Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

frisbee
28. júl 2009

aký nesúlad,moja dcéra so mnou komunikuja a ja nekomunikujem s matkou...ukáž mi nesúlad

frisbee
28. júl 2009

moja dcéra prišla na návštevu s Londýna,nemá svoj počítač a celú dobu radí darinke odborne,napísala tam výslovne,že je Simona,dcéra frisbee,ja sa nemiemin zdržovať takými nezmyslami.

kveta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libka1
28. júl 2009

moje motto mam overene v reale 😉 rucim zan ze funguje 😉
kopirovanie prispevkov neznasam, uz som to raz zazila v jednej diskusii a bolo to nechutne 😝

frisbee
28. júl 2009

Milá Kveta...to sú slová,ktoré píšem otvorene do celej témy,moja dcéra darinke pomáha od začiatku,a darinka o tejto komunikácii vie...jediný človek,ktorý sa správa neseriózne,si ty,pretože my za darinku bojujeme,ty si ju zakopala do zeme jneď,pretože je žena.Asi si si nevšimla,že som ti vyjadrila podporu pri umelom oplodnená a omluvila sa za všetkých ľudí,ktorí sú netaktní,ale bohužiaľ vidím,že netaktná si ty.Prečítaj si ešte raz celú tému,moj názor je rovnaký a hlasný,že darinka trpí za činy svojeho muža,nechápem tvoju reakciu na odborný posudok...ten je tu od začiatku tejto témy,stačí čítať.Dokážeš si predstaviť,že ľudia sú slušní a úprimní????

kveta
28. júl 2009

Frisbee, v etickom kódexe psychológa sa píše: psychológ rozpoznáva hranice vlastnej kompetencie a nepraktizuje žiadnu formu psychoogickej činnosti, na ktorú nemá zodpovedajúcu prípravu alebo kvalifikáciu.

Ak Tvoja dcéra nevyštudovala poradenskú psychológiu, jej posudok možno brať len ako "odborný" a v takom prípade porušila kódex psychológa.

Viem si predstaviť, že sú ľudia slušní a úprimní.

centik
28. júl 2009

baby toto ste si mohli nechat v IPčkach 😖 ako to Darinke pomoze? 😖

eimiky
28. júl 2009

centik máš pravdu je tu dobrý hokej, samý konflikt 😕

frisbee
28. júl 2009

V UK je iný sposob štúdia ako u nás,dcéra má za sebou tieto obory psychológie a dostatočnú kvalifikáciu a najnáročnejší obor psychológie za sebou.
Centík...nikdy by som si nedovolila zverejniť IP,na to mám moc slušné chovanie,svoj názor nemením,je stále rovnaký,darinka vie,že ja by som to riešila ináč,ale rešpektujem jej rozhodnutie zachovať rodinu,stačí sa vrátiť o pár stránok naspäť,je to tam.Dávam do pomoci darinke všetko,naozaj viem,že sem napísala slábá žena a po čase sa z nej stala silná žena...všetko je v téme,má to vývoj,je to tam a nebudem o tom diskutovať...máme podporovať darinku a nie riešiť žabomyšie vojny.Moja dcéra bola od začiatku k dispozícii na ICQ,nepotrebuje sa niekde profilovať,poradila z dobrého srdca a zadarmo.Stačí čítať od začiatku.
eimiky....konflikt tu nebol do určitej doby...bola to láskyplná téma plná pochopenia,naozaj nechápem ľudskú zlobu.

jarus74
28. júl 2009

tak toto jej urcite nepomoze ip. sa nevytahuju 😒
darinka drzim ti palce aby sa to dalo vsetko do poriadku a aby si sa uz netrapila 🙂

centik
28. júl 2009

ja neviem ale tie ipčky tu fakt nepatria......

vladkaz1
28. júl 2009

Akoze baby ,podla mna je to ubohe nechcem sa nikoho dotknut ,ale naco to pisete sem?
Obhajovat sa je jedna vec, ale .. co s tymto docielite, ze to tu budeme citat? HMM?
Myslim si osobne ,ze to patri do IP ,... nie sem ... to je nedna vec ,,, ja som sa nikoho nedotkla ... tak sa mozem vyjadrit .
Ale toto fakt neznasam ,sa tu dotahovat ... a kto s koho ma pravdu ..
Kveta .. ak sa ta to dotklo tak sa pokuste vyjasnit si to ...a nie verbalne utocit na seba nemate 15 nast aby ste sa tu dotahovali ..
tak, teraz sa mozete domna obut , beriem to s nadhladom .. 😎
Fris naozaj pomaha Darinke.. aspon po psych. stranke ... ak s tym nazorom nesuhlasis oki ... jednoducho aj ja nesluhlasim s niektorymi nazormy v inych temach ,ale nebudem sa pohorsovat ..a uverejnovat IP ...myslim si ze by ste to mali dat adminovi zmazat

jarus74
28. júl 2009

vladka mas pravdu 🙂

frisbee
28. júl 2009

vladka...však vieš...slušnosť,takt má byťa IP sem naozaj nepatrí.

