Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

darina60
autor
14. aug 2009

však to fris, že nechcem nič osobné, lebo nechcel aby sme mu gratulovali ale ked mu môžu v robote a aj tá suka mu určite bude, tak som chcela dačo také nie moc osobné. Dcéra mu spravila taký obrázok a víno on nepije, teda žiadny alkohol. A pier má plný šufel, čo dostáva. Ja som myslela, on má rád také drevenné vecičky. a ked sme boli na tom predlženom víkende bola tam taká malá sovička, a on že má rád sovy, že to je znak múdrosti. Tak to som myslela...... A fris, napíš to bambi ty, ja len pri pomyslení už mi je zle. Hovorím dcére,že ja tuším to cd čko doškriabem špendlíkom, lebo by bolo nápadné ho vyhodiť. 😀

frisbee
14. aug 2009

s tvojim dovolením jej to napíšem...budem premýšľať...tá sova je dobrý nápad 😉

vladkaz1
14. aug 2009

aha no som v obraze dlho som nebola 🙂 tak vyber co uznas za vhodne

darina60
autor
14. aug 2009

fris, napíš ty, lebo ja aj ked to je už dávnejšie, je mi z toho zle.

frisbee
14. aug 2009

už som napísala 😉

darina60
autor
14. aug 2009

bambi napíš čo si o tom myslíš? Baby myslíte , že kúpim v tescu pstuhov a mali ste už daktorá mrazených, či sa dajú grilovať?

bambi09
14. aug 2009

dari,šak ich rozmrazíš,ak sú s kožou,tak nem problém a dočkaj,my prídeme na inú pesničku-y,to si zas budeš púšťať do zblbnutia Ty,nech ho natiahne 🙂 😉 a že švagrinke gratulujem,keď už je moja menovkyňa 😅 😝
ja inak to meno moc nemusím,to bola pomsta mojej mamy 😀 😀 😀

darina60
autor
14. aug 2009

To ja som povedala mužovi, že ja tiež moje meno moc nemusím , ale na pi.. má ešte debilnejšie. 😀 😀

tinika
14. aug 2009

bambi to ako fakt myslis s tym menom??? a ake to je? bo nemam kalendar po ruke

bambi09
14. aug 2009

tinika,ako má Laiferka,moja mama ju mala rada 😀 😀 😀 😀
a darinka,jaké???ja som mala naj detskú kamošku Moniku a jej sestra sa volala,ako Ty 🙂 🙂 😉

tinika
14. aug 2009

hmm teraz mi na um nechce prist, marcela?? ze by? joo zajtra mate meniny ze?
jooj som zjedla jabko a zasem mam haved po jazyku od kedy som tehu ta mam take od ovocia občas nedobre to je fuuuu

bambi09
14. aug 2009

tinika,vydržať,Mikuláš je čo nevidieť 😅 🙂 😉 buď rada,že vôbec môžeš jesť 😀 😝

tinika
14. aug 2009

sak ja som rada, len neprijemny pocit mam ako ked zjem orechy hihi

sirinka
14. aug 2009

darinka na grilovanie su super makrely 😉

frisbee
15. aug 2009

dari...griluj,griluj,hlavne nikomu nepripeč oharek 😎

laila22
15. aug 2009

ahojte, dakujem za prispevky co ste mi napísali.
pisem az po takejto dobe, lebo z domacho pc, uz nepísem nic na internet, stalo sa mi totiz, ze mm nainsaloval do pc program a zachitil vsetko co islo von, teda vsetko co som si pisala s priatemi, ako som rozoberala svoje problemi... odvdy si davam pozor... 😒 a to som bola tehu - doma zatvorena 24 hod denne max. som sla k rodicom, tak neviem aky dovod mi mal nedoverovat, ci ma updozrievat z coho...???

darinka - viem, ze to nemas lahke, ale normalne ti zavidím rodinnu grlovacku, u nas sa nikdy nic take neodohralo, lebo ako som pisala mm rozostval celu rodinu, a este to pekne okorenila jeho mama a sestra...

baby viem, ze mi dobre radíte, fakt ale ja uz zcínam obvinovat seba a neviem mu robit tak zle ako on mne, je to hrozny tlak, ked som s nim doma a on sa teraz tvari ako idealny manzel a otec a doma mi zas hucia do hlavy, ze jeto manipulaor a hrozny sebec... ja uz ako keby som odmietala prijat realitu, uz som fakt sibnuta z toho... pritom viem, ze ked príde prvy problem, tak budem zas na vsetko sama. jedine plus co som kedy pri nom mala, je financna istota, mame postaveny super domcek, prachy nikdy nechybali...

moji rodicia hovoria, ze sa nemusim bat,ze nezahynieme od hladu ani nam nic nebude chybat, ked sa na neho vykaslem, ze zo vsetkym pomozu, ja sa bojim toho prazdneho zivota po rovode, ale na hovno je to aj teraz....

laila22
15. aug 2009

na dnes koncím, napisala som narychlo od rodicov, ked tu budem, tak sa vam ozvem ako sa mam a co nove...

majte sa pekne.dakujem za prispeky.

frisbee
15. aug 2009

miláčik,to nie je tvoja vina...takto presne začína domáce násilie...stačí psychoteror,že on v tebe prebudí pocit viny,a navonok vystupuje ako dokonalý manžel.Buď rada,že máš oporu v rodine,to som ja nemala a odišla som sama s malým dieťaťom.....vieš,radšej skorej,naozaj máš iba jeden život,drž sa a ozvi sa 🙂

darina60
autor
16. aug 2009

ahojte baby 🙄 🙄 🙄 Po včerajšku som taká nasratá, že som už pripravila manželovi darček k narodkám. Odchádzam na tri dni preč, lebo sa mi z neho dvíha žalúdok a nemám na neho nervy. 😠 😠 Ale nabojte sa až od stredy.

