Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
11. júl 2009

kočky,asi som už stará...ale jak varím,tak som zistila,že najlepšie jedlo sú asi zemiačky s maslom 😀

ada32
11. júl 2009

jasne zemaky s maslom a k tomu kysle mlieko studene.alebo aj obycajne mlieko.mnam
alebo niekedy ked to robim synovi ako veceru,tak ich len rozkrojim na stvrtiny aj so supou a dam na plech grilovat.a mu dam k tomu vymiesany tvaroh s maslom,tavenym syrom a s cibulkou.to je moje najlepsie jedlo a este aj zemiakove halusky.aj tych by som sa vedela napraskat aj kazdy den.s bryndzou,s tvarohom ,s kapustou kyslou,a so slaninkou.mnaaaam 😵

frisbee
11. júl 2009

ada... 😀 😀 😀 ale ako málo nám stačí k radosti 😀 ...halušky....mňam 😀

darina60
autor
11. júl 2009

Baby, chcela som si Vás prečítat všetko, ale to sa nedá, tolko ste toho popísali ked som odišla včera spat, tak som to tak zbežne preletela. Fris si nedám ani ja za nič nasvete. U mna teraz taka pohoda nervozita, medzitým som bola hypermarkete ešte dáke veci dokúpiť, zbalené predbežne mám, myslíte že do Grécka si mám aj teplejšie veci brat? Lebo ja len samé letné, a to pri mojom balení sa čudujem, že ešte neni plný kufor. A šak čo zabudnem kúpim tam, alebo mama možno bude mať. Odchádzam od nás zajtra pred obedom. Vladi kývam nad Trnavou, musím zajsť za pilotom, aby mi dal znamenie, kedy letím ponad Vás 🙂
No a moje súkromie, sa po dnešnom zistení skomplikovalo, teda pre mna manžel nič netuší. Nebudem to tu písat, daktoré to viete. Ale ako na začiatku môjho príbehu dr. povedala, že za 20 rokov praxe taký príbeh nezažila ako som jej vyrozprávala ja, tak to hovorí za všetko a ešte to dnešné zistenie...... Lámať si už teraz hlavu s tým nebudem, potom sa to bude musieť riešiť, bojím sa odpovede tak radšej potom, nech si neskazím dovču.
Budem sa snažit večer príst ked Vás tu bude viac, aby som sa stihla s Vami rozlúčit. Tak zatial pekný dník.

frisbee
11. júl 2009

dari....už mysli iba na dovolenku,slniečko...keď tak si vezmi rifle a nejakú bundičku...prejdem na webe počasie vo svete a poviem ti,ako to vyzerá.doklady si skontroluj a už sa len teš 🙂 🙂 🙂 a nebýva ti zle v lietadle?mne hej,keď klesá.. raz som si dala v bare na letisku dva panáky,aby som to prežila a než som došla k lietadlu,tak som bola 6x čúrať a stejne by bolo ble..máš zásobu žuvačiek do lietadla??? 😉

darina60
autor
11. júl 2009

Žuvačky mám, ja som teda letela len raz, ale mna hrozne uši boleli. Dúfam, že sa nedovr.... Dcére sa už snívalo, že ona sa dovr.... Mama kúpila také homeopatiká, tak si ich ráno dáme. A idem premrknút to počasie, ale ako som pozerala, tak aj tu bude pekelne horúco.Fris a asi aj u Vás. Budete mi chýbat a teraz dcéra hovorí, bože týžden bez internetu 🙂 🙂 Necháme ho chlapom 😉

frisbee
11. júl 2009

fuj,boli sme teraz vonku so psami,bolia ma staré nožičky a chystá sa búrka 😝 ,no dúfam,že bude teplo,ja potrebujem plávať,to je jediný sposob,ako si udržím kondičku,až založíme tú našu novú vtipnú tému darinka a jej parta,tak vám všetko popíšem,aký som ja športovec...nachystajte si pampersky 😀 .dari,ja si myslím,že sme závislé na internete...jak človek začne zanedbávať povinnosti 😀 😀 😀

martinano
11. júl 2009

darinka pekne si uzi dovolenku 😵
ja lietam casto a pravidelne, zujte vsetky zuvacku pocas letu nebudu vas usi boliet, uvidis 😉

