Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

petruci6
22. nov 2009

baby nehnevajte sa,ale ja na kamaratstvo medzi muzom a zenou neverim
vzdy je za tym viac ci uz z jednej alebo z druhej strany...
ja by som nieco taketo v ziadnom pripade neakceptovala a urcite by som trvala na tom,aby nas zoznamil 😒

elvira19
22. nov 2009

bejbypd,
napísala si to presne, sú to kamaráti, ktorých poznáš dlho, vyrastala si s nimi...ale mm má kamarátky, ktoré stretol ako ženatý muž, vždy sa jedná len o 1 a vždy tají jej existenciu predo mnou ( pri tej druhej mi napr. povedal, že vedel, že aký cirkus budem robiť, tak mi o nej nepovedal, že by som to zas nepochopila ... 😒 ), takže to je asi rozdiel medzi tvojím poňatím kamaráta a poňatím kamarátky mm

mywiel
22. nov 2009

Ja verim ale na také ze sa poznaju odmalicka, ze tu holku poznam a viem, ze mi z jej strany nic nehrozi. Ale aby sa pravidelne stretaval len on sam a zena co nema priatela a navyse mu ju nechce predstavit tak to je pre mna jasné. Ak by nemal co skryvat ta ti to sam navrhne nie? 🙄

elvira19
22. nov 2009

petruci, zoznámit ma s ňou ???? pri tej prvej som to chcela, no to bolo...že na čo, prečo, za čo, veď on sa s ňou už nebude stretávať...tak na čo sa mám s ňou stretnúť aj ja...no a pri tejto poslednej mi tvrdí, že sa nestretávajú ?!, ale si len chatujú, že vraj ju nikdy nevidel a dostal sa k nej len cez kolegu....ale asi to nebude pravda, neviem,

petruci6
22. nov 2009

mali by ste sa zobudit,co ine ma povedat ako to,ze je to len "kamaratka"
cakate hadam,ze pride s pravdou von,ze to je milenka?? 🙄
to nespravi ziaden chlap,kt ma doma istotu,manzelku,dieta a vonku len "zabavku"
tak ked uz ste na to prisli,tak ju nazve "kamaratkou"
ZOBUDTE SA!!!!!!!!

ladywitch26
22. nov 2009

tatata, ved to mi doslo, preto nech skusi tu taktiku, ze spytat sa muza,ze nech jej tu kamaratku predstavi. zahrat,akoze nic,ze je to v pohode, ze sa rada s nou zoznami. asi by nebolo najlepsie,ked mu kamaratky zakaze. muzi su jesitni, mohol by si mysliet, ze ho chce mat pod papucou. preto radsej sa s nou zoznamit. a ak on bude zatlkat, tak ho vtedy moze pritlacit k muru, ze vsak ak je to len kamoska, tak by nemal mat problem jej ju predstavit. a ak on tej "kamoske" cosi nakecal,ze mu to doma neklape a pod, ona v tom moze byt celkom nevinne. a ak nie je, tak asi da od neho ruky prec, je totizto tazke spavat s chlapom, ked vzapati sa stretne s jeho zenou a musi pred nou hrat divadlo,ze su len kamarati. dlho by ju to divadlo asi nebavilo.
zena nemusi byt mrcha, staci, ked vie rozmyslat ako mrcha, tym padom vie predpokladat, co asi ta druha, ktora sa aj sprava ako mrcha asi spravi 😉

mywiel
22. nov 2009

A o com catuju ked sa nestretavaju, o com sa tak mozu vykecavat? Nech ti tie caty teda ukaze ak nema co tajit. 🙄 Je to viac nez podozrivé ked ta nechce zoznamit a zrejme vyhovoriek ma vzdy dost. 😔
Vies co najdi si aj ty z catu priatela a ked bude chciet aby si ich zoznamila povedz mu ze naco? 😅

elvira19
22. nov 2009

no poviem vás, začínam mať z toho ešte ťažšiu hlavu, lebo pri niektorých príspevkoch od vás ziaťujeme, že z takej či onakej strany som na to nikdy nemyslela a niektoré súvislosti mi vďaka tomu, že ho ľúbim ( slepo 🙄 ) asi unikli...len napr. vždy som zistila najskôr, že sa niečo deje ( trochu zmenil správanie ) a až potom vyplávali na povrch "dôkazy"....

