Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

vladkaz1
7. júl 2009

baby no hruza ja ani nenapisem co si myslim o nom .. 😠

frisbee
7. júl 2009

John Gray-Muži jsou z Marsu,ženy z Venuše
a ešte zistím iné knihy 😀

langkofel
7. júl 2009

no to nepis,
aj ked ja Darinka na neho riadne nastvana, urcite jej nerobi dobre pocuvat aky je........Viem to!
Ale mysliet si to mozes 😉 , ja mam tiez na neho take nervy...ale to nam tu moc nepomoze

mywiel
7. júl 2009

felixko tak to zase nie, ona sex potrebuje takze si tiez moze najst niekohok, nech si zas chlap nemysli, ze ona ho caka kedy on z toho vytriezvie...!! 😠 😨

langkofel
7. júl 2009

je tak to som dakedy citala, ale to som bola riadna pipina mlada, a nechapala som to 😀 😀 😀 , dnes by som to brala celkom inac 😎

bambi09
7. júl 2009

mywiel,súhlas s tým listom 🙂
felixko a Ty si myslíš,že "také"ženské majú aj nejaké svedomie??? 😕 😕 😕
tak to sa mýliš...sorry ☹ ☹

langkofel
7. júl 2009

Tak mna by zaujimala ta kniha Proc muzi lzou a zeny placou 😉
Inak dik za link, ked pojdem domou poobzeram sa po dakych knizkach....

mywiel
7. júl 2009

Madame je zbytocne volat, ta nema chrbtovu kost cize ani svedomie, len by sa stazovala tvojmu muzovi, ze jej vyhrazas, na nu kasli je to brzda. 😠 Podla mna len ten list a tvoje kludné spravanie, ze mu ukazes ze veris v seba a si stale pilier rodiny s nim moze pohnut, lebo ked si ludia nieco povedia alebo vykricia tak z toho nic neostane v pamati, len ta hadka, kedze list tam bude mat cierne na bielom o co prichadza a este mu napis, ze ti je luto, ze vase deti budu zit v rozbitom manzelstve, ze ked ste ich planovali, ze su dufala, ze im zabezpecite milujucu rodinu na ich vyvoj a ze neviem, kde si spravila chybu, ze keby si vedela urcite by si to napravila, aby to takto daleko nikdy nedoslo bla bla bla.

frisbee
7. júl 2009

takže všetky tie knihy tam sú vypísané...je to neskutočná pravda 😀 😀 😀

mywiel
7. júl 2009

Darinka musis si teraz vybrat co najlepsiu stratégiu a ty byt ta co nestraca zdravy rozum kedze tvoj muz ho momentalne nema, je to tazké ale ty to zvladnes a zachranis vasu lod este nie je uplne potopena. Drzim palce a pevné nervy, vaz si samu seba a maj sa rada. 😉

langkofel
7. júl 2009

mywiel velmi pekne si jej to napisala, ja neviem tak pekne pisat ale suhlasim s tebou

maxa80
7. júl 2009

take zeny nemaju svedomie keby mali nikdy by to neurobili...je im to jedno.ja som muzovej milenke raz zavolala,lebo ma tak vytocila jedna vec a ona mi drzo povedala, ze to si musim vybavit s manzelom ju do toho nemam tahat a trepla mi s telefonom...ale ja verim ze kazdemu sa vsetko raz vrati...

bambi09
7. júl 2009

mywiel,včera som videla pekné tabuľky na chladničku v Auparku,na jednej bolo: Mamy sú ako gombíky,držia všetko pokope.Toto napísal niekto múdry... 😉

felixko
7. júl 2009

ja by som tak či tak volala, neboli by to nadávky...ale povedala by som jej niečo v štýle, aby si nemyslela, že teraz budem doma plakať a čakať, kedy sa vráti manželík domov od nej, ja by som jej dala pocítiť, že som niečo viac, chovala by som sa veľmi nadradene, dala by som jej vycítiť, že som krajšia, šikovnejšia, inteligentnejšia a že ona je obyčajná chudera a neznamená pre tento svet nič a tiež by som jej vykričala, že keď chce jej muža, nech si ho nechá a nech neočakáva manželstvo ako v rozprávke, že sa na ňu tiež vykašle, lebo ona dáma asi nevie pritiahnuť k sebe nič lepšie

