Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

marianitka
17. mar 2009

Zas si tu 😠 😀 , ale čo že chudááák chlap, takých je čo su najprv chudáci a potom vyjde napovrch pravda ale žena už nie je chudatko potom.... vy ste zlí chlapci!!! Jeeeeej ale moj je dobrý chlapec 😀

janulle22
17. mar 2009

krasuliak- no jasne kazdej chlap je chudacek.... 😠 a my zeny sme semetriky ze...? 😠 😠

slnieckova
17. mar 2009

krasuliak ziarlive? Hej zdravo... ale skor opatrne 🙂

Bud uprimny 😀 ake vnutorne pocity by tebou lomcovali, keby tvoja manzelka kazdy den vyvazala svojho kolegu do prace, keby si nasiel jeho fotku v PC a ona by ti tvrdila, ze to omylom z mobilu, keby si videl, ze ma v mobile ulozeny jeho datum narodenia, pritom na ten tvoj si ani za svet nevie spomenut a nema snahu si ho zapamatat atd. atd.? 😝 😀 😎

jenna7082
17. mar 2009

do toho, do toho, do toho 😀 😀 😀 dajte mu na frak chlapovi jednemu zlemu 😀 😀 😀 😀

naa bolo ti to treba ? chi chi

kacka.va
17. mar 2009

krasuliak: možná se na to díváš z jiného pohledu, ale fakt holky, co něco podobného zažily, moc dobře chápou obavy Niny. Žárlivý je ten, kdo dělá scény zbytečně, ale když k tomu je důvod, tak je v tom i obava o svojí rodinu, protože to s tím dost souvisí.

krasuliak
17. mar 2009

😨 😨 😨 😨 😨 😨 urcite to nikomu nie je prijemnee ale urcite by som ja hned nerobil stretnutie ohladom toho lebo aj tak nema ziadne priame dokazy!! 😝 😝 a to ze datum v mobile som uz vysvetlil vcera ale fotka v PC?? 😨 😅

jenna jenna ty ich neburcuj tie mamce na MD 😀 😀

jenna7082
17. mar 2009

kacka krasuliak srandoval.

nikto do ich vztahu nevidime. moze to nieco byt a nemusi...pockame si , co nina dohodne s kamoškou

marianitka
17. mar 2009

Jenna si zabludila??? 😉 Ale šak vieme ze Krasuliak sranduje...

krasuliak
17. mar 2009

kocka jasne ze to vidim z ineho pohladu ved som muz teda aspon myslim 😀 my sme s manzelkou mali tiez zopar takychto vymien nazorov a chapem to ale aj zo skusenosti viem ze zena na MD je viac nachylna na taketo veci! a vascinou neopravnene ale co uz ja vam to nezazlievam ved ste z venuse 😀 😀

slnieckova
17. mar 2009

krasuliak a vcera tvoja manzelka skonstatovala, ze ty take kamaratky nemas alebo teda, ze o nich nevie 😕 No nebola by som si taka ista, ked tieto vztahy tak vsemozne branis 😀 :-P

Boj... 😠 😀 😀 😀 😀

krasuliak
17. mar 2009

asi nevie o nich 😀 😀 😀 😀 ale ani muk 😉 😉

slnieckova
17. mar 2009

😀 😀 😀

kazdopadne Nine drzime palce, nech uz sa rozhodne akokolvek a nech to stretnutie dobre dopadne, ked uz sa odhodlala urobit tento krok....

