🙂 už aby tu bola 😉

vladkaz1
16. aug 2009

ano mas pravdu .. 😵

frisbee
16. aug 2009

bambi...a kolos ti povie,že tá jeho sedela na materskej iba pri tv...hahahahaha

kukona1
16. aug 2009

Tak som vás konečne po 2 hodinách dočítala...úúúúffffffffffff 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Darinka pred 8 rokmi som prežívala presne toto isté čo ty..ako keby som videla samú seba..to ma donútilo aj si toto celé prečítat....
v skratke: s bývalým sme boli spolu 7 rokov-po 5 rokoch ma začal podvádzat s kolegynou...tvrdil že to neni pravda...tiež som sa mu hrabala v mobile ale od tej doby,čo si ho začal vypínat ked prišiel domov.vedela osm jeho PIN/.lebo mu začali stále chodit smsky a prezvánačka-on bol majitel podniku ...prečo by mu ona volala a platila 😀
on ju klamal že sa so mnou už rozišiel...mne zase že sa s nou rozišiel ked som na nu prišla ...povedal že ju nemože vyhodit..lebo sú chudobní...tak po 2 rokoch- a to som fakt dost vydržala 😖 som sa jedného dna zbalila,išla som za nimi do práce,dala som jej moje klúče od jeho bytu a som mu povedala že odteraz jeho ,,osraté slipy,,može prat jeho ,,zlatuško,,ako ju mal v mobile 😠
nezmohli sa ani jeden na slovo...odišla som ...týžden som doma plakala zavretá v izbe...a potom som si povedala že mi nestojí za to...našla som si nové zamestnanie...po roku som sa dala dokopy s mojím terajším manželom / sme spolu 7 rok v oktobry začíname 8/ som štastná a rada že ho mám....on žije s nou..majú spolu 2 deti ...bývajú u jeho 83 ročnej matky...on má druhý podnik..tak má druhé baby...chodí domov v noci..ona sama celé dni doma s detmi a ,,svokrou,, ani si ju nezobral za ženu...neberie ju na žiadne dovolenky,na deti nemá čas...na jedno platí alimenty čo ma s ex manželkou...
a preto držím Darinke palce...aby to dobre dopadlo a aby bola silná....ja už teraz len krútim po tolkých rokoch hlavou ako som mohla byt taká naivná že som sa dala oblbnút rečičkami...ked som spravila ,,rošádo,,pre nu doma,zobral ma výlet....no nebudem sa rozpisovat...stačí ked ste si prečítali darine príspevky...
drž sa Darinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

frisbee
16. aug 2009

kukona...som rada,že si sem napísala 😉

simona55
16. aug 2009

cawtw kocule,no dari nemam slov ☹ stim mailom si spravila suuuuuuuuuuper , ved si chranis co je tvoje nie? no len nech skusi len co ti vlasok skrivit, ved potom mu muznost bude skratena, 😉 🙂 je nas tu vela neboj ,fris, bam, vladi a ostane podrzia ruky nohy a ja budem krajat 😀 😀 😀 ti sa len budes tesit.no ale teraz bez srandi, toto malo zien vydrzi co ty, vladi , uska ju bolia? pocula som aj skusala nakojit mliecko do uska a aj to ucinkovalo.aspon unas.

vladkaz1
16. aug 2009

ja som vobec nekojila nemala som mlieko kde by som ho zobrala? 🙂

bambi09
16. aug 2009

kukona,klobúk dole a tej mrche to prajem toho Tvojho bývalého 😀 😀 😀
simonka,tak,je nás tu dosť,aby sme ho vymiškovali 😀 😠
vladka,nemáš doma Burow kvapky???to sú také octanové,u nás aj toto zaberalo na ušká,možno niekde prievan malá chytila,alebo z klímy ☹

vladkaz1
16. aug 2009

nie malej som cistila usko len povrchovo samozrejme .. mala tam nejaku chrastku a tiekla jej krv a hucala jak besna .. no a od tedy sa jej nesmiem dotknut usi teda nikto ako nahle zbada vaticky alebo uteracik konec utece reve reve reve .. chcem ist dokimu dufam ze som jej nijako neublizila preboha 😕 ☹
Kukona ved to .. pozri ako ti je dobre prajem ti to s celeho srdiecka tak ako darinke .. 😵 😵

bambi09
16. aug 2009

vladka,príď k nám,odstriekame 😀 😀 😀

vladkaz1
16. aug 2009

😀 😀 bambi no teda posli mi postou 😀 😀 😀 nakvapkame 😉 😀

simona55
16. aug 2009

joj vladi aj som zabudla ze ti nekojis, 😝 moja starsia dcera mala od narodenia stale zapal sredneho uska, ani nemusela mat prievan a uz jej bolo konec.tak som jej zohriala, maslo asi tak na kavovu lizicku a tak trosku vlaznedalado uska tojej bolo potom velmi dobre, dala som jej capicku a spinkala natej strane ,a tak sa ukludnila.to iba pisem moje skusenosti, nie preto aby to niekto robil.ja som to pocula od starsich mam.

