Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
26. aug 2009

borka,tie tvoje príspevky tam skočili,až som mala odoslaný moj....takže to nenasleduje logicky za sebou....je pekné,že máš s mamou dobrý vzťah,ja sa snažím svojej dcére byť tou najväčšou oporou a blízkym človekom,bohužiaľ som to sama nezažila.

vanja
26. aug 2009

borka musíte si to sami vyjasniť, vy dvaja medzi sebou, my vám v tom nepomôžeme. Max. tak našimi postrehmi. 😕

vanja
26. aug 2009

fris a natlačili?

borka1973
26. aug 2009

mam genialny vztah s celou rodinou, sme fakt velmi sudrzni, aj ked mozno viac kricime a frfleme po sebe, ale sa nehorazne lubime a davame si to tym nasim pokrikovanim najavo. Moja mama je poklad - vie, co mi najviac pristane, co najviac lubim v papani, aki chlapci sa mi pacia, ked som mala problem s opatrovanim deti v Spanielsku, hned mi fantasticky poradila a vzdy bola na telefone vtedy, ked som zavolala nestastna z dalekej cudziny. Fris, verim, ze si super mamou dcere. Ja budem mat teraz synka, velmi sa nanho tesim a dufam, ze z neho vyrastie velmi citlivy a vnimavy, a hlavne slusny clovek. Ups, hovorim, jak nejaka knizka. To asi tie teh hormony 😝

frisbee
26. aug 2009

vanjuška,aj do cecíkov,ale ťažko to dolujem 😀 😀 😀

borka,len sa vyrozprávaj,neskutočne to pomáha,aj keby sme ti neporadili,ale dáš to zo seba von 😉

vanja
26. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
26. aug 2009

tak baby,odchádzam do večných lovísk,už nevidím na klávesnicu...borka,drž sa,dobrú noc 🙂 🙂 🙂

borka1973
26. aug 2009

idem aj ja, aby som babu dopriala co najviac spanku. Synacik moj, si uz vytrpel za tych 5 mesiacov naozaj dost.

vanja
26. aug 2009

aj ja dobrú noc, borka drž sa a darinka čo nové u teba?

darina60
autor
27. aug 2009

Čaute baby, som rada, že borku podporujete a že už pomaly získava aj ten Váš humor. Neboj baby z teba spravia inú ženu aj ked si myslím, že ty si ovela silnejšia ako ja na začiatku. Vanja, ja teraz mám akože pokojné obdobie, to znamená, že žijeme v klude ako kamoši. Nie som s tým vôbec spokojná, ale môže byť aj horšie. Hoci ak by to malo takto byť stále, tak neviem, či zase nebudem čistiť vzduch. Ja večne nespokojná duša. Ja neviem či on je spokojný, tvári sa že hej, ale pri telke poklepkáva nohou a je zjavne nervozny. Ale na riešenie a diskusiu treba dvoch a on sa teraz ide cestou, že čas všetko vyrieši. Tie múdre slová sú od nej, ešte ked som čítala smsky. Ale asi sa stiahla osoba, a on možno preto sa začal naberať kopec povinností doma, v skole a ešte aj cvičí. No uvidíme, čo s nami bude.
Borka aj mne teraz pomáha velmi rodina, nikdy sa jej nevzdaj pre žiadneho chlapa. A myslím, že správny chlap to ani on teba nikdy nemôže žiadať.

vanja
27. aug 2009

darinka, tak asi to tá ... pochopila, možno prete je taký nervózny 😒

frisbee
27. aug 2009

dari....a rozprávate sa?

darina60
autor
27. aug 2009

Rozprávame ale zvačša o deťoch, o tom kto ich kedy vyzdvihne a on sa rozpráva so mnou tým štýlom, že povie dačo dcére a pritom to patrí mne a ju to ani nezaujíma. Také divné........

vanja
27. aug 2009

tak to je určite nervózny, alebo nasratý 😅

frisbee
27. aug 2009

dari,čítam furt dokola tie tvoje príspevky zo začiatku,tam si písala,že ti vtedy povedal,že nemáte spoločné záujmy a koníčky...čo má za záujmy,nechcela by si ho nejako prekvapiť,že by ste niečo podnikli...prázdniny končia....

tak sa so mnou bavievala svokra,keď niečo chcela odo mňa,povedala to mojemu...no to by tak nešlo....

darina60
autor
27. aug 2009

Vanja, môže byť aj nervozny, je taký odmeraný, aj zamyslený. Ale on má v pondelok dôležitú skúšku tak možno aj z toho, on taký býval ked mal v práci dáke problémy alebo dačo na vyriešenie. Ale napríklad ked chcem byt sama, alebo pozerať hore telku, mohol by ostať dole ale nie príde za mnou. Takže aj vyhladáva moju spoločnosť. Ja ho velmi dobre poznám, myslím si že tá pu.. ho nechce, po mojom maili sa možno aj jej správanie voči nemu zmenilo a on to teraz spracováva.Je ale pravda, že robí mi také veci čo vie že ma nasierajú. A ešte včera mi zaplatil telefon ale sám od seba ja som mu ho nedávala platiť. A hovorí, že dáky máš vysoký účet a ja na neho lahostajne pozrela a nič. Chcela som mu povedať, že ty keby si mohol s tou pi.. volať a nielen smskovať tak určite by si mal omoc vačší, ale som si zahryzla do jazyka. Isté je, že ked je s nami a cez víkend si neprezvánajú či je čistý vzduch a nepíšu smsky. Ale čo je v práci, na to radšej nemyslím. Jedno viem, že tam aby nemali problémy ani predtým spolu dáko neboli a okrem toho fakt majú práce hrozne vela. A domov chodí tak ako vždy.Tak neviem, musím vyčkávať. Ináč vanja odkedy si tam dala ten kúštik fotky ty musíš byť kočica fakt.
A bambi a jej rodinka no krása, a aby ste vedeli syna mam už rezervovaného za zaťa, tak nesiahať 😀 😀

