Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

krasuliak
17. mar 2009

vsetci len suhlasia ta ja nesuhlasim 😀 😀

jenna7082
17. mar 2009

si koledujes zas 😵

krasuliak
17. mar 2009

😀 😀 😅 😅

bublinkamia
17. mar 2009

Nina14- Myslím si, že se možná nemusíš bát, že kdyby něco s tvým mužem měla, rozhodně by si spolu ujasnili co ti mají říct, poznala bys, že to není z její nebo jeho hlavy, taky si myslím, že tvůj manžel prostě jenom našel někoho, s kým si rozumí a s kým se může bavit o něčem, o čem se s tebou třeba pořádně bavit nedá,nebo prostě někoho, s kým je mu dobře, ale žádná láska nebo poměr mezi nimi být nemusí, z toho, jak píšeš se mi zdá, že tvůj manžel tě miluje a jenom se to snaží vysvětlit, protože mu přijde zbytečné omezovat vztah s někým, s kým si dobře rozumí a tak se ti to snaží vysvětlit a neustupuje..Vážně si myslím,že nemusíš mít obavy. 🙂

dadous
17. mar 2009

chlapi prostě musej bejt pod dzorem 😀

krasuliak
17. mar 2009

ako ktori 😝 😝

dadous
17. mar 2009

krasuliak 🙂 ja vím ty se ohlídaš sam 😀

krasuliak
17. mar 2009

ja si v poslednej dobe robim vsetko sam 😅 😅

dadous
17. mar 2009

ooo chudačik 😅 😝

krasuliak
17. mar 2009

aaale sak zase noo 😲 😲 😲

dadous
17. mar 2009

ale jo , maš pravdu, lidi musej bejt soběstační 😀

mikike
17. mar 2009

gabika dobre si spravila, ze si mu hned vsetko povedala, a vyriesilo sa.... 🙂

bielymacko, dobra drzost od tvojho manzela, ze ti v emaile pise take veci, prepac! Ked ho este lubis, chod za tou kamaratkou, nepis jej, taketo veci sa riesia osobne, a povedz jej, aby nechala tvojho manzela na pokoji, ajked ti bude rozpravat, ze je do nej zalubeny. To raz dva prejde, vy ste rodina, mate synceka, nech si najde niekoho ineho. Nooooo ja byt na tvojom mieste, ja by som jej dala, nemas co stratit! 😉

mikike
17. mar 2009

krasuliak fakt vsetko???? 😀

krasuliak
17. mar 2009

ale ste sa hned chytili 😀 😀 😀 hej momentalne vsetko 😝 😝

krasulka
17. mar 2009

no kedze sme momentalne s krasuliakom od seba 2000 km ..radse nech si vsetko robi sam ako by mu mala pomahat nejaka kamaratka 😀 😀 😀

dadous
17. mar 2009

😀 😀 maš recht krasulko

krasuliak
17. mar 2009

sak to neni zla robota 😀 😀

krasulka len ci tebe nepomaha nejaky kamarat 🙂 🙂

krasulka
17. mar 2009

krasuliak, ja mam teraz tolko prace s nasou dcerkou ze na take veci nemam ani pomyslenia, tak bud kludny 🙂 🙂 🙂

krasuliak
17. mar 2009

no sak ani ja 😀 😀

mikike
17. mar 2009

vazeni mladomanzelia, idete od temy, ale sa mi to paci!Takze ste 2000 km od seba. Hm. ☹ Boooooooze aj ja myslim na Londyn, syna tam mam!!!!

krasulka
17. mar 2009

mikike, ja viem, sledovala som vas pribeh nedavno 😔

Hej ja som momentalne na svk a muz v Irsku..

mikike
17. mar 2009

krasuliak a este sa oplati tam pracovat? Vela ludi sa chysta domov....

krasuliak
17. mar 2009

mikike vacsinou odisli ti kt.tu boli kratko a nemali zazemie a len prilezitostny job ja som tu uz 5.rok

a mne sa zatial oplati ved co doma teraz ked je kriza tazko nieco hladat ked tu uz som v pohodke

mikike
17. mar 2009

presne tak su aj syn s bratom a manzelkou, su tam 4 roky, len to ma mrzi ze syn je tam sam, proste kamaratku nema, ale nechcem ist od temy. Mas pravdu, doma ziadne moznosti, ja s vysokou skolou zarabam polovicu ako syn...

krasuliak
17. mar 2009

no to sam to je na figu to poznam ☹ ☹ ☹

terreza
17. mar 2009

trochu mimo tema ne?

krasuliak
17. mar 2009

aj tvoja ne? 😝

simona55
18. mar 2009

jooj len sa nepohadajte ludia.

zuzana581
18. mar 2009

Ahojte. Ja som nečítala celú túto diskusiu, ale môžem napísať, ako to máme doma my. Môj manžel aj ja máme kamarátov opačného pohlavia, ale nie takých, s ktorými sa ten druhý nestretáva. Napríklad sa stáva, že keď mám ja nejaké povinnosti, tak ide manžel s mojou kamarátkou a s deťmi niekam von ale nie, že by mal kamarátku, s ktorou by preberal to, čo má ostať, alebo sa má preberať hlavne doma a stretával by sa s ňou aj proti mojej vôli. Ja by som to netolerovala a dala by som manželovi ultimátum. Podla mňa také kamarátsto aké má manžel NINY s tou kolegiňou môže narušiť vzťah a nie je to prirodzené.

miska001
18. mar 2009

ahojte
no ja si tiež myslím že taketo kamaratstvo nie je až take nevinne a môže narušiť vzťah ☹ ale NINA neriešila by som to stretnutím s tou manželovou kamaratkou skor by som to riešila doma s manželom a nech sa rozhodne čo chce či mu je prednejšia kamaratka alebo rodina 😉