Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bambi09
8. júl 2009

vladka a čo sme my až také smiešne??? 😀 😀 😀
no poj moja do partie,nám je tu veselo pri takej vážnej téme... 😝 😀 😀
a fris,idem si ho prečítať,či nám zas nadáva,to je nemilééé,milý Kamile!!! 😀 😀 😀

janetina
8. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 bambi ty si kotuha vsak sa tu rehocem a maly kuka ako puk ze co mi je 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ano predkozkac pyrovy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my mame ok susedov s jednymi neprehovorime ani slovo huraaaaaaaaaaa a s druhymi sa da su mladi ako mi 😉
pocuvajte chudateno darinka na koho to tu natrafila 😉 vsak je neradime len sa tu rehnime 😉

frisbee
8. júl 2009

bambi-on je neskutočný,že?

bambi09
8. júl 2009

janetina,sranda musí byť,aj keby na chleba nebolo,o čom by bol potom ten náš fasa život??? 😀 😀 😉
ja som sa včera pri tých polohách pri sexe tak smiala,že som malú zobudila,ale tak som aspoň stihla ešte okno umyť pred aerobikom-rozcvička+ beh tam,super rozdýchavačka 😀 😀 😀a frisbee si opľula obrazovku 😀 😀 😀
škoda,že to zamkli,prča bola dobrá 😀 😀 😀čo je dobré zamknú a debiliny nechajú 😅 😅 😅
sorry adminky,len vyjadrujem slobodne svoj názor 😅 😅 😔

bambi09
8. júl 2009

a že my vidíme svet čierno alebo bielo???tak on úúúplne čierno,chudáááák ☹ ☹

frisbee
8. júl 2009

bambííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀

bambi09
8. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-no šak počkaj mojenko,po smiechu býva plač...ale vyúčtovanie za byt sme už dostali a bol konečne preplatok a môj chlap ma už asi ničím neprekvapí,poznám ho jak svoje boty,tak odkiaľ mám čakať facku??? 😕 😕 😕

frisbee
8. júl 2009

prečo facku,veď si zlatíčko 😀 😀 😀 ...bola som odpovedať vedľa 😠

bambi09
8. júl 2009

aj ja 😀 😀 😀 no,zlatíčko,pre niekoho možno 😀 😀 😀 😉
a už sa budí teroristka,tak je po srande,idem makať 😀 😀 😀 😝

frisbee
8. júl 2009

bambi09
8. júl 2009

ale neboj,nie na dlho,večer som tu,ako na koni 😀 😀 😀 😀 páááá 😉

langkofel
8. júl 2009

hlasi sa langos s tatarkou 😀 😀 😀 😀 😀

Vy co ste obedovali? 😀 😀 😀 ja s vas nemozem, ved to tu zamknu 😀 😀 😀 😀 😀

Ja som sa bola vysantit v meste....vecer nepridem mam rande, no normalne rozmyslam ci ist na rande, ci zostat tu a sledovat co sa bude diat 😉

No Darinka, to co pisala dcera friesbee sa mi velmi nepaci, no nepaci... Fu, nebude to lahke. Tu uz tusim prestava vsetka sranda a neviem ci sme my kompetentne daco radit, ja teda urcite nie! Predtym ako odidem, este sem nakuknem, zatial sa tu majte a Dari tebe vsetko dobre 😉

darina60
autor
8. júl 2009

Díky vrátila som sa sem, lebo deti sa hrajú a u nás nálada na bode mrazu, debata o ničom, len odpovedá na moje bežné otázky, ani na mňa nekukne a keď som sa ho opýtala, či vie kde je taký klobúk čo si chcem vziat na dovču, že či sme ho doniesli zo starého bytu hovorí, keď len to, ironicky samozrejme. A teraz sedí dole v obývačke sám a dumá 😒 Myslíte, že dačo vydumá 😉 Však školy na tomá 🙂 Ale nie už si musím robit srandu, lebo by aj mne šiblo a kto sa mi postará o deti? A ešte ako každé poobedie volal so svokrou, lebo vie, že kedy máme odlet, tak chcel aby malého postrážila. Nikdy s ním nebola sama, nikdy ho nestráťžila. Mohol poprosit môjho otca, len nechce sa s ním asi stretnút a o dačo ho požiadat. A pritom na otca je viac zvyknutý a často tam aj spáva. No a vždy ja tieto veci vybavujem.Miznem stadeto, nepriateľ sa blíži, vrátim sa

