Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

evishka13
24. sep 2010

Ahojky. Tak tohle je přesně moje nejčastější věta, kterou si v mysli přemílám posledních čtrnáct dní - přítel si po devíti letech našel kamarádku. Před dvěma měsíci mi konečně navrhl, že bych už mohla vysadit antikoncepci, protože on už se v 31 letech cítí dost starý na to, aby měl dítě. Byla jsem v sedmém nebi. Konečně. Do té doby jsme pracovali, šetřili, zařizovali byt, ve kterém jsme bydleli ještě s jeho babičkou, která před dvěma měsíci zemřela. No a před dvěma týdny jsem zjistila, že si přítel našel kamarádku, se kterou chodí na pivo a je s ní častěji, než se mnou. A o mimču a svatbě už nechce ani slyšet. Je to strašné. Jakmile člověk docílí v životě toho, co si strašně dlouho přál, tak se mu to všechno sesype jako domeček z karet. Vůbec nevím, co budu dělat. Přece mi je už 27 let. Ale uvědomuji si, že spousta holek tady je na tom tisíckrát hůř. Jen to člověka hodně mrzí, přece jen 9 let spolu je 9 let, to vám z paměti nikdo nevymaže ☹

bosa_noha
24. sep 2010

@evishka13 pred 4 rokmi som sa rozišla so svojim prvým po 11 rokoch. My sme spolu ale nikdy nič nebudovali, v tom sa naše príbehy trochu líšia. On riešil stále svojich kamarátov a záujmy a ja som bola večne na vedlajšej kolaji. Deti mať nechcel a vlastne nechcel ani normálny život, kde ľudia chodia do práce, splácajú byt a pod.
Tak som tým jedného dňa sekla a rozišla sa s ním. Paradoxne vo chvíli, kedy začal konečne pracovať aj on a prestal žiť z mojeho platu a dokonca si plánoval zobrať hypotéku.
Bola som vtedy veľmi neštastná, lebo som mala pocit, že mi zrazu život pretiekol pomedzi prsty a nič nemám. Mala som vtedy 34 rokov, pocit, že deti už asi mať nebudem, lebo nestihnem. Potom som stretla súčasného manžela. On na rozdiel od mojeho ex deti mať chcel. Veci nabrali rýchly spád. Dnes mám syna a plánujeme aj súrodenca. Tých 11 rokov mi z pamäti vymazali 2 roky prežité so synom. Dokázal mi dať viacej radosti než som kedy prežila so svojim ex. Na neho si dnes už ani nespomeniem.

Ja viem, že dnes sa ti to tažko počúva, ale ak sa rozídete nemusí to byť koniec sveta ale začiatok niečoho oveľa krajšieho, čo ti umožní zabudnúť na ten smútok, ktorý máš teraz v duši. V 27 sa život iba začína!

evishka13
25. sep 2010

Děkuji moc. Člověk rád slyší, že má ještě naději, najednou se totiž cítím být strašně stará a bez jakékoliv perpektivy do budoucna. Jen mám trošičku obavy, abych si taky dokázala najít nějakého normálního, pohodového kluka, který touží po rodině. Mám pocit, že takoví už dneska snad ani nejsou. Tedy ne nikde kolem mě.Žiju ve velkém městě a tam všichni jen navštěvují hospody, bary a diskotéky a na takových místech těžko někoho potkat. Ještě jednou moc děkuji, člověk alespoň ví, že není v takové situaci jediný.

moravanka
25. sep 2010

evishka, proboha jakych 27 let, to jsi mlada holka! Me bude za mesic 38 a mam teprve 17 mesicni holcicku! Taky me prvni manzel zklamal, po rozvodu jsem myslela, ze jsem stara a nikoho nenajdu. Tobe zivot teprve zacina.

filipal
26. sep 2010

@maminuska takze sa to "vyriesilo"! 😝 🙄 no dufam, ze nie nezvratne.... ☹ a tvoj brat sa este spamata a zabojuje o zachranu svojej rodiny...

filipal
26. sep 2010

@evishka13
no, tvoj priatel sa pekne vyfarbil! 🙄
ale mozno lepsie, ze teraz, horsie by bolo, keby ta opustil v tehotenstve, alebo s babom... ☹ ☹ ☹ lebo aj taki experti su! 🙄
teraz prezivas tazke obdobie, ale uvidis, ze ta caka este vela pekneho. 😵 😵
ked to trosku preboli skus zacat chodit na nejake aktivity, najdi si nejakeho konicka. potrebujes spoznat novych ludi.
do dlasieho vztahu sa neponahlaj. bud chvilu sama. novym partnerom si musis byt absolutne ista.
drzim palce! 🙂

leo28
21. nov 2011

ahoj nina
ty nemas kamarata? mala by si ho troska podrazdit a dat mu to najavo ze aj ty vies najst hocikedy nijakeho fesaka , urcite sa mu to bude pacit.

berenika39
21. nov 2011

@leo28 pravděpodobně už se to vyřešilo, je to dva a půl roku 😉 😉

ksw
7. apr 2012

@sisinka80 ahoj, zaujimalo by ma ako to u Vas nakoniec dopadlo...zostali ste spolu, polepsil sa manzel, alebo len sluboval a nedodrzal??

julka_bubkova
23. feb 2013

suhlasim s mark33, ale zase mysliet si, ze ak ma muz k zene blizsi vztah, tak to urcite nie je kamaratstvo mi tiez pride pritiahnute za vlasy.

