Manžel má kamarátkine fotky v počítači. Čo to znamená?

nina14
16. mar 2009

Som na materskej od mája. V budove kde pracujem, pracuje aj môj manžel a je tam proste viac firiem.
Ide o to, že od kedy som na MD manžel začal nosiť našu známu do práce,nakoľko aj ona tam robí a býva neďaleko. Mne to vôbec nevadilo.Koncom januára sme boli s manželom na pobyte a v počítači som pre prezeraní fotiek (rodinných) našla aj jej fotku. Začala som byť podozrievavá a prelustrovala som celý počítač. Zistila som,že si s ňou počas pobytu skypoval, v maily mal ďalšiu jej fotku z lyžovačky, neskôr v mobile má poznačené jej narodky (dátumynie sú pre neho dôležité) .Pohádali sme sa kvôli tomu už niekoľko krát,pretože mne jeho odpoveďe nesedia, neverím tomu. Povedal,že fotka v počítači sa tam dostala z mobilu,keď ukladal veci z mobilu do PC.Že ona skúšala bloothut na novom mobile tak poslala jemu fotku, že dátum narodenia sa tam dostal keď poslala vizitku asi.
Skúšala som sa s ňou spojiť-odo mňa skype kontakt neprijala a neodpovedala.Písala som z manželovho tiež neodpísala. O nejaký čas nastupujem naspäť do práce. Predtým som si s ňou chcela vyjasniť situáciu nakoľko ju budem stretávať aj ja každý deň.
Veľmi ma mrzí že mám s manželom takýto problém nikdy sme sa nehádali takto, tvrdí mi že nás veľmi ľúbi a nikdy by nič zlé neurobil a ani by ma nepodviedol. Ja netvrdím že ma podviedol ale mám z toho veľmi zlý pocit že s ňou rozoberá veci, ktoré by mal riešiť so mnou. Keď príde domov je vyrozprávaný lebo všetko rozdebatoval s ňou.
Je pravda že som teraz veľmi upodozrievavá a nemám v tom vôbec jasno. Určite veľa robí že som izolovaná, ale moje pocity a intuícia ma nikdy nesklamali až teraz asi....
Veľmi svojho manžela ľúbim, a až teraz riešime problém ktorý podľa neho neexistuje.
Navrhla som stretnutie nás troch, chcela som ich konfrontovať, on odmietol.
Opäť prízvukujem že náš vzťah je pre mňa veľmi dôležitý.
Napíšte mi prosím váš názor nech je akýkoľvek.
Potrebujem vedieť aj iné pohľady na túto situáciu.
Ďakujem

dianga
22. jún 2009

ale kamaratke by mal chlap povedat ze zije s niekym a ze ma male dieta... co mam urobit? mam jej to povedat ja? on tvrdi ze neciti potrebu jej to povedat. to ako sa za nas hanbi ci ako?

emilyz
22. jún 2009

asi pri nej chce vyzerat bez zavazkov alebo co? 😖

dianga
22. jún 2009

ved to asi to teda nebude iba kamaratka....

etuska
22. jún 2009

veru-lebo kamaratky vedia aj o rodinnych prislusnikoch a nic viac ako kamaratstvo si od vztahu neslubuju 😠

dianga
22. jún 2009

😠

iris
23. jún 2009

dianga...asi v tom bude víc, než jen kamarádství 😖 jinak by se pochlubil...ach jo, ti chlapi jsou všichni stejní... i když manžova kámoška věděla, že má nás, ale stejně jí to nebránilo mu nadbíhat...a spát s ním a zároveň s jeho šéfem...prostě d...a