frisbee
11. júl 2009

uši ma neboleli,chcelo sa mi ....no ako na kolotoči 😀

ada32
11. júl 2009

mne zle nebyva ale strasne sa bojim. 😲 normalne to prerastlo do fobie odkedy mam deti.
dokonca ked sme riesili tohtorocnu dovolenku,som navrhla vsetky krsjiny kam sa da ist autom len aby som sa vyhla lietadlu.
tak mi raz muz hovori:az take zle je to s tebou tento rok?
veru veru.este horsie. 😝 😔
ale dari neboj,vsetko prebehne v pohode a zajtra o tomto case uz sa budete clapkat v mori 😵
to len ja to mam v tej hlave nejak blbo nastavene kvoli detom. 🤐

vladkaz1
11. júl 2009

Dari dakujem 😵 kyvaj kyvaj 😵 mna boli hlava zas jak kona prave som dovarila .. nic sa mi nehcce som bez nalady ...
Jaj kocka budem na teba mysliet aby si si fakt uzila dovolenku 😉

frisbee
11. júl 2009

tu som 🙂 dari,dari,pekný let,krásnu dovolenku,žiadne čierne myšlienky 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
11. júl 2009

este zajtra nam urcite napis 😵

darina60
autor
11. júl 2009

Jasné baby, ďakujem, určite si užijem, aj ja na Vás budem myslieť a potom sa pustíme do druhého boja.Ináč ja som len tu pri vás sa stala závisláčka, ja som chodila pomerne málo, a jasne že založíme druhú tému a fris začne, už sa teším .A vy to tu nezanedbávajte, aby som mala čo čítať. Dúfam, že to tu nezavrú kým tu nebudem, stážte to tu ako oko v hlave. 🙂 A keby ste ma videli dnes balit kufre. Mala som jeden velký a jeden malý. Rozhodla som sa to dat do velkého, krásne som si to systematicky poukladala, blbá dvihla som kufor, nebol zapatý, vysypal sa mi celý na zem. Tak, že skúsim to dať do toho menšieho, načo trepat velký, ked nie je úplne plný. No samozrejme sa mi to nezmestilo, tak spat do velkého.Dcéra sa tu válala od smiechu. Vidieť, že som dlho nebola na dovče. No ale unavená som, neviem, či z tej tichej domácnosti, lebo ja teda lúbim rozprávat alebo z balenia. Keby som sa tu náhodou neukázala, kludne píšte, ja sa pokúsim ráno sa sem mrknút ešte. Čaute, mám Vás rada a dakujem za priania 🙂 🙂

simona55
11. júl 2009

dari to teda sa aj ja dobre smejem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 natom otvorenom a zatvorenom kufri. pekny a dobry let a prijemnu dovolenku.

vanja
11. júl 2009

ahojte, tak darnka šťastný let a prájemnú dovolenku.
ja som ešte neletela, a bojím sa toho. Manžel by chcel v auguste niekam na dovolenku, ja chcem chorvátsko autom a on ďalej ale lietadlom. No neviem ako sa dohodneme. 😀
a Monžo nakoniec ostaneme na Slovensku 😎

zabacek
11. júl 2009

Ahojte, tak des jsem si myslela, že si normálně jako dospělí lidé o všem promluvíme, ale bohužel prý není o čem a že pokud se mám chuť hádat tak o nemá náladu a tím zkončil. Tak jsem mu řekla, že pokud si to neuvědomuje, tak mu krachuje manželství. A že vysvětlovat by měl mnoho věcí. Ale bohužel. Takže asi opravdu bude nejlepší se zbalit a jít. Stále, říká, že žádné baby neměl- že nemá kdy když je od rána do večera v práci a o víkendy s námi. A ten chlápek, že se mu jen chce pomstít a tak udělal toto. Odjedu do ČR na dovolenou k našim uvidím jak na tom mamina je azkusila bych po částech alespoň něco s ní řešit, i když se toho moc bojím co to s ní udělá.