frisbee
27. aug 2009

dari..hm táto neistá situácia je na nervy...a dobre si urobila,že si to tak nekomentovala..... 😉

vanja
27. aug 2009

dari ozaj to nekomuntuj, lebo bude ešte nervóznejší 😠

darina60
autor
27. aug 2009

Jasné vanja,už sa viem držať na uzde. Ozaj kto pozeráte VKV na prime tak mi sme tam ako ukážkový prípad ako o nás, v utorok sme to pozerali a dcéra hovorí, že mami ja som sa na teba pozerala nič ti to nepripomína 😕 😕

vanja
27. aug 2009

ja to nepozerám, ja teda v poslednej dobe okrem správ nepozerám nič. O siedmej aspoň správy popočúvam a potom idem deti dať do poriadku a potom som tu. 😀
Ale asi už musím začat obmedzovať koníka. stáva sa zo mňa závisláčka. 😢 😀 😀 😀

frisbee
27. aug 2009

Ja pozerám 😉 ,ale koňa musím tiež obmedziť,v zime to bude lepšie,teraz nestíham okolo domu 😀

vanja
27. aug 2009

veru tak fris 😅

borka1973
27. aug 2009

Sorry, ze som tak skupa na slovo, som priserne unavena z premyslania o tom, kedy je ten najlepsi cas, prist za nim. ON si myslel, ze uz dnes. Ja by som vsak najskor rada s nim zasadla a prebrala nasu situaciu. Povedal mi, ze nie je na spagate, tak aby sa vedel zariadit. A vraj je zo mna sklamany, z toho mojho yoyo efektu (asi myslel, ze sa neustale vraciam k tym mojim podmienkam). Lenze ja si to dam asi podpisat jeho krvou skor, kym tam pridem.

bambi09
27. aug 2009

no,ďalšia závisláčka ešte aj sem strčila nos,kým odpáli 😀 😀 😀
darinka,viem,o čom hovoríš,toto by ani mne nestačilo,manželstvo je o inom,nie o kamarátstve ☹ 😒 😖 uvidíš,ako to bude ďalej,ale tie búrky aspoň pomaly čistia vzduch 🙂 😉 a super,že sa vieš ovládnuť a nepovieš mu,čo si myslíš 😉 a máš pravdu,Snehuľa je kus peknej a inteligentnej ženy 🙂 🙂 😉 aj rodinku má krásnu,aj Ty a už som aj vedľa písala,že aj simonka,vladka a fris nám rodinku neukázala-zatiaľ 😉 ,ale verím,že aj tam je to ok 😉
fris,už nech je zima,čo?? 😀 😀 😀 budeme fičať,že nám stránky nebudú stačiť 😀 😀 😀
no,idem ja,ale budem mať absťáááák 😅 😅 😉
a borka,čo nové??? ako sa máš??

sirinka
27. aug 2009

ahojte...tak darinka asi tvoj mail zabral a to je super...snad sa uz vas zivot dostane pomalicky do normalu 🙂

borka a u teba neviem, ked tu pises o svojom mm, tak iba v negativnom svetle ho vykreslujes....ma aj dobre vlastnosti a stranky? alebo by sa musel kompletne zmenit na to, aby si ho akceptovala?

stellaartois
27. aug 2009

..ked je taky ako hovoris, tak neviem preco si si ho brala a spravili ste si babatko..tym sa Ta nechcem dotknut..len mi je to cudne...

borka1973
27. aug 2009

sirinka, stella...pochopitelne, ze ma aj dobre stranky, a navyse velmi dobre vyzera, ak sa rata aj to 😎 a aj ked si sa ma nechcela dotknut, predsa sa ma to len dotklo, lebo co si myslis? keby sa takto spraval pred sobasom, ze by sme sa vzali? obaja by sme si to rozmysleli,lebo tym vztahom netrpim len ja, ale aj on. Takze, pokial by sa ukazalo, ze ma agresivne prejavy pred sobasom a ze ma bude komandirovat este aj v tom, co mam hovorit do telefonu, tak by sme sa nebrali. Nemusi sa menit kompletne, to vobec nie, len ocakavam slusnost. A preco viac v negativnom ako pozitivnom svetle? Nuz nazov tohto fora znie "poradte prosim ako dalej" co evokuje, ze sa tu riesia problemy, a ja evidentne mam co riesit. Budem Vam vdacna, za kazdy nazor a postreh. Vdaka.

vanja
27. aug 2009

borka výzor sa neráta 😀 😀 😀 😀 😀

borka1973
27. aug 2009

😎 😎 😎 😎

frisbee
27. aug 2009

kočky,moj ex sa prejavil až tri roky po svadbe,do tej doby bolo všetko OK a potom nastal psychoteror ☹