lenushka21
20. aug 2009

ahojte mamicky..ja mam tiez jeden problem, a uz ma dlhsie trapi...moj mazel pracuje v nemecku(je tam do vianoc, 4 mesiace)a nasiel si tam zopar kamaratiek..z jednou z nich je na fotke, ktoru som nasla nahodou..ma ruky okolo jej pliec, opieraju si o seba hlavy a usmievaju sa..viem, ze ma pravo na priatelov, ale velmi ta trapi..som ziarliva a ta fotka mi zlomila srdce..viem, ze by som nemala byt taka precitlivena..ale neda sa to.este som mu o tom nepovedala....dakujem majte sa krasne :D

lenushka21
20. aug 2009

:D

kalu
22. aug 2009

Lenushko, na tohle není žádná rada- prostě mu musíš věřit. Mezi manžely musí prostě fungovat důvěra, jinak ten vztah je naprd. A na tu fotku si jak přišla ? To on ti jí jako sám dal nebo poslal ? To by bylo od něho přinejmenším netaktické. 😒
Ale jinak- i když jste delší dobu daleko od sebe a miluje tě, tak tě nepodvede. A pokud by tě chtěl podvést,tak to udělá i když tě bude mít pořád za zadkem. Jak říká naše sousedka :" Když chce být jeden druhému nevěrný, tak mu zahne i ve frontě na maso ." ta vzdálenost podle mně na nevěru moc vliv nemá- záleží na tom, co k sobě cítíte.
A co takhle ho navštívit ??? 😉

ikke
22. nov 2009

elvira19 • Dnes o 09:47
dobrý deň...
...neviem, či názov témy vystihije môj problém úplne presne...ale ide o to že :
som vydatá takmer 10 rokov, máme 1 syna, obaja sme zamestnaní a tvoríme, myslím, celkom peknú ( niektorí mi hovoria, že až ideálnu ) rodinu len to nevedia o tom, že mm za ten čas, čo sme spolu mal už 3x kamarátku. keď myslím kamarátku, tak t.z., že sa s ňou stretával na kávičke, chodili spolu do kina, do posilky a tak...nebolo to o sexe !!!!! Prvýkrát sa to stalo v roku 2004, potom v roku 2005 a naposledy som to zistila minulý týždeň. Vždy na to prídem náhodou, lebo môj muž nie je žiaden stratég, nevie zahladiť stopy, nevie klamať...mňa to vždy veeeľmi zraní, lebo ho milujem....a viem, že aj on ľúbi mňa a aj syna...
...keď sa to stalo prvýkrát, povedal mi, že som stále v práci a málo sa mu venujem, že preto si našiel kámošku, s ktorou sa môže porozprávať a zabiť čas....vtedy som zmenila zo dňa na deň prácu, bola som viac doma, začali sme chodiť po výletoch a tak...na čas to pomohlo...potom prišli ďalšie jeho podknutia...tvrdí, že on v tom nič zlé nevidí, že on od nás nechce odísť, ľúbi nás, že on nemyslí na dôsledky, ktoré tam vidím ja, nevie mi to ani presne vysvetliť, ale evidentne je mu to vždy veľmi ľúto...ja sa fakt snažím, ale asi to nestačí...
...prosím, stretli ste sa už s niečím podobným...čo by ste robili na mojom mieste ( odchod od mm neprichádza do úvahy!!!! )
...ocenním aj pohľad mužov ( nepíšte, že kamarátka nič neznamená...vždy to môže prerásť do niečoho viac, ja viem, mne záleží na rodine a mám záujem su ju "pestovať", aby bola funkčná a nie len na oko...)
ďakujem za všetky postrehy....elvira

mywiel • Dnes o 09:54
Elvira najdi si kamarata nech vidi ako sa citis ty, mozno pochopi a vzije sa nachvilku do tvojich pocitov. Rob presne co on chod s kamosom do kina, na kavu atd. ak bude ziarlit tak ta ma rad a pochopi. Alebo mu navrhni nech tu jeho kamaratku pozve k vam domov na veceru, nech ti ju predstavi. Ona priatela nema? Vravis, ze uz tretia kamaratka a to kde sa tak rychlo stihne s nimi zoznamovat?

