Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

vanja
6. aug 2009

fris kvality má aj kvantity 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
bambi, len občas, pretože vždy keď sa tak stane tak mi na to povie, že "naposledy varil"

frisbee
6. aug 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
6. aug 2009

fris mozes ma aj videt ak mi das skyp meno a zapnes kameru 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. aug 2009

vanja 😀 😀 😀 😀 😀
simonka,ja už na skype chodím málo,vďakabohu,len s mužom popíšeme každý deň,čo nestihneme povedať doma a s jednou dobrou kamoškou,inak som off 😎

simona55
6. aug 2009

ja obcas skypujem iba zo sestruo a neterou.jaani nemam vlastny nick tam, to dcerin pouzivam ak mi da heslo ale vies tie baby si ich menia podla nalady. 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
7. aug 2009

pupavenka kde si a zabacek?

pupavenka
7. aug 2009

ahojte, tak som tu... dlho som sa nedostala k pc... no večer bol dlhočizný, boli aj slzy aj krik, ale nakoniec sa to urovnalo... dohodli sme sa že bude menej hrať, a ja sa mu budem viac venovať po milostnej stránke... neco za neco 😀 zatiaľ je všetko v poriadku, uvidíme dokedy... dakujem za rady 🙂

frisbee
7. aug 2009

pupavenka,super,držíme palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
7. aug 2009

pupavenka,supeeeer,tlieskam,len tak ďalej a dohliadni,aby ste to dodržali,obaja 🙂 😉 😉

frisbee
7. aug 2009

darinka...furt na teba myslím...dúfam,že to zvládaš 😉 😉 😉 😉

bambi09
7. aug 2009

frisbee,všetky na ňu myslíme 😉 aj keď o nej nepíšeme,lebo vieme,že je preč a dúfam,že si to super užíva 😉
so všetkým,čo k tomu patrí,aj s uhorkou a inou zeleninou,tá je na večer ideálna,ľahká,nezaťažuje žalúdok 😀 😀 😀

vanja
7. aug 2009

pupavenka aj ja som rada, tak nech u to vydrží,
daj potom vedieť ako to pokračuje 🙂
darinka 🙂

simona55
8. aug 2009

cawte, mne sa z dari snivalo,ze bola v objati z muzom 🙂 a ze sa bozkali ,bolo ich vydet ze su okej, bolo te niekde v parku ale unas nasej dedine 😀 😀 😀 😀 😀 a prisla som knej a vravim daríííííííííííí aj jazyk ochutnaj, a ona bola celkom ako by ma vobec nepoznala no aj ked z pc aj tak.ale verim tomu ze teraz sa ma vééééééélmi dobre a mozno vela spekackuju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 baby prepacte ze som sem vecer neprisla ale dcera tu mala spekaca tak som ich nechcela vyhodit ku komarom. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mozno dnes.teraz idem caka namna zavaranie sliviek .

frisbee
8. aug 2009

simonka naša,pekne sa ti snívalo....ona ťa poznala,ale bola omámená z toho muža 😀 😀 😀 😀 .Chudiatko,v tom teple ideš zavárať?Ja som musela včera žehliť v noci,to sa nedalo vydržať.
A na darinku myslím,keď je teraz taká šmrncovná baba,to by v tom bol čert,keby odolal 🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
8. aug 2009

simi a s ktorým mužom s vlastným, alebo s iným...... 😀 😀 😀

frisbee
9. aug 2009

vanjuška...no s vlastným,samozrejme 😀 😀 😀 😀 ...preto bola tak zaujatá a a ngažovaná 😀 😀 😀 ...dúfam,že to v Tatrách prebieha v pohode...nebola na Slovensku v správach reportáž,žeby sa stratil turista,alebo by bol zožraný medveďom,alebo utopený v plese 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ?!

