Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

frisbee
19. máj 2009

miranda:preboha,nestresuj sa v tomto stave,šetri si sily. 😖

bora8
19. máj 2009

miranda - jednoznačne zakroč - na čo chceš čakať????

janinkaza
19. máj 2009

miranda,
aj môj muž mal kamarátku...bolo to pred 4-mi rokmi, náhodou sa prekecol a keď som si pospájala koľko je jedna plus jedna, pochopila som ( bolo to však aj mojou vinou, lebo som veeeľa pracovala a muž sa nudil, náhodou stretol jednu známu, ktorú dlho nevidel a bolo to...)
takže z mojej skúsenosti doporučujem stopnúť to pokiaľ sa dá a pokiaľ to nenabúra váš život úplne, lebo vždy sa lepšie vracia z kratšej cesty, ale spôsob akým to urobíš je na tebe, ty si ho najlepšie poznáš, čo na neho platí a ty vieš, ako máš s mužom komunikovať ....prajem ti veľa šťastia....

ps : aj tak si dobrá, že si mu to ešte nevykričala, to ja by som sa tak dlho neudržala...
ps* : u nás to dopadlo tak, že som zmenila prácu, aby som bola viac s mužom, a necelé 2 roky po "incidente" sa nám narodil náš malý a máme veľmi pekné obdobie a ja som tiež pochopila, že vzťah treba stále budovať, že to nie je len vydať sa, oprať, ožehliť a navariť....
🙂

miran.da
21. máj 2009

ahoj holky, tak vam napisu pokracovani meho tajnyho sledovani SMS...
samozremne ze si psali, i kdyz to byli uplne neskodne sms, az pak si zacali domlouvat posezeni u kaficka...vim ze to bylo planovany na stredu, tak jsem jeste vecer v utery zkontrolovala manzeluv mobil, zjistila jsem ze se ji ptal zda to v tu stredu bude mozny, ale zadna odpoved nebyla...
takze si manzel naplanoval misto schuzky praci, domluvil se s kolegem a ja jsem byla v klidu...jeste rano mu volal ze potrebuje doma dodelat na te zakazce nejake veci, a ze odpoledne to pojedou doladit...
jenze manzel zapomel doma telefon a ja nez jsem sla s prckem do skolky jsem se do neho podivala zas, no a samozremne ze tam byla obalka a bylo mi jasny od koho asi tak muze byt...
docela mi zapracovali nervy, protoze do neotevrenych SMS se nedivam...ale rekla jsem si ze kdyz to neutnu ted, tak kdy...a tak jsem se podivala...no a "madam neznama" uz domlouvala tu schuzku...tak jsem ze sebe udelala "totalniho blbca" s tim ze jsem sla za manzelem, rekla jsem mu ze mu dosla sms a ze jsem si myslela ze je to od kolegy, ze na neco zapomel, a ze jsem ji otevrela a precetla...
no meli jste ho v ten moment videt, cely zbledl, spotil se a nevim co vsechno...
v jeden okamzik na me zkousel ze je to zakaznice a ze o nic nejde, ale to jsem mu hned vysvetlila ze blbca ze me teda delat nebude, a tim ze jsem tehotna jeste neznamena ze mam zatemneny mozek...
doufam ze si to manzel srovnal v hlave a ze se to nebude opakovat...

kikinulka
21. máj 2009

Aj sa som zažila podobnú situáciu. Manžel si začal SMS pre mňa s neznámou, neskôr sa začali aj stretávať.Keď som na to prišla a jednoducho som sa na to priamo opytala, nič neporieral. Myslím, že to sa ma viac dotklo, ako keby sa bol snažil vyhovárať.
Trvalo mi to síce nejakú dobu, keď som sa ho to opýtala. Sľúbil mi, že s tým skončí, ale nie som stopercentne presvedčená, že mu uverím.
Chce to viac času

krajmary
22. máj 2009

ženy neviem, co tu hladam, ale neverim na ciste priatelstvo medzi muzom a zenou, jeden je vzdy pripraveny ist do vztahu viac. Normalne priatelstva sa menia na rodinne priatelstva.

majsan
22. máj 2009

to mas pravdu ani ja neverim na kamaratstvo medzi zenou a muzom.

majsan
22. máj 2009

viete co ja mat ten rozum vtedy kopnem ho do riti.