petruci6
22. nov 2009

nemas prachy na sukromneho detektiva? 😀

mywiel
22. nov 2009

Elvira povedz mu ze pozyvas jeho kamaratku k vam na veceru.... 😉 a sleduj jeho spravanie

elvira19
22. nov 2009

petruci,
mám prachy na súkromného detektíva 😎 zarábam celkom slušne, mám zaujímavé postavenie v práci, ale zdajú sa mi to zbytočne vyhodené moje ťažko zarobené prachy....ps : šetríme na dom... 😒 to je ale čo...možno nebudeme mať spoločnú budúcnosť, ale na spoločný dom šetríme 😀

petruci6
22. nov 2009

ja neviem,za risk by to stalo 😉

elvira19
22. nov 2009

ale keď mne sa to akosi stále nehodí k mm ( teraz len nahlas rozmýšlam/píšem ), on nie je taký ten klasický typ plejboja, aj keď flirtovať to áno, ale sex ??? ja som s ním takmer rok chodila, kým sme spolu 1. spali so všetkým, čo k tomu patrí....fakt neviem, či som taká naivná...ale zas ho trochu poznám...a nezdá sa mi, že je až taký dobrý herec, alebo...

mywiel
22. nov 2009

Nemusi ist hned o sex, ale to ze ona ho casom skusi pobozkat tiez rozmyslam nahlas, teda ak sa s nou dalej bude stretavat, alebo ak sa nestretava ale ako to zistit ci je to pravda? Tak to by ti nevadilo ani to ze mu v hlave behaju myslienky na nu? Uvidis ak si takuto kamosku nechava ako zadné dvierka tak pri prvych hadkach ti povie, ze uz si ina a zhodi to na teba.

elvira19
22. nov 2009

vždy je to moja vina, lebo som pracovne vyťažená ( aj keď už omnoho menej ako kedysi )...a tiež už nemám 20 rokov a už tiež nemám chuť každý deň na chi-chi-chi a "naviazanú" zábavu...veď už sme niekde inde, máme povinnosti, starosti a tie baby aspoň podľa toho, čo viem, tak sú vždy mladé, slobodné, bývajú u rodičov a v podstate "namajú žiadne starosti " a "zodpovednosť"...na rozdiel odo mňa...myslím, že to je celý problém + to, že mm si asi potrebuje dokázať, že je muž a žiadaný ( aj keď ja mu často hovorím, že je fešák, že ho ľúbim, že to a to mu sekne, často ho chválim !!! atď, atď )... a nás doma má ako takú to krásnu milú a vždy fungujúcu rodinku, to teplé hniezdočko, ktoré ja udržiavam... 😠

maznacik007
22. nov 2009

elvira a zaraba manzel menej ako ty ? prip. je na nizsej pozicii?

ianitka
22. nov 2009

vies elvira, ked je niekomu velmi dobre, tak zacne vymyslat a to je asi pripad tvojho manzela

elvira19
22. nov 2009

maznacik,
manzel je na nižšej pozícii ( ale nedá sa veľmi porovnávať, keďže pracuje v úplne inej oblasti ako ja ), ale má o cca 40 % vyšší plat ako ja....inak, my si nežijeme zle, máme vpodstate všetko...

petruci6
22. nov 2009

sama si napisala,ze si potrebuje dokazat,ze je muz a ziadany
kto je doma spokojny a vsetko klape,si to nepotrebuje dokazovat u mladych slobodnych bab
tieto veci by uz mali byt za nim 😒

maznacik007
22. nov 2009

chapem elvira... no ako mozno ti povedat len moj dojem.. rozhodne by som si zacala davat pozor a manzela viac zamestnala lebo ako tu pisu kocky asi sa nudi a je mu moc dobre ked take vymysla..