elvira19 • Dnes o 10:01
ďakujem mywiel,
pýtala som sa ho, že keby som si našla aj ja takého kamaráta, že či by to bolo v poriadku...nepáčilo sa mu to, "zakázal" mi to a sväto-sväte prisahal, že už to nikdy nezopakuje
..a kde ich hľadá ? jedna bola expriateľka jeho kolegu...stretli sa raz náhodou niekde v meste, išli spolu na kávu...druhá bola nejaká baba z posilovne a tááto posledná mi hovoril, že je to známa jeho kolegu....ps : má zväžša mladých a slobodných kolegov, mm má 35 rokov...
...a ešte mi hovorí,m že vždy !!! to ona aj on berú ako kamarátstvo , že ony vedia o tom, že je ženatý...

mywiel • Dnes o 10:13
Elvira drzim palce aby pochopil ze ta moze stratit. Muz si nesmie nikdy byt zenou uplne isty na 100%, inac strati zaujem, muz je lovec a urdziavat zdravu neistotu pri chlapovi sa treba naucit hotové umenie, proste aby vedel, ze je o teba tiez zaujem aj inde. Maj kamaratov, aby si nebol tebou tak isty mozno ho to nakopne, lebo robit jedno a zakazovat to isté druhému to je uz obmedzovanie.

frisbee • Dnes o 10:19
súhlas s mywiel ...nájdi si kamaráta

elvira19 • Dnes o 10:25
dík...len ja by som chcela naše manželstvo udržať "zdravé" a stále ho budovať a nájsť si kamaráta mi pripadá ho skôr búrať...aj keď na druhej strane som vyskúšala už toľko vecí, len toto nie, tak by to možno zabralo...
nemusím si hľadať kamarátov...mám jedného takmer 50-ročného ( vyzerá ale veľmi, veľmi dobre ) , ktorému sa páčim a mm o tom vie, ale práve kvôli tomu som s ním obmedzila kontakt na sms na vianoce/veľkú noc, aby som nedráždila mm a nepodnecovala "niečo" v tom známom....ale fakt neviem, neviem, či toto je cesta, po ktorej by som chcela ísť....

elvira19 • Dnes o 10:30
teraz musím ísť s malým von, ale poobede sem znova prídem...ďakujem za každú radu...

ianitka • Dnes o 11:13
elvira, sice nechces ist tou cestou, ale mozno budes musiet,
lebo jemu to nedojde inak, ma 35 rokov tak by mal byt trocha inak zodpovedny (ja viem,ze od veku to nezavisi), ale nie tak, ze ked Ty nemas cas (lebo sa staras o syna, o domacnost, o financie do domacnosti) tak on si najde na ten cas spolocnost, aby sa chudacik nenudil
Ja nie som za obmedzovanie kontaktov s ostatnymi (na pohlavi nezalezi) osobami, kamosmi, kamoskami, ale toto sa mi nejako nepaci, ja som na taketo rychlonajdene kamaratky strasne alergicka, mas pravdu elvi, vzdy to moze prejst do niecoho viac,
a kamaratov nema?

libka1 • Dnes o 11:32
no to je fasa, tebe zakazal a on v pohode tak u mna by s tymto nepochodil hadam mame rovnake prava a povinnosti, ci nie?

frisbee • Dnes o 11:33
ianitka má pravdu,je iba preto,aby zistil,ako sa cítiš,to nejde vo vzťahu iba ustupovať,snažiť sa musia obaja,viem,o čom píšem,som vydatá druhý raz,sme spolu 20 rokov,a stále sa učíme spolu fungovať...ale rovnoprávne

renca3 • Dnes o 12:54
az ma nadvihuje na stolicke, ked to tu citam.
ved zabijat cas moze aj s kamaratmi. pokecat na pive, ci sportovat. naco mu je kamaratka? to by musel byt teply, aby neuvazoval aj o "inom" pri tychto ich aktivitach. i ked fyzicky k tomu ani nemusi dojst, fantazia pracuje. on si je az priliz isty, ze ty mu to budes akceptovat znova a znova.