frisbee
16. aug 2009

dari ☹ ,čo sa stalo?????? ☹ ☹ ☹

vladkaz1
16. aug 2009

Dari to je mi luto ☹ ☹

frisbee
16. aug 2009

vladka moja,kde ty si,a ako ti je?

simona55
16. aug 2009

co je dari? ☹ co sa ti stalo? ☹ moja dcera vravi mojej sestre, ze vraj teta vysvetlimi,aky to je pocit ked niekto je zalubeny? a ona ze a ty nevies a dcera ze vraj nie, no tak to je tak ze ked vydis chlapca tak ti zacne skrkat bruchu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dcera ten velky smiech, a sestra ze vraj, u nej zase je to tak ked vydi svojho muza ,tak sa jej zaludok dviha, a radsej byho ovracala. 😀 😀 😀 😀 😀 ona si takto vysvetluje zalubenost 😀 😀 😀 to len mi teraz prislo na rozum ,lebo vydim ze aj ti pises ze sa ti zneho dviha zaludok. 🙂 tak som si myslela ze ho as tak milujes 😀 😀 😀

bambi09
16. aug 2009

ahojte 🙂
simonka 😀 😀 😀 😀 ako vždy nám zdvihneš náladu a málo sem chodíš,Ty,Ty,TY-chýbaš nám ☹
darinočka moja,čo ten oný uhorkáč zas natáral???prečo vždy všetko pokazí blbými rečami,juj 😠 😠
ak chceš napíš,aspoň do IP,ja sa chystám na mail pre Teba a ďakujem 🙂 😉

frisbee
16. aug 2009

simonka je náš dar z nebies 🙂 🙂 🙂 🙂 ..akurát čas nemá a chýba mi 🙂

darina60
autor
16. aug 2009

Čaute baby, napíšem Vám všetkým nemám čo tajiť. Včera pred tou opekačkou mal mm telefon, vlastne mu prezvonil dakto a on že to je omyl.Lenže on si vždy aj ked mu dakto volá overí, teraz nie, už to som mala podozreinie. Išli sme s dcérou do kauflandu, vrátili sme sa ked počujem hoci ma na ticho mobil, že mu došla smska.Hovorím mu on že však mám na ticho ja že aj tak je to počut. Tak samozrejme mu ona písala, ževraj on jej predtým len neviem či si nevymyslel aby ju kryl. No a ja som zúrila, on prišiel ku mne začal si ma túliť, chcel ísť hore a mať sex, fuj. Tak sme išli hore začali sme sa rozprávať, on sa sťahovať nechce, lebo to som mu povedala ako prvé, že nech páli preč.Že on sa tu narobil dosť, však by sa ani nemal kde, keď byt nie je hotový. Potom, že ona ho nechce kvôli deťom, že jej priatel vie o nich dvoch a bla , bla.Že to čas vyrieši a tak bud jedným alebo druhým smerom. Rozumiete tak asi bud ona ho bude chcieť alebo jedného alebo druhého tu sa bude rozhodovať o niekom treťom. Tak velkú pi.. 😠 😠 Tak grilovačka prebiehala akože v pohode, snažila som sa kvôli hosťom, ale ináč mi bolo nagrc. Tak som celú noc nespala, večer nejedla a príde ráno dole a on tam žerie klobásy s grilovačky. Tak doprdele ja sa trápim, kvôli tým rečiam, a to ešte mal počas grilovačky tie jeho drísty a on si kludne ranajkuje. Tak som tam prišla ako fúria, on že čo ti zase je. Ja že som nevyspatá, hovorím, dúfam, že tá pizda sa môže pozrieť do zrkadla a je vyspatá.A potom mu hovorím odchádzajm na tri dni preč. Mohla som povedať aj viac, ale kvôli deťom, aj tak mi bude smutno. Za chvílu hovorí, že kedy to bude a ja, že potom ti poviem, ze nie potrebuje kvôli dovče. Tak som mu povedala. TO je v skratke, potom dopísem

frisbee
16. aug 2009

darinka 😠 😠 😠 ...klamal aj svojej mame...z teba urobil stíhačku,čo si vymýšľa....pretože keby nič nechystala,čo by teda vedel jej priateľ...už som nasraná na najvyššiu mieru,toto je veľmi bezcharakterné..ty s deťmi máš čakať,ako sa rozhodne ona...pretože na to sa tu čaká 😠

darina60
autor
16. aug 2009

Ano ja mám čakať, ja s deťmi mám čakať ako sa on rozhodne, predpokladám ako mu to vyjde alebo nie s paničkou. A to že môže trvať aj rok aj dva. Deti si kupuje, teraz zas malému slúbil malého zajačika. Predtým veci, hračky. A ešte mi povedal, že nič s nou nemal, a keby mal tak mi to povie. To už krat, jemu je..

frisbee
16. aug 2009

však nemal,lebo na to čaká,už toho mám naozaj dosť...naser sa a riadne.sorry za výrazy,ale mne je z neho fyzicky aj psychicky zle...drsný a jednoduchý popis situácie je ten,že čaká na ňu,keď bude,tak opustí rodinu,keď baba nebude,milostivo ostane...to je pre teba tak ponižujúce,to jeden inteligentný človek predsa nemože myslieť vážne.kares,že simonka?

bambi09
16. aug 2009

darinka,tak ja som v nemom úžase,tak on je iný dobrý herec ☹ 😠 😕 😕 😕