majsan
22. máj 2009

teraz ked sa robi mudry mu hned vykricim kde bol ked ja som bola so synom v nemocnici alebo ked bol chory za ten cas co on behal s tou.... 😠
ja mam nastastie od nej pokoj vyhodili ju zo svajciarska 😀

kalu
27. máj 2009

Tak to já na kamarádství mezi mužem a ženou věřím-, ale víte jak to je... KAMARÁD- TAKY RÁD.... 😀

kaczka
27. máj 2009

Já věřila,ale po tom co mě můj přítel podváděl se svou nej kámoškou už nevěřím...on s ní chodit enchtěl,ale jen tka s e prostě občas líbali 😖 Jo a ještě ona pak byla velice uražená,když jsem chtěla,aby ses ní přestal bavit.Byla jsem ta nehorší co jim kazí přátelství 😕 😀

jakoubka
27. máj 2009

Ahojte,
Já svému příteli taky věřila 😒 Začalo to minulý rok (květen),byla jsem doma s malým a přítel semo tamo chodil na pivko.Nevadilo mi to.Chodila tam občas i má známá,jen tak na karty za chlapama.Nikdy by mě nenapadlo,že by oni dva spolu něco mohli mít.
Už mě bylo divný,že každý den chodí okolo našeho domu se psem.Znamý se mě ptali,oni jsou takový kamarádi?A já na to ,nééééé,oni jen spolu hrají karty. ☹ Ale ,když už to bylo slyšet z více stran,tak jsem začala být nervozní.I jsem viděla,že přítel je nějaký divný,ona přestala se psem chodit okolo našeho,ale za to přítel s tím našim začal chodit až moc často ven a hlavně večer ☹

Závěr-rozchod z jeho strany(že,prý ne kvůli ní),já bydlím u mamky ,a on chodí s ní ☹ 😠 😢

Jo,a minulý rok ji i zařídil u nich ve firmě práci 😕 😒

Mu je 32,ji 22 let.

Nevěřím,že to nebylo kvůli ní.Jeho slova byly(už tě nemiluji,změnila ses 😕 )A jsou spolu ofiko asi od října minulého roku.

centik
27. máj 2009

jakoubka 😒 a ako dlho ste boli spolu? aj ste mali nejake problemy?
maly je strasne zlaty 😉

jakoubka
27. máj 2009

centik-děkuji 😉

Byli jsme spolu 7,5 let ☹ Žádné problémy nebyly,jen občas kvůli penězům,on je šetřivý a já moc ne 😒
Ale vycházím s ním dobře,hlavně kvůli malému,jen mi vadí,že ta KOZA je tam občas s něma,když si on malého brává 😠

jakoubka
27. máj 2009

centik-Bibinka je krásná. 🙂 Hezky výrazný typ 🙂

centik
27. máj 2009

jakobuka diky 😉
este by si byvalemu dokazala odpustit? keby ho prestala bavit ta mlada a chcel by sa vratit?

jakoubka
27. máj 2009

centik-nevím 😒 Už bych jim asdi nevěřila,protože by se určitě potkávali v práci nebo i na pivě ☹

centik
27. máj 2009

to ani nikdy nevies ci to nespravi znovu..

jakoubka
27. máj 2009

tak,tak.
Jsem ráda,že spolu vycházíme,tak to nechci kazit.Ale řeči pořád má,jak ho pořád přitahuji atd..... 😕
a pak řekne podpásovku,že asik v ní našel vztah na celý život ☹

centik
27. máj 2009

ona je este mlada, pochybujem ze ho zachvilu neposle kade lahsie..

centik
27. máj 2009

zaciatky su pekne, ked pridu prve problemy atd tak uvidis ci budem nou aj potom taky "nadseny"