elvira19 • Dnes o 13:08
...viete mne sa preto tak ťažko pripúšťa myšlienka, že by som akože mala "kamaráta", lebo mm je fakt super, po takom ako mám ja túži takmer každá žena : sympatický, rodinne založený, veeeľa mi pomáha v domácnosti, ja neviem, čo je to umývať riady, vysávať a pod., u nás neexistuje, že ja makám a on sedí pri tv a pod...neexistuje!!! keď som už fakt nestíhala, tak aby mi urobil radosť a aby som si oddýchla, tak ožehlil, keď som bola tehotná v pohode umýval okná... je perfektný otec, ku malému vstával v noci od začiatku, prebaľoval, kúpal, kŕmil, kočíkoval, teraz, keď už je väčší, tak sa spolu zatvoria do izby a hrajú sa...mm chodí nakupovať, nerobí mu problém chodiť so mnou aj 1/2 dňa po obchode a kupovať veci pre mňa !!!
mm nepije, nefajčí...atď, atď...a čo sa týka kamarátov, tak to sú vlastne jeho kolegovia a majú taký zvyk, že 1x mesačne urobia gulašku, kapustnicu a pod. a spoja to s futbalom, ale doma je vždy do 20:00 hod a triezvy
...mm super vychádza s mojou rodinou...je veľmi zručný a postaví sa ku akejkoľvek robote, keď to mám tak obrazne povedať, tak bude hnoj kydať, keby bolo treba...ale nie je to žiadna cintľavka, mäkkota, žiaden ten, čo kde ho dáš, tam bude...je to proste chlap..
a práve kvôli tomu všetkému, čo som napísala, je pre mňa ťažké vyťahovať také zbrane, že mať "kamaráta"
... mám super muža a perfektnú rodinu, len ten maličký zádrhel...
veľmi pekne vám ďakujem za rady a že mi chcete pomôcť, lebo ma to veľmi trápi...

elvira19 • Dnes o 13:10
renca - 100 bodov : on si je istý, že mu to budem akceptovať znova a znova, lebo vie, že ho ľúbim a že pre mňa neexistuje nikto iný...

mywiel • Dnes o 13:34
elvira to co pises robi aj moj muz a nepripada mi tym nejako vynimocny druh dokonca mi skracuje nohavice na sijacom stroji, je proste sikovnejsi, ale keby chodil takto na kavicku s novou kamaratkou tak to by som netolerovala, ked ide von ide s partiou priatelov alebo ideme spolu ale sam s holkou to je divné nie? Asi nechces vidiet co mas pred ocami, co z toho ze ti pomaha, ked ma volny cas a netravi ho s rodinou?

mywiel • Dnes o 13:35
elvira vidis tak to musis zmenit tam robis chybu, je si tebou tak isty, ze vie, ze vsetko akceptujes to nie je rovnocenné partnerstvo ale vydieranie.

mywiel
22. nov 2009

elvira zloz ruzové okuliare a konaj. Moj muz vie tiez vsetky tieto prace a doma pomaha, dokonca mi skracuje nohavice na sijacom stroji, je proste sikovny, ale aby sa stretaval s jednou holkou sam a chodil s nou do kina tak to teda nie! Kazdy z nas robime v domacnosti co treba, ja viem tiez vymenit gumy na aute a medailu za to necakam, proste nie je to nic vynimocné, myslim tvoj muz. 😉

kalu
22. nov 2009

Elvíro,
jakmile si je někdo svým partnerem 100 procentně jistý, tak to nemůže dělat dobrotu, protože tím pádem si ho (třeba i nevědomky) přestává vážit. jak ty by sis vážila chlapa, který by ti dával najevo, že ho máš jistého a ať mu uděláš cokoliv, že to bude vždy snášet, protože tě miluje a jiná pro něj nikdy nebude existovat ??? Ze začátku by ti to možná lichotilo, ale věř, že časem by byla úcta v háji...