vladkaz1
8. júl 2009

cafte zeny tu to teda fakt zije langose a podobne.. 😀
Darinka .. nechaj ho vydusit sa vo vlastnej stave ... nerob nic .. otvor vinko a sadni za PC s nami .. ozaj tesis sa uz na dovolenku kam idete? 🙂 tusim sa ti pribalim do kufra 😵

frisbee
8. júl 2009

dari-čo chce vydumať...musel počítať s tým,že mu všetko neprejde len tak...už aby si sa čvachtala niekde vo vodičke 😉

bambi09
8. júl 2009

ahojte,tak som späť 🙂
langoška,nerob chute 😀 😀 😀 a ešte aj s tatarkou 😀 😀 😀
ja som teda dnes vybuchla,jak papiňák,to hovado predkožkové susedské ma táááááák vytočilo,ľudia,skoro som mu jednu vypálila a to je o dve hlavy vyšší 😀 😀 😝
ľudia,tak arogantnú sviňu ste ešte nevideli,aj som mu povedala,že je debil 😅 😅 ale už mesiac mám vďaka nemu úúúplne rozhodený režim,malá mi nespí a potom je zlá ☹ ☹ ☹
ja chápem,že ľudia prerábajú byty,ale nie takto jednajú so susedmi,čo majú malé deti 😖 😖 😖
chce sa mi revať od jedu 😠 😠 😠 a vďaka kríze nemáme šancu na sťahovanie,nevieme predať byt a kúpiť väčší ☹ 😒 😖
darinka,prepáč,že tu prednášam svoje žaloby,ale fakt som to už nezvládla,hanbíííím,padla som na jeho úroveň ☹ ☹ ☹ ale ja som jak sopka,láva sa zbiera,potom vybuchne a dlho chladne 😅 ☹ 😒
sorry kočky 😝 😝
a dari,neprovokuj ho,len sa snaž to už vydržať do tej dovolenky,chápem,že je Ti z neho na grc a vzďaľuje sa Ti...je to blbé,ale už nič veľké asi nenarobíte s tým a nech sa to ešte viac nepototo ☹ 😒 😖

frisbee
8. júl 2009

bambi kľud,my máme vedľa nás najv'ačšiu klebetnicu z dediny,furt nám čupí pri plote,aj živý plot som vysadila,už má 5 metrovú výšku...obaja tam špehujú a myslia si,že ich nevidíme...keď k nám niekto zvoní,baba hneď zametá chodník na jednom mieste,no na zabitie 😠
dari,vydrž 😉

bambi09
8. júl 2009

frisbee,tak zober drahého k tomu plotu a stiahni mu trenky na pol žrde,baba chytí infarkt,alebo bude vzdychať,jak Cecilka v Slunce,seno,erotika 😀 😀 😀

darina60
autor
8. júl 2009

Jasné však mám Vás,vydržím. 🙂 🙂 Ale nevydržala som pri nom sediet a pozerat telku, tak som tu. Ale zajtra vstávam do práce skoro, takže dlho sa nezdržím, ale kludne klebete a ja si vás ráno prečítam, kým vy budete vyspávat. Od vtedy ako som písala, nič sa nezmenilo. Ani pohlad nič, žiadna komunikácia. Ale ja som v klude, mám deti. Ja ho neprovokujem, len si uvedomujem, že človek s ktorým som si mala stále čo povedat sa takto zo dna na den zmenil.A ta dovolenka mi akoby z neba padla. Mi tu susedov máme len z jednej strany a v pohode to náš malý ich musí vytáčat, ked ráno behá po dvore na odrážadle, ale zatial sa nesťažovali.

frisbee
8. júl 2009

bambi: 😀 😀 😀 že ma to nenapadlo 😀 😀 😀 ,ja som vedela,prečo som išla do tejto témy 😀 😀 😀

frisbee
8. júl 2009

darinka....chystaj si kufríky,nech zabiješ čas 🙂

darina60
autor
8. júl 2009

Už som začala, kufre nám tu v spálni už týžden donesené. A prvé veci mám, dnes som vyhrabala plavky 😉Takže už to začína 😉 a pán domu práve prešiel okolo mna do izby spat, a veru mala som pravdu, hnevá sa , nezaželal už druhý krát po sebe dobrú noc ☹ A ešte ho bude štvat, že tukám na klávesnicu.Lebo to ho vzdy znervoznovalo a ešte to, že ja som si predtým stránky len čítala, a takto som nepísala. A ja píšem rýchlo, mám na školu 😉