krasulka
17. mar 2009

krasuliak seka hrdinu ale ked mne raz napisal kamos mail tak tiez hedn vyzvedal, co to je, kto to je, ci som s nim chodila 😀 😀 😀 😀

krasuliak
17. mar 2009

jasneee ze mu drzime paste 😀 😀

marianitka
17. mar 2009

Krasuliak, vidis Krasulka to vyriesila...ty žiarlivec jeden 😀

slnieckova
17. mar 2009

krasuliak ty vsetko pretocis 😠 Citam ta par riadkov a uz mi pekne lezies na nervy 😠 😀 😀 😀

janulle22
17. mar 2009

myslim ze spatne tema na delani si srandy... 😝

krasuliak
17. mar 2009

😨 😨 😨 krasulka to ani nevieem 😀 😀

krasulka
17. mar 2009

😀 😀 😀

ale ja take kamaratky urcite netolerujem 😠 😠 😠 😠

krasulka
17. mar 2009

krasuliak nechci rozoberat... 😀 😀 😀

krasuliak
17. mar 2009

janullee ta co si sak my to myslime vazne a netreba hned so vsetkeho robit drame ale asi mas vlastnu skusenost! ☹ skus sa podelit mozno to nejak odlahcime 😉 😉

slniecko ja som tym znamy je to moj konicek 😝 😝 😀

marianitka
17. mar 2009

ani ja...to by bolo och jooooj ja by som inak hysterčila

krasulka
17. mar 2009

marianitka aj ja.... 😠 😠 😠 a to niesom hysterka..ale normalna manzelka..podla mna to je prirodzena reakcia..

krasuliak
17. mar 2009

ved jasne za aj mne by to vadilo keby si manzelka pise s nikym s nkalym cielom ale my pozname len jednu stranku veci jej muz sa tu nevyjadril a mna len vytocilo to ze hned ste sa do toho obuli riadne aj ked neviete ako to tam vlastne ja a nema ziadna priame dokazy ci ju podvadza alebo co !!! a pritom sa poznaju vsetci nie je to nejaka cudzia zena

krasuliak
17. mar 2009

krasulka normalna? 😅 😅 😅

janulle22
17. mar 2009

krasuliak- bohudiky nemam vlastni zkusenost, ale asi by me nepotesilo si prijit sem precist nazory a cist jak si tu delaj srandu vis...spis sem se vzila do kuze Niny... ale to je jedno... delejte jak myslite... jen sem napsala svuj nazor... 😉

slnieckova
17. mar 2009

krasuliak ale z jej rozpravania sme si obraz o jej manzelovi co sa tejto zalezitosti tyka urobili 😝 A tu nejde o to, ze ona je hysterka alebo nieco podobne... ale jednoducho, ked zena napise to, co napisala nina, tak ti z toho tak trosku vyplynie, ze jej manzel zrejme nieco zatlka... pretoze fotku, mobil, fotku v mobile - bluetooth by si asi nina nevymyslela alebo nedomyslela.... 😉 😠 😀

krasuliak
17. mar 2009

janula ved my teda ja si z nej nerobim srandu !! ja sem len pisem moj nazor a len to pisem vtipnejsie nech to tu nie je ako na pohrebe a btw tiez som nezaregistroval nejaku tvoju radu 😉 😉 ale rob jak myslis len pisem svoj nazor 😉

tauscherova
17. mar 2009

Nina:
I já bych řekla že tě muž táhá za nos...a ještě když sa hádáte a když si jde nervy vymluvit opět k ní ...??
kdyby se o tom svěřil třeba kamarádovi ale proč za se k ní ??

nevim já bych si na tvém místě už balila kufry...

a nebo když ho stále ještě miluješ...
začla bych bojovat... zašla bych na kosmetiku...do fitka a ke kadeřníkovi... koupila bych si něco hezkého na sebe..
a přestala bych manželovi dělat výčitky...třeba se vrátí pak sám...

horší je však jestli se zamiloval..to pak netruchli...moje babíčka říká že nemá cenu ronit slzy kvuli chlapovi...

Jinak přeju hodně štěstí...

ps:nebo se zeptej bývalých kolegin v práci..takový vztah neujde nikomu...jen tedy jestli sou jakoby známí...

janulle22
17. mar 2009

krasuliak-ano jeste jsem nereagovala,ale tohle me to vytocilo...tak jsem reagovala na neco uplne jine nez jsem chtela...

O.K. pokud to je tak jak rikas promin...