Když je ten tvůj tak dokonalý, tak proč nevezme na kávičku nebo do kina svojí manželku ? Nebo proč si ty své kamarádky nevezme k vám domů a netrávíte čas společně, abys ty nebyla s děckem sama doma ?

Neříkám, že bych si rovnou hledala kamaráda, ale rozhodně bych mu přestala dávat najevo, že mě má jistou za každou cenu a kamarádky tohoto typu (aby s ní chodil sám do kina, na kávičky atd.) bych mu prostě netolerovala. (já navíc tedy ani moc nevěřím na "nezištné" kamarádství muže a ženy, pokud jsou oba hetero-ale budíž, když mu v tomhle směru věříš, já ze zkušeností nejen svých, ale i ze širokého okolí, bych nevěřila, že je to tak nevinné- ale tím ti nic nepodsouvám, to bych nerada 😉). Každopádně radím - zvýšit svoji cenu v jeho očích !!!

elvira19
22. nov 2009

prečítala som celú predošlú diskusiu a som zhrozená !!! aj keď nie som žiadna mladá žaba 😒 a ani som si nemyslela, že som naivka, v jednom som isto naivná, verím, že manželia by si mali dávať najavo svoju lásku, odanosť, mali by byť akési spriaznené duše - také to, ža 2 telá jedna duša/srdce....len na to treba dvoch a aj keď mám fakt super chlapa asi nie je až taký super manžel ( nemá na tie veci jedna duša....-bla-bla ) rovnaký názor, inak by to predsa už nikdy viac nerobil, nikdy by nemal už žiadne kamošky...

...presne mi dávate návod, že ako to zmeniť, nebyť taká oddaná, mať aj svoje, stretávať sa s kamarátmi/kamarátkami, aby mal stále pocit, že si ma musí udržať..príde mi to veľmi ťažké sa tak chovať, lebo vôbec nie som ten typ - ja som totiž klasický rak - vidím len rodinu, rodinné hniezdočko a nič viac a ja ani nič viac nepotrebujem, ale potom musím čakať, že sa to bude opakovať....musím si to riadne premyslieť, čo chcem a ako vaše rady zapracujem do reality, len už teraz vidím, že tá premena bude bolestivejšia u mňa, lebo ak to všetko aspoň z časti zapracujem, tak sa vlastne musím zmeniť vo svojej podstate a to zas neviem, či mi za to stojí akýkoľvek chlap na svete.... 😒

ďakujem....

rimmel
22. nov 2009

ja mam takyto nazor: kamaratstvo medzi muzom a zenou bez sexu neexistuje 😝 myslim ty dlhodobe bez citu a sexu...VZDY z jednej strany casom ide o viac...

tatata
22. nov 2009

Elvirka, to asi nie su len kamaratky, ak su tak nech ich privedie domov a kamaratite sa vsetci spolu, ci nie? ... bohuzial asi budes musiet precitnut coskoro 😒

mywiel
22. nov 2009

Elvira z jeho strany mu to lichoti aj ked zatial nemysli ze by bol schopny ta podviest, ale urcite mu to zvysuje ego ze nejaka zena bez priatela ma zaujem ist s nim do kina a travit cas pri kavickach a vykecavackach. Z jej strany je to urcite nieco viac a ak navyse vie ze je zenaty tak ta zenska nema chrbtovu kost, lebo jej ani to nevadi, ze doma mu sedi manzelka s dietatom, takze ta jeho kamaratka by sama mala navrhnut aby ste sa obcas stretli vsetci, lenze ju nezaujimas ty ale tvoj manzel. Ano zmenit sa musis lebo ak to neurobis tak po par rokoch mozno prides na to ze si fakt bola naivna a manzela si vlastne az tak nepoznala ako si si myslela. Kazdy mame temnu stranku aj tvoj manzel. Podla mna toto nie je normalne spravanie zenatého chlapa a otca rodiny, to ze ti pomaha v domacnosti a je dobry otec to s tym nema nic spolocné, ze mu lichoti a vyhovuje ked mu niekto nadbieha.

elvira19
22. nov 2009

tatata,
ja som tie baby nikdy nevidela ( okrem tej poslednej, ale tú som videla len na fotke na jednom fóre, prostredníctvom ktorého komunikovali ), mm by ich nikdy nedoviedol domov a ja by som sa s nimi asi aj tak nechcela stretnúť...