pucmeloud
28. máj 2009

Ahojte, se zájmem jsem si přečetl příběh Niny a chtěl bych zde také něco říci. Neznám samozřejmě tento ani ostatní příběhy v tomto tématu z druhé strany (tedy tu mužskou verzi), ale podělím se s Vámi o svůj problém, který může být podobný s tím, co zažívají i Vaši manželé, aniž byste to viděly nebo chápaly.
Mám ženu, kterou miluji a společně vychováváme dvě děti. Občas se nám ale stane něco, co se pokusím popsat: v mém okolí se objeví nějaká žena (kolegyně z práce nebo sportovního klubu, sousedka, prostě kdokoli). Mě (a to mi věřte nebo ne) vůbec nenapadne na ni hned skočit a udělat jí miminko, prostě je to člověk, se kterým mám něco společného (práci, sport, bydliště). To znamená, že se vídáme aniž bychom se navzájem vyhledávali, a když už se vidíme, tak spolu mluvíme, případně na sebe máme číslo, popřejem si k narozeninám apod. Ani bych netvrdil, že je taková žena vyloženě mojí kamarádkou, prostě se známe.
V životě by mě nenapadlo si vymýšlet nějaké výmluvy a nebo schválně zůstávat v práci déle jenom proto, abych kolegyni nemusel svést kousek autem, když končíme současně v práci a jedem stejným směrem. No, tak ji třeba kousek svezu, ostatně kolegu (chlapa) svezu taky. Nepovažuji ani za nutné hned doma hlásit, že jsem vezl kolegyni kousek autem, protože ani necítím nějakou vinu a tento okamžik pro mě nemá takový význam, abych si na to večer ještě vzpomněl. Taky nehlásíte manželovi, že jste řekli ráno sousedovi "dobrý den".
Ale co se nestalo. Jednou jsem vezl z práce k vlaku kolegyni a také dva kolegy. Doma jsem se o tom v nějaké souvislosti zmínil a najednou byl oheň na střeše. Když jsem řekl, že v tom nevidím problém, pohádali jsme se a manželka mi vyčetla, že jsem jí tajil, že ji vozím atd. Cítil jsem křivdu, protože jsem měl čisté svědomí. Na čas jsem se v práci vymlouval, abych je nemusel vozit (jezdil jsem na opačnou stranu apod.). Vždycky to ale nešlo, nechte jít kolegy pěšky a pak kolem nich projeďte s prázdným autem. Tak jsem, sice méně často, ale občas někoho svezl. Tím jsem se dostal do stavu, kdy jsem občas lhal v práci, abych je nemusel vozit, občas zase doma, že jsem nikoho nevezl. Když totiž přijdu unavený večer domů, těším se na manželku, rodinu, děti a klid, tak se nechci hádat, vyčítat si něco apod., zvláště nepodstatné věci. No, tak raději neřeknu pravdu a je klid. A to je špatně, jenže co mám dělat? Mám se denně hádat s manželkou o neexistujících problémech a nebo mám nechat špičkově placenou práci a jít do kláštera?
A co až manželka přijde na to, že jsem lhal? Jak jí vysvětlím, že je to proto, že doma nechci hádky? Ona to bude brát jako důkaz, že s tou kolegyní něco mám. Psal jsem o vození z práce, to můžu vyřešit tím, že budu končit o půl hodiny dřív, ale co telefon, ten na kolegyni mít musím, a zdravit ji také musím a co sport? Mám nechat sportu jen proto, že jsou v klubu i ženy? A co se sousedy? Mám sklopit hlavu, jdu-li kolem, jen proto, abych se náhodou nezapovídal?
Problém je v tom, že manželka vidí skutečnosti úplně jinak, než jsou, a vysvětlování pak bere jako lhaní a lhaní bere jako důkaz svých konstrukcí. A tak pořád dokola. Zatím to řeším tak, že se záměrně doma nezmiňuji o žádných ženách a všude se jim vyhýbám, abych pak doma nemusel lhát.
Holt, v práci už si ze mě utahují, sport jsem omezil, kamarádku nemám ani jednu a jsem za podivína. Aspoň, že doma se kvůli ženským hádáme jen někdy.
Zkuste se nad tím někdy zamyslet také takto, i když chápu ten pocit nejistoty, když jste doma s dítětem a manžel je kdoví kde, ale do práce chodit musí, takže mu zkuste důvěřovat. Ostatně tím, že mu budete slídit v telefonu, ho od případné nevěry neodradíte, jen máte větší šanci najít něco, co je ve skutečnosti úplně jinak, než to svým žárlivým chápáním vidíte a vytvoříte úplně zbytečně doma dusné prostředí. No a pak se nedivte, až Vám opravdu uteče. Jinak se omlouvám za tu délku příspěvku.

centik
28. máj 2009

hm je to zaujimave citat aj z muzskeho pohladu 😉

bora8
28. máj 2009

pucmeloud - no ja som manželka, matka a aj kolegyňa a robím v skoro čisto mužskom kolektíve.... 😉 takže viem že niekedy majú moji kolegovia problém kvôli mne s manželkami/priateľkami..... ale riešim to tak, že sa proste s manželkou zoznámim, lebo nechcem aby mali problémy.... poznám všetky manželky kolegov, s ktorými robím denne - teda som s nimi v kancelárii a robím s nimi občas nočné a poobedné, s niektorými si dokonca občas telefonujem a píšem..... v jednom smere ťa chápem, ja by som nezniesla také obmedzovanie a som rada že takto neobmedzujem ja svojho manžela,

ale iné je keď žena niečo vytuší a zistí že je to pravda..... ono to nie je o tom že by bez príčiny chodila niekomu do mailu a telefónu..... 😉 a tam nájde niekoho fotky, alebo sms.... s kolegovcami mám blízky vzťah, chápem, že si často kvôli práci voláme, preberáme spolu aj osobné veci, ale určite nemá nikto z nich moju fotku a dátum narodenia v telefone...... (to sa týkalo prípadu niny)

ale tvoja manželka má asi iný pocit, alebo posunuté hranice tolerantnosti.... žiarlivosti.... a to je problém jej a nie tvoj.....skús si s ňou normálne prehovoriť - snáď pochopí, na jednu stranu chápem, že je doma a je sama s deťmi, ale nech si nájde aj iné záujmy ako deti a rodinu a potom nebude toľko upnutá na teba - nejaký airobik, klub, jazykovku.....

