Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
13. júl 2009

bambi 😀 😀 😀 aj poískali....akurát neviem,prečo sa zabacek neozýva,kurnik.Dneska založím tú tému,aby nás tu nezrušili,potom hodím link 🙂 .Teraz som si všimla ten príspevok od jankajz...kočka,darinka potrebuje povzbudiť ,toto všetko,čo si písala sme už dávno preberali,sitácia je myslím,už niekde inde,takže si musíme počkať,čo bude po dovolenka...a potom darinku veľmi podporovať...ale optimisticky,ona poterbuje hodne sily a energie 😉

frisbee
13. júl 2009

babýýýýýýýýýýýýýý,máme svoju tému 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bambi09
13. júl 2009

super,už som aj prispela 😀 😀 😀 ale aj sem musíme,keby zabacek došiel,to je teda des a hrúza,tí chlapi,čoho sú schopní 😠 😠 😠 😖 ☹ 😖 😒

vanja
13. júl 2009

čaute, čakáme kým sa ozve žabaček 🙂
a idem na novú tému

frisbee
13. júl 2009

tu som 😉

vanja
13. júl 2009

aj ja a zabacek nikde, dúfam, že nemá problémy ☹

vladkaz1
13. júl 2009

☹ baby aj ja nu uz 2 hy den myslim ze co je??? 😔

jankajs
13. júl 2009

frisbee,máš pravdu, no hrozne ma štve, že chlapi si nechávajú otvorené dvierka a pritom žene nedajú na výber. A čo sa týka ten jeho kolegyne, tak tá mi dvíha adrenalín - niečo podobné mám v širšej rodine a poviem otvorene - je to o hľadaní si sponzora. Že je ženatý - jej vraj tiež druhá odbila muža, tak prečo by mala ona brať ohľad? 🙄 ... len toľko na vysvetlenie. 😉

frisbee
14. júl 2009

jankajs...ja chápem,ako si to myslela...problém je v tom,že darinka ešte nemá konkrétnu istotu,čo sa deje...uvidíme po dovolenke a potom sa k tomu bude musieť postaviť čelom...tento týždeň bol pre ňu doležitý,aby sa dala psychicky dohromady,aby si ujasnila myšlienky...aby vobec v kľude odišla na tú dovolenku...keď sa vráti,uvidíme,kam sa situácia posunula,musia sa s mužom porozprávať a určiť si nejaké pravidlá....alebo urobiť rozhodnutie...hovorím,uvidíme,čo napíše a podľa toho jej budeme zase pomáhať ďalej.Už som tu písala,že k morálnym kvalitám tej kolegyne sa nevyjadrujem....až budeme mať istotu...nechcem nikomu ukrivdiť,ale v zásade
tvrdím,že každému sa vráti to zlé,čo v živote niekomu urobil a nemusí to byť hneď,ale dostihne ho to.To,čo si napísala o tej žene,čo odviedla chlapa vo vašej rodine...už len tá jej hláška svedčí o tom,že to nebude mysliteľka....ja nikdy nechápem,ako sa im toho chlapa podarí tak zblbnúť ☹ .mne záleží,aby som mala čisté svedomie sama pred sebou,nemusím myslieť na druhých,ale aby som mohla žiť sama so sebou v zhode. 😉

jankajs
14. júl 2009

ok 🙂

darina60
autor
14. júl 2009

BaBY KONTROLA,CI STE NA MNA NEzabudli, hlasim sa s Grecka, vladi kyvala som Ti, dufam,ze si ma zbadala, tu malu hlavu v okienku 🙂 🙂 Fris aj na teba tu myslim a bambi mi pisala smsku pred letom. Nemozem Vas citat teraz, som v kaviarni, za chvilu to tu koncim, je tu super, krasne pocasie, more , ludia no uzas, najradsej by som tu este zostala.Ked dcera volala s mm ani ma nechcel k telefonu, takze asi rozmyslal nad listom co som mu nechala. Ale nemyslite, ze na to nemyslim, ale ked vidim to more, pocujem jeho sum, stastnu dceru s mamou, tak mi je lepsie na dusi. A samozrejme aj vy mi chybate.Pisem jak blb, lebo tu je daka grecka klavesnica. Pozdravujem Vas, a tesim sa domov ako si vsetko precitam. 🙂 🙂 A som bola prekvapena ,ze to tu zije. Caute moje zlate 🙂 🙂

frisbee
14. júl 2009

cmuk cmuk cmuk drž sa,máme aj veselú novú tému 🙂 🙂 🙂

darina60
autor
14. júl 2009

Fakt poslednu minutu, Vam venujem hod link, hned doma pozriem . Cau zlato, posielam ti tiez pusku 😉

bambi09
15. júl 2009

darinkaaaa,taká som rada,že je vám fajn a užívate si 🙂 🙂 😉
myslíme na Teba,len to tu teraz nebudeme "pitvať" bez Teba 😉 zatiaľ odpočívaj,užívaj slniečko,more,slobodu 😉
a zabacek sa už neozvala,hmmmm,ktovie,prečo ☹ 😒

frisbee
15. júl 2009

myslím na zabku a bojím sa ☹

frisbee
15. júl 2009

langoška,kde si??????????????????????????????????????????????