zanetak
8. júl 2009

Dari ja mám taký pocit, že ty ho už nechceš. Začínaš si všímať jeho chyby a všetko čo robí zle, a on možno sa chce s tebou udobriť. Myslím, že prežívate manželskú krízu a mali by ste možno po tej dovolenke zájsť do manželskej poradne, ak to budete chcieť udržať. Asi ste zo seba naozaj unavení, aj z toho kolobehu, práca, deti, deti , práca...
Určite sa nesťažuj svokre , ani tvojej mame, pretože oni za teba problémy nevyriešia, tie si musíte vyriešiť samy. A ak sa náhodou dáte znovu dokopy, tak sa tvoj manžel bude cítiť trápne pred tvojou mamou alebo pred svokrou. Ak ho máš ešte rada, tak nezaťažuj rodinu vašimi problémami. Choď na dovolenku, oddýchni si, a všetko si dobre premyslí, nerob žiadne závery. A keď sa vrátiš , tak pošli na dovolenku tvojho muža samého, nech si tiež dá všetko v hlave do poriadku. 🙂

bambi09
8. júl 2009

dari,no,je to smutné,keď po toľkých spoločne prežitých rokoch príde toto,človek si myslí,že už bude len dobre,na domčeku ste sa natrápili,tak si si to chcela konečne užívať a zrazu bum,rana medzi oči...joj,jaký je ten svet hnusný,človek asi fakt nemôže mať všetko,ale tak chceme tak veľa od života??? ☹ ☹ ☹ nemyslím 😔
ja často myslím aj na Lucku Bílú,ja ju milujem,ale aj Teba frisbee,neboj 😀 😀 😀 😉 má srdce na dlani a nemá šťastie v láske,je super bohatá,krásna,má talent,krásneho syna a nemá šťastie v láske,tak túžila po Haničke,keby ju bol aj ten Noid okašľal,ale keby aspoň tú Haničku mala,bolo by jej lepšie,takto sa trápi a je sama,bohatá a opustená v Orlím hnízdě,ako ona volá svoj dom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
takže na Lucinku či Hanku Zaňákovú mi nešahajte 😀 😀 😀 😅 je môj miláčik 😉 😉
a ostatných môžeme ďalej ohováááárať 😀 😀 😀
dari,ja som rada,že sme sa tu spoznali,aj keď by som bola radšej,keby to bolo pri inej príležitosti... ☹ ☹

zanetak
8. júl 2009

a ešte niečo. Vieš si vôbec predstaviť život bez neho?

bambi09
8. júl 2009

zanetak,len on na dovolenky nechodí a keď sa trápiš,komu inému ako rodine sa máš s tým zdôveriť??? 😒 😉

darina60
autor
8. júl 2009

Baby, kto to nečíta od začiatku , alebo zbežne si môže myslieť, že si tu robím srandu. Ale mne táto komunikácia a srandovanie pomáha držať si odstup od veci a zachovat chladnú hlavu. Zanetka, na tvoju otazku už teraz po týchto dnoch neviem odpovedat neviem si ho asi predstavit bez neho, ale už asi ani s ním, smutné.Po dovolenke ti možno odpoviem ináč
A Lucku Bílu mám aj ja velmi rada a vždy ma zaujímal jej osud.Idem lebo chlap zaspáva aby mi nevynadal že skoro vstáva a ja ho tukaním budím Nie že si myslíte, že zaspáva vedla mna, to ani omylom.Ale vy píšte.

frisbee
8. júl 2009

bambi,máš šťastie,že si dodala,že aj mňa 😀 😀 😀
zanetak:toto všetko sme už s darinkou prebrali na začiatku tejto diskusie a príbeh sa zatiaľ bohužiaľ posunul niekam inam...takže teraz je to v rukách darinky.

tinika
8. júl 2009

darinka hlavne si oddýchni na tej dovci a naber síl

bambi09
8. júl 2009

dari,my vieme,že si srandu nerobíš,neboj 🙂 😉 občas to dobre padne,takto to odľahčiť,veď nemôžeme stále iba plakať 😔 😉
frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 na Teba som nemohla zabudnúúúúť predsa 🙂 😀 😀 😀 😉
ale všetky ste tu hrozne fajn,ja flákam aj moje stále diskusie,čo si s babami už dlllho píšeme a furt sem pchám svoj čumák zvedavý 😀 😀 😀 😝
darinka,dobrúúú noc,ak stihnem ešte mailík,ráno si prečítaš 🙂 😉