frisbee
7. júl 2009

každopádne,pre darinku je to teraz ako by stála nad priepasťou...taký krok do neznáma...človek si myslí,že má svoje istoty a v jednu chvíľku sa všetko zrúti...a teraz čo-urobiť ten krok dopredu-neurobiť ☹

bambi09
7. júl 2009

maxa,presne...ja to tiež hovorím,kto seje vietor,zožne búrku... 😒

frisbee
7. júl 2009

felixko...preboha,ona to urobí a starý sa na ňu vyrúti,čo si dovolila k jeho bohyni...mysli 😠 😠 😠

maxa80
7. júl 2009

ja viem uz teraz po vsetkom, ked muz nechce mozes sa aj roztrhat neda sa to niekedy...ale u darinky sa este vsetko v dobre moze obratit, uvidi ako sa bude spravat po dovolenke...

bambi09
7. júl 2009

frisbee,veď to,srdce sa rozbije na milión kúskov a len pomaly sa potom pozliepa naspäť...ale myslím,že darinka je už inde,ako bola pred pár dňami,aspoň vie,na čom je a môže s tým bojovať ☹
je to síce aj tak blbé,ale aspoň už vie,čo je za tým...neháda 😒
mne je ľúto veľmi aj ich detičiek,mali peknú rodinu a kvôli nejakej onej,čo si potrebuje dokázať svoje kvality to niekto poondil...ten svet je fakt na hlavu 😠 😠 😠

frisbee
7. júl 2009

mňa viacej štve ten chlap,čo si nevážil dobrého bydla

frisbee
7. júl 2009

bambi:tie tabuľky na chladničku sú nádherné 🙂

langkofel
7. júl 2009

presne fries....nie ja by som jej ani nevolala....ja som vtedy za dotycnou zasla, kedze byva v susednom bloku, so vsetkym kludom a nadhladom som sa jej snazila vysvetlit, ze moj partner ma rodinu, malicku dcerku, ze budem bojovat a nevzdam sa ho....a dostala sa mi od nej taka odpoved, ze som musela do lekarne.... Jej to bolo vsetko fuk, a este som dostala aj od partnera vecer, co ju do toho zatahujem, ona chuda za nic nemoze a nic s tym nema...
Nie ja by som to dnes uz rozhodne neurobila!!!

frisbee
7. júl 2009

langkofel-presne...tým ženám si smiešna,to nemá cenu sa takto ponižovať ☹ ....na to je dobrá irónia...práve ma napdlo...tu sú jeho veci a tu deti,ja sa niekedy na ne prídem pozrieť 😀 😀 😀

frisbee
7. júl 2009

napadlo 😀

frisbee
7. júl 2009

aha a ešte mi došlo...keďže za všetkým je chémia v tele....logické argumenty nezaberú...tí dvaja budú hluchí a slepí

maxa80
7. júl 2009

mne jedna kamoska rozpravala bola milenkou zenateho s 2 detmi, ze ked za nou prisla manzelka ze sa jej tak bala strasne,ale aj tak ho vtedy nenechala, potom on ju

mywiel
7. júl 2009

Je uplne zbytocné hladat trosku sucitu u milenky, jednoznacne ho nema a to ze rozbija rodinu je jej ukradnuté, lebo uz sa vidi ako si ona zaklada novu rodinu, kedze ma novy vztah novu nadej, takze na nu kaslat, jej sa to vrati, lebo vesmirne zakony existuju pre kazdého a ten kto stavia stastie na nestasti druhého nikdy stastny nebude a nemoze to byt trvalé.

langkofel
7. júl 2009

oni uz su hluchi a slepi a k tomu este aj sprosti... 🙄

frisbee
7. júl 2009

pokiaľ má svedomie,tak je to jasné,ale v tomto prípade...ja by som sa na mieste tej baby cítila trápne...a ona mu smskuje domov a nerobí jej to problémy-to ma desí.