Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
8. júl 2009

ja stále pátram po tom,teda pokiaľ to fakt nie je začínajúca choroba,čo tým sleduje...pretože to sa nedá vysvetliť....niekto si nájde babu a tají to a funguje v rodine normálne a žena skoro nič nepozná...niekto sa zbalí a odíde...toto je týranie...ale za čo a prečo???

vanja
8. júl 2009

jáj ženy, manžel na mňa kričí z prízemia, že čo robím, a ja že som na koníkovi a on: necítim 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
8. júl 2009

vanja,ty si,mám pľuvanec na klávese 😀 😀 😀

vanja
8. júl 2009

frisbee - klasika, ty každý deň musíš dačo umývať, raz obrazovku, potom klávesnicu 😅 😅

vanja
8. júl 2009

sa hovorí, že psychické týranie je niekedy horšie ako fyzické. No ja si myslím, že týranie ako týranie, je jedno aké. 🙄 🙄
tam musí pomôcť psychológ 😔
a možno vie veľmi dobre čo robí, len mu darinka prekazila plán 😒 😖

frisbee
8. júl 2009

som netušila,že sa v tak vážnej téme toľko nasmejem 😀

vanja
8. júl 2009

nevyrývam, ale bambi išla si sa udobrovať so susedom? 😀 😀 😀 😀
frisbee aspoň to darinke odľahčíme 😀 😀 , veď toto určite nečakala 😀

frisbee
8. júl 2009

až to bude vštko s darinkou za nami,založíme nejakú veselú tému,aby sme sa nestratili 😎

vanja
8. júl 2009

súhlasím 😠 😠
a verím, že tam už darinka bude s nami preberať príjemnejšie záležitosti 😀 😀 ,ako je táto téma 😝 😝
snáď budeme čoskoro vedieť čo ďalej. 😨
len tá dovolenka darinkina nás zabije ☹ ☹ , tak dlho v napätí. 😢 🙄
frisbee - poverujem ťa na založenie novej téme, kým bude Darinka na dovolenke 😉 😎

vanja
8. júl 2009

témy: len nech ju kamilko nenájde 😀 😀 😀

frisbee
8. júl 2009

ja to premyslím...niečo nekonečné a univerzálne a aby sa nám z toho nechcelo odísť 🙂

vanja
8. júl 2009

frisbee nevieš kde je bambi 😕 😕

vanja
8. júl 2009

a ada 32?

frisbee
8. júl 2009

asi spinkajú...ja pojdem tiež...14 dní mi to v tom horku nešlo,tu sa strašne ochladilo...a už som slepá,jak kukám furt do obrazu.zajtra zase tu,dobrú noc 🙂 🙂 🙂

vanja
8. júl 2009

odbehla som nakojiť malú, ale keď už spíte tak sa tiež majte a dobrú noc, zajtra 😵 😵 😵 😵 😵

vladkaz1
8. júl 2009

Dari drz sa citam len nestiham mala je chora .. aj mojmu MM vadi ked spi a tukam ... nadava potom ale ajstak tukam hihi..
Pre teba bude najlepsie x krat sa opakujem ist na dovolenku vsetko vypustit z hlavy aj ked viem ze to nieje az take jednoduche precistit si hlavu pri tych problemoch ..
Som zvedava ako on bude hospodarit doma ... inak nedovol aby minal vase peniaze alebo pisala si tvoje uspory na prestavbu .. to co ma byt? nech sa zariadi az ked sa nejko dohodnete a nie ze on bude na ukor teba minat to by som asi nedopustila .. mal by sa ist liecit lebo zjavne nieje az tak v pohode ako sa herec hra na dokonaleho manzela a otca .. a vsetko v jednom.. Som zvedava ake stanovisko voci tomu zaujme svokra a brat dufam ze sa to neotoci proti tebe a ako citam tak MM uz zacina spekulovat a vymyslat si .. keby bol aspon trocha hrdy a priznal farbu .. a nie stale klamat a natahovat aj rodinu potom sa vstahy este vyhrotia inym smerom.. idem hajat dobru nocku .. nemam dnes poz. energie ani stipku kedze mala horuckuje ☹

