Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

darina60
autor
28. júl 2009

Dobré ránko baby 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Som nasratá, asi to tak malo byť aby nás nezrušili, vôbec to nejde k lepšiemu. som na nervy, nikdo mi neverí len vy tu ☹ ☹

simona55
28. júl 2009

joj coje dari. co sa t stalo 😒 😒 kto ti neveri .?

frisbee
28. júl 2009

dari....tak to som zvedavá....ale kľud,nekaz si náladu,všetko,čo nie je smrteľne vážne,ber s rezervou 😉

vladkaz1
28. júl 2009

darinka co je? verila som ze to ise lespie ....jasne ze ti verime zlatko ukludni sa

darina60
autor
28. júl 2009

Ale ide na predlžený víkend hovorí, že sám ale ,asi ide s nou, on nechodí nikam vyhovára sa, že ide na cintoríny upraviť hroby a tak, ale mohol zobrať dcéru ale nie. Je mi na grc.A tá panička je odtial aj tam pracovala, kde ide.Tak čo si mám myslieť.

frisbee
28. júl 2009

tri dni bude upravovať hroby?aj hrable si berie?

darina60
autor
28. júl 2009

Opýtam sa ho ???? Kolega mi tu hovorí,že hrable nosí pre sebe?

libka1
28. júl 2009

citam to tu uz dlho, nepisem, nemam s takymto zatial skusenost 😅 tak neviem poradit, ale toto sa mi nepaci 🙄 vela sil....

vladkaz1
28. júl 2009

jezis co 😕 ? hroby upravovat ,ja som nejako mimo ,bud som natvrdla ,alebo to fakt nechapem.. 😖

frisbee
28. júl 2009

by som mu do auta narvala kýbel aj sekačku,aj krhlu 😠
vladka...výlet s kolegyňou sa nazýva trojdňové upravovanie hrobov 😠

vladkaz1
28. júl 2009

ale to som pochopila ☹ ,ale nechapem skor priebeh situacie celej myslela som ze sa to ubera inym smerom ☹

frisbee
28. júl 2009

keby som napísala,čo mám na srdci,admini by mi za nemravnosti zablokovali prístup....

vladkaz1
28. júl 2009

napis mi IP som zvedava

darina60
autor
28. júl 2009

fris napíš aj mne do ip. Baby mám mu tam ponúknuť dcéru nech idú spolu, lebo minulý rok boli s dcérou v tom meste? Alebo si viac uškodím a aj malej?

vladkaz1
28. júl 2009

juj Dari, ja uprine neviem poradit, Fris je v tomto lepsia skusenejsia ☹

frisbee
28. júl 2009

myslela som neslušné nadávky

libka1
28. júl 2009

tu dceru by som ponukla urcite 😅

darina60
autor
28. júl 2009

Ja viem, fris ale mám zaťahovať dcéru do toho, a nenaštvem ho tým že mu neverím a zas budem mat peklo doma?

sirinka
28. júl 2009

darinka ak tam ide za tou "kolegynkou" tak uz je jedno, ci ho nastves alebo nie... zjavne na teba zacal hrat novu startegiu...vsetci budeme v pohode a ja si budem robit co chcem... mozno bol na zaciatku zaskoceny tvojim spravanim ale nakoniec mu to vyhovuje...ved co je lepsie ako manzelka, co nevystraja, je mila a drzi usta aj ked chlap si robi co chce.... 😠

darina60
autor
28. júl 2009

Však to, jemu to takto vyhovuje. Ja sa navonok tvárim že o.k. on si myslí, že je doma klud, a v pohode si vyčína, bez výčitiek. Už aj spánok ma dobrý, chutí mu jesť.........

sirinka
28. júl 2009

darinka a co keby si mu navrhla, ze pojdete vsetci, ze aspon utuzite rodinne vztahy 😝

vanja
28. júl 2009

ja by som sa mu tam nasáčkovala. A hotovo. 😠 😠 😠 😠 😠

vanja
28. júl 2009

a ešte by som nahuckala, deťi, aby chceli ísť a začali hustiť do ocka, že aj oni idú. Povedala by som mu, že deti majú prázdniny, chcú niekam ísť, tak kde sa ty sám trepeš na víkend preč. 😠 😠 😠 😠

vanja
28. júl 2009

tak chvíľku bolo dobre, už aj dobrú náladu som z toho mala, a už zase máz z neho nervy 😠 😠 😠

simona55
28. júl 2009

fris aja chcem pocut ako vies nadavat no pome do toho 😀 😀 😀 podla mna ma sirinka pravdu ponuknite sa cela rodina.dari a to stale ti budes ustupovat jemu potom on si preto zije na velkej nohe lebo ako vravia baby doma ma ful servis. 😖

bambi09
28. júl 2009

ahojte 🙂
no,darinka,to je blbé,ale baby majú dobrý nápad,veď na hroby chodieva rodina 😉
len ak on chce,pôjde s tou xy inokedy 😠 😠 😠 😒 Bože,som sa potešila,že mu konečne cvaklo a ono cvaklo,ale ako lepšie klamať 😠 😠 😖 hňup jeden ☹

vanja
28. júl 2009

no fas jeden 😠

darina60
autor
28. júl 2009

Čo je to fas, vanja, dúfam, že poriadna nádavka. A budete tu musieť ma držať a byt so mnou celý víkend aby som sa nezbláznila. Hoci sa mi slúbila na návštevu tá kamoška čo má 38 ročného muža, v januári mu zistili rakovinu lymfatických uzlín a teraz jej pred dvoma týždnami našli ževraj nezhubný nádor a musia ju v sept. operovať. Bude to pre nás obe ťažké, ale aj tak si myslím, že je na tom horšie. A to má dve malé deti ešte menšie od mojich.

libka1
28. júl 2009

vanja 😀
asi by ste sa mu tam mali fakt natlacit, ved su prazdniny, decka potrebuju niekam ist, nie ze tatko si zmysli a ide hroby cistit a rodinu necha doma 😝

vanja
28. júl 2009

fas je slušný odvar od neslušnej nadávky 😀
a to ver že ťapodržíme celý víkend.