darina60
autor
9. aug 2009

Čaute baby, už sme na obed dorzazili. Fris kiež by si mala pravdu. V tatrách na hovno, sorry, len kvôli deťom fajn. Hned prvý večer som ho načapala, kedže každy sme mali inú izbu ako smskuuje. To som ešte prehltla, ale ked sme išli s malým na prechádzku a spadol do mláky a ubil ho dáždnikom a vrieskal na celé sídlisko, že sa ludia vyklánali z okien to ma nasralo. Potom na druhý deň nechcela ist dcéra sa s malým hrať tak povedal, že to je jedna z posledných jej dovoleniek s ním. A vrchol bol, že celé večery kedže spali s malým spolu si smskovali a ja som na to došla tak, že nám to rušilo telku, ked posielal smsky. Na druhý večer opať, tak som sa nasrala a hovorím, mu že to prehána, že mi vieme že posiela smsky. No a vrchol bolo ako ráno ideme domov, tak som si v aute všimla, že nemá na prste obrúčku, pritom ju od svadby nedal dole, pýtam sa pred detmi v aute a on, že aby sa mu lepšie opálili prsty, ko... No a prídeme domov išiel spať, tak mi to nedalo hrabem sa v mobile a tam smsky od tej suky, mal uložené len tri, že ako bude zaspávať pri vôni tých ruží, že sa teší na stretnutie a pod. Tak som sa nasrala, viem že som ich nemala čítať, ale mna nasrali tie obrúčky a ešte ma v aute obychtkával. Tak som volala svokre a ona ma pochopila, a povedala, že aby som jej zavolala. Tá suka nedvíhala ani jeden mobil, ja viem, že muž mi povedal, že ked jej raz zavolaám to je posledné moje slovo, ale srala som na to. No a ked nedvíhala, tak som milosťpána zobudla, všetko som mu povedala, že nech si to do konca týždna vyrieši, lebo balím deti a idem preč. No a teraz sadol do auta a išiel si to k mamičke žehliť, ale tú som dopredu varovala. No tak som zvedavá. Povedala som mu, že nech sa opováži smskovať doma, že dcéra sa pýtala, že s kým si tolko tatino píše. On mi povedal, že s nou nič nemá a že ona má priatela, no tak ak je to pravda, tak to je ešte večšia suka ako som si myslela. Rozumiete, chodí s niekým a vypisuje, pomaly milostné smsky. Povedala som mužovi, že mi je z neho nagrc a treskla dverami, ale nie silno, lebo malý spí. Takže dráma na pokračovanie, už mi je to jedno, serem na jeho prachy, na neho ide mi len o to aby som sa vedela postarať o deti. Rozumiete a ako som sa ho spýtala v aute na tú obrúčku tak sa mu zlepšila nálada, samé žarty bol. Uhorkáč posratý. Dúfam, že mi nezrušia za tie nádavky príspevok, ale musela som sa rozohniť. A mala som na ranajkách tú krátku suknu a to ste mali vydieť chlapov ako sa obzerali. A ešte Vám poviem,že celý čas ako keby videl, že mne to prospieva, chudnem, opeknievam tak začal velice cvičiť a vonať sa ešte viacej a natierať krémikmi, čo nikdy predtým nerobil, blb jeden. No tak píšte, čo na to poviete?

simona55
9. aug 2009

caw dari uz som cakala tvoj prispevok,no tie takito ale aj tak to je vrchol ze sa ktebe chova takto no konecne mu povec zo srdca svoje a neboj sa ho co ta ma zasprostu? no ved kludne mu povec ze si neni a nech ta ani on nebere za sprostu , on si mysli ze ti otom nevies ze on pise snou.neboj sa byt slamena vdova, 😉 ale budes stastna 🙂 so svojimi detmi, hat neviem co dodat ale ja t vravim vstan konecne na pety a bud silna a bran co je tvoje co si on mysli ? ale vies co radsej nebudem dalej pisat lebo zacinam byt nervozna a potom bysom pisala horory a to ja nerada o inom muzovy.ja len tolko ze ti drzim prsty aj peste. a keby si mala byt bezdomovec ja to nedopustim lebo ta prichilim bud spokojna. 😀 😀 😉

bambi09
9. aug 2009

darinka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale som rada,že si sa rozohnila a dala mu ultimátum,za to Ti tlieskam a neboj,sama nezostaneš,po takej kočke chlapi skočia,že budeš sama pozerať,pekná,inteligentná...ten blb si Ťa fakt nezaslúži 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
je to faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas korunovaný 😠 😒 😒 😒 😒 😠 😠 a na tú madame nemám ani slov 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 klame,až sa práši 😖 😖 😖

darina60
autor
9. aug 2009

On bol v šoku, ked som na neho vyletela a to som kludná povaha. Vieš mne je jedno či by išiel on alebo ja s detmi. U našich by nám bolo dobre, mám to blízko do práce a deti sú tam zvyknuté. A keby nám nechal dom aj to by bolo fajn, len či by ho platil. Teraz chcem ísť autom, len nemám benzín, musím zavolať oca aby mi natankoval. Vieš ja nebudem čakať rok alebo dva kým sa rozhodne čo chce. A vieš aj dcéra mi povedala v tých tatrách, že bez tatina by tam bolo lepšie. A ja som si to uvedomila, že mi je lahostajný, že dokáže v jednej minute ublížiť ale fest a potom si vypiskuje ako by sa nič nestalo prihovára sa, aj teraz ako sme došli objednával jedlo a pýta sa veselý hlasom, že čo si dáš na obed a ja že nič ty si mi ho dal. A fakt ked nie je doma tak nám je tu lepšie. A simi ďakujem pekne, bolo by veselo 😉 Ja sommu povedala, že bud bude zas normály alebo nech páli do prdele. Och aké slová používam a kde je vo mne tolko sily, myslím, že som už dosť vydržala a toto bol vrchol. A povedala som mu že by sa mal liečiť, že mu preskakuje. No voláko dlho je u svokry, ja si to zajtra zistím čo sa dialo 😉 Segra, že aj ty stojíš pri mne, pri tebe by už letel prvý den však 😉