jajkar
28. máj 2009

chlapi su proste samci, a samci musia stale nieco dobyjat.....a mozno si to ani neuvedomuju ale robia to....
A vidim, ze velmi veeela chlapov ma problem komunikovat so svojou polovickou.....to mam aj ja doma! bohuzial, je to smutne ☹

tamka123
29. máj 2009

Ahojte, rada by som sa podelila s vami s mojou zivotnou skusenostou....ked starsia dcera mala pol roka kupili sme dom na dedine, nikoho som tu nepoznala...pre kazdeho sme boli pristahovalci...zoznamila som sa so susedou, ktora mala o par mesiacou starsie dievcatko...zacali sme sa kamaratit, stale ku nam chodila na kavicku...flirtovala s mojim manzelom ...dost okato...jedneho dna to utalo...a ja som bola spokojna, ze da mojmu muzovi pokoj...ale som sa velmi myllila...vtedy prvy krat sa s nim vyspala...a tahali to takto dalej viac ako 1 a pol roka... az sa to skoncilo tak, ze sa mi muz priznal, ze je do nej zalubeny....ze od nas odchadza a aj ona od svojho muza...ja som uz ku koncu nieco tusila, ale nevedela som ze je to ona. Ona si to v den odchodu rozmyslela, ze neodide od muza....mne moj povedal uplne vsetko...ako sa to zacalo....kde sa stretavali...normalne sa mi vyspovedal....chudacik:o( a ona zase svojmu muzovi povedala iba ze ju moj zvadzal a k nicomu nedoslo....ja som mojmu muzovi vliezla do mobilu, precitala si jej SMSky, ako ma pekne nazyvala p...a pri tom sa so mnou kamartila jedna radost...
Ja som mojmu muzovi dala ultimatum, nech si do 2 mesiacov rozmysli...co vlastne chce...nakoniec zostal s nami, i ked pre mna to nebolo lahke na to vsetko zabudnut....ale to chce cas...ja som sa chcela odstahovat a zacat odznova ...ale nepodarilo sa nam predat dom...a tak ju denne stretavat pod oknami...no hroza
Na vianoce sa nam narodil maly, tak sa tomu tesime obidvaja...i ked ja mu uz velmi neverim...

vevusiatko
29. máj 2009

tamka mas krasne deticky a drzim palce snad uz bude dobre...A takej zene ako ta tvoja suseda 😠 😠 😠 Fakt len to najhorsie do zivota prajem, dufam, ze sa jej to raz vrati a ostane navzdy sama 😠

konoupek
29. máj 2009

tamka no obdivuju tě,že si manželovi nenaházela věci přes plot k souseům a nazdar.Pže to já bych teda nepřekousla. 😠

tamka123
29. máj 2009

vevusiatko ...dakujem velmi pekne ...suseda sa vydavala ako 18.tka....ma o 16 rokov starsieho muza...takeho sympataka...my sme sa stretavali aj ako rodinky na opekackach...dievcata boli ako sestry....teraz ... uz su tomu 3 roky...sa moja dcera s jej stretli u susedov...vobec sa na seba nepamatali...ja som malu kvoli tomu dala do skolky do mesta...aby sme sa nestretavali v skolke....
vtedy sa to roznieslo po celej dedine, neviem co ona o mne rozchyrovala ..ale ona chodila ako pavica....ja som sa utiahla... este ze nase spolocne kamaratky..mamicky s detmi...zostali pri mne...dodnes sa stretavame na ihrisku...
ona byva spolu so svokrovcami ...ked ma stretne jej svokra tak sa odo mna otoci a potom potajomky zazera...hlavne na maleho
Ked som nebola na materskej ..tak sme neskoro chodili domov...tak som ju dlho nevidela...teraz to je ine...cele dni som doma a ide leto...deti su vonku a pravdaze aj jej dcera....chodi sa hrat ku susedom tam kde aj moja

vevusiatko
29. máj 2009

😠 😠 😠 Tamka na tvojom mieste by som to nevydrzala a dala jej po hube 😀 😀 Alebo sa snazila jej to vratit a samozrejme aj chlapovi. Kde v KE byvate ak smiem vediet?? A jej svokry sa opytaj ci zavidi ked tak cumi, normalne nabuduce ked pojde okolo sa opytaj , ze co aj vy by ste chceli take krasne dieta 😠 Take zeny nenavidim z duse, ja som inak strasne ziarliva ale aj viem preco neverim zenam a nie mojmu chlapovi 😠