Manžel ma berie len ako kamarátku. Ako ďalej?

darina60
29. jún 2009

Kočky, potrebujem poradiť. Som 13 rokov vydatá, máme dve všetko sa zdalo o.k. Manžel je starostlivý aj nám to myslím klapalo, za tie roky sme sa v podstate vážne nepohádali. Aj finančne sme na tom dobre, pred rokom sme sa nasťahovali do nového domu. No a posledné tri týždne manžel začal byť divný, odmeraný, nechutilo mu jesť, schudol aj chodil na infúzky. Má náročné zamestnanie, každý deň dochádza do práce. Náš život je uponáhlaný, točí sa okolo detí , ich krúžkov a pod. Spolu sme až večer a cez víkend, kde naše debaty sa točili zvačša okolo detí. Ja som ako sa narodili deti nikam nechodila, nemala kamarátku, len som mu vytvárala podmienky aby si aspoň doma oddýchol. Teraz som druhý rok v práci, tak toho času je menej. Aj mne prestalo chutiť jesť, mala som depky z toho a keďže som dakedy užíva antidepresíva, išla som k dr. a od piatku ich beriem. Lenže to som nevedela, že keĎ včera donútim manžela povedať čo mu je, že jeho odpoveĎ ma šokne. Okrem toho že má problémy v práci tak začal , že ani medzi nami to už nie je ono, že nemáme žiadne koníčky spoločné, že žijeme vedľa seba ako priatelia. No a potom mi povedal, že budeme zatiaľ ako dobrý kamaráti žiť tak aby deťom nič nechýbalo, deti a rodina aby nevedela nič a časom sa uvidí. Žiadna žena v tom nie je. Ja sa snažím ale ja sa nedokážem pretvarovať, že všetko je o.k. Aj dnes idem na kontrolu k dr. a som na tom ešte horšie keď som to nevedela. Poradte prosím, lebo sa zbláznim. O mojom probléme vie len moja mama. Ja ho hrozne lúbim, hoci možno to tak neviem dať najavo a deti tiež. Nechcem ho stratiť. Ďakujem za odpovede a rady.

bambi09
9. júl 2009

ada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
frisbee,kosíš,kosíš??? 😅 😅 😅 😀 a či sa havinom venuješ???už sa s Tebou bavia?? 😀 😉

ada32
9. júl 2009

bambi my sme mali u rodicov taku susedu na poschodi....ze vraj z predchadzajuceho domu ludia spisali peticiu,lebo s nou nedokazali zit a
bytovy podnik jej ponukol byt prave vedla mojich rodicov.
baby to ste nevideli.skonceny prvy stupen ZS,na hlave 3 vlasy v 5 radoch,moja mama sa uz ku koncu zaprisahala,ze jej zavesi na klucku zdochnuteho potkana.a moj otec raz po nej utekal hore schodmi a vrieskal na jej muza-Vito zavri uz tu svoju opicacku kdesi lebo ju fakt zabijem!
ina suseda zase na nu kricala-ty bestia ked si sa narodila,nevedeli ci ti maju strcit do ruky banan alebo flasu.
podotykam byvali v tom dome normalni ludia vratane mojich rodicov.a si predstav,co to bolo za osobu ked dokazala vyprovokovat k takemu sialenstvu.takze ta uuuplne chapem .poznam take exemplare ako tvoj sused.

ada32
9. júl 2009

jaaj bambi ja som zabudla...nechcete byvat v Hrubom Sure?to mas pri senci.prave som tam dostavala HSdomu a predavam to hih 😅

bambi09
9. júl 2009

ada,opäť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
9. júl 2009

ada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
bammbi.snažím sa dohnať na baráku,čo som za ten týždeň s vami zameškala,ale je to nemožnééééééééééééééééééé

frisbee
9. júl 2009

baby,my sme závislé 😵 😵 😵

darina60
autor
9. júl 2009

Aj ja, ale vás len čítam, už nemám akosi chut teraz prispievat. ☹ ☹ Práve mi napísal: Pojdeš pre deti? Nič viac, stručne. Vieš, aby sa náhodou nestretol s mamou, lebo nevie či to mama vie? A normálne sa mi nechce ísť domov, keď si pomyslím, že ani slovo so mnou neprehovorí, zas bude dusno.Ale nedovolia mi v robote spať, čo už 😝 😝 Ale dohodla som sa so segrou, že pôjdem spolu s nou kúpit tú kartu do fotáku s väčším rozsahom, lebo ja sa v tom nevyznám. a zároveň skočíme pozrieť do pár obchodíkov. A beriem aj dcéru, aby zas nešpicloval, že som išla k svokre.
V živote nebol v zahraničí a hneď Tibet? 🙂

bambi09
9. júl 2009

frisbee,priznávam bez mučenia,sméééééééééééééé 😅 😅 😅 😝
a ja tak isto,len popri tom tu ťukám a idem za chvíľu konečne von 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
9. júl 2009