...mm je dnes v práci, ráno som si našla odkaz : "maminka, prepáč...ľúbim ťa..." už mi 2x telefonoval, monitoroval situáciu.....už terez vidím, že chodí okolo mňa po špičkách, urobí všetko - aj to, čo mi na očiach nevidí 😀 , bude prehnane milý a pozorný, časom sa to dostane do bežných koľají a ja zas nebudem vedieť ani dňa, ani hodiny, kedy zas narazím na niečo a ja zistím, že je tu zas nejaká kámoška...

mywiel
22. nov 2009

Asi si nieco zehli a nie si len maminka ale aj milenka, to ta vzdy nazyva maminkou?? 😕 Bud kludna ale ostrazita, maj oci a usi otvorené aby si nespadla jeden den...

mywiel
22. nov 2009

Urcite poznas staré dobré porekadlo doveruj ale preveruj? 😉 Treba aby aj on vedel, ze aj ty mas na vyber a ze sa za tebou otacaju aj iny chlapy. Drzim palce. 😉

mywiel
22. nov 2009

Elvira este som ti chcela povedat, ze moja mama je tiez romanticky rak, ale nechci vediet co si v zivote musela preskakat. Velmi dobre spolu vychadzame a ja som pragmatickejsi typ (kozorozec) a velakrat mi dakuje ako vidim veci jasne.

ianitka
22. nov 2009

mywiel uplne suhlasim

elvirka, takych pseudokamosiek som uz videla...
ako uplne inac by som reagovala, ze ma kamosku (staru dobru kamosku zo skoly, z detstva a tak), tak jasne ze nehrajem stihacku a nebudem mu ju zakazovat, ved to je normalne a ked je to taka dobra kamoska tak sa casom stava spolocnou kamoskou, nie?
ale take tie, ze stretnem "byvalu svojho kolegu" a ideme na kavu, do posilky, ved manzelka ma doma pocka 😉

na kavu chodim s byvalymi kolegami aj kolegynami, spoluziakmi aj spoluziackami, mam zopar lepsich kamosov, ale odkedy maju manzelky alebo priatelky, tak by som si urcite nedovolila jedneho z nich len tak niekam tahat (alebo nechat sa nim tahat) do posilky, stretavame sa spolu v dvojiciach, oni aj my, pripadne s detickami

ked si to predstavis elvirka opacne najst si jedneho kamarata a travit s nim volny cas, lebo manzel je v praci a ja sa nudim tak sorry - ved sama si mu to povedala a nesuhlasil

drzim palce, ved sa nemusis "flakat" s chlapikmi - ak sa Ti tak vnutorne prieci, skor si zacni robit cas na seba - a jemu pekne krasne zver syna a Ty pojdes von aj s kamoskami, vacsou (najlepsie zmiesanou) skupinou obnov stare kontakty

