Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

zabacek
10. júl 2009

No my nejsme tolik zadlužení- zatím se to vždy dalo nějak splatit z našetřených peněz. Máme 250 tis. hypotéku. Je i to hodně vím. Ale zásoby našetřených pěněz už nejsou- nemám.

martinano
10. júl 2009

zabacek to hypoteka 250tis,nie je take hrozne,ale kde ma tie ostatne dlhy

vanja
10. júl 2009

no my máme 1 mio hypo, a ešte jeden úver, a neviem si predstaviť, zeby mi mala domov dôjsť upomienka. Jednoducho na to idú prvé peniaze z výplaty a nie z našetrených peňazí.

nnikka
10. júl 2009

jj ta hypoteka nie je az taka velka...

ada32
10. júl 2009

zabacek ja som tu zacala pisat o peniazoch...aj sa hanbim ,vyzeram ako pazravec mamonar.
ale ja ked si predstavim,ako zacinas niekde sama s dietatom z nicoho....mne sa to vzdy vrati,cela ta moja historia 11 rokov dozadu...a uz rozmyslam,ako by som sa v takej situacii zaistila aby som s tym malym nemusela triet biedu.asi ma to poznacilo na cely zivot.vzdy sa mi to cele vrati.

asi zalozim nejaku ligu na ochranu rozvedenych matiek a ich deti.lebo tato socialna skupina je najbezbrannejsia a kazdy na nich kasle.vsetci maju stale plne usta dochodcov,narkomanov,a neviem koho a na osamele matky s detmi si nik ani nespomenie ked ide o cokolvek. 😠 pritom je to jedna z najchudobnejsich a najzranitelnejsich socialnych skupin.joj stve ma to.

vanja
10. júl 2009

veru tak ada32

zabacek
10. júl 2009

Ano i my platím vše hned z výplaty se zanesou- tedy já sama zanesu na vše paníze- vše jde přes trvalé příkazy. Už jsem si udělala i intre. b. aby mi chodili sms o pohybu na účtě, takže toto si sleduji. No ty ostatní dluhy- vždy co přišlo tak bylo že se musí hned vyplatit- jinak to půlde na soud a tak jsem vždy utíkala a rychle to z našetřeného zaplatila. Aby nebyly další problámy.

vanja
10. júl 2009

no zabacek je mi to ľúto, aké máš problémy, ale tu ozaj netreba s tým BSM čakať. Rozvádzať sa nemusíte, ale vysporiadať NˇBSM áno. A on by to mal pochopiť. No mal by........ 🙄

frisbee
10. júl 2009

no ale ty si mala hneď reagovať na neznáme dlhy,on vidí,že sa nič nedeje a je vysmiaty

zabacek
10. júl 2009

Promiňte píšu jak tatar vždy tam mám nějaký překlep a teď mi chybí i slovo. Hned z výplaty potřebné peníze zanesu do banky.zbytek mám doma abych nemusela běhat stále do města.

vanja
10. júl 2009

dobrú noc baby, už nevidím, idem spať. Tak zajtra, ale ja asi až večer, lebo mám od rána program.

Darinka ak by sme sa už nepočuli, teda nečítali, tak ti prajem príjemnú dovolenku, oddýchni a uži si to tam.

zabacek - musíte sa porozprávať, ináč sa to nikdy nezmení. Teda on sa uričte nezmení, tak to musíš zmeniť ty.

zabacek
10. júl 2009

Samozřejmě jsem reagovala, nikdy mu to neprošlotak, že bych to bez slova zaplatila. Ale vždy to byly klamstva- tedy skoro vždy a tvrdil, že je to tak. Ale on si vymýšlí tak dobrá lži, že jsem mu to opravdu věřila.

ada32
10. júl 2009

zabacek to by bolo na roman.
tiez som sa vydala mlada,manzel ani k facke nemal daleko,potom sa dostal do sekty,vystahoval ma z bytu s 10mesacnym miminom,prichylili ma stari rodicia,otec ma doma nechcel,nemam s nim ziaden kontakt.
zila som z materskej2700sk,bez pridavkov a vyzivneho takmer 3 roky.este som studovala.z tej sumy si odrataj tisicku na plienky,tri stovky nutrilon pre maleho,500korun mesacnik na vlak ,lebo skolu som mala ako denne studium vtedy.zostane ti ani nie rovna tisicka.
takze som vedela,ze ked dnes nekupim plnotucne mlieko malemu,ale len polotucne,tak sa mi to,co som usetrila do konca tyzdna nazbiera aj na nejaky jogurt pre neho.
na kazdy tyzden som si proste rozratala cca 250sk,to som mohla minut a z toho som s malym zila a este mu odkladala na oblecenie.
ach az sa mi zlc dviha ked spominam.
musim si ist asi jednu zapalit. 😠

zabacek
10. júl 2009

No i já půjdu spát malý brzy vstává tak ať jsem fit- chystám se s ním do ZOO ať má krásný den. Mněl to být rodinný výlet, ale nevím zda tam zvládnu i muže. Ale bylo by to dobré místo na rozhovor.

