Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
11. aug 2009

to ho ani nenapadlo,že aj ona je mladá a chcela by žiť

simona55
11. aug 2009

baby ja vam zaprajem dobru nocku, idem sa osprchovat , a nalozit liek od spodu 😝 😝 🙂 lebo som nachladnuta, a pritom som sa ani kupat nebola cele leto 😝 len co bazen umyvam a asi od nohy nachladnem. ale asi to prezijem , skoda ziadny sex, ziadna milovka nic ,nic nic nebude ani nebolo dost davno. 😀 😀 😀 😀 😀 uz je tma mozem o sexe pisat. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a teraz páááááááááááááááááááááte

frisbee
11. aug 2009

pá,ty milovka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. aug 2009

simonka,klasicky sa tu z Teba šúľam 😀 😀 dobrú zlatko 🙂 😉

vanja
12. aug 2009

ahojte, mám 2 dňovú absenciu, ale už som tu
darinka drž sa, a nenechaj sa vyprovokovať, správaj sa k nemu totálne flegmaticky.

frisbee
12. aug 2009

vanjuška...no kde si bola 🙂

bambi09
12. aug 2009

ahojte 🙂
no Snehule,to čo je to toto,dúfam,že si ok?? 😕

frisbee
12. aug 2009

Snehula nám mizne do chladných krajov 🙂

bambi09
12. aug 2009

tak nech si to užije,my sa môžeme flákať 😀 😀 😀 keď tu šéfka nebude 😀 😝
darinočka moja a Ty ako??duša drahá?? 😉

simona55
12. aug 2009

vanííííííííííííííííííííí kde cestujéééééééééééééés, tebe je dobre, no teraz cez vykend sa asi aj ja poberem niekde, lebo ak nie tak ma najdete v teme o sialenich ,a besnich. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ledva cakam kedy maly dovrsyaspon2roky a padam do roboty. 😀 😀 vcera som sa bola prejst z malym a hovorim zajdem nastivim kolegov vo firme, je to odomna asi 1km jééééééééééé to ste maly videt skoro ma zjedli , vsetci zacali jacat ako keby nieakeho kanca vydeli. 😀 😀 😀 😀 😀 a nadriadeny bezal von ze co to je zlakol sa ci niekomu stroj neodsekol nieco. 😝 😝 😝 no aj ja som sa trosku tak splasila ze ma vyhresi ze vyrusujem cez prac.dobu. no ale potom sa ma vypitoval ci sa nechcem vratit a tak.a teraz sa mi uz cnie za nimi.je to super partia. 🙂 🙂 vtych rokoch ako ty fris a dari ale ja asi pritahujem tych zrelsich ludi. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. aug 2009

simonka 😀 😀 😀 😀 tie Tvoje hlášky sú neprekonateľnéééééééé 😀 😀 😀 ja som taká rada,že ťa tu máme 🙂 😉 bez Teba by to nebolo ono,ale ani bez ostatných 😉
my asi zbehneme na tú biofarmu do Stupavy,kočky z inaj témy boli a že super,tak narobili chúťky 😀

frisbee
12. aug 2009

simonka,ty kanec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. aug 2009

darinka,nesmúť,poď medzi nás,neboj,všetko zlé pomonie a zas vyjde slniečko 🙂
tu je zas pod mrakom,ale už aj slniečko občas vykukne,tak nech len neprší poobede 😝 ale malú budem mať v nosiči,tak nevadí,schováme sa pod dáždnik 😉

simona55
12. aug 2009

fris isla som hladat tu temu, co ste preberali z bambi, o tej vlhkosti, ale som ju nenasla ☹ 🙂 vyies ja taku temu musim mat 😀 😀 😀

frisbee
12. aug 2009

počkaj,hodím ti link 😀

bambi09
12. aug 2009

simonka 😀 😀 😀 😀

darina60
autor
12. aug 2009

Už som tu , najedla som sa a asi mi bude zle, dala som si tresku, nechodím na obedy. Simi, ja som sa tak tešila do roboty a nelutujem. A fakt baštím tie tvoje hlášky. Kolegyna dnes oslavuje tak tu máme veselšie. Neviem či je to počasím, ale strašne sa mi chce spať. 😉

simona55
12. aug 2009

fríííííííííííííííííííííííííís a ty si tam co hladala? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 boze uz som citala tu na konovy vsetko mozne ale uz to to , namna je to privela. ale ako dobre ze ten to kon zije.dobre je ziveny temamy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .boze ja sa po kakáááááááááááám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ze vraj stara babka alebo ako si sa nazvala 😀

bambi09
12. aug 2009

darinka a prečo nechodíš na obedy???ja som chodila s mužom,robili sme kúsok od seba,ale už im presťahovali firmu 😠

simona55
12. aug 2009

no uz ma nic nebolíííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 fris mi dala liek. 😀 😀

frisbee
12. aug 2009

simi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa nemožem smiať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
12. aug 2009

ale ano , 🙂 jáááááááááááj aha ty si sa bola iba smiet, jej sory 😀 😀 😀 😀 😀 pozname to. 😀

darina60
autor
12. aug 2009

Nechodím na obedy, lebo mám taký rozhasený žalúdok z tých nervov, takže si radšej dám to na čo mám chuť.Ale od septembra by som aj začala, len polievky tu robia desne horúce a v tom horku som to mala všetko na sebe.

bambi09
12. aug 2009

simonka 😀 😀 😀
starenka naša,ako je???záchrana ešte neprišla?? 😕
darinka,tak polievočky by boli dobré,tak potom choď,viem o čom hovoríš... 😝 😒

frisbee
12. aug 2009

kua to bolííííííííííííííííííííííííííííí

vanja
12. aug 2009

darinka na obedy treba chodiť!
ja som niekedy tiež nechodila, ale mám také dve kolegyne po 50-tke a tie ma donútili, takže teraz chodím, no keď nie som na materskej som myslela. 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. aug 2009

fris ☹ ☹ ☹ trpíme s Tebou ☹ drž sa moja 😉
vanja 😀 😀 😀 veď my vieme 😉

frisbee
12. aug 2009

tož su stará 😎 😎 😎

bambi09
12. aug 2009

tož nie si 😉 keď prispievaš do témy Nadmerná vlhkosť 😀 😀 😀