Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

nnikka
7. júl 2009

hojte

tak len na chvilku...

s tymto suhlasim na 100%:

bambi09 • 2d • Dnes o 11:05
a tie nevery to je ako novodobá epidémia,každý chce mať všetko a nechce pozerať na druhého 😠

ja mam sice len 24 ale kopa rovestnicok v mojom okoli je uz rozvedenych... proste dnes uz nie je material co sa tyka chlapov s ktorym by sa dalo pracovat... bleeee (cest vynimkam)

ale tym zenskym sa to vrati... ja by som nikdy nesla do vztahu s umyslom znicit niekoho stastne manzelstvo...

hej a vacsina kamaratok ktore riesia zenacov su strasne nestatstne...

nnikka
7. júl 2009

co sa tolko rehocete, aj ja chcem..... 😀

frisbee
7. júl 2009

nás vymažú 😀 😀 😀 ale čo by mazali,v mužovi kamioňákovi sa preberajú plienky a soplíky,muž iba sem tam...my povzbudzujeme darinku 🙂 🙂 🙂 🙂

langkofel
7. júl 2009

Dari, tak ako?

vladkaz1
7. júl 2009

Dari ako nieco nove? baby tak tu je nejaka dobra naladicka 😉

mywiel
7. júl 2009

Dari a neposiela ti tie smsky teraz pretoze vie ze si to povedala aj ostatnym? Vies aby nevyzeral v ociach druhych ako uplny chrapun, takto moze povedat, ze on sa staral vzdy o rodinu... 🙄 🤐

vanja
7. júl 2009

no ahojte, nebola som tu celý deň, tak to zabralo času všetko prečítať, ale aspoň že ste si pokecali. Bambi, frisbee, tak ja som si dala frťana aj za vás, ale iba malého, lebo ešte kojím. Mama mala 70-tku, tak sme boli na oslave. Ale to je tiež od veci.
Darinke teda nezávidím, ale mažel ju určite deptá. Mám pocit, že chce odísť, a vie to už dosť dlho a naisto. ale keďže nechce mať sťažený odchod, tak sa snaží robiť tak aby to vyzeralo, že je všetko v pohode. A na tie sms*ky by som určite neodpovedala, max. na tú jednu o tej smske a zmrzke a to asi tak, že nemôžem, lebo idem s kolegom na deci vínka, stretneme sa večer doma.
Je dobré, že svokra zatiaľ stojí pri Darinke aj že má chuť zavolať dotyčnej ".....", len aby sa to po ich rozchode neobrátilo proti Darinke.

sasiki
7. júl 2009

ahojte, no prečítala som veľa, nie všetko 😝 , môj názor: darinka, tvoj muž si chce prerobiť byt, zatiaľ si bude bývať u teba so všetkým, čo sa od manželky očakáva - čisté košele, teplá večera......- no a ak sa ich vzťah vyvinie, potom sa pekne do bytíku nasťahujú spolu - veď aj pre ňu by bol teraz rozchod zložitý, čo svojho drahého vyhodí z bytu??? Alebo ako si to predstavuje???
Ale každopádne ti držím palce, aby si bola ty šťastná, aj so svojimi deťmi, či už s ním, alebo bez neho 😉 Držím palce 🙂

vanja
7. júl 2009

sasiki - čistá pravda

frisbee
7. júl 2009

vanja,na zdraví,krasavico,ať slúží! 😀 😀 😀
sasiki:ešte tá svokra je pri nej 🙂

vanja
7. júl 2009

frisbee: ďakujem a slúžilo, daj si aj ty, keď si tak tvrdo dnes pracovala.