Dari prajem ti nadherny den uzite si to 😵

frisbee
9. júl 2009

ešte by sme ho mohli zavrieť u nás do pivnice,máme v kopci dve...tehlovú a vysekanú do skaly,mohol by si vybrať 😉

vladkaz1
9. júl 2009

😀 ni len ci by po nom niekto vyhlasil patranie 😝 😅

bambi09
9. júl 2009

frisbee 😀 😀 😀 😀 😀 😀
darinka,uži si to 🙂 🙂 😉 😉

darina60
autor
9. júl 2009

Díky baby, ak mi nezoberie predtým auto, lebo ja jeho neviem šoférovat 😉 Mi v dome nemáme pivnicu, ale je to dobrý nápad, porozmýšlam, len ako ho tam chceš dostať? 😉 😉

frisbee
9. júl 2009

jedna rana obuškom 😀 😀 😀

darina60
autor
9. júl 2009

Ty si fakt chlapisko 😉 ja teraz keď som schudla, tak by som nemala tolko sily a okrem toho som o dosť menšia od neho, po hlave by som ho nedočiahla, ale zase po dačom inom by sa dalo rachnúť presne 😀 😀 Baby už mi asi šibe 🙂 Z takýchto vecí si robiť srandu, však nás tu zavrú, že sa tu blázninec zišiel 🙂

frisbee
9. júl 2009

darinka 😀 😀 😀 😀 to je najlepšia terapia 😀 😀 😀

bambi09
9. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
9. júl 2009

veď sa hvorí, že najlepší lekár je slnko a smiech 😀 😀 😀 😀 😀
neviem, ktorá napísala, že by si sa mu mala skúsiť priblížiť 😔 😔 , no možno by to pomohlo, možno to čaká, aj keď nechce 😢 😢
ťažko povedať, to musíš vycítiť ty Darinka, či áno, alebo nie, alevnucovať sa určite nie 🤐 🤐 🤐
aj my máme pivnicu, ale už ju zasypávame, lebo niet tam koho zavrieť 😀 😀 😀 😀
a dúfam, že sa ti dnešné nákupy podarili a že už máš všetko na dovolenku prichystané 😎 😎 😎

vladkaz1
9. júl 2009

ahojte ja som sa dnes potesila kupila som si nike tricko juuj tesim sa .. No my nemame pivnicu hihi iba vedla vo vchode mame .. ale Dari ked chces tak pridem pomoc zaviazat 😉 😀

vanja
9. júl 2009

vladkaz - takých nás bude veľa

vladkaz1
9. júl 2009

vanja no aspon dame stretko 😀

vanja
9. júl 2009

🙂 🙂 🙂

vanja
9. júl 2009

no idem dať do poriadku, deti, manžela, domácnosť a potom prídem 😅 😅 😅 😅

vladkaz1
9. júl 2009

oki uzi si to 😉 😅 ja uspavam malu herecky kde ste?

zanetak
9. júl 2009

baby ja mám taký pocit, že tými vašimi srandičkami moc nezľahčujete situáciu dare. Ja viem zasmiať sa je skvelé , ale ak má človek problémy, tak potrebuje poradiť, podporiť. Ja by som na jej mieste nemala náladu smiať sa na blbostiach, ktoré píšete. Sorry.
Na Darinom mieste by som sem už do dovolenky neprišla a po dovolenke by som sa len ohlásila ako som sa rozhodla ďalej, nech máme nejaké ponaučenie, ak sa nám to tiež prihodí. Stále som za to, že nech sa Dara rozhodne ako chce , tak vždy to bude len jej rozhodnutie. Ak sa aj dnes udobrí s manželom , tak mi nič s tým nespravíme. Je to jej život.. A ja jej prajem aby sa znovu udobrili a aby to medzi nimi bolo znovu v pohode, tak ako tých 13 rokov. Lebo to je už dosť času, aby to zahodili len tak pre nejakú blbosť. Asi by som túto tému dala jemu nenápadne prečítať, možno cez nejakého kamaráta, pokým Dara bude na dovolenke. Aby sa trochu zamyslel. Možno by mu nemusela ani písať list. Sorry, ak nesúhlasite s mojím názorom, ale ja by som sa snažila zachrániť moje manželstvo , ak by mi na ňom ešte aspoň trochu záležalo. A stavila by som všetko alebo nič. Tak veľa šťastia Dara.

frisbee
9. júl 2009

zanetak:to je humor s nadsádzkou,to nie sú blbosti...na to už som dosť stará.Nechápem tvoj útočný postoj voči ľudom,ktorí majú darinku radi,to nebolo dvakrát vhodné.

zanetak
9. júl 2009

frisbee: ja tu na nikoho neútočím, len mne by asi vadilo srandovať, alebo podľa teba brať humor s nadsádzkou, keď v mojom manželstve trpím. ja viem, niekto si takto uľahčuje situáciu, ale proste mne by ten humor asi vadil. O.k. nemala som napísať blbosti, ale to je môj výraz pre humor v takýchto situáciach.

frisbee
9. júl 2009

keby si mala za sebou taký život ako ja,tak by si zistila,že to je jediné,čo ťa podrží nad vodou...ja veľmi dobre viem,čo robím a v mojom veku.

molnarovak
9. júl 2009

frisbee, ale ved zanetak nema utocny postoj. Len napisala svoj nazor. Tiez sa tu obcas bojim napisat, ked mam opacny nazor ako vacsina z vas, ze sa do mna hned obujete.
Ved je to diskusia a som si ista, ze Darinka rada uvita kazdy nazor. Nikto tu nechce Darinke nic vycitat, som si ista, ze zanetak to napisala s tym najlepsim umyslom pomoct Darinke. Mimochodom, uplne s nou suhlasim.

frisbee
9. júl 2009

jako tón,aby už sem nechodila...blbosti...a zľahčovanie situácie....to nikto z nás nerobí...to sa ma teda dotklo,keď sa snažím darinku povzbudiť...to sú podivné slová