bambi09
8. júl 2009

fňúúúúúk,už ste mi všetky zdrhli,kurňa ☹ ☹ ☹ 😀
len som sa odplazila umyť riad a už som sa sem nedostala,všetko spí,všetko sní,len ja ešte straším,ako vždy,ale letím ešte do sprchy a zaľahnem,lebo sa mi muž sťažuje,že ho prudko zanedbávam kvôli koňovi 😀 😀 😀 😀
deti si ešte netrúfnu také niečo myslieť alebo povedať 😀 😀 😝
a prídem sem,tu nikto ale smejem sa jak koza,skoro som si cvrkla a plienku nemám,tak sa musím krotiť 😅 😅 😅
teda baby,my urobiť nájazd na nejaký bar,tak to tam zboríme od smiechu 😀 😀 😀
sa nezdáme a pozri...čo sa z nás vykľulo 😀 😀 😀 koťuhy 🙂 😉 😀 😀
a súhlasím,ak bude nová téma,kde všetky budete tak,ako tu,sa jej nepustím,som sa takto nenasmiala,ani nepamätám 😀 😀aj keď je to vážna téma a riešia sa tu vážne veci,darinka určite nechce,aby sme tu fňukali,ale radili,dumali a trošku sa aj zasmiali,ak je na čom 🙂 🙂 😉
a teda frisbee,pestré to máte s havkami,ale všecko krásne plemená 🙂 🙂 😉
my si dáme naklonovať Bekynku a budeme šťastní 🙂 🙂 😉ale je z nej úžasný vodiaci psík,dostal ju chlapec vo veku môjho syna a vďaka nej sa z neho stal úplne iný chlapec,veľmi si sadli,keď toto človek počúva,aj mu slza ujde,ale je šťastný,že je to tak 🙂 🙂 🙂
škoda,že už ste fuč,ale tak už je čas ísť do pelechu,tak kočky moje,dobrú nôcku a sladké sníčky...na pol žrde 😀 😀 😀 ráno sa na vás teším,aj keď budem kmitať,zabehnem aj sem 🙂 🙂 😉

bambi09
8. júl 2009

vladkaz,ešte som zabudla ☹ ☹ je mi ľúto,že ste choručkí,naša je zas za 100 čertov kvôli zubom ☹ tak tiež si "užívame"...tak nech vám teplotka rýchlo klesne a choroba ide pá,držíme palčeky 🙂 🙂 😉
a kde v TT bývaš??len časť,ak chceš napíš,ale nemusíš,my sme tam bývali skoro 3 roky na Špačínskej ceste... 😉

ada32
9. júl 2009

vladka ja som mala a roky uz aj mam najlepsiu priatelku z TT a vola sa vladka 😉

vanja
9. júl 2009

ahojte babi, dobré ráno. Idem zachvíľu preč s veľkou na logopédiu, tak som ešte prišla nakuknúť s kávičkou kým odídem. Ešte že si nám vysvetlila bambi kdesi bola, lebo ja som si myslela, že sa udobruješ so susedom.
😀 😀 😀 😀
vladkaz tak nech sa čím skôr vyzdravíte 🙂 😉

darina60
autor
9. júl 2009

Dobré ráno dievčence, ja už hodinu fachčím, ráno som netrpezlivo čakala, kým chlap odíde do práce aby som si Vás prečítala, no super, tak som sa nasmiala. 🙂 Hneď po ránu ste mi spravili dobrú náladu, vidíte aj bezo mna to tu žije.Pomáhate mi zvládať rána, keď deti spia a ja cítim po celom dome jeho vôňu, predtým som sa rozplakala, hneď ako som zišla dole a teraz zoberem počítač, prečítam si Vás kým deti spia a hor sa do práce, deti zaviesť k babke. Takže díky.
Ani ja sa neviem od koňa odtrhnúť doma aj v práci, dúfam, že mi na to tu neprídu. A kolko mám zanedbaného nielen doma ale aj v práci 😉 Ja si začínam myslieť, že fakt on s tou babou nič nemal, len mu rozhovory s ňou otvorili oči, že ten život čo doma žije a ktorý mu vyhovoval, lebo on má rád stereotyp, že možno existuje aj iný svet, že všetko sa točilo okolo nás a on nemá sa komu porozprávať, nemá kamarátov len známych a to sú zvačša pracovné. No a on si myslí, že ona ho chápe viac ako ja. Len chlapec si musí uvedomiť čo chce, poprípade ja som ochotná popracovať spolu sním aj na tom čo mi dlhé roky nehovoril a až teraz pri nej na to prišiel. Lenže musí on chciet a on začať. On mi na začiatku naubližoval dosť tými rečami, že ja ten prvý krok nespravím a sám povedal, že žiadne podlizovanie, žiadne dotyky. Ak bude chcieť musí byt prvý a tie dotyky môžem len opätovať. No a je tu akosi mrtvo, večer keď odchádzam tu bezomna fičíte na plné obrátky 🙂