bambi09
7. júl 2009

baby,tak som späť,vymučená,vypotená,ale super bolo 🙂 😉
okno som stihla umyť,hodila sprchu a letela som,tak som už nestihla nič čmárnuť 😀 😀 😀 😝
no,mám dnes dosť 😝 😝 ešte trochu tu postraším a idem do sprchy a chrňáááť 😅 😅 😅
darinka,už len koľko do odletu???sa teším viac ako Ty na tú dovolenku,aj keď nám tu budeš chýbať moja 🙂 🙂 😉
a vanja,na zdravie a dobré mliečko 😀 😀 😀

frisbee
7. júl 2009

my doma nič nemáme,ja si dám čokoládu 😀 😀

vanja
7. júl 2009

no malej ten frťan asi viditeľne pomohol, elbo som ju uložila pre ôsmov a ešte sa nezobudila. A to vstáva každú hodinu do polnoci ,aby si cucla a potom každé 2-3 hodinky.

vanja
7. júl 2009

teda - ôsmou
asi som si mala dať dvoch, teraz som ju bola nakojiť, ale spí ďalej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
7. júl 2009

😀 😀 😀 😀

vanja
7. júl 2009

frisbe čokoláda chutí?

frisbee
7. júl 2009

mňam 😀 😀 😀

tinika
7. júl 2009

kocky normalne som na vas hrda ako dodavate darinke sil, v inych temach čo som uz čitala tak po par dnoch začali niektore baby riesit ze si dany človek vymysla, ze ani nechce riešiť situaciu, len sa tu vykecava atd, ale vieme poniektore, že čo sa číta a píse je jedno ,ale urobit to, je druhé a veeeelmi tažké.
Takže DARINKA držiiim silno silnoo palceky nech sa to čím skor vyrieši a dopadne to hlavne pre teba a deti čo najlepšie

vanja
7. júl 2009

frisbee ja sa len tak pýtam, lebo akurát som dotískala tortu 😀 😀 😎 😀
sa zabijem, keď mám takú "peknú postavu"

frisbee
7. júl 2009

tinika_my sa snažíme,pretože sa nás to dotklo všetkých,čo tu sme,každá máme za sebou niečo zlé a teraz chceme,aby darinka vydržala do dovolenky...tam si odpočinie,a potom sa uvidí.A tiež preto,že to musela byť pre ňu hrozná rana,keď nemali problémy,ktoré by sa stupňovali...akurát mám divný pocit,keď sa neozýva 😢 .
vanja:ja normálne sladké nejem,ale videla som koniec pohrebu Michaela,práve keď sa tam rozplakala jeho dcérka,že milovaný otecko ☹ ,tak to ma položilo a natvrdo som sa do tej čokoládky pustila 😉

janetina
7. júl 2009

hmmm aj ja stale pozeram a nemozem zaspat co napise darinka ☹

janetina
7. júl 2009

ja si pohreb nahravam bo som uspavala maleho,,,hadam zajra pri zehleni pozriem

vanja
7. júl 2009

uvidíme baby čo nám darinka zajtra napíše, že čo bolo, som zvedavá.

frisbee
7. júl 2009

no naposledy písala 15.24,už som z toho nervózna

vanja
7. júl 2009

aj ja, ale asi nám dá vedieť až zajtra. Dúfam, že budem mať aj cez deň čas sa prísť sem pozrieť, a nie až večer. 😨 😨 😨 😨

frisbee
7. júl 2009

Ja pojdem o chvíľu spinkať,doobeda nebudem doma,to nevydržím.Tak ju pekne podporujte,ráno okolo 8,mej skúsim ešte nakuknúť 🙂 🙂 🙂 Dobrú noc prajem 😉

vanja
7. júl 2009

dobrú noc 😵 😵

mywiel
7. júl 2009

Mne asi uslo, ze madame ma priatela? Nejako zistit jeho cislo a povedat mu, ze mu priatelka zahyba s tvojim muzom len ako? 😒

mywiel
7. júl 2009

Mna dojalo ked Jacksonova dcérka Paris s placom hovorila, ze to bol najlepsi otec na svete. Nech mu je zem lahka uz taky druhy nebude. ☹