vanja
15. júl 2009

darinka tak na teba myslím, a hlavne jak ti je teraz dobre. 😎 😎 😎 😎
ja sa zatiaľ močí len v bazéne. Dúfam, že v auguste dakde vyrazíme.
Frisbee tiež sa bojím o zabku ☹

bambi09
15. júl 2009

vanja,ja len v lavóre 😀 😀 😀 ale aj tak supiš,aspoň nohy v chlade,to horko ma zabije,teploty nad 30 stupňov ja ťažko znášam 😝 😝 😝

frisbee
15. júl 2009

dari...ja som včera hodinu plávala v bazéne sem a tam ako divá,dnes ma bolia riťkové svaly...ja chcem do morááááááááááá.
baby,ja nemám termoreguláciu,normálne keď nemusím,tak chodím von až večer,mňa to zabije....zvláštne,že pri mori mi teplo nevadí,ani mi neslzia oči. 😝

zabacek
15. júl 2009

Ahojte Holky, předem vám moc děkuji za obavy o mě- celkem mě to potěšilo, že vlastně úplně cizím lidem na mě záleží.
Omlouvám se, ale měli jsme pokazený PC a pak zase nešel internet.
Děkuji vám za rady- Manžel se asi vážně začal bát- asi mu prospěla noc u matky - já jsem prostě zamkla ať si jde kam chce (tedy ke své milé mamince) když nechce nic řešit a raději utíká. 5ekla jsem mu že ve středu odjíždíme a nevrátíme se, že to bude pro všechny lepší. A ´Matějko bude mít hezčí dětství bez hádek a stresů. A asi mu opravdu ta noc prospěla- protože druhý den přišel s květinou a dárečkem pro malého(pozorný byl vždy ) a normálně si se mnou promluvil. Nevyřešili jsme zdaleka vše, ale něco ano. Řekl, že udělal spoustu kravin ohledně peněz ale, že se bál, že o nás přijde a tak nám o tom neřekl- řekl, že se jedná o jeden dluh z doby kdy jsme spolu začínali chodit- rozbil auto kamarádovi- úplně nové- o tom jsem věděla, ale řekl mi, že už mu vše zaplatil a tak jsem to neřešila. No nyní mi řekl, že prostě vše nezaplatil ( to auto stálo více než půl mil.) neměl na to a těmito menšími dluhy kamarádovi vždy "zalepil ústa" když něco chtěl, jenže pak se to stupňovalo a už " po tajomky" nestíhal platit. Tak, že prý vznikly všechny ty dluhy.
Druhá věc ty baby- no na to mi řekl, že nikdy se žádnou nic neměl- že na to nás má moc rád. Ale, že je pravda, že si s několika babama dopisoval.A proto si i telefon schovával.
Tak teď babo raď. Já už jsem na tom tak, že co se nedozvím od ověřeného zdroje(což MM nen´) nevěřím. Tak co mám to ještě zkusit. Řekla jsem mu, že jak něco bude- jedno co , že se zbalíme a opravdu jdeme pryč a už nás tady nikdy neuvidí. V hloubi duše bychj mu chtěla strašně moc věřit a zachránit náš vztah, ale zatím to nejde. Ale na druhé straně se bojím, že to bude za chvíli stejné.

frisbee
15. júl 2009

zabacek...to jsem ráda,že ses ozvala,už jsme měly obavy...miláčku,tak,jak jsi to napsala ještě jednou neco a pak jednej...uvidíš,jak dlouho mu ta snaha vydrží.A ozývej se,fakt jsme se bály.Já chvílema mizím,u nás je strašná bouřka,nemůžu se dostat na net...už je to i ve zprávách...celá jižní Morava 😝 .neboj,za chvilku jsem tady 🙂

zabacek
15. júl 2009

frisbee moc děkuji za Ip 🙂

frisbee
15. júl 2009

zabi...není zač,já na to pořád musela myslet ...vím,jaké je to,když máš problémy a jseš v tom sama,já byla úplně na dně a neměla jsem kam odejít...ale když se člověk naštve,tak dokáže takové věci,že by se mu o to ani nezdálo...takže tak.nepsala jsi,jestli si už mluvila o tom s mamkou...

vanja
15. júl 2009

ahoj zabacek: tak vidíš ľady sa trocha pohli, len treba dúfať, že je to úprimné a že ti nič nezatajil. Ale aspoň si mu dala najavo, že ty nebudeš len počúvať a vykonávať to čo on hovorí. Postavila si sa za seba a za svojho syna a on sa zľakol.
Držím palce.

bambi bude aj lepšie, neboj

martinano
15. júl 2009

zabacek drzim aj ja palce,urobila si dobre,aspon ste sa porozpravali uvidis co bude dalej, budem na teba mysliet
frisbee dufam,ze si ok

frisbee
16. júl 2009

dobré ráno,ja som včera úplne vytuhla....žijem,pršalo celú noc,musím skontrolovať pozemky,čo to napáchalo 😉

frisbee
16. júl 2009

dari,idem za tebou 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
16. júl 2009

baby citam vas len neviem ako reagovat ... aby ste si nemysleli ze som zanevrela podstivo citam 😵
zabacek aj ja som o teba bala ved pockaj ako sa situacia pokroci ale je to aspon z reci na dobrej ceste ze ste si konecne aspon nieco vysvetlili ... 😉

frisbee
16. júl 2009

vladka...ty si sa tiež stratila...je všetko v poriadku?