darina60
autor
9. júl 2009

A vladi, zabudla som dúfam, že maličkej už teplota klesla a už aj ty sa cítiš lepšie.Myslela som na Vás ako prebehla noc 🙂 🙂

vanja
9. júl 2009

ahoj darinka, tak keď máš taký pocit, že tam nič nie je tak potom super. A nemáte nejaký manželský pár, s ktorým by ste sa stretávali a rozoberali spoločné záujmy?

vanja
9. júl 2009

my sa stretávame 4 rodinky. Poznali sme sa ešte ako slobodní, a teraz si dievčence dávame raz za čas dámske jazdy, chalani pánske a ešte sa stretávame aj doma s deťmi spolu. Je to super. Mojej známej manžel zmenil zametnanie, kde boli samí slobodní a rozvedení chalani a po roku a pol práce sa rozviedli aj oni. Tam je to aj o tom v akom prostredí sa človek pohybuje. 😎 😅
Možno len naozaj sa potrebuje vyrozprávať s niekým iným ako s tebou, ale slobodná ženská by to nemala byť. Ak by ste mali nejaký párik, tak by si mohol s manželom zájsť na pivo, porozprávať. 🙂

vanja
9. júl 2009

baby, idem, prídem poobede, alebo až večer, čaute 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

frisbee
9. júl 2009

bambííííííííííííííííííííííí,ja ho klepnem 😠 😠 😠

bambi09
9. júl 2009

ahojte 🙂
vanja,daj pokoj s tým predkožkáčom,už sme mali budíček,asi 5-minútové vŕtanie vkuse!!! 😠 😠 😠 😠 😠
baby,ja z neho skončím v Pezinku.....alebo na Prednej Hore,keď z toho začnem chlastať 😖 😖 😖
teraz nám bude robiť ešte viac naschvál...toto je pomsta diabla,takíto ľudia,ani čert s nimi nevydržal,tak ich hodil sem,na zem!!! 😠 😠 😠
dari,tak to by bolo fakt super,keby nič také nebolo,čo sme mysleli a len ho už nakopnúť,aby to chcel aj riešiť...neboj,podarí sa aj nemožné,ak veľmi chceš 🙂 🙂 😉 teda okrem vystrelenia nášho suseda do vesmíru... 😖
malá ešte spí,držím jej uši,keď pako vŕta,ale ja som nevyspatá,strašne dnes... 😝 😝 😝
keď sa zobudí,rýchlo porobím a padáme do Avionu,muž tam príde za nami a oplieskame juráče 😀 😀 😀
urobím si radosť,pozval ma na neskorý obed aj so zákuskom,tak si dááááám do nosa 😀 😀 😀

bambi09
9. júl 2009

vanja a nech vám jazýček pekne behá,ako treba 🙂 🙂 😉

bambi09
9. júl 2009

no,manžel niečo naznačoval,ako to bude riešiť,ale ja som posero na také veci,máme aj "známych",ktorí nie sú takí mierumilovný a vedia zariadiť iné veci,ako vynadať na chodbe,ale ja radšej predám byt pod cenu a pôjdem bývať do Senca alebo do Malaciek,len nech mám pokoj,každú matersú mi poserie nejaký arogantný chruňo ☹ ☹ ☹

darina60
autor
9. júl 2009

Ale je pánko na mna nasratý , tresce ma tým že mi nezaželá dobrú noc, pravidelne mi okolo deviatej dennodenne volá čo deti, ako ráno a pod. a dnes nič, mám pocit, že ani nezavolá ☹ neviem kam spejeme, ale ja prvý krok neurobím, on ma odohnal hned od začiatku mi dal najavo, žiadne city takže tak ☹ ☹ Baby vy sa máte, že mate obchodné centrá, aspon tam by som zabila čas ked je teraz doma dusno. Mi maximalne tesco. A s tými susedmi sme si aj mi na bytovke užili, čo sa mi nabudili detí, keď jeden skončil s prerábkou začal druhý. A sobota na obed ked išli deti spat každý den sused nad nami murár, čo nakradol kachličky na stavbe, postupne t.j. asi dva roky cez víkend budoval kúpelku 🙂