vladkaz1
28. júl 2009

Fris ,ak chces popros jedneho z ad. aby to zmazali ,spravia to, IP tu nemaju co robit a dokonca neviem ci to neni porusenie s pravidiel .. 🤐 asi len tolko ..
ja sa nikoho zastavat nebudem .. ale fakt ma tato neserioznost nastvala ..
aj ja viem byt prchka .. ale tak toto je namna vela

sirinka
28. júl 2009

zverejnovat IP je porusenym pravidiel MK...

bambi09
28. júl 2009

Bože,chvíľu si zdriemnem a čo sa tu nedeje 😕 😕 😕
to čo je toto tu??
koľko rypákov zrazu a obsah IP nepatrí na fórum,to píšu aj admini 😒 čo k tomu dodať??? 😕 😕 😕

vladkaz1
28. júl 2009

no co k tomu dodat? 😝

vanja
28. júl 2009

kveta to bolo od teba sprosté a netaktné a hlavne ty si porušila pravidlí MK.čo si myslíš, že sateraz dievčatá, ktoré tu prispievajú a poznajú darinku vyše mesiaca postavia na tvoju stranu? No po tvojom uverejnení IP pochybujem 🙄

sirinka
28. júl 2009

vladka uz som poslala upozornenie adminom 😉

vanja
28. júl 2009

ďakujem ti aj za mňa sirinka

vladkaz1
28. júl 2009

no ja neviem nazor ako nazor ,,,ale ip sme nepatri porusenie pravidiel ..
no Kvetka, ale ja citam aj v druhej teme , ze aj tam nejako na teba vybehli ,ze sa cuduje jedna kocka aka si prchka a cuduje sa tvojim prispevkom 😕

bambi09
28. júl 2009

a keď niekto nedokáže byť objektívny,načo sem stále chodí a zapára????? 😕 😕 😕

vladkaz1
28. júl 2009

to nieje len tato tema 😉 to zaparanie ..idem spat som znechutena dnes sa mejdan baby nekona 😝

vanja
28. júl 2009

vladkaz poď vedľaaaaaaaaaaaaaaaaa

bambi09
28. júl 2009

baby,poďme,tu je len samý jed a zloba!!! 😖

simona55
28. júl 2009

fríííííííííííís pote vedla nechajte tich ktory provokuju su asi nadrzanýýýýýýýýýýýý. 😠

martinano
28. júl 2009

ahojte no ja mam dost par dni vypadnem a 😅
darinka drz sa ja ti opat vyslovujem moj obdiv ako to vsetko krasne zvladas, mas tu velku podporu u svojich sklalnych 😉

luban
28. júl 2009

no fuj ako sa to zvrtlo ... frisbee tvoja dcera si nevie urobit svoj nick? inkinka aj ty si vsimas take veci ako ja, ale radsej si mala byt ticho a aj kveta ... vidite? rozcertili ste "poradkyne". Inac darinka je to pekne ze sa tu vyzalujes, ale aby sa ti to raz nevypomstilo. Slovensko je male a aj steny maju usi. Dnes aj brat brata podrazi. Opatrnosti nie je nikdy na skodu. Chran si svoju rodinu, manzela a zdoveruj sa iba takym osobam, o ktorych vies vela. Drzim palce aby sa to u vas vyriesilo. Ci uz budete spolu alebo nie, hlavne je zdravie v zivote ... viem o com pisem. L.

simona55
28. júl 2009

darííííííííííí len tak dalej hore hlavu no nie z klavesnice 😀 😀 aby si videla pimenka ale normalne v zivot si silna zena a neber si k srdiecku tie vsivave reci co pisu niektore .mozno ze aj oni uradli niekomu muza preto tak reaguju. 😀 😀 😀 pod knam unas je dobre.