Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
29. júl 2009

simonka,voláme ťa vedľa,vanja tam kričí,poviem ti to tam 😀

simona55
29. júl 2009

uz som tam len jednu nohu som si tu zabudáááááá , pomoc uz idem 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. júl 2009

dobrú noc aj tu všetkým dobrým dušiam 🙂 🙂 🙂

bambi09
30. júl 2009

ahojte 🙂
včera som končila a dnes začínam??? 😕 😕 😕
písala som litánie a môj blbec nb sa sám reštartol,pako to je 😠 😠 😠 a zas mi vypisuje,že sa reštartne,aby dokončil aktualizácie,asi mu šibe,čo to nemohol naraz urobiť?? 😠 😖
tak až potom tie litánie znova napíšem,hrabe mu teda statočne 😖 😢

darina60
autor
30. júl 2009

asi mu je špatne z tepla 😉 u nás v práci horúčavy ako svina a nikdo nás dnes nepustí skôr, fňuk, fňuk 🙂

bambi09
30. júl 2009

no,dari,asi 😀 😀 😀 😀 ,aj keď my tu máme zatiaľ príjemne,ale hlásili hic,tak pôjdem s malou von až po 16-tej,nie do tej páľavy,už ju trošku pripieklo na chalupe,ako sa čvachtala v bazéniku,až večer sme si to všimli,mala červené ramienka a Panthenol zostal samozrejme doma 😝 😝 😝 tak som ju telovým mliečkom dobre natierala
a v noci sa na nej pásla komárica,priamo na nožičke som ju zabila a toooľko krvi jej stihla vycicať,sviňucha 😠 😠
a už sa pomaly budí,predkožkáč tam búcha,juj 😠 😠 😠

darina60
autor
30. júl 2009

Chúda malé, naš malý tiež býval od komárov hrozny, najma v škôlke ho doštípali aj na tváričke,ale tento rok, klop.klop nič. A na byte sme mali tiež takých predkožkáčov čo búchali, by som ich pozabíjala. Tu je klud akurát sused musí kosiť trávu ked malý spí, tak tiež ho už par krát zobudil. 😠 😠 Ale idem pre deti k našim a tý majú taký bazen, no skôr bazeník tak už sa teším ako sa tam schladím. 😀

bambi09
30. júl 2009

no,aspoň nohy keď si človek namočí do bazénika alebo do fontány,tak je dobre 😀 😀 😀
ja neznášam také horúčavy,ale leto mám rada 😝 😝
a tu sú tie komáre premnožené,kalamita,aj závesy a záclony na noc striekam repelentom a aj tak vletia dnu,krvilačné potvory,to sú nejakí potomkovia Báthoryčky asi 😀 😀 😀

bambi09
30. júl 2009

a ešte niečo pre všetky,čo vyrývajú,že nikoho k sebe nepustíme,maxa došla a sme radi,nevyrýva,píše,čo prežíva a nerobí sa najmúdrejšia na svete 🙂 😉
aj keď maxa,to je teda silná káva ☹ ☹ ☹ to tomu Tvojmu muselo fakt preskočiť,prepáč,ale kvôli pipke opustiť ženu aj dve malé deti,no,je mi do plaču aj na vracanie zároveň,drž sa dievča,je to čerstvé,raz Ti do života vstúpi muž s veľkým M a ten Ťa z toho vylieči,myslím,že až potom dokážeš vidieť svojho bývalého v tom správnom svetle,aj keď Ťa chápem,že ho máš stále rada,veď láska sa nedá zabudnúť,ani si ju nevieme zakázať,ako si písala,prežili ste spolu isté veci,jeho si si vybrala,s ním si chcela žiť,porodila si mu deti,on Ťa pri tom držal za ruku a je to fakt veľmi čerstvé a bolestné,takáto vec ☹ ☹ ☹
a keď si myslíš,že oblbovať ženatých chlapov vedia len mladé,slobodné pipky,čo nemajú deti si na vééééľkom omyle 😒 😒 😒

frisbee
30. júl 2009

čaute...ja vás vidím,ale upratujem,takže iba rýchlo...bambi,ty by si furt strkala tie nohy do fontány....nás dedinčanov provokuješ 😀 😀 😀 😀

darinkaužívaj si slniečka,dobije ťa energiou 🙂

maxa,píš,nostávaj sama s myšlienkami,my sme síce trochu trhlé,ale srdiečka na dlani 😉

darina60
autor
30. júl 2009

😀 Áno , ano maxa ako hovorí firs, píš, píš, uvidíš ako sa ti ulaví, medzi námi trhlím a uvidíš že nie si sama a baby sú super, ja už zanedbávam prácu, domácnosť ale čo tam potom, však fris, príde pouprtaovať, pokosiť. Ozaj záhradníka máme fešného, vždy ma fascinoval, aký je pokojný , že preto má kvetinky a prírodu rád.Hned by som nanho vyletela, keby nebol ženatý, ženatých ja eeeee.Kolegyna si išla do šefkinej kancelárie pospať, ja som radšej s vami. 😀 To je ale pracovná morálka.