mne neprijde ok ak ma chlap/zena kamaratky/kamaratov z netu ktorych partner nepozna.. a je to cele divne podla mna z jeho strany... skuste si to vyjasnit otvorenym rozhovorom.. alebo mu realne ukaz ake to je ... /ja viem ze nechcem mu to vracat ale niekdy clovek pochopi az ked zazije../

mne by toto vadilo a najma ak to nie je prvy krat

elvira19
22. nov 2009

petruci,
myslíš, že niečo konkrétne robím zle ? ( teda okrem toho, že mu nedávam zámienku žiarliť na seba + má u mňa istotu...)

petruci6
22. nov 2009

napr ta jeho istota v tebe moze byt tiez kamen urazu
nehovorim,ze robis nieco zle ty
len je to proste jesitny chlap a rozmaznany podla vsetkeho
skus zac chodit von,trosku pred nim poflitrovat s inymi,nech si uvedomi co ma doma,ze mu ta moze ktokolvek kedykolvek vziat,nech si to vazi a stara sa o to

mywiel
22. nov 2009

elvira nezabudni ze chlapy casto chytia druhu pubertu a druhy dych ked sa o nich zacnu zaujimat mladé slobodné pipky, vkuse vysmiate a ked vidi ze im nie je lahostajny. Najprv to zacne ako hratky, srandicky dotahovanie sa a skonci to pri zacinajucom vztahu. 🙄

petruci6
22. nov 2009

prave preto by sme pre nich nikdy nemali byt "iste"
chlap kt ma doma zenu o kt je zaujem,si ju vazi viac ako pozeranie sa po mladych pipkach
su to chlapi a oni potrebuju vzdy nad druhymi vyhrat
sme ich trofeje,mozno blbo napisane,ale je to tak
radi sa pysia tym co maju a co im druhy zavidia...

ianitka
22. nov 2009

elvirka, tazko povedat co robis zle, mozno nic a mozno v niektorych situaciach nieco, ale to je jedno, lebo nikto nie je dokonaly 😉
len sa prosim Ta neobvinuj, lebo my baby maju sprostu vlastnost brat vinu na seba, "keby som sa mu viac venovala", "keby som bola chudsia", " keby som bola otvorenejsia" BLBOST!!!!
ved sa nespravas ako nejaka psychopatka, ani domasedka, ani karieristka - blbosti tu on

mywiel
22. nov 2009

Treba si kupit nejaku knihu a naucit sa byt tak trochu zvodnou kurtizanou, ako bola Kleopatra atd. proste si byt vedoma svojej hodnoty a dat to chlapovi aj najavo, ze ked sa on nebude o teba starat a ponahlat sa domov aby bol s tebou, ze sa najdu ini. 😉 Tajomstvo je v tom, ze nestaci len aby ty si vsetko robila prenho, bola mila a urdziavala to v harmonii, zeny maju velku zbran a tym je ich sarm, chlapy ako sa hovori maju dva mozgy a ver mi ze ten vacsi nie je ten hore. 😀 😝