bambi09
16. aug 2009

počkaj,už idem 😀 😀 😀 ale do TT by som možno aj dohodila,tu z kopca 😀 len mi hrad zavadzie vo výhľade 😀 ešte aj lešenie tam teraz trčí 😝
a asi bude lepšie ísť na ORL,len nech vám ju pozrú,pre pokoj duše 😉

vladkaz1
16. aug 2009

ano ved preto tam chcem ist ona si nestazuje ale ja pre svoj klud tam chcem ist .. co ak? ☹

sirinka
16. aug 2009

darinka drz sa... co si urobila, dobre si urobila. tvoj chlap si ta nezasluzi, nezasluzi si ani harmonicku rodinu po tom, ako chladnokrvne manipuluje so vztahmi....
prajem mu aby ostal sam ako prst ponizeny.....

simona55
16. aug 2009

aj moj maly sa boji ked mu idem cistit uska, ale len trosinku zvonka lebo dost casto si sucha alebo skrabka? a potom mu tecie zneho daco a potom je klud. 🙂

simona55
16. aug 2009

dobru noc, babenky pekne snicky , uz sa poberiem cici haja 😀 nejako sa mi oci zatvaraju.idem zajtra pridem.

frisbee
16. aug 2009

simonka,dobrú noc 🙂

martinano
16. aug 2009

ahojky
docitala som darinka dobre si urobila ja tu len nad nim krutim hlavou,neboj mozno bude zajtra chlapec v nemom uzasne a zabudne aj kricat
kukona klobuk dole

frisbee
16. aug 2009

martinka...ja už som z neho vyčerpaná...už je to dlhá doba a nakoniec zistíme,že on čaká,ako sa baba rozhodne 😠

bambi09
16. aug 2009

simi,dobrú aj tu a zajtra príď 🙂 😉
tak veru,už je načase vyčistiť stôl... 😝

frisbee
16. aug 2009

čaute moje,ráno s novými silami do boja 🙂 🙂 🙂 dari..vieš,že ti stojím za zadkom...a slov radšej menej,než viac 😉

bambi09
16. aug 2009

dari,nás nič nezlomí,sme predsa trpajzlíci,malí,ale vydržíme za dvoch 🙂 😉
dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 🙂 🙂

kukona1
17. aug 2009

brééé ránko.....
a ešte som zabudla povedat,že za tie 2 roky som pri nom schudla na 37 kg...vyzerala som hrozne,každý sa ma pýtal či nemám rakovinu...
tá úlava,ked sme sa rozišli...vela ludí mi hovorilo že konečne som dostala rozum....že som bola s takým starým záletníkom..že sa nikdy nezmení...a bude sa to opakovat dookola....aj tak bolo...
...len o to lahšie ako Darinka 😉 som to mala,že sme neboli manželia a nemali sme deti.... 😒

darina60
autor
17. aug 2009

Kukona ďakujem, že si napísala, aspon viem, že nie som sama. V noci som nespala, už som aj lutovala, že som to napísala, možno som sa len pred nou zhodila, ale to bol nápor emocií, ktorý sa nedal zvládnuť. A včera ked som išla spať, hovorí, že no po dnešku už toho máš dosť a ja že hej a ešte mám pred sebou začiatkok.On jednu chvílu večer, ked chcel tutu-mutu tak hovorí so strachom, že ty si jej volala, ja že nie, poslalal smsku-ja že nie, však nemám jej číslo. No ale na mail sa nepýtal tak čo, ale ináč mám strach poviem Vám, som zvedavá, či mu to povie.
Držte mi potom palce všetky, ked prežijem dnešok, tak už všetko. Fris, neboj, držím sa s tými slovami, ale dakedy to fakt ujde.

frisbee
17. aug 2009

ahojte,baby 🙂
dari,kukona je jasný príklad,ako ťa chlap može zničiť ☹ ,a vidíš,začala nový a pekný život 🙂
Prosím Ťa,ten tvoj za tebou príde a rozprávate sa o tej babe?To si ťa chlapec fakt pletie s kamoškou....ježiš,ten by letel 😠 .Drž sa,na koľkú ona chodí do práce?