frisbee
10. júl 2009

zabacek dobrú noc a napíš zase 🙂

zabacek
10. júl 2009

Zatím vám moc děkuji, že jsem si měla alespoň s kým promluvit.Zítra zase přijdu- a když budete mít chuť budu rád, za příspěvky.

nnikka
10. júl 2009

ada32 - no keby dom si pred chvilkou nezapalila tak po tom prispevku by som si dala hned

to je sila... fakt uff

nnikka
10. júl 2009

idem aj ja dobruuu

Darinka, zabacek drzte sa, budem na vas mysliet...

ada32
10. júl 2009

zabacek pred malym by som take debaty neviedla.

tak co frisbee ideme aj my?

pojdem kuk mojho ci dole zase beha holy. 😀 ani zaluzie este nemame 😝 ja by som mu radsej tie trencle obliekala nez stahovala.este ked sa ho spytam ,a nehanbis sa ? 😠
nie 😀 😔 mam ja dom exhibicionistu asi 😅

ada32
10. júl 2009

no iden teda aj ja klipkaju mi oci.
papa zenstiny.

martinano
10. júl 2009

zabacek pekne sa vyspi a zajtra uvidis co bude, drzim palce a urcite sa ozvi

martinano
10. júl 2009

ada mas doma veselo skoro ako u nas 😀

frisbee
11. júl 2009

kočky,sa ospravedlňujem,mne v noci blbol počítač,nemohla som sa chvíľami dostať ☹

frisbee
11. júl 2009

darinka a zabacek....jak je??? 🙂

frisbee
11. júl 2009

ada...tiež máš za sebou strašné veci...a si opimistka 🙂

vladkaz1
11. júl 2009

baby dobre ranko 😵 tak som vas docitala konecne ..
Adka ta obdivujem kolobuk dole ale ja si myslim ze radsej zist s min. materskej s dietatom nez aby si sa mala nechat otlkat a chuda dieta bravurne si to zvladla 😉 😵
Zabacek ja neviem co ti mam na to napisat, fakt radsej sa ani nevyjadrim.. vy fungujete v podstate ako rodina uplne v pohode a ty tolerujes vsetky preslapy MM teda ja by som to nedokazala to co ti radia kocy vysporiadat sa by som spravila hned bez vahania ,nevies do akej situacie vas moze este dostat a ze si mu nepvedala ze tam bol MM doticnej pani no teeda 😕 .. nechapem ja by som uz mojho fakt zviazala a zavrela do pivnice..... 😝
Ja viem ze sa lahko sudi nepozname vas pribeh do detailu ,ale ja som osobne zen, ktora riesi problem hned razne a moj MM vie ze by uz do konca zivota si schuti nepospal 😔
ja som mala tak isto problem co sa tyka penazi sme s malzelom 4 roky , svokra je svina aspon v tom ze moj MM jej bol rucit na pozicku este ked sme sa nepoznali myslel si ze splaca a nam prisla po 5tich rokoch exekucia skoro ma prekotilo tak sme za niekoho pre mna cudzieho rok splacali dlhy s mamou ziaden vtah dobry nema ale mna najviacej stvalo ze sme sa stahovali ,ako moze byt jedna osoba vlastna mama taka nezodpovedna voci svojim detom ked maju dieta a rodinu a takto sa bez chrbtovej kosti zachovat chvala bohu uz sme to doplatili a v zivote ju nechcem vidiet . 🙄
Moji rodicia by nam nic take nepravili a stve ma nie co som mohla mat za to ja alebo MM ale nase dieta bola o tie peniaze ukratena a my sme si museli pozerat medzi prsty prekonali sme to je to za nami ale vzivote nezabudem ..a este k tomu si to zobarala s providentu chapete? uroky sa tam nakopili jak hovado ach jaj nebudem sa rozculovat teda ...ale nechcem mat v zivote nic s nimi spolocne ani dakujem sme nedostali 😠

frisbee
11. júl 2009

baby,normálne plačem...ja dobrá dušička podporím radostne a úprimne jednu kočku v názore a ona sa do mňa tak hnusen obula ☹

vladkaz1
11. júl 2009

fris prosimta a kde???? idem ta podporit co? ako si to moze dovolit neplac ☹

frisbee
11. júl 2009

hodím link

vladkaz1
11. júl 2009

no hod precitam si