darina60
autor
9. aug 2009

Diky bambi, ja som sa rozhodla hrat na bud všetko alebo nič, dcéra už dačo tuší a dosť asi. A to je len začiatkok, ja už necúvnem, ja fakt stále neverím že to je on, a tie reakcie, rozumiete pichne mi do chrbta a vzápatí dobrá nálada, chcel nás po ceste zavolať na obed , potom ma bolela hlava, že zastavíme na kávičke a to nikdy ale nikdy nerobil. Chcel si čistiť svedomie,to som mala tušáka za tie smksky.Končím, ale ešte sa tu dnes objavím tak píšte, nepriatel sa vracia.
😉

frisbee
9. aug 2009

tu som 😠 😠 😠 😠

na to,dari,čo si písala o ňom,som sa riadne nasr....,budeme kolektívne premýšľať,ale to,ako si reagovala ma tak potešil,ty a neprestávaš prekvapovať. 😉 😉 😉 😉 Som na teba hrdá,aká osoba sa z teba stala.Pozri,máš čisté svedomie v tom,že si sa snažila urobiť pre záchranu rodiny všetko...ešte by som mu povedala,aby si nemyslel,že deti sú hlúpe a nevšimnú si,že sa niečo deje. 😠 Takže budeme pripravené na všetko,naozaj sa musí v krátkej dobe spamätať,alebo budeš konať.Asi by som v tej zlosti volala partnerovi tej kravy,i keď viem,že by to nebolo rozumné.Nechápem ju,čo tým sleduje,už je do toho zatiahnutých moc ľudí okolo,včetne jej partnera,vašich detí a rodičov.To je ako keby si nechávala zadné vrátka,však jej v najhoršom ostane ten jej partner 😠 😠 😠 .
A o teba sa vobec nebojím,pretože ty si nová sebavedomá baba a mne blahom spieva dušička 😉 😉 😉 😉

frisbee
9. aug 2009

z rozčúlenia mi vypadli písmená...potešilo ....a ty maneprestávaš

darina60
autor
9. aug 2009

Fris, neprestávaj chváliť, ale nie dnes som prekvapila samu seba. Nepriatel, tu ešte nie je asi má čo vysvetlovať. Ja mám čisté svedomie, vždy bola rodina na prvom mieste a on na jej čele. Zato že jemu prdne v hlave, ja nemôžem. Ja som mu povedala, aj to že malý sa zo sna budi, že kričí zlé veci, že dcéra sa ma pýta, že čo tatino tolko píše, však to robil pred nimi. On stále odkladá riešenie ale ja nebudem čakať rok dva, aj ja mu že čo potrebuješ tak dlho riešiť a on, že nič ti už nepoviem. Ja by som radšej zavolala tomu jej partnerovi, ale nemám šancu ani jeho meno ani jeho číslo. Rozumiete aj on debil vie že má frajera a nenapadne ho, že prečo mu to vypisuje? Ale fakt, ja už sprvím hocičo, lebo teraz sú už v tom žiadne city nie su, už len deti a ich budúcnosť.

bambi09
9. aug 2009

darinuška,to je všetko v poriadku,reaguješ ako normálna žena,toto by nikto dlho nevydržal,on sa s Tebou hral,ako mačka s myšou a robilo mu to dobre,je to trapkoš... 😠 😠 😠
držím Ti palce,nech to ustojíš do dobrého konca,neboj,dcéra to pochopí a malý tiež,to s tým dáždnikom ☹ 😠 😠 ako psychoš,hanba mu 😠 😠 😠

frisbee
9. aug 2009

dari...keby aspoň povedal hneď čestne,že koniec,ale ten psychoteror je od neho najväčšia hajzlovina 😠 😠 😠 .Keď budú mať z toho deti psychické problémy,tak by som mu ešte fakt urobila tú hanbu......

bambi09
9. aug 2009

darinka,nezabudni,si silná žena a pre svoje deti robíš to najlepšie,čo môžeš,nemá právo Ťa ponižovať a toto robiť svojim deťom,nemáš si čo vyčítať,urobila si pre záchranu rodiny a vzťahu maximum,iné ženy by to vzdali oveľa skôr,takže máš čisté svedomie a keď už tam nie je žiadny cit,načo sa ďalej trápiť s takým človekom ☹ ☹ ☹
on príde na to,čo stratil,ale už bude neskoro preňho,nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky... 😔

martinano
9. aug 2009

ahojte
darinka citala som len teraz uz nestiham reagovat vecer sa tu zastavim

frisbee
9. aug 2009

ja proste nemám slov...čím viac si to jeho chovanie predstavujem,tým mi je z neho nagrc. 😠

twinflame
9. aug 2009

Mna udivuje ten jeho chlad. Neviem aky bol manzel predtym ale jedna strasne chladno a necitlivo. On vobec nemysli ani na vlastne deti? Neberie ziaden ohlad na nikoho z vlastnej rodiny. Ani na manzelku ani na deti.