drzim palce

tatata
22. nov 2009

Elvirka, no co ti na to povieme, ty si najlepsie poznas svojho manzela a ty vies aky je...my mozme len hadat. Drtiva vacsina ludi ti povie ze spravanie tvojho manzela nie je normalne, ze by to netolerovali a ze pravdepodobne nejde o kamratku ale o milenku. Asi to hovorim prilis natvrdo ale to je asi najpravdepodobnejsia moznost. Jedna vec je mat dlhorocnu kamratku z detstva - tu ma asi vacsina chlapov a druha vec je mat v priebehu manzelstva akesi "kamaratky" s ktorymi sa stretava a taji pred svojou manzelkou. Tu ti uz musi blikat cervena kontrolka v hlave, ci nie? Ano, je tu este moznost ze potrebuje obdiv druheho pohlavia a ist na kavicku pokecat poflirtovat, ale podla mna muzi nieco take tazko udrzia v normalnych medziach. Neviem, ci tvoj muz uz nepatri k tym co su radi doma so svojou manzelkou, miluju ju a aj svoju rodinu a ale potrebuju aj mimomanzelske vzrusenie. Asi teraz citi, ze zacina mat problem, ze uz nebudes taka tolerantna a naivna. Co ti radit? Priznat sa asi neprizna, aj keby tam islo o nieco viac,to prizna maloktori chlap. Tri krat si mu odpustila, tak ultimata asi moc davat nemozes. No asi by bolo dobre aby pochopil ze uz mas TOHO DOST a musi to okamzite prestat. Drzim palce ☹

elvira19
22. nov 2009

mywiel,
ako máme syna, tak ma oslovuje na 90 % len maminka....akosi mi to nevadilo, ale keď to takto napíšeš, tak to fakt vyznieva čudne...
..a ešte môj muž je kozorožec... 😉 to je ale paradox, čo ?

ďakujem ianitka...len horšie sa obnovujú kontaty, ktoré sa "straili" pred nejakými 10-15 rokmi, ale mám kolegov/kolegyne, s ktorými si rozumiem a s ktorými by som mohla vyraziť...no niečo musím vymyslieť...

ladywitch26
22. nov 2009

no baby, tak trosku pohlad z druhej strany. ja mam kamaratov chlapov hned niekolko, ono si totizto s nimi rozumiem lepsie, nez so zenami. takze ak rimmel napises,ze kamaratstvo medzi muzom a zenou bez sexu neexistuje, tak ta musim poopravit. ide ale o to,ze pokial ma niekto super priatela,tak by nemal mat problem ho predstavit aj partnerovi. pred troma rokmi som odisla do zahranicia,manzel za mnou prisiel az o 9mesiacov neskor. ja som si nasla par priatelov, 80% z nich boli chlapi. no co narobim,ked z 10tich slovakov v tejto krajine je 9 chlapov. taky pomer tu je. no a mam kamarata, ktory po par mesiacoch chatovania ku mne aj obcas prisiel. vysli sme si na vylety, do kina atd.no ale ked prisiel moj muz, tak som nemala problem ho s nim zoznamit a teraz su aj z nich velmi dobri kamarati. no a kedze je stale slobodny, tak mu hladam zensku, resp.ked ma nejaku znamost, tak mi vzdy zavola,ze co si o nej myslim ja, ze co a ako, poradi sa,ohladne darcekov a pod.
takze moja rada na zaver je, ze ak mate s partnerom vztah v poriadku a partner ma nejaku kamaratku, nemal by mat najmensi problem vam ju predstavit. a ak na jeho kamaratky z chatu ziarlite, tak najlepsi recept na to je len jeden. zoznamit sa s nou. aj ked mozno nemate na to absolutne ziadnu chut, co je lepsie, ako spoznat ju osobne? z jeho rozpravania predsa nikdy nezistite,co je to za zenu. ak je to fakt len kamaratka a nema zaujem o nic ine, tak sa predsa rada s vami zoznami. a ak je to len nejaka koketa,tak to na nej spoznate na prvy pohlad a zistite,o co jej ide. pripadne jej mozte bez pritomnosti muza zavolat, ze teda toto nie, ruky prec,lebo bude mat do cinenia s vami, alebo zistite,co vasmu partnerovi na nej tak imponuje a mozte to od nej odkukat a vylepsit. takze chlap potom nebude potrebovat kamaratku, pretoze to iste bude mat doma, v lepsej verzii. 😉

mywiel
22. nov 2009

Co je divné hlavne ze odmieta ti tie kamaratky predstavit a pozvat ich domov to je uz fakt sam o sebe, ze to také nevinné nie je, zastav to kym je cas. A aj to ze si najde kamaratky ale slobodné, preco nejde do posilky s kamaratom a jeho zenou napr.? Alebo preco nevybavi u rodicov, ze vam na dve tri hodinky postrazia dieta a pojdete na tu kavu spolu aj s kamosmi, ved aj ty mas pravo sa stretavat s ludmi.