bambi09
30. júl 2009

baby 😀 😀 😀 😀 😀 sme trhlé a to je dobre,aspoň sa s nami chlapi nenudia,nie?? 😉
dari,tak to asi šéfku nemáte v práci,čo?? 😀 😀 😀 mačka odišla a myši majú raj 😀 😀 😀 ale maximálne s vami súhlasím,v tom teple by pracoval len blbec 😀 😀 😀
fris,čítala si posledný kamilov príspevok?? 😕 😕 😕

frisbee
30. júl 2009

počkaj,ten starý?????lebo sa tam dlho nik neozval

frisbee
30. júl 2009

aha,áno,ale zase,napíše problém,pár citátov,a na konci to zhodí provokáciou...sa nedivím už ničomu

bambi09
30. júl 2009

fris,a čo Ty,veď si daj súkromnú fontánu postaviť,záhradu máš velikú a susedu Ti od závisti rozpučí 😀 😀 😀
a neboj,aj ja budem raz dedinčanka,zas 😀 😀 😀
no,aspoň som práčku nahodila a idem si urobiť kávu,lebo som jak mátoha 😝 😝

frisbee
30. júl 2009

napadlo ma,že keby bola darinka kamoška,mohla by vyčerpanej starenke požičať záhradníka 😀 .V tomto búrkovom období to u nás vyzerá ako v pralese 😀

darina60
autor
30. júl 2009

Ja so kamoška, požičám, ale nemysli si, že sme taký páni a stará sa nám o záhradu 😀 😀 To len ked sa dačo pokazí, kosačka, zavlaž. systém, v tráve rastie burina tak príde postriekať a ja ho tajne sledujem z poza okna.Nie je dáky fešák, je mladší odo mna ale ma charizmu 😀 😀

frisbee
30. júl 2009

charizma je najdoležitejšia....striekať burinu by u nás mohol od rána do večera 😀

darina60
autor
30. júl 2009

Ták tak dakedy som smutná, že jej nemáme až tak vela, potom ho nevidím tak často 😀 😀

frisbee
30. júl 2009

ty si sa nám ale spamätala 😀 😀 😀 😀 to je dobre,aspoň ideš ostatným príkladom 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
30. júl 2009

fris,vidíš,nedá a nedá,asi sa bojí,že by si ho zviedla 😀 😀 😀
a my tu moralizujeme 😀 😀 😀 😀

frisbee
30. júl 2009

ja by som mu iba zásterku naddvihovala 😀 😀 😀 😀

darina60
autor
30. júl 2009

Dakedy až moc, ale potom ma ten môj vráti do reality 😀 Však počkaj zajtra možno žiadny smailíci nebudú, ked ma vytočí ale našťastie zajtra ho už neuvidím až do nedele. Akurát hovorím, že si potrebujem od neho oddýchnuť a aj on odomna asi.

frisbee
30. júl 2009

no som zvedavá....chcelo by to nejakú novú vizáž....kaderníčku,šatičky....čo???? 😉

bambi09
30. júl 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chýba mi taký smajlo ako na skype,čo skáče či váľa sa od smiechu 😀 😀
dari,tak veru,oddýchnete si od seba a bude lepšie 😉

bambi09
30. júl 2009

fris,zlatíčko,si mi pripomenula,však ja mám kaderníčke volať,už aj letíííím 😝 😝 😝

frisbee
30. júl 2009

mne chýbajú neslušní smajlovia 😀 😀 😀 😀

bambi09
30. júl 2009

tak,zajtra nás pokosia,ak muž stihne na 16:30 z roboty 🙂
ja len končeky zostrihnúť a ofinu,inak si chcem dlhšie nechať,my vždy chodíme 3 kusy naraz 😀 😀

bambi09
30. júl 2009

a fris,aj takí by sa veru občas zišli 😀 😀 😀 tí smajlovia 😀 😀 😀

frisbee
30. júl 2009

ja som bola minule,vzala mi asi 10cm,som taká ľahká a vzdušná 😀