petruci6
22. nov 2009

mywiel napisala si presne moje myslienky 😉

mywiel
22. nov 2009

Ako rozmysla chlap.... 😝 😀 😀

Tá moja manželka je fakt nejaká čudná. Možno frigidná alebo čo. Veď posúďte sami. Napríklad včera. Popoludní sme sa obaja vrátili z roboty uťahaní ako kone. Keďže si uvedomujem význam plnenia manželských povinností pre fungujúci vzťah, rozhodol som sa pristúpiť k svojim úlohám maximálne koncentrovane a zodpovedne. Kým sa moja polovička venovala svojim koníčkom v domácnosti (varenie, pranie, žehlenie, upratovanie), ja som si napustil vaňu a dal si kúpeľ, aby som načerpal sily na večerné erotické harašenie. Len čo som dohladka vyholený, navoňaný a oddýchnutý vyšiel z kúpeľne, vystriedala ma v nej manželka, ktorá sa sem prišla zrelaxovať praním. Automatická práča robila všetko za ňu, tak schytila metlu, aby vyzametala balkón. Ja som ju zatiaľ rozveseľoval svojimi humornými poznámkami o tom, či práve priletela alebo niekam odlieta. Keď potom moja „striguša“ vysávala, už som bol troška suchý, lebo o vysávačoch žiadne vtipné hlášky neviem. Zato som v tom čase usilovne listoval pánskymi magazínmi s neslušnými obrázkami sporo odetých mužov a žien, aby som nazbieral inšpiráciu na naše večerné „ťuťu muťu“. Som obetavý a pozorný partner, takže som polovičke pri vysávaní pomohol tým, že sediac vo fotelke som nadvihol nohy, aby mohla povysávať popod mňa. Navyše som taktný, vôbec som nedržkoval, že vysávač hlasno vrčí a ja sa nemôžem sústrediť na vnímanie pikantných obrázkov. Zahryzol som si do jazyka, veď manželstvo je aj o tolerancii. Keď moja milovaná ženuška utierala prach, ležal som ďalej nepohnuto na gauči, aby som ten prach náhodou svojim pohybom ešte viac nerozvíril. A prosím nerýpte do mňa, že som nepohol ani prstom. Pohol. Kým moja láska utieral prach, z gauča som jej ukazoval ukazovákom, kde všade je špina. Medzitým práčka doprala a pri vešaní čipkovaného prádielka som drahej skladal komplimenty, ako ma dráždia jej sexi krivky, ak ho má oblečené na sebe. A keď začala v predklone zmývať podlahy, hoci iba vo vyťahaných teplákoch, kochal som sa pohľadom na jej rajcovne vytrčený zadoček. Waaaaw. Máme trojizbový byt, kým všetko pozmývala, určite si viete predstaviť, ako som bol potom z toľkého obdivného kochania unavený. Preto som si troška zdriemol a keď som otvoril oči, môj pokladík akurát žehlil obrovskú kopu posteľnej bielizne. Nechcel som jej iniciatívne pomáhať, aby nepovedala, že si niečo žehlím. Poznáte podozrievavé ženy. Radšej som pustil dobrú muzičku, aby jej išla práca od ruky a do rytmu. Následne som si znova ľahol na gauč a odtiaľ na ňu hádzal zamilované pohľady, posielal vzdušné božteky, aby aj pri skladaní bielizne cítila, že som pozorný, galantný a najmä milujúci manžel. Ďalšími sladkými nezmyslami na jej adresu som už perliť nechcel, lebo by som ju iba zbytočne zdržiaval a nesústredila by sa na robotu. Presnejšie - na písanie domácich úloh s deťmi. Odišiel som teda do krčmy za kamarátmi, aby som nevyrušoval. Keď som sa po piatich pivkách vrátil domov, uvedomil som si, že aj ona si zaslúži ísť medzi ľudí. Tak som ju poslal na nákup do hypermarketu. Pešo, nebudem jej dávať auto. Ešte by niekde tresla, prizabila sa a mala výčitky, že ja sa kvôli tomu trápim. Myslím, kvôli rozbitému autu. Keď sa vrátila s plnými igelitkami, sama pochopila, že by bolo dobré navariť niečo pod zub. To jaká zlatááááá. V kuchyni som sa jej radšej nemotal, ale kým sa zabávala s hrncami a varieškou, troška som si začetoval na nete a od počítača som jej občas zakričal, že ona je mojou najsladšou maškrtkou a že by som ju najradšej natrel čokoládou alebo medom, celú zlízal a zjedol. Som nenapraviteľný romantik, že? Keď sme sa najedli (medové kura s kokosovou ryžou), odbremenil som ju od umývania hrncov, príborov a tanierov. Veľkoryso som mávol rukou, nech sa vykašle na špinavý riad. Zato, že tak fantasticky navarila, stačí, ak ho umyje zajtra.
Šok prišiel po večeri. Keď som nadržaný vošiel do spálne a logicky očakával, že ma bude v postieľke vítať s rozkročenou náručou. A ona zvädnutá, že nech prepáčim, dnes akosi na sex nemá chuť. No rozumiete tomu?!