vladkaz1
11. júl 2009

zabka to je mi luto je to sviniar jeden ako ta moze tak klamat hajzlik chod za maminou a uvidis ☹ dufam ze bude vsetko v poriadkua le najprv si daj vsetko vysporiadat ako varaveli kocky 😉 nie ze ta pripravi aj o posledne

darina60
autor
12. júl 2009

Baby, tak som tu na skok, muž zobral moje auto, išiel bohoviekam. Chce so mnou byt čo najmenej. Takže, včera to tu tak nežilo, pohoršili ste sa. 😝 Takže kým tu nebudem píšte a pomáhajte aj za mna zabke. Lúčim sa s Vami, prajem Vám krásne chvíle v kruhu vašich rodín, počasie bude aj tu krásne tak ho využite a budem myslieť na Vás. Mám Vás rada a dakujem za všetko čo ste doteraz pre mna urobili. Do písania o týždeň. 🙂 🙂

frisbee
12. júl 2009

dari........ahój........maj sa krásne a užívaj si........... 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
12. júl 2009

zabka....vzala si si nedospelého chlapca...fakt bež navštíviť maminku a všetko si v kľude premysli...nemáš to jednoduché,držím palec a píš sem,aby si v tom nebola sama 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
12. júl 2009

dariiiii nó aj ja budem na teba mysliet poupratujeme pojdeme von ked budem vidiet litadlo zakyvam srdco 😵 uzite si to co najlepsie

ada32
12. júl 2009

ahojte,
darinka prajem este raz prekrasnu dovolenku a o tyzden hned napis.budeme cakat. 🙂

zabacek podla mna si sa rozhodla velmi rozumne.
ked chce mat on doma zenusku,ktora drzi hubu a krok,s ktorou nemusi komunikovat a este jej aj klame,tak je to nevyvinuty fagan podla mna.to si fakt mysli ze si hlupa? 😠
ked budes mat chvilocku zase sem napis.
odist k rodicom je to najrozumnejsie co mozes urobit.pekne sa s nimi porozpravaj,neboj pochopia ta.ved si ich dieta.a nikto nechce aby jeho dieta trpelo.

inak zaujimalo by ma ako ziju jeho rodicia.vidim to na tazky patriarchat ked sa takto ich syn sprava. 🙄 😕

frisbee
12. júl 2009

ada 🙂 ty si baba rázna 😀 ....ja sa to snažím formulovať tak jemne a ty tak od srdca 😀 ...ale vážne...mám rovnaký názor...mám pocit,že jeho rodičia žijú na dedine...zabka,neboj,rodičia ťa pochopia...nikto určite nechce,aby si prežila život v splácaní dlhov a neverách...rozvod je hrozný,ale není to tragédia,je to život...a radšej zavčasu,než bude ešte horšie...drž sa,si mladá,silná 🙂

simona55
12. júl 2009

baby potrebujem jednu infosku. predavam kocik a neviem ci si musim zvlast dat urobit čislo uctu alebo normalne gde mi chodi materska. prosim poradte.

vladkaz1
12. júl 2009

normalne kde ti chodi materska 😉 ziadny problem 😵

simona55
12. júl 2009

diki pekne vladi ja som este cez konik nic nepredavala iba kupovala a preto neviem.ako to chodi 😀 😀

vladkaz1
12. júl 2009

v pohode normalne ked predas dam im cislo uctu nech ti dole do kolonky napise kocik aby si vedela za co to je a hotovo ak ti nabehnu prasule posli kocik alebo sa dohodnete ze ti peniaze za postovne posle na ucet a kocik na dobierku aby bola aj ona si ista ze jej kocik posles ja som tak predavala a vsetko v pohode

tinika
12. júl 2009

dari neviem či to ešte stíham, ale prajem ti nádhernú dovolenku, oddýchni si, naber síl a uvidíš potom čo ďalej

zabacek
12. júl 2009

Ahojte máte pravdu jeho rodina, žije na dědině, ale vládne u nich matka- otec je fajn, ale nic s tím nedělá, jen mi vždy pomohl třeba ty dluhy poplatit. Jeho matka- pro mě je to zlý člověk, a hlavě hledí jen na to co poví ostatní. Jediné co mého syna stále učí je- od koho jsi dostal tento darček, aby to uměl říci kolemjdoucím. Ale jí netřeba řešit, pro mě asi nikdo z nich nebyl blízkou osobou. Vždy jsem komunikovala s ČR. A nebo tu mám celkem fajn kamarádku tak s tou se dá, také o všem mluvit. Nejraději bych odjela hned, ale nejde to. Já sama se do čech nedostanu- ale známí jede do Prahy tak ma snad vezme. Když ne pojedeme vlakem. Je mi tak strašně z toho všeho smutno.