mywiel
22. nov 2009

Elvira poznam kozorozské spravanie a viem, ze sme dobri herci a budeme zatlkat a zatlkat ver mi no a navyse on je chlap este k tomu. 😅

tatata
22. nov 2009

ladywitch..ti chalani mali o teba pravdepodobne zo zaciatku iny zaujem ako kamartatsky ale ty si to dokazala udrzat v dobrych medziach a svojmu manzelovi si tychto kamosov aj predstavila - to je podstatny rozdiel od elvirkinho muza ktory mal už 3x inu kamarátku s ktorou sa stretával na kávičke, chodili spolu do kina, do posilky a ona ako manzelka o tom nevedela a vzdy na to prisla nahodou ...to je dost velky rozdiel, nemyslis? 😒

bejbypd
22. nov 2009

elvira ja som za to aby si si aj ty vyrazila von s kamaratmi nech sa muz zbada ake je to prijemne 😠 zase na druhej strane musim povedat ze ja ked idem raz za cas von v piatok alebo v sobotu vecer tiez len s kamaratom vacsinou dvoma takymi mojimi najlepsimi a preto nesuhlasim s rimmel ze kamaratstvo bez sexu nemoze existovat...my sme kamarati presne osem alebo devat rokov taki dobri kamarati,vyrastali sme spolu,prezivali spolu prve lasky no vsetko a doteraz sa spolu super zabavime a pokecame o vselicom...ani raz nas nenapadlo nieco viac..moj drahy to toleruje on ich pozna ja som ich zoznamila tiez spolu dobre vychadzaju takisto ako ja poznam partnerove kamaratky,ktore su takisto vzdy vonku ked aj on ved su jedna partia...nevadi mi to ale zeby mal kamosku len jednu,s ktorou by chodil na kavicku ,do kina a neviem co len s nou tak neviem neviem...no je to na tebe ty sama vies co mas doma...drzim palce

elvira19
22. nov 2009

ja sa stretávam s ľuďmi - v robote 😒 ...rodičia nám malého nepastrážia,nemáme totiž v meste, kde bývame nikoho z rodiny ( prišli sme tu kvôli práci ) a nemáme nikoho až takého známeho ( ak teraz ironicky - neberiem do úvahy tie jeho kámošky ), ktorí by nám malého postrážili...ale mne sa to doteraz zdalo celkom v pohode, lebo do kina chodievame aj s malým - na detské filmy, často chodievame sa kúpať, na výlety, do zoo, na turistiku, často navštevujeme rodinu...no a potom je pravda, že mm chodí sám ( niekedy aj s kolegami ) do posilky a hrať tenis, 1x mesačne futbal..
...no a ja chodím 1x za mesiac - 6 týždňov s kámoškami na večeru a pokecať si....no a popri tom klasika na kozmetiku, ku kaderníčke a také tieto ženské veci, ale to je jasné, že tam chodím sama....

mywiel
22. nov 2009

Suhlasim s tatata. 😉 Mna napr. manzel sam vola von ked chce s kamoskou na kavu. Tiez sa s nou zoznamil na kurze a maju spolocny zaujem hodinky pracuju v tom obore. Ja som si uz tiez myslela, ze na kavu ale ked ma zavolal tak som to rada prijala, no a holka ma o 15 rokov viac a asi 90 kilo 😅 zoznamili sme sa a je to velmi vesela mila osobka. 😀 Tebe to nikdy nenavrhol ze ta vezme s nimi von? 😕