mywiel
22. nov 2009

Moderná žena

Je 6 hodín ráno. Budík neprestáva zvoniť a ja nemám síl ani
hodiť ho o stenu. Som v koncoch. Keby som tak mohla dnes neísť do práce.
Chcem zostať doma, variť, počúvať hudbu, spievať si... Hocičo, len
nemusieť vyliezť teraz z postele a naštartovať ďalší deň.
Chcela by som vedieť, kto to bola tá striga, matka feminizmu,
ktorá mala ten nešťastný nápad zrovnoprávniť práva žien a prečo to
spravila nám, čo sme sa narodili po nej.
Všetko bolo skvelé za čias našich starých mám. Celé dni
trávili vyšívaním, vymieňaním receptov so svojimi kamarátkami, učiac
sa spoločné tajomstvá korenín, triky a domáce liečivá, čítaním
dobrých kníh v knižniciach svojich manželov, dekorovaním domu, štepením
stromov, pestovaním kvetín, zberom úrody a výchovou svojich detí.
Až kým neprišla tá ženská, ktorej sa to nepáčilo a nakazila
ostatné nevedomé rebeky divnými myšlienkami ako "získajme svoj
priestor." Aký priestor? Čo za priestor?
Veď sme mali celý dom, celé mesto, celý svet pri nohách. Mali
sme dokonalú nadvládu nad mužmi, boli od nás závislí - čo sa týka
stravy, obliekania sa, pozície v spoločnosti. Aké práva sme
chceli obhájiť?
Oni sú teraz zmätení, nevedia akú úlohu zohrávajú v tejto
spoločnosti, boja sa nás ako diabol kríža. Táto sranda nás
stála kopec povinností.
Prečo, povedzte, prečo pohlavie, ktoré malo
len to najlepšie, ktorého povinnosťou bolo iba byt zraniteľné a nechať
sa viest životom, začalo súťažiť s chlapmi?
Nezvládam viac byť chudá ako metla, ale s veľkými prsiami,
kvôli čomu sa umáram vo fitnesku a zomieram hladom, používať všetky krémy
proti starnutiu a vraskám, aby som nevyzerala sklesnuto, piť vodu v
každý okamih dňa a každé ráno sa bezchybne namaľovať od korienkov
vlasov až po výstrih, mať bezchybné vlasy a nezabudnúť včas si zafarbiť
vlasy,pretože šediny sú horšie ako lepra, vybrať správne oblečenie,
topánky, doplnky, aby som bola v práci reprezentatívna.
Už ma nebaví rozhodovať, ktorý parfém sa hodí k mojej nálade
ani riešiť polovicu vecí cez mobil, obávať sa, že ma niekto
predbehne,tráviť celé dni pred počítačom ako otrok, s telefónom na uchu
riešiac problémy jeden za druhým, a odchádzať s červenými
očami od monitoru, samozrejme, na plač kvôli láske nie je čas).
Platíme vysokú cenu aby sme boli stále vo forme, bez strií, dokonale
depilované,usmievavé, voňavé, s perfektnými nechtami, o perfektnom CV
plného titulov a skúsenosti ani nehovoriac. Stali sme sa
"SUPERŽENAMI"....
ale
Nebolo lepšie, omnoho lepšie naďalej štrikovať na hojdacom
kresle?
Už mám toho dosť!!
Chcem, aby mi niekto otvoril dvere a nechal ma
prejsť, nech sa mi stolička sama podsunie keď si idem sadnúť,
nech mi posielajú kvety, odkazy s básňami, nech mi spievajú serenády
pod oknom...
Veď my sme vedeli, že máme mozog a že ho vieme používať.
Tak prečo sme to museli ukázať ?

petruci6
22. nov 2009

to poznam 😀

je to presne o nich 😀