Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

vanja
3. aug 2009

ahojte, tak darinka som zvedavá čo zase bolo. 🙂

darina60
autor
3. aug 2009

V skratke, bola aj uhorka, ale chladný postoj ku mne, ale povedal mi , v slabej chvíli 😀 ked som sa ho pýtala, že či je do nej zalúbený, že nie ale je mu s nou dobre, ale podstatné,že tá pani ho nechce a má svoj život a on svoj a tomu verím, lebo vidím, že čo sa deje resp. nedeje doma.Ale som mu dala chrobáka do hlavy poznámkou, to len cez ip. ak by si chcela 😉

vanja
3. aug 2009

pošli

frisbee
3. aug 2009

no baby,ešte musíme zabojovať 😉

vanja
3. aug 2009

my sa nedáme 🙂

bambi09
3. aug 2009

dari,so smutnáááá,aj ja chcem IP 😅 😅 😅 ale smutná som z toho Tvojho uhorkáča 😒 😒 😒
chlapec nevie,čo chce 😖

frisbee
3. aug 2009

ale ja myslím,že bude dobre 🙂

darina60
autor
3. aug 2009

Díky kočky mi sa nedáme, budú sa všetci čudovať, do boja proti uhorkáčovi 😀 😀 Asi mi začína preskakovať to z toho tepla v kancli máme 32 stupnov 😀

bambi09
3. aug 2009

dari,aj tu je teplo,už mám toho fakt plné zuby 😝 😝 😝 😝
a tak-tak,my sa nedáme,my si Ťa nedáme,nech si každý myslí a píše,čo chce,sme tu pre Teba 🙂 😉 😉

vanja
3. aug 2009

no my máme v dome príjemných 26,5 stupňov, takže ešte sme päty nevytiahli z domu, tam je o 10 viac. na nervy, dúfam že večer poprší, aby sa trocha schladilo.

frisbee
3. aug 2009

a mne búcha srdce ako zvon,ako je dusno...a som tu stále v pozore ako Johanka z Arku...Jeanne d´Arc...rozumiete,koľko toho máme spoločného 😀 😀 😀

vanja
3. aug 2009

fris a u vás ešte hlásia búrky?

frisbee
3. aug 2009

u nás aj hlásia a už sa zaťahuje....už to trvá dva mesiace,tlak je blbý,potopy,katastrofy...na tej výstave psov mi povedala naša chovateľka,že jej kamarátke sa utopili pri tej záplavovej vlne pred dvomi týždňami 3 kone,iní známi zachraňovali prasatá,čo plávali skoro pri strope maštale,sotva ich vytiahli,počuli búchanie v obývačke,museli vyťahovať dierou deti,skoro sa im utopili....pritom nemajú v dedine rieku,to prišlo z kopcov,že tá voda nevsakovala a stekala dolu 😝

vanja
3. aug 2009

fris hrôza, ani si to neviem predstaviť.
hovorí sa že pred ohňom ujdeš, ale pred vodou nie ☹

bambi09
3. aug 2009

Bože,fris,to je fakt hroznéééééé ☹ ☹ ☹
ja by som dážď chcela,ale búrku nemusím 😝 😝 😝
tie záplavy,to je fakt hrôza...ale už ma fakt vyžeňte 😕 😕 😕

darina60
autor
3. aug 2009

ináč fakt fris až zimomriavky po mne behajú 😉 Mi sme tu mali záplavy v r.1997 a tiež hrôza. 😉

frisbee
3. aug 2009

je to fuj,otočme list 😠 ...ja sa pokúšam dovolať do toho servisu,ale asi to vedenie ešte neopravili,tak si myslím,že bez elektriny tam nie sú,že išli domov....ohlásim sa tak po piatej,ženy moje,pekný deň 🙂 🙂 🙂

vanja
3. aug 2009

aj tebe fris, idem aj ja malá zaspala tak mám voľno 🙂

bambi09
3. aug 2009

tak my sme pred chvíľou prišli,malá sa mi vyspala na mne 🙂 🙂 ale ja mám otlaky,normálne pľuzgiere mám,som si len šlapky rýchlo obula,blbá som ja teda,tak idem ponoriť tie ubolené nožičky do lavóra s balzamom a potom ešte do sprchy,au,au,au

frisbee
3. aug 2009

fuj 😀

bambi09
3. aug 2009

fris,čo fuj??? 😕 😕 😕
už som vymáčala a idem to prepichnúť a zalepiť,au,au,chodím,jak invalid 😀 😀 😀 na bokoch chodidiel 😅

frisbee
3. aug 2009

máš nožičky ako ja 😀 😀 😀

simona55
3. aug 2009

dobru nocku babizne idem hajat 😀 😀 :- OZAJ SOM TROSKU TAK SMUTNA CO MI DARI PISALA OTOM ZVITANI,JEZIS maria capsko som zapla dnes nejak som neni v kozi,asi si musim zobrat uhorku na ukludnenie. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je mi luto darinky uz by sa jej mohlo ujst aj dobro z o strany muza.no tak cawte do uhorkovania. 😀 😀 😀 😀 a taky dlhy baklazanik nemate radi? 😀 😀 😀 😀 no ateras dost.

frisbee
3. aug 2009

simonka,nemáš nejaké problémy...fakt sa mi zdáš smutná ☹

bambi09
3. aug 2009

fris a prečo ako Ty???aj Ty máš polepené??? 😀 😀 😀 😀
simonka,dobrú a pohľadaj tú uhorku,vráti sa Ti nálada 🙂 🙂 😉 a neboj,darinka vie,čo robí a bude dobre 🙂 😉 😉

frisbee
3. aug 2009

ja mám nožičky ako stará robotníčka 😀 😀 😀

bambi09
3. aug 2009

to máš asi z toho cvičáku,že??? 😝 😝 a ozaj,hovorí Ti niečo meno Rudolf Desenský??? 😉

frisbee
3. aug 2009

jasné...psí psychológ

bambi09
3. aug 2009

no,žije s vlkom 😉 my sme za ním boli s tým našim"nepodarkom" z útulku,čo ho našli na kosť vychudnutého pri hraniciach s rakúskou známkou,ale nepodarilo sa ho unormálniť,tak sme to oplakali ☹ ☹ ☹

frisbee
3. aug 2009

vieš čo,to je tak,čo zažije,to si navždy pamätá...ja mám dobrákov umazlených,chovajú sa ako my...je to smutné,také osudy ☹