Suhlasim ale s tym, ze tu situaciu treba pozorovat a pokial ich uvidis dvoch spolu....neverbalna komunikacia - pohlady, letme dotyky, smiech a podobne, tak ti bude jasne, aky maju spolu vztah. Taketo veci sa utaja tazko.

consti
23. feb 2013

Ahoj, nečetla jsem vše, jen příspěvky niny...
No já bych to tak dramaticky neviděla. Já sama mám v práci kolegu, který je ženatý a má dvě děti. Taky s ním jezdím z práce a často i do práce (když mě potká po cestě), společně chodíme na obědy (s ostatními kolegy), dost věcí probíráme. A v životě by mě nenapadlo, že by na mě něco zkusil. Ostatně já jsem šťastně vdaná, on šťastně ženatý, má rodinu...Jeho ženu znám, také u nás pracovala, teď je na mateřské. Prostě jsme kolegové, věkově si blízcí (jsem vlastně stejný ročník jako jeho žena) a máme se o čem bavit. Ale tím to opravdu končí, jsme jen přátelé. Já osobně ho obdivuji právě za to, jaký je manžel (pozorný, milující svou ženu) a otec (dětem se věnuje, často se s námi o nich baví). Manžel niny evidentně kafe s kolegyní zapřel právě proto, že ho podezírala, dělala mu scény...podle mě se chovala tak, aby opravdu s kolegyní něco začal mít...
Tak to je jen můj názor z druhé strany 😉 .

palerko
25. feb 2013

@nina14 Ahoj.Tvoj prispevok ma zaujel z toho dovodu,že je podobny mojej sestre.Aj ta je doma s dvoma detmi a pred časom tiež našla smsky a ine podozrive veci.a išla si za tym a nakoniec vysvitlo,že naozaj ma milenku,kedže si zvykne najimat hotelovu izbu kde sa s nou stretáva a chodia spolu aj na diskoteky.Pracuju tiež na jednom mieste a muž mojej sestre povedal,že medzi nimi nič nie je len su kamarati.moja sestra však vie svoje.Môj názor je ten,že ženaty chlap by si nemal uchovávať fotky inej ženy v počítači a ani by počas dovolenky nemal skypovať s inou,ale mal by sa venovať svojej rodine.Ja takychto mužov neznašam.Urobia deti a ked je žena dom s detmi anemôže si už len tak hocikedy vyraziť,tak chlap si najde inu ktorá mu viac vyhovie.Vyhovorky si vedia najsť,ale podla mna to nie je normalne čo si tu opisala.Ak je tvojmu mužovi doležitá rodina,mal by obmedziť kontakt s tou druhou ženou.Nehovorim,že sa vobec nema rozpravat s inymi ženami,ale nech si neuchováva ich fotky a dátumy narodenia.Mal by sa radšej venovať svojej žene,ktorá sa stará o ich spoločné dieťa a ich domácnosť.Mal by radšej pozerat na to,že aj jeho žena je unavena domaaj ked si mnoho mužov mysli že my na materskej sa mame ako na dovolenke.Môj muž napriklad ked prišiel z prace, tak vždy bolo prve že sa hral s malym a potom si lahol ku mne a len sme tak ležali vedla seba a oddychovali,rozpravali.Ja by som mu dalla,keby som mu našla nejake fotky a mne by darmo hovoril blbe vyhovorky.Ale kedže obaja chcete zachranit vaš vztah,tak by ste sa mali o tom porozpravat a on by mal ustupit ohladom tej "priatelky"

didi44
25. feb 2013

..ak ma muz vo svojom PC...fotografie kamaratky...a na ktorych vyzera sexy a oblecena....znamena to , ze ma kamaratku...a mozno neskor bude aj viac ako kamaratka, ale to viacmenej zalezi od nej..a jemu nezostava nic ine, len sa pozerat na fotky.. 😀

rusalka77
25. feb 2013

..to znamena, ze s nou urcite nieco má....a dala by som si dole ruzove okuliate pre svoje vlastne dobro...toto som zazila na vlastnej kozi...len fotky videl...akty co nafotila pre manzela a bum... ... a nakoniec bolo to aj viac....ale dobra skusenost ... 🙂

repka1981
26. feb 2013

@slnieckova - vystihla si to presne.Riešim niečo podobné už druhý krát a teraz viem, že na začiatku som mala veriť sebe a svojim pocitom a nie jemu.